Первомайський район » Оголошення
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Оголошення

 

До уваги підприємств, установ, організацій, фізичних осіб–підприємців

З 01 жовтня 2018 року починає діяти нова форма заяви-розрахунку, відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19 липня 2018 року №12.

Порядком встановлено строки подання заяви–розрахунку до відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та зазначено, що після надходження заяви-розрахунку фахівці відділень здійснюватимуть перевірку інформації, зокрема, правильність нарахування виплат, наявність даних про страхувальника в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, дані про сплату ЄСВ, наявність зареєстрованого нещасного випадку чи профзахворювання.

Також з 01 жовтня 2018 року впроваджується система оперативного інформування роботодавцями відділення про здійснення виплат застрахованим особам. Повідомлення про проведення виплат за встановленою формою надається роботодавцем до відділення упродовж місяця з дня проведення виплат.

За детальною інформацію звертатися до Первомайського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області за адресою м.Первомайськ, вул.Грушевського,32 телефоном (05161)5-54-46,5-54-62

 

 ГРАФІК УЧАСТІ У

«Гарячій лінії»

на вересень 2018 року

п/п

ПІБ керівника, назва управління, структурного підрозділу, відділу райдержадміністрації

Тема

Дата

Година

 

Телефон

 

1.

Маренчук Олена Григорівна

Начальник фінансового управління Первомайської райдержадміністрації

 

«Про виконання зведеного бюджету Первомайського району за січень-серпень 2018 року»

05 вересня

з 8.00 до 12.00 год.

(05161)

5-23-31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 «ПОЖЕЖНА  БЕЗПЕКА  ПІД  ЧАС  ЖНИВ»

 

Як показує практика, щорічно у літній період різко загострюється ситуація з пожежною безпекою.

Зернозбиральна кампанія 2018  року проходить в умовах  V класу пожежної  небезпеки, високої  температури  повітря та ризиків загрози виникнення  пожеж у лісових масивах, сільгоспугіддях та  на  відкритих  ділянках  місцевості.

Так, у  червні місяці поточного  року  мали  місце  випадки  виникнення  пожеж на  сільгоспугіддях Снігурівського (с. Кобзаци, згоріло  3 га  пшениці), Баштанського  (с. Добре, згоріло 4 га пшениці) та  Веселинівського  районів  (згоріло 4 га  пшениці).

Причинами  цих  пожеж стало  необережне  поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, людська недбалість і безвідповідальність, ймовірні підпали невідомими (не  встановленими) особами тощо.     

В цей напружений та пожеже-небезпечний період потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки, як аграріям, так і усім громадянам.

Необхідно пам’ятати наступне:

 • суворо забороняється курити, розводити багаття, користуватись відкритим вогнем на хлібних масивах та поряд із ними;
 • самовільно випалювати суху траву, стерню та пожнивні залишки на полях;
 • стоянки туристів, пасіки допускається розміщувати не ближче 100 метрів від хлібних масивів. Полювати на хлібних масивах та поблизу них забороняється;
 • водіям не можна ремонтувати автотранспорт поряд із хлібними масивами;
 • дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу хлібних масивів.

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101». До приїзду рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння шляхом збиття полум'я або засипанням полум'я землею. Після гасіння пожежі організувати спостереження до повної ліквідації усіх осередків горіння.

Попереджаємо, що за порушення  встановлених законодавством  вимог  пожежної  безпеки  та   спалювання  стерні  передбачено адміністративну (ст. 77-1 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення) і  кримінальну відповідальність (ст. 270 Кримінального кодексу  України).

Шановні громадяни  дотримуватись вищезазначених вимог пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов’язок кожної людини! Лише спільними зусиллями ми не допустимо загорання   хлібних масивів                        під час жнив.

