Первомайський район » Агропромисловий комплекс » Оголошення
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Оголошення

  Інформація про підтримку фермерських господарств
Формат: ZIP | Добавлен: 22/07/2020 08:57:10
123Kb Скачать скачать

 

 

АЛГОРИТМ  СПИСАННЯ  ПОШКОДЖЕНИХ  ПОСІВІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ  КУЛЬТУР

 

У разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала незначної шкоди посівам необхідно:

Наказом керівника підприємства створити комісію, яка має провести обстеження площ загиблих посівів, зробити висновок про розмір завданої непередбачуваною подією шкоди, вирішити, які заходи необхідно вжити для виправлення ситуації (продовжити вирощування, підсіяти/пересіяти, знищити залишки посівів тощо).

До складу комісії можуть входити як працівники сільгосппідприємства (агроном, (головний) бухгалтер та ін.), так і представники інших організацій, зокрема страхової компанії (якщо посіви були застраховані), сільради (голова, землевпорядник та ін.) на території якої знаходяться відповідні землі та ін.

Результати роботи комісії оформлюють Актом обстеження та списання загиблих посівів (далі – Акт) довільної форми, в якому зазначається назва підприємства, загальна площа посіву чи посадки сільськогосподарської  культури, фаза розвитку, площа загибелі (пошкодження) культури та внаслідок якої надзвичайної ситуації. Акт скріпляється підписами членів комісії, зокрема, керівником підприємства (агроном, бригадир, бухгалтер) та залученими за згодою представниками.

До акта доцільно додати фотографії поля (полів), інші документи, які підтверджують наявність надзвичайних подій на території, де загинули посіви (наприклад, довідку з центру гідрометеорології).

Якщо сільгосптоваровиробник претендує на отримання компенсації з місцевих або державного бюджетів йому необхідно звернутись до районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для складання експертного висновку про рівень надзвичайної ситуації.

У разі виникнення надзвичайної ситуації місцевого (локального) характеру потерпілі від збитків сільгосптоваровиробники можуть звернутися до місцевих органів виконавчої влади для отримання часткової компенсації з місцевих бюджетів.

Коли настає надзвичайна ситуація регіонального характеру - для часткової компенсації збитків можуть виділятися кошти з Державного резервного фонду.

Детальніше з умовами виділення коштів з Державного резервного фонду можна ознайомитись на сайті Урядового порталу в  Порядку використання коштів резервного фонду державного бюджету, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 (із змінами).

Порядок класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368 (із змінами), зокрема:

-       державного рівня визнається надзвичайна ситуація - збитки від якої перевищили 150 тис.  мінімальних  розмірів заробітної плати;

-       регіонального рівня - збитки від якої перевищили 15  тис.  мінімальних  розмірів заробітної плати;

-           місцевого рівня - збитки від якої перевищили 2 тис. мінімальних розмірів заробітної плати.

        

 «НАДХОДЖЕННЯ  ДОТАЦІЇ  НА  ТЕЛЯТ  В  СЕЛА  ПЕРВОМАЙЩИНИ»

 

         Одним із інструментів державної підтримки розвитку тваринництва                 є надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка ВРХ у розмірі до 2,5 тис. грн за вирощування телят                          віком   до 13 місяців.

Шановні  власники,  для отримання дотації за утримання молодняку                ВРХ необхідно  подати до місцевої сільської/селищної ради,  об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

  • копії паспортів молодняка  ВРХ;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
  • копія документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

Першим кроком власників молодняка  ВРХ  є  звернення  до  фахівців Первомайської  районної  державної  лікарні  ветеринарної  медицини                       з паспортом громадянина України, ідентифікаційним кодом власника                    ВРХ та паспортом на корову. Це необхідно для оформлення паспорту на її теля    та присвоєння йому ідентифікаційного номера.

