Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Фінансова підтримка заходів в АПК

  ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів
Формат: DOCX | Добавлен: 21/05/2018 14:24:54
21Kb Скачать скачать
  Форма заявки
Формат: XLS | Добавлен: 21/05/2018 14:36:51
42Kb Скачать скачать

 «До відома сільськогосподарських товаровиробників  району»

 

В державному бюджеті України передбачені кошти за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними».

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 07 лютого 2018 року № 104 «Про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.03.2018 року № 151 затверджено нормативи, у межах яких проводиться компенсація у виноградарстві, садівництві та хмелярстві. Звертаємо Вашу увагу, що суб’єкт господарювання, який претендує на отримання компенсації за визначеним напрямом, в першу чергу подає до Міністерства аграрної політики та продовольства України заяву в електронному чи паперовому вигляді, за формою затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.03.2018 року № 151. На підставі заяви комісія Мінагрополітики приймає рішення щодо включення суб’єкта господарювання до переліку претендентів на державну підтримку. Перелік претендентів розміщується протягом 10 робочих днів на офіційному веб-сайті Міністерства після надання заяви. Після чого суб’єкт господарювання отримує право надавати районній комісії по вирішенню питання щодо надання фінансової підтримки, затвердженою розпорядженням голови райдержадміністрації від 07.11.2017 року № 345-р, пакет документів.

Телефон для довідок (05161) 4-32-64.

З порядком надання державної підтримки можна ознайомитись нижче.

Додаток :

1.    Порядок надання державної підтримки.(pdf)

2.   Форма заяви. (doc)

  ЗАЯВКА для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції
Формат: DOC | Добавлен: 12/04/2018 10:54:28
100Kb Скачать скачать
  РЕЄСТР одержувачів бюджетних коштів для надання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції
Формат: DOC | Добавлен: 12/04/2018 10:54:56
51Kb Скачать скачать
  ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу – юридичних осіб для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення банківських кредитів
Формат: DOC | Добавлен: 10/05/2016 09:57:32
40Kb Скачать скачать
  АКТ про висів придбаного насіння
Формат: DOC | Добавлен: 12/04/2018 10:55:23
54Kb Скачать скачать

  «До відома сільськогосподарських товаровиробників  району»

 

             Поточного року продовжує діяти державна підтримка через механізм часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

             Фінансова підтримка здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва » (зі змінами).

             Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі за придбану техніку та обладнання, вартість яких зазначена в актах приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державні банки – Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк, - у таких розмірах :

                    25 відсотків вартості ( без урахування податку на додану вартість) – за придбані техніку та обладнання починаючи з 01 січня 2018 року.

             Для отримання компенсації сільгосптоваровиробнику необхідно:

1.    Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, виключно через державні банки - Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк.

2.    Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати до нього заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме : копію платіжного доручення; акт приймання-передачі техніки та обладнання; свідоцтво про державну реєстрацію техніки ( якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації ).

             Більш детальну інформацію щодо дії бюджетної програми можна отримати в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації або за телефоном : (0512) 37-78-05, (05161) 4-32-64.

  ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОДАННЯ НА КОНКУРСНУ КОМІСІЮ
Формат: PDF | Добавлен: 10/05/2016 09:59:05
833Kb Скачать скачать
  З а я в к а на участь у конкурсі для отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами на участь у конкурсі для отримання компенсації відсоткової ставки з
Формат: XLS | Добавлен: 10/05/2016 09:59:22
34Kb Скачать скачать
  ЗАЯВКА для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва
Формат: DOC | Добавлен: 01/03/2018 10:12:15
215Kb Скачать скачать
  Оновлений перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету
Формат: XLS | Добавлен: 01/03/2018 10:28:24
427Kb Скачать скачать
  ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств
Формат: DOC | Добавлен: 12/04/2018 10:53:21
82Kb Скачать скачать

 Фінансова  підтримка  розвитку  фермерських  господарств


       Поточного  року   Урядом впроваджено  в  дію нову  бюджетну програму «Фінансова  підтримка  розвитку  фермерських  господарств», на фінансування  якої  в державному  бюджеті  передбачено 1 млрд.грн.