 

                                                                          Управління агропромислового 

                                                                          розвитку  райдержадміністрації

 

 

 

Начальник  управління

агропромислового розвитку

райдержадміністрації                                                  І.ЧМИРЬОВА

 

 

 

Оксана  Курочкіна 5-23-40

 

 УВАГА! В ЗМІ поширюється фейковий лист від МТОТ

 

2 липня 2017 року на одному з російських веб-ресурсів з’явилася інформація про те, що Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш нібито написав листа Міністру інформаційної політики Юрію Стецю із закликом дискредитувати за допомогою українських ЗМІ «відпочинок в Криму».

На сайті також опубліковано скановану копію псевдо-документу з підробленим підписом Міністра В. Черниша. Джерелом цієї інформації російський дезінформаційний ресурс назвав блог колишнього депутата Партії Регіонів Олексія Журавка, який у 2014 році залишив межі України.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та Міністерство з питань інформаційної політики України офіційно заявляють, що листа з означеними вихідними даними не існує, його датовано днем, коли в Україні був вихідний – 28.06.2017 р. Крім того, на опублікованому «документі» відсутні необхідні реквізити і вихідний номер написано вручну, тоді як в офіційному листуванні між міністерствами документам присвоюється номер автоматично – через електронну систему обробки документів. Відтак, опубліковано грубу підробку, яку вкинули в мережу Інтернет з метою дезорієнтації мешканців передусім окупованого Криму та решти громадян України.

Також наголошуємо, що в Міністерстві інформаційної політики України відсутні будь-які «напрацьовані механізми висвітлення довіреними ЗМІ та блогерами проблем у необхідному руслі». Крім того, у Міністерства відсутні будь-які ботоферми, на чому неодноразово наголошував Міністр Юрій Стець. Міністерство інформаційної політики України у своїй діяльності керується виключно принципами свободи слова та неприпустимості втручання в редакційну політику ЗМІ.

На жаль, українські ЗМІ долучилися до поширення фейку, що нерідко траплялося протягом останніх чотирьох років і свідчить про активне втручання російських агентів в український інформаційний простір та використання ними українських ЗМІ в своїх цілях. Російська Федерація планомірно застосовує широкий спектр невійськових засобів у протистоянні з Україною, тобто, веде гібридну війну, у якій чи не найпотужнішим аспектом є інформаційне поле.

Закликаємо українські ЗМІ в своїй діяльності використовувати лише перевірені джерела інформації, що дасть можливість не бути використаним в інформаційній війні держави-агресора проти України.

 

 Оздоровлення та відпочинок на базах відпочинку, санаторно – курортних закладах демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей

До уваги жителі Первомайського району!

        На виконання рішення голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2017 року № 15 «Про порядок оздоровлення та відпочинок на базах відпочинку, санаторно – курортних закладах демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей за рахунок коштів обласного бюджету.

         Право на оздоровлення та відпочинок мають демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході України, їх дружини (чоловіки) та неповнолітні діти, які зареєстровані та проживають на території Миколаївської області.

         Право на оздоровлення та відпочинок визначається на підставі довідки військкомату про участь в антитерористичної операції на сході України, копій посвідчень учасників бойових дій або інваліда війни, паспорта та ідентифікаційного коду учасника  антитерористичної операції, паспорта та ідентифікаційного коду дружини (чоловіки), свідоцтво про шлюб, свідоцтва про народження дитини.

         Строк перебування демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей на базі відпочинку, санаторно курортному закладі становить не більше 12 календарних днів.

         У 2018 році на оздоровлення виділили 40 путівок. З базою «Лісотехнік» укладено 1 договір та оздоровилось 2 людини, з базою «Надією» укладено 7 договорів по, яким оздоровиться 20 чоловік. Прийом заяв та документів на оздоровлення продовжується.

            За більш детальною інформацією звертатися до відділу персоніфікованого обліку, державних соціальних гарантій окремим категоріям громадян, надання соціальних і реабілітаційних послуг і роботи з питань сім’ї (кабінет 2) до управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації, м. Первомайськ, вул. Київська, 50 або за тел. 4-22-26

До уваги жителі Первомайського району!

