Первомайський район » Агропромисловий комплекс » Оголошення
Українська
Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування

Оголошення

 Попередження сільгосптоваровиробникам району!

 

         Увага! Високий рівень пожежонебезпеки 5-го класу! Забороняється спалювання стерні, пожнивних залишків та рештків рослинності.

         Пам’ятайте, що за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

                                                                                              Первомайська райдержадміністрація

                                                                                   ОГОЛОШЕННЯ

ДО УВАГИ  ЖИТЕЛІВ  ПЕРВОМАЙСЬКОГО  РАЙОНУ!

 

         З 20 липня  по  22 серпня  2017  року  на  території  Первомайського  району  оголошено  проведення  місячника боротьби  з  карантинними  організмами -  амброзією  полинолистою.  Запрошуємо громадськість  взяти  участь  у  проведенні  суботників.

         Враховуючи  негативний  вплив амброзії  полинолистої на  здоровˈя  людей, організатори заходів   із  проведення  суботників зобовˈязані:

-         забезпечити  учасників  засобами  захисту (рукавички, респіратори);

-         забезпечити  збір  скошених  (видалених)  рослин в поліетиленові  пакети;

-         визначити  місця  утилізації та  забезпечити транспортування  до  них  вегетативних  решток.

Рекомендуємо  громадськості  прийняти  активну  участь у  проведенні  місячника  зі  знищення  амброзії полинолистої     на  власній  та  прилеглих  територіях.

         Потурбуймося  про  своє  здоровˈя!

 

 

Брижата  Н.Г. – головний  спеціаліст Держпродспоживслужби в Миколаївській  області.

 

Чмирьова І.Є. – начальник  управління  агропромислового  розвитку  райдержадміністрації.

 

                        «ЗДЕШЕВЛЕННЯ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ»

 

Комісією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України затверджено перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі  20 відсотків вартості придбаної у поточному році техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість).

 

Для отримання компенсації необхідно:

1.      Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, через державні банки – Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк;

2.      Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме:

-        копію платіжного доручення;

-        акт приймання-передачі техніки та обладнання;

-        свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

3.      Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації;

4.      Мінагрополітики формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників та у межах обсягу відкритих асигнувань на підставі реєстру перераховує кошти державному банку, який перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарським товаровиробникам.

 

Ознайомитися з переліком техніки можна в управлінні агропромислового розвитку  Первомайської  райдержадміністрацій або за посиланням: www.me.gov.ua  ˃ Діяльність ˃ Державна політика в секторах економіки ˃ Комісія з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Телефон для довідок:

(0512)37-78-05, 37-74-02 Департамент агропромислового розвитку райдержадміністрації;

(05161) 5-23-40, 4-32-64 Управління агропромислового  розвитку  Первомайської райдержадміністрації.  

                           «ДЕРЖАВНА  ПІДТРИМКА  ФЕРМЕРСЬКИХ  ГОСПОДАРСТВ»

   з  18 липня 2017  року  по 16 серпня 2017  року регіональною  комісією Миколаївського  відділення Українського державного  фонду підтримки  фермерських  господарств  здійснюється  прийом  документів на участь у  конкурсі   для отримання фінансової  підтримки   на  поворотній  основі за бюджетною  програмою «Надання  кредитів  фермерським  господарствам».

Фінансова підтримка надається у розмірі, що не перевищує                           500 тис. грн.:

новоствореним фермерським господарствам та фермерським господарствам з відокремленими фермерськими садибами, строком від трьох до п'яти років для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, провадження виробничої діяльності;

іншим фермерським господарствам - строком до п’яти років для придбання техніки, обладнання, поновлення обігових коштів, у тому числі для придбання маточного поголів’я сільськогосподарських тварин (телиць, нетелей, корів, свиноматок, ярок, вівцематок, кізочок та козоматок) та проведення оцінки відповідності виробництва органічної продукції (сировини), виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих і невиробничих приміщень, для закладення багаторічних насаджень, розвитку кредитної та обслуговуючої кооперації, у тому числі для сплати пайових внесків до пайових фондів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, утворених фермерськими господарствами самостійно або разом з членами особистих селянських господарств, зрошення та меліорації земель.

