Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Первомайська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості

  ПРЕс-РЕЛІЗ Миколаївських роботодавців запрошують до анкетування щодо потреб ринку праці
Формат: DOCX | Добавлен: 20/07/2018 13:19:45
51Kb Скачать скачать

 Шановні роботодавці!

Запрошуємо вас скористатися сервісом служби зайнятості  «Електронний кабінет роботодавця!

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Електронний кабінет роботодавця дає змогу власноруч створювати вакансії, розміщувати їх на веб-сайті державної служби зайнятості, а також можливість керування вмістом створених вакансій.

Крім того, через персональний ЕРК реалізовано можливість надання до служби зайнятості в електронному вигляді звітів Форми №3-ПН.

Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, зверніться до свого особистого консультанта в центрі зайнятості для отримання логіну і паролю.
Після реєстрації Ви з легкістю зможете переглядати:

• актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості;

• історію направлень районним центром зайнятості працівників, в тому числі на тимчасові роботи;

• виконання договорів на громадські роботи, договорів на працевлаштування після навчання;

• тематику семінарів для роботодавців.

Також передбачена можливість переглядати звіти, які подавались до центру зайнятості, перелік послуг центру зайнятості, в тому числі і компенсація єдиного внеску.

 

Більш детальну інформацію ви можете отримати за посиланням: http://www.dcz.gov.ua та в Первомайській міськрайонній філії Миколаївського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 18

 

  ПРЕС-РЕЛІЗ Понад 2 млн. гривень ЄСВ компенсували роботодавцям Миколаївщини за працевлаштування безробітних
Формат: DOC | Добавлен: 20/07/2018 13:37:19
69Kb Скачать скачать
  ПРЕС-РЕЛІЗ Директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько назвав основні пріоритети діяльності служби зайнятості на 2018 рік
Формат: DOCX | Добавлен: 06/02/2018 12:56:24
74Kb Скачать скачать

 Залучаємо до співпраці

      Первомайським міськрайонним центром зайнятості 26 жовтня 2017 року був проведений інформаційний семінар «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості та результатів діяльності» в якому взяли участь представники  13 сільськогосподарських підприємств району.

З роботодавцями обговорили ситуацію на ринку праці у сучасних умовах. Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з спектром різноманітних соціальних послуг, які надає служба зайнятості підприємствам. Це надання послуг з добору працівників, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, організація професійного навчання безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреб ринку праці під конкретні замовлення роботодавців та сприяння в організації перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації працівників за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності шляхом видачі ваучера, надання компенсації роботодавцю у розмірі витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного соціального внеску.

Крім того,  повідомили,  що на сьогодні, служба має всі необхідні інструменти для регулювання ринку праці, але при цьому, для того, щоб йти в ногу з часом, шукає та впроваджує нові сервіси надання соціальних послуг, вдосконалює свою роботу. Так, з метою сприяння безробітним у пошуку роботи, запроваджено такі сучасні технології: відео презентації підприємств та вакансій, відеорезюме, он-лайн співбесіди, спілкування з роботодавцями та безробітними через соціальні мережі. Крім того,

Вже впроваджено «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», що прискорює доступ до послуг Служби зайнятості.

 Як результат зустрічі, були обговорені напрямки подальшого партнерства центру зайнятості та роботодавців у вирішенні питання скорочення безробіття та забезпечення підприємств якісним кадровим потенціалом.

 Первомайський міськрайонний центр зайнятості

повідомляє

 

ПП «Центр-Монтаж-Енерго»

оголошує підбір фахівців:

 

 

Посада (назва)

Місце проведення робіт

Заробітна плата, грн.

Інженер-енергетик

 

 

 

 

Рівненська, Волинська, Миколаївська області

 

 

 

від 10000

Зварник

 

Електромонтажник кабельних мереж

 

Слюсар-ремонтник (робота по розподілу і підключенню силових і контрольних кабелів

 

В Миколаївській області роботи  будуть проводитися з 2018 року, а саме у               м. Южноукраїнськ.

 

Примітка:

-    іногородні працівники забезпечуються житлом (квартира із зручностями);

-    організована щоденна безкоштовна транспортна доставка працівників до пунктів роботи.

Контакти:

097 435 88 98, Безуглова Олена Миколаївна.