            На виконання розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 27 лютого 2018 року № 49-р «Про затвердження заходів щодо реалізації у 2018 році Програми відпочинку та оздоровлення  дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки», проведених закупівль послуг (путівок) для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки 17 та 18 червня 2018 року відбудуться перші заїзди організованих груп дітей на оздоровлення, а саме 17 червня – до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Маяк» с. Рибаківка; 18 червня – до дитячого оздоровчого закладу «Динамо» м. Очаків.

Категорії дітей, що направляються на оздоровлення: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю; діти, один із батьків яких загинув у районі проведення анти терористичних операцій; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Перелік необхідних документів: заява від батьків (опікунів тощо), копія свідоцтва про народження дитини, копія документу, що посвідчує статус дитини, медична довідка за формою 079/0, карантинна довідка та довідка про щеплення

Миколаївською обласною державною адміністрацією були надані на перший заїзд 9 путівок на Первомайський район та 4 путівки на Кам’яномостівську об’єднану територіальну громаду. Надання путівок продовжується.

            За більш детальною інформацією звертатися до відділу персоніфікованого обліку, державних соціальних гарантій окремим категоріям громадян, надання соціальних і реабілітаційних послуг і роботи з питань сім’ї (кабінет 2) до управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації, м. Первомайськ, вул. Київська, 50 або за телефоном 4-22-26.

 

 ПІВДЕННА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА МВС УКРАЇНИ

«ІНФОРМ-РЕСУРСИ»

ТЕРМІНОВІ:

·        Довідка про НАЯВНІСТЬ/ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ;

·        АПОСТИЛЬ на офіційних документах призначених для використання на території інших держав «здійснення запиту до МВС України»;

·        ПЕРЕКЛАД

НАША АДРЕСА: м. Миколаїв, пр. Центральний184/3, пн.-пт. 9.00-17.00

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН: (073) 437-67-56

                                                            (0512) 71-60-95

 www.inf-res.in.ua

E-MAIL: inf-res-mykolaiv@ukr.net

 БЕЗКОШТОВНА ЛІНІЯ:

 

0-800-503-593

 

 

    Директоратом стратегічного планування та европейської інтеграції Міністерства культури України проводиться опитування, головною метою якого є отримання даних стосовно реального стану галузі культури на місцевому piвнi, аналіз яких дасть змогу об'єктивно визначити перспективні цілі та пріорітети розвитку галузi культури в Українi, котрi відповідатимуть реальним потребам громадян.

  Опитування проводитиметься до 25 червня 2018 року на загальнонаціональному piвнi шляхом поширення онлайн анкети серед жителів об'єднаних територіальних громад, котрi мають доступ до мережі Інтернет.

    Онлайн анкета знаходиться за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5hI0krtvEEJrHwQNTsPotsk1wi5bZRjF6zFKku4PS2YMgwg/viewform

 

Детальніше

 

 

 

  УВАГА, КОНКУРС!

            Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної  адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на зайняття  вакантної  посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку, державних соціальних гарантій окремим категоріям громадян, надання соціальних і реабілітаційних послуг та роботи з питань  сім'ї.

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади міститься на офіційному сайті Національного агентства державної служби (www.guds.gov.ua) в розділі «Вакансії»  (Миколаївська область, Первомайський район).

 Додаткова інформація надається за адресою: м. Первомайськ вул. Київська, 50, каб. 3,  тел. (05161) 3-32-60.

Кінцевий термін подачі документів – 02 липня 2018 року.

 

 

 

 

 До відома власників домашніх тварин

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області згідно листа Держпродспоживслужби України від 25.05.2018 року №602-1121-18/3646 «Щодо забезпечення видачі ветеринарно-санітарного паспорта на тварину» доводить до вашого відома, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.10.2017 року № 578 «Про внесення змін до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 13.11.2017 року за № 1381/31249 до Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.08.2014 року № 288, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.10.2014 року за № 1202/25979, внесено зміни, які стосуються форми ветеринарно-санітарного паспорта на тварину та умов його видачі (далі – ВСП встановленого зразка).