Для участі у конкурсі фермерське господарство подає на розгляд регіональної  комісії такі документи:

−       заявку за формою у двох примірниках (заповнюється на місці);

−       копію паспортних даних та ідентифікаційного номеру голови господарства;

−       копію статуту фермерського господарства  із статусом юридичної особи або копію договору про створення сімейного фермерського господарства - для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України “Про фермерське господарство”;

−       копію статуту сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу, членом якого є фермерське господарство, або протокол рішення установчих зборів про створення такого кооперативу (в разі наявності);

−       копії документів, що підтверджують право власності або користування земельною ділянкою;

−       довідку про реквізити банківського рахунку фермерського господарства;

−       баланс та звіт про фінансові результати фермерського господарства за останній звітний період за встановленими формами (станом на 1 липня 2017року);

−       довідку про відсутність (наявність) заборгованості з податків і зборів, видану органами доходів і зборів;

−       копію заяви про перехід на виробництво органічної продукції (сировини), поданої до органу з оцінки відповідності (у разі наявності);

−       копію титульної сторінки проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень (у разі наявності)”;

−       бізнес-план з техніко-економічним обґрунтуванням доцільності надання фінансової підтримки фермерському господарству із зазначенням графіка повернення коштів;

−       пропозицію фермерського господарства щодо способу забезпечення виконання зобов'язання  (копії документів, що підтверджують право власності на майно, запропоноване в якості застави).

 

Примітка. При собі мати оригінали документів та печатку фермерського господарства. Всі копії повинні бути засвідченні головою фермерського господарства.

 

Документи приймаються з 18.07.2017 до 16.08.2017, щоденно, крім вихідних, з 09.00 до 17.30 год. (у п’ятницю – до 16.30)                                                   за адресою: м. Миколаїв, проспект Миру, буд. 34, 7-й поверх, кім. 712 (Миколаївське  відділення Укрдержфонду підтримки  фермерських  господарств).

 

  Графіки особистого прийому громадян керівником управління агропромислового розвитку
Формат: DOCX | Добавлен: 30/01/2017 15:29:20
22Kb Скачать скачать
  "Гарячі лінії" управління агропромислового розвитку
Формат: DOC | Добавлен: 30/01/2017 15:30:59
45Kb Скачать скачать

АГРАРНІ РОЗПИСКИ

Основною метою запровадження Аграрних розписок в Україні є створення більш гнучкого і дієвого механізму фінансування та покращення доступу малих та середніх агровиробників до фінансових ресурсів.

Аграрна розписка (АР) дозволяє агровиробникам отримати додаткове фінансування або товарно-матеріальні цінності під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

В залежності від умов розрахунку аграрні розписки можуть бути двох видів:

1.      Товарною -  предметом зобов’язання за товарною аграрною розпискою є безумовна поставка сільськогосподарської продукції згідно із вказаними в розписці кількістю та якістю, чи згідно з формулою перерахунку на випадок поставки продукції іншої якості

 

2.          Фінансовою - предметом зобов’язання за фінансовою аграрною розпискою є виплата грошових коштів згідно з формулою розрахунку суми, прив'язаної до конкретного виду та кількості сільськогосподарської продукції

Фінансування за аграрною розпискою є доступним для всіх суб’єктів господарювання, які мають право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення або право користування такою земельною ділянкою на законних підставах для здійснення виробництва сільськогосподарської продукції.

Важливо пам’ятати: основною заставою виступає майбутній врожай вирощений на відповідних земельних ділянках. Земельні ділянки не є об’єктом застави.

Кредиторами за аграрною розпискою можуть бути фізичні або юридичні особи: постачальники товарно-матеріальних ресурсів (насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, сільськогосподарської техніки, паливно-мастильних матеріалів тощо), виконавці робіт і послуг, банки та інші фінансові установи, трейдери, компанії, які займаються переробкою продукції тваринництва і рослинництва, тощо.

Основні кроки оформлення і дії аграрної розписки:

1.                  Поставка кредитором товарно-матеріальних ресурсів чи послуг агровиробнику;

 

2.                  Випуск і передача АР від агровиробника кредитору;

1.       Під час видачі аграрна розписка підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню і реєстрації в Реєстрі аграрних розписок.http://www.agroregisters.com.ua/

3.                  Виконання АР:

1.                  У випадку товарної АР: поставка с/г продукції агровиробником кредитору. За згодою сторін виконання зобов'язань за товарною АР можна здійснити шляхом передачі складських документів на сільськогосподарську продукцію, що зберігається на товарному складі;

 

2.                  У випадку фінансової АР: переказ грошових коштів агровиробником коштів на вказаний кредитором банківський рахунок;

 

4.                  Повернення кредитором погашеної АР агровиробнику.