Після отримання   паспорта  на молодняк ВРХ, сформований пакет документів  подається  до відповідальних  осіб  органів  місцевого  самоврядування  за  місцем  проживання.

Відповідальна  особа   перевіряє документи на достовірність і правильність заповнення та  включає   їх до спеціального реєстру  станом  на  відповідний  період (01.09.2018 р., 01.12.2018 р.).

Шановні власники, ми  високо  цінуємо  Вашу  нелегку  працю та  рекомендуємо  скористатись  можливістю  отримати  державну  дотацію за  молодняк  великої  рогатої  худоби.

 «АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА – НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ  ЛЮДИНИ               ТА  ДОВКІЛЛЯ  КАРАНТИННІЙ  БУРˈЯН»

По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний. Стебло прямостояче, розгалужене, опушене короткими волосками. Висота стебла й розміри надземних органів сильно варіюють. При густому травостої, на сухих схилах і бідних ґрунтах рослини ледь досягають 10-15 см; на родючих ґрунтах, за достатнього зволоження, і рідкого травостою, окремі рослини досягають 2-2,5 м висоти.

Сходи з’являються наприкінці березня – в травні, цвіте з середини липня до жовтня, плодоносить у вересні – листопаді.

Амброзія полинолиста розмножується лише насінням, яке утворюється у великій кількості. Добре розвинені рослини можуть давати по 30-40 тис. насінин, а окремі екземпляри до 80-100 тис. насінин.

Від материнської рослини насіння може переноситися на значні відстані з водними потоками (талими водами навесні, по струмках, ярах, річках). Розповсюдженню бур’яну сприяють: вітер, транспорт (колеса автомашин, тракторів і інших транспортних засобів), взуття людей, до якого насіння прилипає разом із ґрунтом.

Амброзія полинолиста засмічує всі польові культури, особливо просапні та зернові, а також городи, сади, луки, пасовища. Часто зустрічається на узбіччях залізниць, шосейних і ґрунтових доріг, по берегах річок і ставків.

Шкодочинність амброзії в районах масового поширення винятково велика. Вона складається зі зниження врожайності сільськогосподарських культур, засмічення їх врожаю, погіршення якості кормів, зниження продуктивності пасовищ і негативного впливу на здоров’я людей.

Амброзію полинолисту з повним правом можна назвати екологічно небезпечним бур’яном. Адже пилок амброзії викликає у людей захворювання - амброзійний поліноз або «сінну пропасницю». У період цвітіння амброзії від цього захворювання страждає величезна кількість населення. У людей втрачається працездатність, опухають слизові оболонки верхніх дихальних шляхів та очей, з’являється нежить і сльозотеча, чхання, підвищення температури, розвивається астма. Єфективних ліків проти цього захворювання поки що не існує.

Враховуючи велику шкоду амброзії полинолистої, як для сільського господарства, так і для здоров’я людей, боротьба з нею є одним з найважливіших завдань всіх землекористувачів. Порушення вимог відносно виконання фітосанітарних заходів щодо знищення амброзії полинолистої спричиняє за собою накладення штрафів як на посадових осіб, так і на громадян згідно ст. 105 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

До знищення рослини призводить лише її викорінення, бо після підрізання стебла рослина здатна до швидкого відтворення наземної частини, причому утворює декілька продуктивних стебел. Механічне скошування рослин амброзії полинолистої застосовують після початку ії цвітіння, коли зрізана рослина вже не здатна утворити продуктивні стебла і гине. Поза межами населених пунктів ефективним є застосування гербіцидів.
ЗНИЩУЙТЕ АМБРОЗІЮ ПОЛИНОЛИСТУ
НЕБЕЗПЕЧНИЙ
КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН!
»

  До відома фізичних осіб, власників тварин! 