У зв’язку із вищезазначеним доводимо до відома власників домашніх тварин інформацію щодо одночасного обігу ВСП встановленого зразка та ветеринарно-санітарних паспортів не встановленого зразка, до завершення строків дії профілактичних щеплень зазначених у ветеринарно-санітарному паспорті не встановленого зразка.

При видачі ветеринарних документів (довідок, свідоцтв, сертифікатів) на переміщення домашніх тварин враховуються дані ветеринарно-санітарних обробок тварин, відповідних досліджень, щеплень та/або експертних висновків наданих заявником, у тому числі зазначених у не встановленій формі ветеринарно-санітарного паспорта, за умови, що строк їх дії на момент звернення фізичної особи до уповноваженої установи не вичерпаний.

Не переносяться дані ветеринарно-санітарного паспорта не встановленого зразка, що стосуються ветеринарних обробок, лабораторних досліджень та щеплень тварин до ВСП встановленого зразка, проте враховуються при видачі ветеринарних документів.

Наповнення ВСП встановленого зразка новими відомостями про ветеринарні обробки тварин, лабораторні дослідження сироватки крові на наявність антитіл до збудника сказу тощо здійснюється після закінчення строків обробок та досліджень зазначених в ветеринарно-санітарному паспорті не встановленого зразка.

Про закінчення перехідного періоду буде проінформовано додатково.

 

 Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

 Проект двосторонього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Детальніше

 

 

 

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ

Державний вищий навчальний заклад економічного спрямування

ІV рівня акредитації

запрошує на навчання для здобуття якісної європейської освіти.

Якщо Ви бажаєте мати потрібну завжди професію,

високооплачувану роботу, приєднуйтесь до лав студентів нашого

вищого навчального закладу.

            Випускники Академії отримують диплом європейського зразка.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

ЕКОНОМІКА (конкурсні бюджетні пропозиції)

ü   Прикладна статистика та бізнес аналітика

ü   Економічна кібернетика

ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

ü   Облік, аудит і оподаткування

ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА І

СТРАХУВАННЯ

ü   Фінанси, банківська справа і страхування

МЕНЕДЖМЕНТ

ü    Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Форми навчання: денна, заочна, заочно-дистанційна.

Детальніша інформація

Буклет

 

 З метою протидії терористичним заргозам щодо важливих об'єктів стратегічного значення органів державної влади та місць масового перебування громадян, Первомайська райдержадміністрації надає для використання та врахування в роботі  ПАМ'ЯТКУ першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.

 

 

До уваги органів місцевого самоврядування, керівників підприємств та установ

 Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 21 червня 2018 р.

Місце проведення: м. Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

 

На Форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

 

Програма Форуму складається з трьох потоків:

Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

Інструменти і технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.

Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

           Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: MTI, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інші.

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефонами: +380(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada .

 Гіперпосилання на сторінку реєстрації учасників на Форум для розміщення на сайті Адміністрації: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada

 «ДО  ВІДОМА  СУБˈЄКТІВ  ГОСПОДАРЮВАННЯ»

Звертаємо  увагу  голів  фермерських  господарств, що  відповідно  до  умов, затверджених  постановою  Кабінету  Міністрів  України від 07.02.2018 року  № 106 -   01  червня 2018  року  завершується  перший  етап прийому  державними  банками  (Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк  та  Укргазбанк)  заявок  та  документів  для  отримання  фермерськими  господарствами часткової  компенсації  вартості  насіння  рослин  вітчизняної  селекції. Другий  етап подання  документів  завершується  01  листопада.    

Також інформуємо, що  20  червня  завершується  перший  етап  подання  документів  для  отримання субˈєктами  господарювання,  які  займаються  виноградарством  та  садівництвом, відшкодування  за  придбаний  садивний  матеріал  плодово-ягідних культур, винограду (до 80 %  здійснених у поточному  та  попередньому  бюджетних  роках). Порядок  та  умови отримання  фінансової  підтримки  затверджені  постановою  Кабінету  Міністрів  України від 15.07.2005  року  № 587. Другий  етап надання  документів  - до  20  листопада.