        Порядок  та умови надання фінансової  підтримки  затверджено  постановою Кабінету  Міністрів України від 07.02.2018  року  № 106. Фінансова  підтримка  надається фермерським  господарствам, у власності  та/або  користуванні  яких  перебуває  не  більше 500 га  земель  сільськогосподарського  призначення, які  мають чистий  дохід (виручку) від реалізації  продукції (товарів, робіт, послуг)  за  останній  рік до 15 млн.грн.

         Отримати  бюджетні  кошти  можна  за  такими  напрямами:

- часткова  компенсація вартості  закупленого у  субˈєктів  насінництва насіння  сільськогосподарських рослин вітчизняної  селекції (компенсується  80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але  не  більше 30,0 тис.грн. на одне фермерське  господарство);

- часткова  компенсація вартості  сільськогосподарської  техніки та  обладнання вітчизняного  виробництва (фермерські  господарства  можуть отримати  на  безповоротній основі компенсацію у розмірі 40 відсотків вартості придбаної техніки та  обладнання, при  цьому  компенсація  техніки та  обладнання у розмірі 25 відсотків вартості техніки та  обладнання  надається за рахунок  бюджетної  програми КПКВК 2801580 «Фінансова  підтримка сільгоспвиробників» за  напрямом «Часткова  компенсація вартості  сільськогосподарської  техніки та  обладнання вітчизняного  виробництва», а у розмірі 15 відсотків  вартості  - за рахунок бюджетної  програми КПКВК 2801230 «Фінансова  підтримка розвитку  фермерських  господарств». Процедура  та  вимоги щодо  отримання державної  допомоги на  закупівлю  техніки та  обладнання фермерськими  господарствами  визначені Порядком  використання  коштів, передбачених  у  державному  бюджеті для  часткової  компенсації  вартості  сільськогосподарської  техніки  та  обладнання  вітчизняного  виробництва, затвердженим постановою Кабінету  Міністрів  України від 01.03.2017 року  № 130);

- здешевлення  кредитів (фермерському  господарству передбачено компенсацію за  нараховані і  сплачені у  поточному  році відсотки  за  користування кредитами, залученими у національній  валюті у  розмірі 1,5 відсотка облікової ставки Національного  банку, що діє  на  дату нарахування  відсотків, але не  вище розміру передбаченого  кредитним  договором, зменшеним на 1 відсотковий  пункт:

до 1 року, обсяг  кредиту – не  перевищує 500,0 тис.грн для  покриття виробничих  витрат;

до 3 років, обсяг  кредиту -  не  перевищує 9,0 млн. грн для придбання  основних  засобів сільськогосподарського  виробництва, здійснення  витрат, повˈязаних з будівництвом і реконструкцією виробничих обˈєктів  сільськогосподарського  призначення).  

Крім  цього, направляємо  памˈятку про  напрями державної  підтримки, яка здійснюється через  державні  банки,  та  кредитну  пропозицію від  держбанку АБ «Укргазбанк»  та  техніки New Holland (додаються).

В черговий  раз рекомендуємо  фермерським  господарствам  скористатись  можливістю отримання  фінансової  підтримки  з державного  бюджету.

 

Начальник  управління

агропромислового  розвитку

райдержадміністрацію                                                          І.ЧМИРЬОВА

 

Оксана  Курочкіна 5-23-40

 


  Про укладання ексклюзивного партнерського договору
Формат: DOC | Добавлен: 20/07/2018 13:36:04
258Kb Скачать скачать
  Державна підтримка сільського господарства
Формат: JPG | Добавлен: 20/07/2018 13:37:19
1115Kb Скачать скачать

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«До відома сільськогосподарських товаровиробників  району»

 

Звертаємо Вашу увагу, що пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 (зі змінами) визначено терміни подання суб’єктами господарювання до районних комісій заяв та пакетів документів на отримання компенсації вартості придбаного садивного матеріалу за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними».