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області згідно листа Держпродспоживслужби України від 25.05.2018 № 602-1121-18/3646 «Щодо забезпечення видачі ветеринарно-санітарного паспорта на тварину» доводимо до вашого відома, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.10.2017 року № 578 «Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 13.11.2017 року за № 1381/31249 до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.08.2014 року № 288, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.10.2014 року за № 1202/25979, внесено зміни, які стосуються форми ветеринарно-санітарного паспорта на тварину та умов його видачі (далі – ВСП встановленого зразка).

У зв’язку із вищезазначеним доводимо до відома фізичних осіб, власників тварин інформацію щодо одночасного обігу ВСП встановленого зразка та ветеринарно-санітарних паспортів не встановленого зразка, до завершення строків дії профілактичних щеплень зазначених у ветеринарно-санітарному паспорті не встановленого зразка.

При видачі ветеринарних документів (довідок, свідоцтв, сертифікатів) на переміщення домашніх тварин враховуються дані ветеринарно-санітарних обробок тварин, відповідних досліджень, щеплень та/або експертних висновків наданих заявником, у тому числі зазначених у не встановленій формі ветеринарно-санітарного паспорта, за умови, що строк їх дії на момент звернення фізичної особи до уповноваженої установи не вичерпаний.

Не переносяться дані ветеринарно-санітарного паспорта не встановленого зразка, що стосуються ветеринарних обробок, лабораторних досліджень та щеплень тварин до ВСП встановленого зразка, проте враховуються при видачі ветеринарних документів.

Наповнення ВСП встановленого зразка новими відомостями про ветеринарні обробки тварин, лабораторні дослідження сироватки крові на наявність антитіл до збудника сказу тощо здійснюється після закінчення строків обробок та досліджень зазначених в ветеринарно-санітарному паспорті не встановленого зразка.

Про закінчення перехідного періоду буде проінформовано додатково.

  Про визначення ділянок для здійснення любительського рибальства під час весняно-літньої нерестової заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Миколаївській області в зоні контролю Миколаївського рибоохоронного п
Формат: PDF | Добавлен: 23/04/2018 13:39:08
615Kb Скачать скачать

 До уваги сільгосптоваровиробників!

Про зміни до фітосанітарних вимог країн

Україна є вагомим експортером сільгосппродукції в світі, однак час від часу вітчизняні виробники наражаються на значні проблеми при здійсненні експорту вирощеної продукції. Складність полягає у тому, що у кожній країні є свої фітосанітарні вимоги, дотримання яких є обов'язковою умовою для експортера. Так, наприклад, у країнах Євразійського економічного союзу, завезення продукції можливе лише з спеціальних ділянок на яких відсутні карантинні організми – з так званих вільних зон. 

Доречно зауважити, що вільна ділянка, або вільна зона регламентується низкою міжнародних стандартів з фітосанітарних заходів, а також угодою щодо застосування фітосанітарних заходів Світової організації торгівлі. В нашому законодавстві порядок офіційного встановлення статусу вільної зони прописаний в наказі Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.08.2012 №487.

Особа яка планує здійснювати експорт сільгосппродукції повинна знати фітосанітарні вимоги країни, про які вона детально можна ознайомитися на сайті Держпродспоживслужби України (http://www.consumer.gov.ua/). В разі необхідності встановлення статусу вільної зони особа звертається до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області. Пакет необхідних документів в себе включає: заяву, копію плану земельної ділянки, на якій планується офіційне встановлення статусу, копію документа, який засвідчує право власності або користування (в тому числі оренди) на земельну ділянку. Слід заначити, що ця процедура платна, вартість за 1 гектар обстеження становить 26,79 грн.

За результатами проведених фітосанітарними інспекторами заходів: обстеження, відбір зразків, тощо, заявленій ділянці офіційно присвоюється статус вільної зони та надається відповідний загальнодержавний реєстраційний номер.

Важливо зауважити, що вразі виявлення карантинних організмів, заявнику буде відмовлено у наданні статусу. Крім того, отримання статусу «вільна зона» також накладає на власника ділянки певні обов'язки. 