         Рекомендуємо  скористатись  можливістю  отримання  фінансової  підтримки  з  державного  бюджету.

         Довідки  за  тел. 377805, 377402, 377829.  

 Оздоровлення та відпочинок учасників АТО та членів їх сімей влітку 2018 року

Рішенням Миколаївської обласної ради від 27.07.2017 року «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року» внесено зміни до Порядку організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, санаторно-курортних закладах учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей за рахунок коштів обласного бюджету.

Право на оздоровлення та відпочинок мають:

- демобілізовані учасники АТО;

- сім’ї загиблих (померлих) учасників АТО, а саме, дружини (чоловіки) та їх діти ( віком до 18 років) або батьки загибло (померлого) учасника АТО та їх діти (віком до 18 років);

- дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років) учасників АТО з числа військовослужбовців, які захищають незалежність, та цілісність України і беруть безпосередню участь в антитерористичній операції (проходять військову службу за контрактом);

- учасники АТО та члени їх сімей які зареєстровані та проживають на території Миколаївської області;

- дружина учасника АТО, яка перебуває в офіційному шлюбі,

- діти в свідоцтві про народження яких учасник АТО вписаний як батько.

Гранична вартість 1 дня оздоровлення та відпочинку становить 350,00 грн. в розрахунку на одну особу. Строк перебування демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей на базі відпочинку, в санаторно-курортному закладі становить не більше 12 календарних днів. Учасники антитерористичної операції на сході України та члени їх сімей мають право вільного вибору закладу оздоровлення та відпочинку, а також за бажанням здійснення доплати за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості оздоровлення та відпочинку в обраному закладі. Бажаючих оздоровитись учасників АТО та члени їх сімей, влітку 2018 року, просимо звернутись до управління соціального захисту населення з заявою, за адресою: м. Первомайськ, вул. Київська,50   (каб.№2).

Більш докладнішу інформацію можете отримати по телефону 4 22 26. 

 


На офіційному сайті Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла та Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» vwvw.molod-kredit.gov.ua розміщена уся необхідна інформація щодо участі громадян у програмах пільгового кредитування та Доступного житла.

За додатковою інформацією та для подачі документів на реєстрацію у Миколаївському регіональному управлінні Держмолодьжитпа, як кандидата на отримання пільгового довготермінового кредиту або державної підтримки громадяни можуть звертатись за адресою: м. Миколаїв, вул. Робоча, 2-А, оф. 507 з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 год. та п'ятницю з 8:00 до 16:00 год., тел. (0512) 56-38-45.

 

 

  Шляхи забезпечення молоді житлом
Формат: RAR | Добавлен: 29/05/2018 11:49:07
1287Kb Скачать скачать

 Шановні роботодавці!

Запрошуємо вас скористатися сервісом служби зайнятості  «Електронний кабінет роботодавця!

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Електронний кабінет роботодавця дає змогу власноруч створювати вакансії, розміщувати їх на веб-сайті державної служби зайнятості, а також можливість керування вмістом створених вакансій.

Крім того, через персональний ЕРК реалізовано можливість надання до служби зайнятості в електронному вигляді звітів Форми №3-ПН.

Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, зверніться до свого особистого консультанта в центрі зайнятості для отримання логіну і паролю.
Після реєстрації Ви з легкістю зможете переглядати:

• актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості;

• історію направлень районним центром зайнятості працівників, в тому числі на тимчасові роботи;

• виконання договорів на громадські роботи, договорів на працевлаштування після навчання;

• тематику семінарів для роботодавців.

Також передбачена можливість переглядати звіти, які подавались до центру зайнятості, перелік послуг центру зайнятості, в тому числі і компенсація єдиного внеску.

 

Більш детальну інформацію ви можете отримати за посиланням: http://www.dcz.gov.ua та в Первомайській міськрайонній філії Миколаївського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 18

 УВАГА!!!