 Інформуємо про зміни  роботодавців, що застосовують працю іноземців

       Звертаємо Вашу увагу, що з 03.02.2017 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства» від 18.01.2017 №28 (газета «Урядовий кур’єр» від 03.02.2017 за №21), згідно з якою внесено зміни до Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 за №437.

Постановою передбачається вирішення питання надання роботодавцю права на застосування праці іноземного фахівця за сумісництвом, уточнюються норми Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства з метою їх однозначного застосування, а також визначаються порядок і строки оскарження рішень про відмову у видачі дозволу, продовженні його дії, анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

При цьому, оскільки застосування праці іноземців в Україні створює конкуренцію громадянам України, зберігаються вимоги щодо захисту національного ринку праці від некваліфікованої іноземної робочої сили та передбачено, що дозвіл надаватиметься кваліфікованим іноземним працівникам і тільки за умови відсутності безробітних відповідної кваліфікації на обліку в державній службі зайнятості.

Залишається вимога щодо засвідчення документів про освіту, які повинні бути перекладені на українську мову, засвідчені згідно із законодавством країни їх видачі та легалізовані в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

 

 Підтримка підприємницької ініціативи

 

Нестабільність ринку праці та дефіцит робочих місць спонукають найбільш рішучих і активних громадян до того, щоб спробувати свої сили у сфері підприємництва та індивідуальної трудової діяльності. Адже малий бізнес – це найбільш динамічний елемент у структурі економіки.

Крижанівська Алла зареєструвався як приватний підприємець у червні минулого року, отримавши одноразову допомогу по безробіттю, яка стала стартовим капіталом. 

Сьогодні, Алла Володимирівна успішний підприємець, має свій салон краси та постійних клієнтів.  З метою налагодження тісної співпраці заступник директора Первомайського МРЦЗ Олена Порхун відвідала підприємця. В ході свого візиту  ознайомила з переліком послуг, які надає служба зайнятості при укомплектування кадрами: професійне навчання, стажування на робочому місці, компенсація єдиного соціального внеску.

Підтримка службою зайнятості підприємницької ініціативи громадян допомагає їм зробити правильний вибір щодо сфери зайнятості, врахувати потреби ринку праці, а головне – дозволяє займатися улюбленою справою та забезпечити свою родину стабільним доходом.

 

"Ярмарок кар'єри"  для студентів   

             В рамках акції  "Миколаївщина професійна" та співпраці з ТО Національної поліції України фахівцями Первомайського МРЦЗ спільно з інспектором сектору кадрового забезпечення  Губенко Інни в ПК НУК ім. адм. Макарова був організований та проведений масовий захід «Ярмарок кар’єри». Головним завданням заходу було ознайомлення студентської молоді юридичного факультету щодо організації процесу відбору кандидатів на службу в Первомайському відділі поліції ГУМП, який складається з 6 етапів: заявка на участь у конкурсі, тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда з поліцейською комісією, сеціальна перевірка.  А також формування особистої справи для направлення на навчання з гарантованим працевлаштуванням.

            В ході проведення заходу учасники отримали вичерпні відповіді на всі запитання та висловили щиру подяку за організацію такого необхідного заходу та змістовну та доступну розповідь.

                                                                                  ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ

 

 

З метою налагодження співпраці та обговорення перспектив взаємодії відбулася виїзна зустріч директора Первомайського МРЦЗ Лесі Омельченко з головою ФГ «Король» Королем Сергієм Миколайовичем.

Леся Миколаївна на початку зустрічі наголосила, що  наша робота всіляко налаштована на те, щоб якнайшвидше та найякісніше задовольнити потреби роботодавця. Запроваджено низку новітніх форм роботи - це створення електронного сервісу для роботодавців, онлайн співбесіди із шукачами роботи, відеорезюме.

Крім того,  ознайомила керівника господарства з переліком послуг, які надає служба зайнятості при укомплектування кадрами: професійне навчання, стажування на робочому місці, компенсація єдиного соціального внеску, підтвердження результатів неформального навчання.

Голова фермерського господарства, в свою чергу, зауважив, що підприємство зажди готове співпрацювати зі службою зайнятості, піднімати рівень зайнятості на селі.

