Первомайський район » Мобілізація
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Мобілізація

 

 

 

 

  Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

 

 

 

 

 

 

                                                         

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

військового комісара Первомайського об’єднаного

міського військового комісаріату

 

 

31.03.2016 р.                               м. Первомайськ                                    №  5

 

 

Про призов громадян на 

строкову військову службу

 

 

        1. На підставі Закону України “ Про  військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122 2016  «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році»  з 05 травня  2016 року по 30 червня  2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

 

2. Явці на призовну дільницю  міста Первомайська та Первомайського району  для проходження призовної комісії,  підлягають усі громадяни 1998 року народження , яким в період проведення чергового призову виповнилося 18 років, а також громадяни , які народилися у 1990 -1997 роках,  у яких закінчилась відстрочка від призову, або які не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

 

          3. Усі громадяни, які проживають на території міста Первомайськ та Первомайського району і підлягають призову на строкову військову  службу, зобов’язані прибути до призовної дільниці за адресою:   місто Первомайськ, вулиця Герцена, 20  у зазначений час з документами, що вказані в персональних повістках.  Громадяни, які не отримали персональних повісток, зобов’язані прибути до  військового комісаріату за вказаною адресою до 15 травня 2016 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

 

              4.  Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території  міста Первомайськ та  Первомайського району  Миколаївської області , зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у  військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

 

                        5. На підставі Закону України  ”Про військовий обов’язок і військову службу”,  керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для  забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.

 

                        6.  Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

Військовий  комісар

Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату

 

полковник                                                                          А.С.БИЧКОВ

 

 

 

 

 

 

СТАНЬ ВІЙСЬКОВИМ ЗА КОНТРАКТОМ!

Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів для прийому на військову службу за контрактом до військових частин Збройних сил України та навчальних центрів, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями високо-мобільних десантних військ, танкових, розвідувальних спеціальностей, артилерії, зв’язку, харчування, водіїв та інших.

 

З січня 2016 року військовослужбовцям служби за контрактом підвищене грошове утримання більш ніж у двічі. Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, які уклали перший контракт воно складає від 7000 до 9000 гривень щомісячно. Військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передбачені додаткові виплати.

 

Військовослужбовцям служби за контрактом держава гарантує:

-         стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення;

-         щорічну одноразову матеріальну допомогу;

-         грошову допомогу на оздоровлення при вибутті у відпустку;

-         можливість вибору місця проходження військової служби та посади;

-         безкоштовне речове забезпечення;

-         соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

-         можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності;

-         забезпеченість житлом, або грошову компенсацію за піднайом житла;

-         можливість отримання пенсії за вислугу років;

-  можливість укладення короткострокових контрактів на особливий період або до оголошення рішення про демобілізацію.

         При проведенні відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом враховуються встановлені вимоги до стану здоров’я, моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби в Збройних Силах України та готовність до виконання військового обов’язку.         

      Для отримання інформації щодо умов прийому  на військову службу за контрактом, наявності вакантних посад військовослужбовців служби за контрактом, бажаючим потрібно звертатись до Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату, щочетверга з 9.00 до 16.00 за адресою: місто Первомайськ, вулиця Герцена, 20

      Чекаємо на всіх, хто зацікавлений військовою службою та готовий до захисту своєї Батьківщини!