Первомайський район » Агропромисловий комплекс » Оголошення
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Оголошення

 «До уваги селищного, сільських  голів,  орендарів водних обˈєктів  та   жителів  району!

          Відповідно розпорядження  голови  Миколаївської обласної  державної  адміністрації від 27.03.2018 року  № 88-р  «Про заборону  вилову  риби, інших  водних біоресурсів у рибогосподарських  водних обˈєктах                    в зоні контролю  управління Державного  агентства рибного господарства у Миколаївській  області  у весняно-літній  період 2018 року» Первомайська  райдержадміністрація повідомляє, що  в період  05 квітня  по 05 липня   2018 року  заборонено промислове  рибальство під  час  ходу  риби на нерест і на період відкладання ікри на водних обˈєктах (наказ управління державного  агентства рибного  господарства у Миколаївській  області від 26.03.2018 року № 47 «Про встановлення  весняно-літньої  нерестової  заборони на лов  риби та інших біоресурсів                  у 2018 році» додається).

          Поряд з цим інформуємо, що на  період встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов  риби дозволяється  здійснення  любительського  рибальства на визначених ділянках однією  поплавковою або донною вудкою із  одним  гачком з берега при нормі вилову 1  кг протягом світлового  дня. Дозволяється вилучення  водних  біоресурсів, розміри яких відповідають вимогам «Правил любительського  і спортивного  рибальства» (наказ  управління державного  агентства рибного  господарства у Миколаївській  області від 26.03.2018 року № 48 «Про  визначення ділянок для здійснення любительського  рибальства під час весняно-літньої нерестової заборони   на  лов риби, інших водних біоресурсів  у  рибогосподарських водних  обˈєктах Миколаївської  області в зоні  контролю Миколаївського  рибоохоронного  патруля  в 2018 році» додається).

          Враховуючи  вищезазначене  необхідно  встановити  на  берегах  рибогосподарських  водойм (річок)   та водних  обˈєктів (ставків) щити з написом про  заборону  вилову  водних  біоресурсів в період  нересту.

За порушення Правил рибальства в період нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 85  Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незначне порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 грн, на посадових осіб від 170 до 510 грн; за грубе порушення правил рибальства (наприклад, рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел і т.д.) передбачений штраф 340-680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, на посадових осіб 510-850 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність  - штраф 3400 - 6800 грн або позбавлення волі на строк до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Крім штрафу за незаконний вилов правопорушнику нараховується сума компенсації за нанесенні збитки за кожну виловлену рибу, незалежно від її розміру і ваги. Так, згідно Постанови Кабінету Міністрів України                     №1209 від 21.11.2011 року  встановлено суми в грн: судак - 510, сом - 425, щука - 340, короп - 306, білий амур, товстолобик - 255, плоскирка, синець - 85, карась, окунь і верховодка - 17, лящ - 170, линь - 119 грн.,                          краснопірка - 68 грн., подуст - 34 грн.

 Шановні рибалки та любителі відпочинку на водоймах, Первомайська  райдержадміністрація  звертається до Вас і просить в цей період року шанобливо і дбайливо ставитися до водних мешканців, які готуються до нересту.  Допоможіть захистити рибу, не допускайте варварського її вилову в період нересту! Не залишайтеся байдужими до порушень природоохоронного законодавства та у разі виявлення фактів браконьєрства на водоймах повідомляйте про них в природоохоронні та правоохоронні органи.

  І Іро заборону вилову риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області у весняно-літній період 2018 року
Формат: PDF | Добавлен: 23/04/2018 13:10:26
3254Kb Скачать скачать
  Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у 2018 році
Формат: PDF | Добавлен: 23/04/2018 13:13:08
952Kb Скачать скачать
  Про визначення ділянок для здійснення любительського рибальства під час весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Миколаївській області в зоні контролю Миколаївського рибоохоронного п
Формат: PDF | Добавлен: 23/04/2018 13:39:08
615Kb Скачать скачать

 «ДО УВАГИ  ОРГАНІВ  МІСЦЕВОГО  САМОРЯДУВАННЯ ТА  ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ГОСПОДАРСТВ  НАСЕЛЕННЯ»

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про  затвердження  Порядку використання  коштів, передбачених  у  державному  бюджеті для  підтримки  галузі  тваринництва» передбачена  спеціальна бюджетна  дотація  за вирощування  молодняка  великої  худоби, який  народився  в  господарствах  фізичних  осіб.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців - 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади   копії таких документів:

ü  паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

ü  паспорта громадянина України;

ü  довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

ü  документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року                             до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб - власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.

Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб - власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка.

За запитом органу місцевого самоврядування Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний строк надає інформацію про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб - власників тварин.

З метою вчасного отримання  інформації з Єдиного державного реєстру тварин необхідно запити надсилати за адресою обласного відокремленого структурного підрозділу Державного підприємства «Агентство З ідентифікації і реєстрації тварин» (вул. Наваринська, 16, м. Миколаїв, 54030,  тел.: 8(0512) 47-94-98, e-mail: mk@agro-id.gov.ua).

При формуванні запиту обов’язково вказати інформацію про населений пункт (пункти), район, область. Окремо по власнику тварини, вказати:

1.         ПІБ фізичної особи-власника тварини;

2.         Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

3.         Адресу місцезнаходження господарства.

 До уваги сільгосптоваровиробників!

Про зміни до фітосанітарних вимог країн

Україна є вагомим експортером сільгосппродукції в світі, однак час від часу вітчизняні виробники наражаються на значні проблеми при здійсненні експорту вирощеної продукції. Складність полягає у тому, що у кожній країні є свої фітосанітарні вимоги, дотримання яких є обов'язковою умовою для експортера. Так, наприклад, у країнах Євразійського економічного союзу, завезення продукції можливе лише з спеціальних ділянок на яких відсутні карантинні організми – з так званих вільних зон. 

Доречно зауважити, що вільна ділянка, або вільна зона регламентується низкою міжнародних стандартів з фітосанітарних заходів, а також угодою щодо застосування фітосанітарних заходів Світової організації торгівлі. В нашому законодавстві порядок офіційного встановлення статусу вільної зони прописаний в наказі Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.08.2012 №487.

Особа яка планує здійснювати експорт сільгосппродукції повинна знати фітосанітарні вимоги країни, про які вона детально можна ознайомитися на сайті Держпродспоживслужби України (http://www.consumer.gov.ua/). В разі необхідності встановлення статусу вільної зони особа звертається до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. Пакет необхідних документів в себе включає: заяву, копію плану земельної ділянки, на якій планується офіційне встановлення статусу, копію документа, який засвідчує право власності або користування (в тому числі оренди) на земельну ділянку. Слід заначити, що ця процедура платна, вартість за 1 гектар обстеження становить 26,79 грн.

За результатами проведених фітосанітарними інспекторами заходів: обстеження, відбір зразків, тощо, заявленій ділянці офіційно присвоюється статус вільної зони та надається відповідний загальнодержавний реєстраційний номер.

Важливо зауважити, що вразі виявлення карантинних організмів, заявнику буде відмовлено у наданні статусу. Крім того, отримання статусу «вільна зона» також накладає на власника ділянки певні обов'язки. 

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою м. Миколаїв, вул. 5 Слобідська, 110-А, тел.: (0512) 58-25-63.

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

 

 ОРГАНІЗАЦІЯ  ТА  ФУНКЦІОНУВАННЯ              СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО  ОБСЛУГОВУЮЧОГО  КООПЕРАТИВУ»

          На  виконання  заходів із  реалізації  Концепції  розвитку  фермерських господарств   та  сільськогосподарської  кооперації  на  2018-2020 роки, схваленої розпорядженням  Кабінету  Міністрів  України  від  13.09.2017 року  № 664-р, Благодійним фондом  «Ласка» 12 січня  2018 року  проведено  обласний  семінар  на  тему: «Організація  та  функціонування  сільськогосподарського  обслуговуючого  кооперативу».

            Тематика  семінару  викликала  велику  зацікавленість не  тільки  у  людей повˈязаних  з  веденням  аграрного  бізнесу  на  селі,  а  і  представників місцевого  самоврядування, насамперед передумовами  створення  додаткових  робочих  місць  та  подальшим  розвитком  сільських  територій.  

            Враховуючи  велику  кількість запитань  до  спікера під  час  проведення  семінару,  з  метою  залучення  більш  широкого  кола  сільського  населення до  кооперації  15  березня  2018 року з 9.00  по  10.30  в  Первомайській  райдержадміністрації  заплановано  проведення   такого    семінару   на  тему: «Організація  та  функціонування  сільськогосподарського  обслуговуючого  кооперативу»  за  участю  фахівців  Благодійного  фонду  «Ласка».