 

 

                                   

 Робоча зустріч з представниками Національної поліції

 24 березня 2017 року з метою обговорення подальшої співпраці щодо напрацювання спільних дій з добору претендентів на службу в поліції директор Первомайського МРЦЗ Леся Омельченко провела робочу зустріч з інспектором сектору кадрового забезпечення відділу поліції Олександром Нетребою.

В ході проведення зустрічі директор центру зайнятості поінформувала про послуги служби зайнятості, обговорила потреби в кадрах та вимоги до претендентів на посади.

В свою чергу, інспектор сектору кадрового забезпечення відділу поліції проінформував про умови проходження служби в поліції, вимоги до бажаючих працювати на посаді поліцейського, порядок проведення конкурсного відбору та повідомив, що на сьогоднішній день у місцевого відділення поліції є потреба в доборі та укомплектуванні підходящими кадрами вакансій слідчого відділу.

За результатами зустрічі досягли домовленості щодо плану спільних дій, так  вже на наступному тижні буде проведено інформаційний семінар, спрямований на залучення осіб, які перебувають на обліку, як безробітні на службу в поліції, а в квітні буде проведено презентацію роботодавця серед випускників юридичних факультетів.

 Налагодження співпраці

 

Первомайський міськрайонний  центр зайнятості,  з метою налагодження взаємовигідної співпраці, приділяє значну увагу роботі з сільськими радами. Так, 22 березня директор центру зайнятості Леся Омельченко провела зустріч з головою Болеславчицької сільської ради Азімом Поповим.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо ситуації на ринку праці, перспектив розвитку підприємництва та створення нових робочих місць, проінформовано про  послуги служби зайнятості, зокрема про організацію професійного навчання та підвищення кваліфікації мешканців села, застосування новітніх методів роботи з метою пришвидшення укомплектування вакансій, працевлаштування демобілізованих учасників АТО.

Особливу увагу приділили організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. «Одним із ефективних та дієвих напрямків нашої роботи, а особливо, для сільських жителів, є організація громадських робіт, тому закликаю Вас до активної співпраці» - зауважила директор Л.Омельченко.

За результатами зустрічі дійшли домовленості, що тільки завдяки плідній співпраці можна покращити рівень зайнятості на селі та допомагати його жителям.

 

Урсул Альона Олексіївна – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Первомайського МРЦЗ

 Обговорено нові шляхи співпраці

 

Директор Первомайського міськрайонного центру зайнятості Леся Омельченко відвідала Кам’яномостівську    об'єднану територіальну громаду де провела зустріч із головою Олександром Ляховим. Були обговорені нагальні питання співпраці служби зайнятості з об'єднаною громадою, зокрема розглянуте питання створення нових робочих місць, вдосконалення співпраці з роботодавцями, сприяння розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, легалізація зайнятості населення, залучення місцевих безробітних до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру.

 

Обговорювалось питання щодо благоустрою території населених пунктів, а саме, станції Кам’яний Міст, сіл Кам’яний Міст, Кримка та Катеринка шляхом організації громадських робіт. В умовах дефіциту якісних вакансій та гострої конкуренції на ринку праці це є одним з дієвих напрямів активної політики зайнятості сільського населення, завдяки яким можна пом'якшити наслідки безробіття, залучити громадян, які втратили роботу до активного життя та отримання додаткового заробітку під час перебування на обліку в центрі зайнятості.

Сподіваємося, що існуючий досвід роботи та подальша співпраця служби зайнятості, об'єднаної територіальної громади та роботодавців дозволить вирішити проблемні питання, бо лише спільні зусилля та координація є запорукою вирішення питань соціальної захищеності громадян та подолання безробіття в сільській місцевості.

 Обговорили шляхи реформування

        З метою напрацювання пропозицій до законодавства щодо розширення функціоналу державної служби зайнятості та напрямків покращення співпраці із роботодавцями та соціальними партнерами 19.01.2017 року у Первомайському міськрайонному центрі зайнятості відбулася нарада з представниками Первинного осередку Миколаївської обласної профспілкової організації працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» та  Управління Держпраці у Миколаївській області.

В ході проведення заходу присутніх ознайомили з результатами роботи центру зайнятості у 2016 році, спектром послуг, що надається службою зайнятості. Також були презентовані такі нові підходи у обслуговуванні клієнтів, як відео резюме, відео вакансії, презентації підприємств, он-лайн співбесіди. Звернули увагу і на запровадження нового сервісу «Електронна черга реєстрації безробітних».