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою м. Миколаїв, вул. 5 Слобідська, 110-А, тел.: (0512) 58-25-63.

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

 

ЗДЕШЕВЛЕННЯ ВАРТОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ 

Комісією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України затверджено перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі  20 відсотків вартості придбаної у поточному році техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість).

Для отримання компенсації необхідно:

1.      Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, через державні банки – Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк;

2.      Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме:

-        копію платіжного доручення;

-        акт приймання-передачі техніки та обладнання;

-        свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

3.      Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації;

4.      Мінагрополітики формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників та у межах обсягу відкритих асигнувань на підставі реєстру перераховує кошти державному банку, який перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарським товаровиробникам.

Ознайомитися з переліком техніки можна в управлінні агропромислового розвитку  Первомайської  райдержадміністрацій або за посиланням: www.me.gov.ua  ˃ Діяльність ˃ Державна політика в секторах економіки ˃ Комісія з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Телефон для довідок:

(0512)37-78-05, 37-74-02 Департамент агропромислового розвитку райдержадміністрації;

(05161) 5-23-40, 4-32-64 Управління агропромислового  розвитку  Первомайської райдержадміністрації.  

АГРАРНІ РОЗПИСКИ

Основною метою запровадження Аграрних розписок в Україні є створення більш гнучкого і дієвого механізму фінансування та покращення доступу малих та середніх агровиробників до фінансових ресурсів.

Аграрна розписка (АР) дозволяє агровиробникам отримати додаткове фінансування або товарно-матеріальні цінності під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

В залежності від умов розрахунку аграрні розписки можуть бути двох видів:

1.      Товарною -  предметом зобов’язання за товарною аграрною розпискою є безумовна поставка сільськогосподарської продукції згідно із вказаними в розписці кількістю та якістю, чи згідно з формулою перерахунку на випадок поставки продукції іншої якості

2.          Фінансовою - предметом зобов’язання за фінансовою аграрною розпискою є виплата грошових коштів згідно з формулою розрахунку суми, прив'язаної до конкретного виду та кількості сільськогосподарської продукції

Фінансування за аграрною розпискою є доступним для всіх суб’єктів господарювання, які мають право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення або право користування такою земельною ділянкою на законних підставах для здійснення виробництва сільськогосподарської продукції.

Важливо пам’ятати: основною заставою виступає майбутній врожай вирощений на відповідних земельних ділянках. Земельні ділянки не є об’єктом застави.

Кредиторами за аграрною розпискою можуть бути фізичні або юридичні особи: постачальники товарно-матеріальних ресурсів (насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, сільськогосподарської техніки, паливно-мастильних матеріалів тощо), виконавці робіт і послуг, банки та інші фінансові установи, трейдери, компанії, які займаються переробкою продукції тваринництва і рослинництва, тощо.

Основні кроки оформлення і дії аграрної розписки:

1.                  Поставка кредитором товарно-матеріальних ресурсів чи послуг агровиробнику;

2.                  Випуск і передача АР від агровиробника кредитору;

1.       Під час видачі аграрна розписка підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню і реєстрації в Реєстрі аграрних розписок.http://www.agroregisters.com.ua/

3.                  Виконання АР:

1.                  У випадку товарної АР: поставка с/г продукції агровиробником кредитору. За згодою сторін виконання зобов'язань за товарною АР можна здійснити шляхом передачі складських документів на сільськогосподарську продукцію, що зберігається на товарному складі;

2.                  У випадку фінансової АР: переказ грошових коштів агровиробником коштів на вказаний кредитором банківський рахунок;

4.                  Повернення кредитором погашеної АР агровиробнику.

