Українська
Головна Новини Децентралізація влади Звернення громадян Оголошення Електронне урядування

Телефонний довідник

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

(55200, вул. Чкалова, 12)

pervomaysk@mк.gov.ua

 

Посада, прізвище, ім’я, по батькові
Телефон
Голова районної державної адміністрації
 
5-23-42
4-20-21 ф.
Приймальня голови райдержадміністрації
Перший заступник голови райдержадміністрації
БОНДАРЕНКО Сергій Володимирович
5-23-72
Заступник голови райдержадміністрації
РЯБЧЕНКО Володимир Миколайович
5-23-22
Керівник апарату райдержадміністрації
ЄФАНОВА Олена Володимирівна
5-23-12
АПАРАТ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
Відділ організаційної роботи та управління персоналом
Начальник відділу
ТКАЧУК Олеся Олександрівна
 
4-35-20
Головний спеціаліст
РЕБРІЙ Любов Іванівна
Головний спеціаліст
 
Головний спеціаліст
ПРОЦЕНКО Інна Вікторівна
Юридичний сектор
Завідувач сектора
 
4-37-62
Головний спеціаліст
 
Відділ діловодства та контролю
Начальник відділу
 
4-25-64
Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян
ГРИГОРЕНКО Олена В’ячеславівна
4-20-21
 
 
 
 
4-32-36
Друкарка
СКРИПНІК Тетяна Володимирівна
 Головний спеціаліст
ЛИТВИН Олена Миколаївна
Відділ фінансово-господарського забезпечення
Начальник відділу
 ЦАЛПІНСЬКА   Катерина Георгіївна
4-22-58
Головний спеціаліст
ГОЦУЛЯК Наталія Володимирівна
 
 
 
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Начальник відділу
ДЗЮБА   ІННА Валеріївна
4-27-82
Головний спеціаліст
МАНОЙЛОВА Оксана Василівна
Головний спеціаліст
 
Відділ ведення Державного реєстру виборців
Начальник
ГОРДІЄНКО Олександр Олександрович
4-31-35
Головний спеціаліст
ПИСАРЕВСЬКА Ірина Миколаївна
Головний спеціаліст 
 
Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи
Начальник відділу
ЮРЧЕНКО Сергій Володимирович
4-20-98
4-26-11
Головний спеціаліст
БАЛЕМА Ганна Олександрівна
Головний спеціаліст
ЛІПНИЦЬКА  Леся Валеріївна
 
Відділ забезпечення діяльності центру  адміністративно-дозвільних процедур
Начальник відділу, адміністратор
ДЗЮБА Світлана Анатоліївна
3-34-73
Адміністратор
ГНІДЕНКО Василь Афіногенович
 
ЗАРІЧНА Людмила Борисівна
ІІ. УПРАВЛІННЯ, ВІДДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА ІНШІ СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ
Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
Начальник управління
ЧМИРЬОВА Ірина Євгенівна
5-23-40
Головний спеціаліст з соціально-економічних питань та по роботі зі зверненням
КУРОЧКІНА Оксана Анатоліївна
Головний спеціаліст з організації виробництва, маркетингу продукції рослинництва
МУНЧ Анна Олександрівна
Головний спеціаліст з охорони праці
 
4-32-64
Головний спеціаліст з питань бухгалтерського обліку, фінансового забезпечення
ЛОЗІНСЬКА Майя Юріївна
Головний спеціаліст з моніторингу харчової, переробної промисловості, кадрового забезпечення
ДЕНИСОВА Людмила Леонтіївна
4-32-38
Головний спеціаліст з моніторингу земельних питань
ДІДЕНКО Ірина Дмитрівна
Управління соціального захисту населення
Начальник управління
 ВОЛОШИНА Олена Аркадіївна
4-22-26
Приймальня
Заступник начальника
МИТРОПОВА Ірина Іванівна
4-30-11
Заступник начальника начальник відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
ТРИКОЛЕНКО Ганна Олександрівна
Фінансове управління
Начальник управління
МАРЕНЧУК Олена Григорівна
5-23-31
Заступник начальника фінуправління – начальник відділу доходів та економічного аналізу
ЮРЧЕНКО Олег Андрійович
4-34-23
Головний спеціаліст відділу доходів та економічного аналізу
КРУЧЕК Наталія Вікторівна
Головний спеціаліст відділу доходів та економічного аналізу
НЕПОМЯЩАЯ Людмила Анатоліївна
Начальник бюджетного відділу
КЛІМЕНТОВА Тетяна Григорівна
4-37-84
Головний спеціаліст бюджетного відділу
 МАРУЩАК Тетяна Борисівна
Головний спеціаліст бюджетного відділу
КОМПАНІЙЧЕНКО Галина Дмитрівна
Начальник відділу фінансів установ соціального захисту та галузей виробничої сфери
КОМАР Наталія Вікторівна
4-23-38
Головний спеціаліст відділу фінансів установ соціального захисту та галузей виробничої сфери
 МИРОНЮК Ольга Миколаївна     
Відділ економічного розвитку, торгівлі, туризму та державної реєстрації
Начальник відділу
ТКАЧ Інна Володимирівна
5-23-79
Головний спеціаліст
МЕЛЛОЙ   Ольга Миколаївна
4-30-54
Головний спеціаліст
БУЗАНОВА Вероніка Миколаївна
Завідувач сектора-державний реєстратор сектору з питань державної реєстрації
КРИЖАНІВСЬКА Олена Борисівна
3-34-73
Державний реєстратор
ДЕХТЯРЕНКО Юрій Сергійович
Відділ освіти
Начальник відділу
 
4-31-25
Головний спеціаліст
 ФЕДЧУК Олена Володимирівна
4-22-50
Головний спеціаліст
КОВАЛЬ Ірина Григорівна
Головний спеціаліст
МІРЯНОВА Наталія Петрівна 
Відділ культури, молоді та спорту
Начальник відділу
ТАФТАЙ Наталя Валеріївна
4-25-46
Головний спеціаліст
 НЄМЄЦ Алла Дмитрівна
Головний спеціаліст
ДИМОВ Олександр Анатолійович                                                    
Архівний сектор
Завідувач сектора
ПРИГАРІНОВА Вікторія Валеріївна
4-32-43
Головний спеціаліст
МАЙСТРЕНКО Марина Василівна
Головний спеціаліст
ВЕРДИШ Наталія Михайлівна
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій
Начальник відділу
СОСІНОВСЬКИЙ Сергій Геннадійович
4-31-86
Головний спеціаліст
МАРТИНЕНКО Тетяна Анатоліївна
Головний спеціаліст
 БОЧКАРЬОВ Сергій Михайлович
4-26-11
Служба у справах дітей
Начальник служби
МУХІЛЬЧЕНКО Тетяна Степанівна
4-20-98
Завідувач сектора захисту прав, свобод і законних інтересів дітей
НЄВЄЖИНА Яна Сергіївна
Головний спеціаліст
МІРОШНИК Галина Емілівна
Завідувач сектора опіки, піклування та усиновлення
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Директор
ДЯЦЕНКО Тетяна Зіновіївна
5-41-83
Начальник відділу соціальної роботи
ОСАДЧА Тетяна Василівна 
Головний спеціаліст відділу соціальної роботи
ЛУЧКО Любов Вікторівна
Головний спеціаліст-бухгалтер
ШЕВЧУК Ольга Василівна