Нарада проходила у формі жвавої дискусії. Учасники активно обговорювали питання у сфері законодавства, сучасного стану ринку праці, проблеми та шляхи вирішення соціального захисту, висловлювали свої думки, стосовно напрямків роботи для покращення взаємної співпраці.

За результатами проведеної наради, її учасники дійшли думки, що для забезпечення зайнятості населення необхідно активізувати роботу спеціальних районних комісій з легалізації зайнятості, постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та роботодавців щодо ведення соціально-відповідального бізнесу та переваг легального працевлаштування.

 

Урсул Альона Олексіївна – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Первомайського МРЦЗ

 Служба за контрактом

18 січня 2017 року Первомайським міськрайонним центром зайнятості, з метою підбору військовослужбовців для військової служби за контрактом, було проведено презентацію Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату. В заході взяли участь 34 безробітних, в тому числі 5 демобілізованих учасників АТО.  

Відкрила захід директор центру зайнятості Леся Миколаївна Омельченко, яка наголосила на важливості проведення заходу, розповіла про стан ринку праці в місті та районі та ознайомила присутніх з комплексом послуг, що надає служба зайнятості. 

Сиволап Денис Васильович, як представник військового комісаріату, розповів про загальні тенденції формування української контрактної армії та перспективи цього процесу. Виступаючи перед шукачами роботи, він ознайомив учасників з умовами проходження військової служби за контрактом, роз’яснив конкретні умови контракту, розповів про можливі місця проходження служби як у місті та області, так і в інших регіонах України. Також, було ознайомлено безробітних з порядком відбору кандидатів на військову службу за контрактом, строками служби, грошовим та матеріальним забезпеченням військовослужбовців рядового та сержантського складу, пільгами та гарантіями для військовослужбовців, вакансіями, які існують у Збройних Силах України.

Наприкінці зустрічі представник військкомату роздав шукачам роботи  агітаційні листівки та запросив всіх бажаючих служити на співбесіду до військкомату.

 

Урсул Альона Олексіївна – начальник відділу взаємодії з роботодавцями Первомайського МРЦЗ

 

 СКОРИСТАЙТЕСЯ ІНТЕРНЕТОМ, ЩОБ ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

 

З 13.01.16 запрацював унікальний сервіс з електронних послуг для осіб, що шукають роботу та безробітних. За допомогою Інтернету можна записатись на індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості без попереднього відвідування центру зайнятості. На порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua громадянам України через рубрику «Електронні послуги» стала доступна функція «Електронна черга реєстрації безробітних» http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about.

Громадяни можуть записатись на:

·отримання консультації;

·перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи.

У разі якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутись до фахівця центру зайнятості у зарезервований час (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).

Омельченко Л.М. директор Первомайського МРЦЗ

 

 

 

 

 Крок до успіху разом з Центром зайнятості населення

На залізничному вокзалі м. Первомайськ  фахівці Первомайського міськрайонного центру зайнятості в рамках проведення соціального проекту «Квиток до успіху» організували ярмарок вакансій та презентували роботодавців району та області, знайомили з послугами служби зайнятості. Даний захід спрямований на допомогу у працевлаштуванні громадянам, які бажають знайти роботу або її змінити,  але не мають змоги звернутися до служби зайнятості.

В ході проведення ярмарку вакансій фахівці центру зайнятості інформували відвідувачів про актуальні вакансії та роботодавців, які подали інформацію про попит на робочу силу, ознайомили з послугами служби зайнятості, зокрема, перспективами працевлаштування, можливостями професійної підготовки в центрах професійно-технічної освіти державної служби. Крім того,  надавали індивідуальні консультації з питань застосування норм чинного законодавства у сфері зайнятості та трудових відносин Учасники заходу розпитували про умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати на тому чи іншому робочому місці, їм вручались інформаційні листівки, буклети з детальним описом соціальних послуг державної служби зайнятості. Загалом потрібну інформацію отримали понад 90 осіб.

Ярмарок вакансій у незвичному форматі зацікавив громадян, які на час проведення знаходились на залізничному вокзалі. Є сподівання, що сьогодні, хтось дійсно отримав «квиток» до успіху.

 

Урсул Альона Олексіївна – начальник відділу

взаємодії з роботодавцями Первомайського МРЦЗ