СПИСОК КОМПАНІЙ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АГРАРНИХ РОЗПИСОК*:

Постачальники насіння та засобів захисту рослин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агро Арена

Валерій Зайвий050-464-2510

Агроскоп

Сергій Хейфец 067-506-9273

АЗД

Анатолій Личко 050-476-2836

Бізон Тех 2006

Олександр Миронець050-363-2336

Влажена

Володимир  Грабовський 097-349-0953

ЕкотехнологіяАгро

Ірина Татарченко 050-553-4243

ЕкспертизаЛюкс

Марк Романов050-657-8509

Ерідон МПП

Володимир Зінкевич050-441-6932

ІмперіяАгро

Володимир Мулявка067-630-3466

Компанія Маїс

Микола Мельник 050-342-5020

Монсанто

Олександр Гладун  050-333-7989

Південьагрохім

Євген  Васильєв 050-318-3120

Прагматік

Дмитро Хруцький 067-947-4548

 

Антон Короленко 067-555-2748
Роман Хрипко 067-555-2756
Віктор
Борчевський 067-555-2741

Сингента

 

ТДН

ЛюбовМаркович050-213-0493

Українська Аграрно-Хімічна Компанія

Віктор  Іонов  067 409 22 51

 

Постачальники паливно-мастильних матеріалів:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

ОККО Агротрейд

Віктор Кириченко 067-208-1391

Володимир  Ожерельєв 067-208-1589

 

Постачальники техніки і запчастин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агсолко Україна

ВалерійНестеренко050-352-7326

Ерідон Тех

ОлександрКучеренко050-443-2674

 

Банки та інші фінансові установи:

 

* Компанії подані в алфавітному порядку

Список компаній постійно доповнюється. Слідкуйте за оновленням інформації на цій сторінці.

НОТАРІУСИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЩО НАБУЛИ СТАТУСУ РЕЄСТРАТОРІВ РЕЄСТРУ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

МіщенкоМаріяВолодимирівна - приватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу тел. (0512) 722-212, 465-592, (097) 402-13-81

Нікітін Руслан Володимирович - ПриватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу; тел. (099) 137-47-22; (098) 568-50-13

 Для ознайомлення з актуальним списком нотаріусів, що набули статусу реєстраторів Реєстру аграрних розписок, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Розмір плати за вчинення нотаріальних послуг приватним нотаріусом визначається за домовленістю сторін.  Розмір плати може залежати від вартості аграрної розписки та обсягу документів, із якими працюватиме нотаріус. 

1.                  Розмір плати, яка справляється за вчинення нотаріальних дій приватними нотаріусами, не може бути меншим від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.  Державне мито за посвідчення аграрної розписки становить 0,01% предмету застави, але не менше 5 і не більше 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

2.                  Крім нотаріальних послуг, потрібно сплатити 150 грн. за внесення запису до Реєстру аграрних розписок;               

 До відома фермерських господарств  району

           В Державному бюджеті України передбачені кошти для підтримки сільськогосподарського виробника. Відповідно до вимог Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 106, одним із напрямків сільгоспдотацій для фермерських господарств (до 500 га, чистий дохід за останній рік до 15 000 000 грн.) є часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин

вітчизняної селекції  категорій базове, сертифіковане у розмірі 80 % вартості насіння (без урахування  сум податку на додану вартість, але не більше 30 000 грн. на одне господарство).

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.03.2018 № 150 «Про затвердження форм для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» затверджено форми заявки для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції, реєстру одержувачів бюджетних коштів для надання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції та акту про висів придбаного насіння.

            З Порядком та  формами  підтримки фермерства можна ознайомитись тут.

            

ЩОДО ЗАКУПІВЛІ МОЛОКА У НАСЕЛЕННЯ

 

Згідно  наказу Національного  органу  стандартизації ДП «Український  науково-дослідний і навчальний  центр проблем  стандартизації, сертифікації  та  якості» від 27.06.2018  року № 188:

- з 01 січня 2019 року набуває чинність: ДСТУ 3662:2018 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови». На заміну ДСТУ3662:2015;

- з  1 липня  2018 року скасовується ДСТУ 3662–97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі» в частині вимог до молока екстра, вищого та першого ґатунків. Тобто дозволяється приймати та переробляти молоко другого ґатунку до 01.01.2020 року.