            Запрошуємо  відвідати   захід  голів  селищної,  сільських  рад,  голову  Камˈяномостівської  сільської  ради, землевпорядників сільських  рад, голів  малих  фермерських  господарств,  виробників  сільськогосподарської  продукції (бджолярів, одноосібників, власників  особистих  селянських  господарств, тощо), представників  структурних  підрозділів  райдержадміністрації  та  всіх  зацікавлених  осіб.  

 Попередження сільгосптоваровиробникам району!

 

         Увага! Високий рівень пожежонебезпеки 5-го класу! Забороняється спалювання стерні, пожнивних залишків та рештків рослинності.

         Пам’ятайте, що за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

                                                                                              Первомайська райдержадміністрація

                                                                                   ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ  ЖИТЕЛІВ  ПЕРВОМАЙСЬКОГО  РАЙОНУ!

 

         З 20 липня  по  22 серпня  2017  року  на  території  Первомайського  району  оголошено  проведення  місячника боротьби  з  карантинними  організмами -  амброзією  полинолистою.  Запрошуємо громадськість  взяти  участь  у  проведенні  суботників.

         Враховуючи  негативний  вплив амброзії  полинолистої на  здоровˈя  людей, організатори заходів   із  проведення  суботників зобовˈязані:

-         забезпечити  учасників  засобами  захисту (рукавички, респіратори);

-         забезпечити  збір  скошених  (видалених)  рослин в поліетиленові  пакети;

-         визначити  місця  утилізації та  забезпечити транспортування  до  них  вегетативних  решток.

Рекомендуємо  громадськості  прийняти  активну  участь у  проведенні  місячника  зі  знищення  амброзії полинолистої     на  власній  та  прилеглих  територіях.

         Потурбуймося  про  своє  здоровˈя!

 

 

Брижата  Н.Г. – головний  спеціаліст Держпродспоживслужби в Миколаївській  області.

 

Чмирьова І.Є. – начальник  управління  агропромислового  розвитку  райдержадміністрації.

 

                        «ЗДЕШЕВЛЕННЯ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ»

 

Комісією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України затверджено перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі  20 відсотків вартості придбаної у поточному році техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість).

 

Для отримання компенсації необхідно:

1.      Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, через державні банки – Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк;

2.      Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме:

-        копію платіжного доручення;

-        акт приймання-передачі техніки та обладнання;

-        свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

3.      Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації;

4.      Мінагрополітики формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників та у межах обсягу відкритих асигнувань на підставі реєстру перераховує кошти державному банку, який перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарським товаровиробникам.

 

Ознайомитися з переліком техніки можна в управлінні агропромислового розвитку  Первомайської  райдержадміністрацій або за посиланням: www.me.gov.ua  ˃ Діяльність ˃ Державна політика в секторах економіки ˃ Комісія з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Телефон для довідок:

(0512)37-78-05, 37-74-02 Департамент агропромислового розвитку райдержадміністрації;

(05161) 5-23-40, 4-32-64 Управління агропромислового  розвитку  Первомайської райдержадміністрації.  

                           «ДЕРЖАВНА  ПІДТРИМКА  ФЕРМЕРСЬКИХ  ГОСПОДАРСТВ»

   з  18 липня 2017  року  по 16 серпня 2017  року регіональною  комісією Миколаївського  відділення Українського державного  фонду підтримки  фермерських  господарств  здійснюється  прийом  документів на участь у  конкурсі   для отримання фінансової  підтримки   на  поворотній  основі за бюджетною  програмою «Надання  кредитів  фермерським  господарствам».

Фінансова підтримка надається у розмірі, що не перевищує                           500 тис. грн.:

новоствореним фермерським господарствам та фермерським господарствам з відокремленими фермерськими садибами, строком від трьох до п'яти років для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, провадження виробничої діяльності;

іншим фермерським господарствам - строком до п’яти років для придбання техніки, обладнання, поновлення обігових коштів, у тому числі для придбання маточного поголів’я сільськогосподарських тварин (телиць, нетелей, корів, свиноматок, ярок, вівцематок, кізочок та козоматок) та проведення оцінки відповідності виробництва органічної продукції (сировини), виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих і невиробничих приміщень, для закладення багаторічних насаджень, розвитку кредитної та обслуговуючої кооперації, у тому числі для сплати пайових внесків до пайових фондів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, утворених фермерськими господарствами самостійно або разом з членами особистих селянських господарств, зрошення та меліорації земель.