Кінцевий термін подання документів до районних комісій – до 20 листопада 2018 року.

Також нагадуємо, що суб’єкт господарювання, який претендує на отримання компенсації, в першу чергу подає до Мінагрополітики в електронному чи паперовому вигляді заяву, за встановленою формою, на підставі якої комісія Мінагрополітики приймає рішення щодо включення суб’єкта господарювання до переліку претендентів на державну підтримку.

Після цього, суб’єкт господарювання отримує право надавати районній комісії пакет документів.

Перелік претендентів розміщується протягом 10 робочих днів на офіційному  веб-сайті Мінагрополітики після надання заяви.

 

 

Начальник управління

агропромислового розвитку                                              І.ЧМИРЬОВА

 

 

Лозінська Майя 4 32 64 

 

«До  уваги  сільгосптоваровиробників Первомайського  району» 

         Повідомляємо,  що  за бюджетною  програмою «Фінансова  підтримка  заходів  в  агропромисловому  комплексі  шляхом  здешевлення  кредитів» рішенням  Уряду  від 31 жовтня  2018  року  Миколаївській  області  збільшено  видатки  для  компенсації  відсоткових  ставок  за  кредитами, залученими  сільгосптоваровиробниками  для  покриття виробничих  витрат  та  придбання  основних  засобів.

Нагадуємо, що наприкінці  листопада  завершується  прийом документів обласною конкурсною  комісією з  визначення  переліку  субˈєктів господарювання  агропромислового  комплексу  для надання фінансової  підтримки.

Також звертаємо Вашу  увагу, що  Міністерством  аграрної  політики  та продовольства  України підготовлено  проект постанови  Кабінету Міністрів  України «Про визнання  таким, що  втратив             чинність  пункт 2  постанови  Кабінету Міністрів  України від 07 лютого 2018 року  № 254». Проектом  цієї  постанови  передбачається  зняття  обмеження щодо  можливості  у 2018  році  отримувати  компенсацію відсоткової  ставки   за  залученими  кредитами  лише  позичальникам, які мають чистий  дохід (виручку)  від  реалізації  продукції (товарів, робіт, послуг) за 2017  рік  до 20,0 млн. грн.  Прийняття постанови  надасть  можливість всім  субˈєктам  господарювання, які  відповідають  вимогам  Порядку використання  коштів, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів  України   від 29.04.2015 року  № 300, скористатися  програмою  здешевлення  кредитів.    

Зважаючи на вищезазначене з метою своєчасного і ефективного використання бюджетних коштів, в разі  залучення  кредиту  рекомендуємо Вам прискорити  подання  документів для отримання фінансової підтримки.

Прийом документів на розгляд обласної  конкурсної комісії проводиться в Департаменті  агропромислового  розвитку Миколаївської облдержадміністрації за адресою: вул. Спаська, 1 м. Миколаїв.  Телефон  для довідок: (0512) 37-74-02.

Зі змістом постанови Кабінету  Міністрів  України   від 29.04.2015 року           № 300, переліком необхідних   документів, формою  заявки та  формою  реєстру  цільового  використання  коштів  можливо  ознайомитись  на  сайті Первомайської  райдержадміністрації.                                                            

 

  Перелік документів 2018
Формат: DOC | Добавлен: 08/11/2018 15:00:35
67Kb Скачать скачать
  ПОСТАНОВА КМУ від 29.04.15 № 300 Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів
Формат: DOC | Добавлен: 08/11/2018 15:00:58
68Kb Скачать скачать
  Реєстр цільового використання кредиту
Формат: XLSX | Добавлен: 08/11/2018 15:01:18
11Kb Скачать скачать
  ФОРМА ЗАЯВКИ
Формат: XLS | Добавлен: 08/11/2018 15:01:38
37Kb Скачать скачать