Українська
Новини Звернення громадян Децентралізація влади Оголошення Електронне урядування

Заходи

 Участь у заходах до 73-ї річниці визволення Первомайського району від фашистських загарбників

         28 березня 2017 року молодіжна адміністрація Первомайського району долучилась до  урочистої ходи до пам’ятного знаку загиблих воїнів для участі у мітингу, присвяченому 73-й річниці визволення Первомайського району від фашистських загарбників. Захід проводився з метою патріотичного виховання молоді та увічнення пам’яті загиблим захисникам Первомайського району.

На мітингу були присутні голова районної ради, Вовк С.А., заступник голови райдержадміністрації, Рябченко В.М., голова районної організації ради ветеранів України та воїнів-інтернаціоналістів, Гуйван Я.В., працівники райдержадміністрації та установ району, члени молодіжної адміністрації та представники духовенства.

По закінченню заходу всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим солдатам.

 Молодіжна адміністрація за чисті узбіччя!

         Найактуальнішими проблемами сьогодення, що торкаються кожного жителя планети, й від яких залежить майбутнє людства є екологічні проблеми.

            З метою покращення благоустрою території Первомайського району    6 квітня 2017 року працівники Первомайської райдержадміністрації, в тому числі, члени молодіжної адміністрації  організували прибирання придорожніх територій, а також  посадку дерев на території Національного природного парку «Бузький Гард».

            Завдяки згуртованим діям вдалося привести до належного вигляду декілька кілометрів на узбіччі дороги, та озеленити певну територію біля річки Південний Буг.

            Давайте зробимо разом наш район чистим і охайним!

 Участь у районній Спартакіаді серед збірних команд державних службовців, установ та організацій Первомайського району

               25 березня 2017 року члени молодіжної адміністрації взяли участь у Спартакіаді серед державних установ та організацій Первомайського району, яка проходила на стадіоні ДЮСШ Первомайської міської ради.

            Взяли участь 3 команди: Первомайська райдержадміністрація, виконавчий комітет Первомайської міської ради та комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги Первомайського району».

            Наші спортсмени показали гарні результати у змаганнях з настільного тенісу, дартсу, шашок та волейболу.

В загальнокомандному заліку перше місце зайняла команда Первомайської райдержадміністрації. На другому місці команда виконавчого комітету Первомайської міської ради. Третє місце посіла команда комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Первомайського району». Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.