Для участі у конкурсі фермерське господарство подає на розгляд регіональної  комісії такі документи:

−       заявку за формою у двох примірниках (заповнюється на місці);

−       копію паспортних даних та ідентифікаційного номеру голови господарства;

−       копію статуту фермерського господарства  із статусом юридичної особи або копію договору про створення сімейного фермерського господарства - для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України “Про фермерське господарство”;

−       копію статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, членом якого є фермерське господарство, або протокол рішення установчих зборів про створення такого кооперативу (в разі наявності);

−       копії документів, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою;

−       довідку про реквізити банківського рахунку фермерського господарства;

−       баланс та звіт про фінансові результати фермерського господарства за останній звітний період за встановленими формами (станом на 1 липня 2017року);

−       довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів, видану органами доходів і зборів;

−       копію заяви про перехід на виробництво органічної продукції (сировини), поданої до органу з оцінки відповідності (у разі наявності);

−       копію титульної сторінки проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень (у разі наявності)”;

−       бізнес-план з техніко-економічним обґрунтуванням доцільності надання фінансової підтримки фермерському господарству із зазначенням графіка повернення коштів;

−       пропозицію фермерського господарства щодо способу забезпечення виконання зобов'язання  (копії документів, що підтверджують право власності на майно, запропоноване в якості застави).

 

Примітка. При собі мати оригінали документів та печатку фермерського господарства. Всі копії повинні бути засвідченні головою фермерського господарства.

 

Документи приймаються з 18.07.2017 до 16.08.2017, щоденно, крім вихідних, з 09.00 до 17.30 год. (у п’ятницю – до 16.30)                                                   за адресою: м. Миколаїв, проспект Миру, буд. 34, 7-й поверх, кім. 712 (Миколаївське  відділення Укрдержфонду підтримки  фермерських  господарств).

 

  Графіки особистого прийому громадян керівником управління агропромислового розвитку
Формат: DOCX | Добавлен: 30/01/2017 15:29:20
22Kb Скачать скачать
  "Гарячі лінії" управління агропромислового розвитку
Формат: DOC | Добавлен: 30/01/2017 15:30:59
45Kb Скачать скачать

АГРАРНІ РОЗПИСКИ

Основною метою запровадження Аграрних розписок в Україні є створення більш гнучкого і дієвого механізму фінансування та покращення доступу малих та середніх агровиробників до фінансових ресурсів.

Аграрна розписка (АР) дозволяє агровиробникам отримати додаткове фінансування або товарно-матеріальні цінності під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

В залежності від умов розрахунку аграрні розписки можуть бути двох видів:

1.      Товарною -  предметом зобов’язання за товарною аграрною розпискою є безумовна поставка сільськогосподарської продукції згідно із вказаними в розписці кількістю та якістю, чи згідно з формулою перерахунку на випадок поставки продукції іншої якості

 

2.          Фінансовою - предметом зобов’язання за фінансовою аграрною розпискою є виплата грошових коштів згідно з формулою розрахунку суми, прив'язаної до конкретного виду та кількості сільськогосподарської продукції

Фінансування за аграрною розпискою є доступним для всіх суб’єктів господарювання, які мають право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення або право користування такою земельною ділянкою на законних підставах для здійснення виробництва сільськогосподарської продукції.

Важливо пам’ятати: основною заставою виступає майбутній врожай вирощений на відповідних земельних ділянках. Земельні ділянки не є об’єктом застави.

Кредиторами за аграрною розпискою можуть бути фізичні або юридичні особи: постачальники товарно-матеріальних ресурсів (насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, сільськогосподарської техніки, паливно-мастильних матеріалів тощо), виконавці робіт і послуг, банки та інші фінансові установи, трейдери, компанії, які займаються переробкою продукції тваринництва і рослинництва, тощо.