Отже, протягом періоду з 01 липня 2018року  до  01.01.2020  року  будуть чинними два стандарти: ДСТУ 3662:2018 (15) «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» та пункти 3.4, 3.9 ДСТУ 3662-97 «Молоко коров’яче незбиране. Вимоги при закупівлі»

  ЩОДО ЗАКУПІВЛІ МОЛОКА
Формат: PDF | Добавлен:
Warning: filemtime() [function.filemtime]: stat failed for ./store/files/СТАНДАРТИ НА МОЛОКО.pdf in /usr/badabum/www/vhosts/testsite/pervoma/template/content/file.inc.php on line 12
01/01/1970 02:00:00
3542Kb Скачать скачать

 Повідомлення  про  запровадження  карантину  по  Африканській  чумі  свиней

Доводимо  до  відома  господарств  всіх  форм власності, що  в  селі  Покровське  Врадіївського  району  Миколаївської  області  зафіксовано  випадки  захворювання  на  Африканку  чуму  свиней  та  запроваджено  карантин.

Рекомендуємо  вжити профілактичних   заходів, спрямованих  на  недопущення  поширення  хвороби  на  території  Первомайського  району.

  НАКАЗ №3 від 12.03.19 Про затвердження Порядку організації роботи з розгляду запитів на отримання публічної інформації в управлінні агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації
Формат: DOCX | Добавлен: 05/04/2019 10:21:25
29Kb Скачать скачать
  НАКАЗ №4 від 12.03.19 Про затвердження форм для подання запиту на отримання публічної інформації
Формат: DOCX | Добавлен: 18/04/2019 14:40:44
32Kb Скачать скачать
  Додаток 1 до наказу управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації 12 березня 2019 року № 4
Формат: DOC | Добавлен: 05/04/2019 10:25:06
69Kb Скачать скачать
  Додаток 2 до наказу управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації 12 березня 2019 року № 4
Формат: DOC | Добавлен: 05/04/2019 10:25:55
69Kb Скачать скачать
  Додаток 3 до наказу управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації 12 березня 2019 року № 4
Формат: DOC | Добавлен: 05/04/2019 10:26:13
46Kb Скачать скачать
  Додаток 4 до наказу управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації 12 березня 2019 року № 4
Формат: DOC | Добавлен: 05/04/2019 10:26:30
73Kb Скачать скачать
  Додаток 5 до наказу управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації 12 березня 2019 року № 4
Формат: DOC | Добавлен: 05/04/2019 10:26:47
73Kb Скачать скачать
  Додаток 6 до наказу управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації 12 березня 2019 року № 4
Формат: DOC | Добавлен: 05/04/2019 10:27:09
72Kb Скачать скачать
  Додаток 7 до наказу управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації 12 березня 2019 року № 4
Формат: DOC | Добавлен: 05/04/2019 10:27:27
72Kb Скачать скачать
  Основні вимоги техніки безпеки при роботі з пестицидами і агрохімікатами
Формат: DOCX | Добавлен: 24/04/2019 13:26:02
18Kb Скачать скачать
  179-р від 16.09.2019 Про запровадження карантинного режиму по західному кукурудзяному жуку на територіях земель приватного сільськогосподарського підприємства «Відродження» та державного підприємства дослідне господарство «Зоряне» Інституту
Формат: DOC | Добавлен: 19/09/2019 13:15:23
49Kb Скачать скачать
  16.09.2019 179-р Про запровадження карантинного режиму по західному кукурудзяному жуку на територіях земель приватного сільськогосподарського підприємства «Відродження» та державного підприємства дослідне господарство «Зоряне» Інституту с
Формат: PDF | Добавлен: 19/09/2019 13:17:07
219Kb Скачать скачать