СПИСОК КОМПАНІЙ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АГРАРНИХ РОЗПИСОК*:

Постачальники насіння та засобів захисту рослин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агро Арена

Валерій Зайвий050-464-2510

Агроскоп

Сергій Хейфец 067-506-9273

АЗД

Анатолій Личко 050-476-2836

Бізон Тех 2006

Олександр Миронець050-363-2336

Влажена

Володимир  Грабовський 097-349-0953

ЕкотехнологіяАгро

Ірина Татарченко 050-553-4243

ЕкспертизаЛюкс

Марк Романов050-657-8509

Ерідон МПП

Володимир Зінкевич050-441-6932

ІмперіяАгро

Володимир Мулявка067-630-3466

Компанія Маїс

Микола Мельник 050-342-5020

Монсанто

Олександр Гладун  050-333-7989

Південьагрохім

Євген  Васильєв 050-318-3120

Прагматік

Дмитро Хруцький 067-947-4548

 

Антон Короленко 067-555-2748
Роман Хрипко 067-555-2756
Віктор
Борчевський 067-555-2741

Сингента

 

ТДН

ЛюбовМаркович050-213-0493

Українська Аграрно-Хімічна Компанія

Віктор  Іонов  067 409 22 51

 

Постачальники паливно-мастильних матеріалів:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

ОККО Агротрейд

Віктор Кириченко 067-208-1391

Володимир  Ожерельєв 067-208-1589

 

Постачальники техніки і запчастин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агсолко Україна

ВалерійНестеренко050-352-7326

Ерідон Тех

ОлександрКучеренко050-443-2674

 

 

Банки та інші фінансові установи:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

OTPБанк

ІванЄрко 067 216-3919

Дмитро Корибут 066 153-19-33

 

 

 

* Компанії подані в алфавітному порядку

 

Список компаній постійно доповнюється. Слідкуйте за оновленням інформації на цій сторінці.

 

 


 

 

НОТАРІУСИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЩО НАБУЛИ СТАТУСУ РЕЄСТРАТОРІВ РЕЄСТРУ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

МіщенкоМаріяВолодимирівна - приватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу тел. (0512) 722-212, 465-592, (097) 402-13-81

Нікітін Руслан Володимирович - ПриватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу; тел. (099) 137-47-22; (098) 568-50-13

 Для ознайомлення з актуальним списком нотаріусів, що набули статусу реєстраторів Реєстру аграрних розписок, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Розмір плати за вчинення нотаріальних послуг приватним нотаріусом визначається за домовленістю сторін.  Розмір плати може залежати від вартості аграрної розписки та обсягу документів, із якими працюватиме нотаріус. 

 

1.                  Розмір плати, яка справляється за вчинення нотаріальних дій приватними нотаріусами, не може бути меншим від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.  Державне мито за посвідчення аграрної розписки становить 0,01% предмету застави, але не менше 5 і не більше 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

2.                  Крім нотаріальних послуг, потрібно сплатити 150 грн. за внесення запису до Реєстру аграрних розписок;

3.                 

В області постійно вживаються заходи, спрямовані на виявлення та припинення діяльності гральних закладів

Голова облдержадміністрації Микола Круглов доручив начальнику Управління МВС України в Миколаївській області Михайлу Слєпаньову терміново вжити заходи щодо незаконної діяльності сімнадцяти залів гральних автоматів, які розміщені в межах міста Миколаєва (з посиланням на адреси та назви зазначених залів).

В області постійно вживаються заходи, спрямовані на виявлення та припинення діяльності гральних закладів

Голова облдержадміністрації Микола Круглов доручив начальнику Управління МВС України в Миколаївській області Михайлу Слєпаньову терміново вжити заходи щодо незаконної діяльності сімнадцяти залів гральних автоматів, які розміщені в межах міста Миколаєва (з посиланням на адреси та назви зазначених залів).

Всі новини області →


-->