Основні кроки оформлення і дії аграрної розписки:

1.                  Поставка кредитором товарно-матеріальних ресурсів чи послуг агровиробнику;

 

2.                  Випуск і передача АР від агровиробника кредитору;

1.       Під час видачі аграрна розписка підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню і реєстрації в Реєстрі аграрних розписок.http://www.agroregisters.com.ua/

3.                  Виконання АР:

1.                  У випадку товарної АР: поставка с/г продукції агровиробником кредитору. За згодою сторін виконання зобов'язань за товарною АР можна здійснити шляхом передачі складських документів на сільськогосподарську продукцію, що зберігається на товарному складі;

 

2.                  У випадку фінансової АР: переказ грошових коштів агровиробником коштів на вказаний кредитором банківський рахунок;

 

4.                  Повернення кредитором погашеної АР агровиробнику.

СПИСОК КОМПАНІЙ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АГРАРНИХ РОЗПИСОК*:

Постачальники насіння та засобів захисту рослин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агро Арена

Валерій Зайвий050-464-2510

Агроскоп

Сергій Хейфец 067-506-9273

АЗД

Анатолій Личко 050-476-2836

Бізон Тех 2006

Олександр Миронець050-363-2336

Влажена

Володимир  Грабовський 097-349-0953

ЕкотехнологіяАгро

Ірина Татарченко 050-553-4243

ЕкспертизаЛюкс

Марк Романов050-657-8509

Ерідон МПП

Володимир Зінкевич050-441-6932

ІмперіяАгро

Володимир Мулявка067-630-3466

Компанія Маїс

Микола Мельник 050-342-5020

Монсанто

Олександр Гладун  050-333-7989

Південьагрохім

Євген  Васильєв 050-318-3120

Прагматік

Дмитро Хруцький 067-947-4548

 

Антон Короленко 067-555-2748
Роман Хрипко 067-555-2756
Віктор
Борчевський 067-555-2741

Сингента

 

ТДН

ЛюбовМаркович050-213-0493

Українська Аграрно-Хімічна Компанія

Віктор  Іонов  067 409 22 51

 

Постачальники паливно-мастильних матеріалів:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

ОККО Агротрейд

Віктор Кириченко 067-208-1391

Володимир  Ожерельєв 067-208-1589

 

Постачальники техніки і запчастин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агсолко Україна

ВалерійНестеренко050-352-7326

Ерідон Тех

ОлександрКучеренко050-443-2674

 

 

Банки та інші фінансові установи:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

OTPБанк

ІванЄрко 067 216-3919

Дмитро Корибут 066 153-19-33

 

 

 

* Компанії подані в алфавітному порядку

 

Список компаній постійно доповнюється. Слідкуйте за оновленням інформації на цій сторінці.

 

 


 

 

НОТАРІУСИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЩО НАБУЛИ СТАТУСУ РЕЄСТРАТОРІВ РЕЄСТРУ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

МіщенкоМаріяВолодимирівна - приватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу тел. (0512) 722-212, 465-592, (097) 402-13-81

Нікітін Руслан Володимирович - ПриватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу; тел. (099) 137-47-22; (098) 568-50-13

 Для ознайомлення з актуальним списком нотаріусів, що набули статусу реєстраторів Реєстру аграрних розписок, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Розмір плати за вчинення нотаріальних послуг приватним нотаріусом визначається за домовленістю сторін.  Розмір плати може залежати від вартості аграрної розписки та обсягу документів, із якими працюватиме нотаріус. 

 

1.                  Розмір плати, яка справляється за вчинення нотаріальних дій приватними нотаріусами, не може бути меншим від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.  Державне мито за посвідчення аграрної розписки становить 0,01% предмету застави, але не менше 5 і не більше 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

2.                  Крім нотаріальних послуг, потрібно сплатити 150 грн. за внесення запису до Реєстру аграрних розписок;               

 До відома фермерських господарств  району

           В Державному бюджеті України передбачені кошти для підтримки сільськогосподарського виробника. Відповідно до вимог Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 106, одним із напрямків сільгоспдотацій для фермерських господарств (до 500 га, чистий дохід за останній рік до 15 000 000 грн.) є часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин

вітчизняної селекції  категорій базове, сертифіковане у розмірі 80 % вартості насіння (без урахування  сум податку на додану вартість, але не більше 30 000 грн. на одне господарство).

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.03.2018 № 150 «Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» затверджено форми заявки для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції, реєстру одержувачів бюджетних коштів для надання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції та акту про висів придбаного насіння.

            З Порядком та  формами  підтримки фермерства можна ознайомитись тут.