Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Заходи

 "День закоханих - це день, коли навіть самий боязкий і нерішучий може сказати все, не вимовивши ані слова."  Тому всім, хто вітатиме 14 лютого своїх коханих, бажаємо, щоб їх почуття стало справжнім, щоб ніжність і добро, які вони зараз дарують своїм половинкам, ніколи не вичерпалося, а кохана людина виявилася супутником щасливого життя.

Первомайська молодіжна адміністрація вітає всіх із чудовим днем закоханих:

Безмежна ніжність почуттів

Нехай наповнить серце щастям,

Хай все складається в житті

Чудово, вдало, якнайкраще!

 Участь у святкуванні 90-річчя від дня утворення Первомайського району

                23 вересня 2017 року члени молодіжної адміністрації Первомайської райдержадміністрації взяли участь у святкуванні 90-ї річниці утворення Первомайського району, яке відбулось у с. Мигія на стадіоні Мигіївського державного аграрного коледжу.

            Селищна та сільські ради представили свої здобутки, виставки робіт, кулінарію, виступи  фольклорних та хореографічних колективів. В рамках свята відбувся конкурс найсмачнішої ковбаси. Всіх присутніх протягом заходу розважали козаки з Миколаєва.

            Для дітей та підлітків надавались розважальні послуги: катання на електромобілях, надувні гірки та стрибки на батуті. Всі бажаючі мали змогу взяти участь у змаганнях з шашок, шахів, армрестлінгу, перетягування канату, а також всім сподобались змагання «бій подушками».

             Після урочистостей молодь Первомайського району насолоджувалась виступом кавер-гурту «HARDY».

 Участь у заходах до 73-ї річниці визволення Первомайського району від фашистських загарбників

         28 березня 2017 року молодіжна адміністрація Первомайського району долучилась до  урочистої ходи до пам’ятного знаку загиблих воїнів для участі у мітингу, присвяченому 73-й річниці визволення Первомайського району від фашистських загарбників. Захід проводився з метою патріотичного виховання молоді та увічнення пам’яті загиблим захисникам Первомайського району.

На мітингу були присутні голова районної ради, Вовк С.А., заступник голови райдержадміністрації, Рябченко В.М., голова районної організації ради ветеранів України та воїнів-інтернаціоналістів, Гуйван Я.В., працівники райдержадміністрації та установ району, члени молодіжної адміністрації та представники духовенства.

По закінченню заходу всі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим солдатам.

 Молодіжна адміністрація за чисті узбіччя!

         Найактуальнішими проблемами сьогодення, що торкаються кожного жителя планети, й від яких залежить майбутнє людства є екологічні проблеми.

            З метою покращення благоустрою території Первомайського району    6 квітня 2017 року працівники Первомайської райдержадміністрації, в тому числі, члени молодіжної адміністрації  організували прибирання придорожніх територій, а також  посадку дерев на території Національного природного парку «Бузький Гард».

            Завдяки згуртованим діям вдалося привести до належного вигляду декілька кілометрів на узбіччі дороги, та озеленити певну територію біля річки Південний Буг.

            Давайте зробимо разом наш район чистим і охайним!

 Участь у районній Спартакіаді серед збірних команд державних службовців, установ та організацій Первомайського району

               25 березня 2017 року члени молодіжної адміністрації взяли участь у Спартакіаді серед державних установ та організацій Первомайського району, яка проходила на стадіоні ДЮСШ Первомайської міської ради.

            Взяли участь 3 команди: Первомайська райдержадміністрація, виконавчий комітет Первомайської міської ради та комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги Первомайського району».

            Наші спортсмени показали гарні результати у змаганнях з настільного тенісу, дартсу, шашок та волейболу.

В загальнокомандному заліку перше місце зайняла команда Первомайської райдержадміністрації. На другому місці команда виконавчого комітету Первомайської міської ради. Третє місце посіла команда комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Первомайського району». Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

 

 

 

 БУДЬМО ГІДНИМИ ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ

         З метою патріотичного виховання молоді Первомайського району та вшанування пам’яті учасників підпільної організації «Партизанська іскра» 28 лютого  2018 року Первомайська молодіжна адмінстрація долучилась до заходу в селі Кримка, в якому також взяли участь  керівництво Первомайського району, голова районної ради ветеранів, голова Кам’яномостівської об’єднаної територіальної громади та староста села Кримка, працівники музею «Партизанська іскра» та учнівська молодь Кримківської загальноосвітньої школи, а також рідні та односельчани героїв підпільної молодіжної організації «Партизанська Іскра».

У роки Другої світової війни на боротьбу з ненависним ворогом піднялися юні герої. У підпільному загоні «Партизанської іскри» протистояли 48 хлопців та дівчат, яким ледве виповнилося 16 років. Юні патріоти вірили, що настане час перемоги, і якщо вони здатні наблизити цю дату – значить треба діяти. Немеркнучою славою покрили себе юнаки та дівчата, віддавши за Батьківщину  найдорожче – життя.

Тому щороку приходять до цього священного місця школярі, студенти, молоді сімейні пари разом з дітьми покласти вінки та квіти до меморіального комплексу братської могили учасників підпільної комсомольської організації «Партизанська іскра» 1941-1943 р., щоб пам’ять про подвиг жила вічно, щоб бути гідними героїв-земляків.

Після виступу керівництва району та читання власного віршу племінниці Парфентія Гречаного, Тетяни Попик, всі учасники заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв та  поклали квіти до братської могили.