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації  розпорядження Миколаївської облдержадміністрації  «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету одноразову допомогу для відкриття власної справи. Рекомендована вартість проектів
 в межах 50 тис.грн.

           Претенденти на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи повинні відповідати таким вимогам:

– мати статус учасника АТО;

– підготувати проект за встановленою формою.

  До проекту для участі у Конкурсі додаються:

копія документа особи, що підтверджує статус учасника антитерористичної операції.

     –  копія паспорта громадянина України заявника;

копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;

довідка про відкриття рахунку в банку.

Детальні умови участі у конкурсі визначені в  Порядку, який розміщено на офіційній інтернет-сторінці Департаменту соціального захисту
населення Миколаївської обласної державної адміністрації  (
http://sotszahist.mk.ua/images/stories/docs/inform/2018/r_570-r.pdf).

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент  соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 14, каб. 1113. Телефон для довідок 0512 37 11 34 (Орещак Світлана Миколаївна).

ДОКУМЕНТИ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ПО
08 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВКЛЮЧНО.

 Порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції

  Інформація про виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до м. Миколаїв для прийому документів від вступників та проведення профоріє
Формат: PDF | Добавлен: 17/05/2018 15:18:57
272Kb Скачать скачать

Увага конкурс!

Первомайська районна державна  адміністрація Миколаївської області повторно оголошує конкурс на заміщення  вакантної  посади державної служби категорії «Б» -  начальника відділу освіти райдержадміністрації.

Детальніше

 

 

 

 

 УВАГА, КОНКУРС!

Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної  адміністрації Миколаївської області повторно оголошує конкурс на заміщення  вакантної  посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника відділу персоніфікованого обліку, державних соціальних гарантій окремим категоріям громадян, надання соціальних і реабілітаційних послуг та роботи з питань  сім'ї.

Детальніше

 До відома сільськогосподарських товаровиробників  району

В державному бюджеті України передбачені кошти за програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними».

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 07 лютого 2018 року № 104 «Про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.03.2018 року № 151 затверджено нормативи, у межах яких проводиться компенсація у виноградарстві, садівництві та хмелярстві. Звертаємо Вашу увагу, що суб’єкт господарювання, який претендує на отримання компенсації за визначеним напрямом, в першу чергу подає до Міністерства аграрної політики та продовольства України заяву в електронному чи паперовому вигляді, за формою затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 20.03.2018 року № 151. Детальніше

 Кожна школа може приєднатися до еко-проекту та отримати компостер: з 10 до 24 квітня триває збір заявок у проект «Компола»

10 квітня Мінприроди разом із МОН починають збір заявок від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті «Компола». У 200 закладах, які відберуть за результатами конкурсу, встановлять компостери для переробки харчових відходів. Він добре підійде для утилізації залишків їжі та інших побічних продуктів шкільних їдалень. Детальніше

 

 Організаційний комітет з проведення першого туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

ОГОЛОШУЄ

про початок першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу        «Кращий державний службовець» у 2018 році

серед державних службовців Первомайської  районної  державної адміністрації категорій посад державних службовців «Б» та «В»  в номінаціях:

 •  «Кращий керівник»

вимоги – загальний  стаж державної служби не менш як три роки,  з них на керівних посадах не  менш як один рік;

 • «Кращий спеціаліст»

вимоги – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

·  виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;

·  удосконалення знань і професійного рівня державних службовців;

·  створення умов для кар’єрного зростання державних службовців;

·  вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;

·  виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.

За довідками щодо участі у І турі Конкурсу звертатися  до секретаря Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»  Григоренко Олени В’ячеславівни  за номером телефону -  4-35-20.

 ДО УВАГИ НОТАРІУСІВ

 Первомайське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 212 затверджено Зміни, що вносяться до Постанов Кабінету Міністрів України від 03.11.1998 № 1740 та від 25.08.1999 № 1549 відповідно до яких, нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна здійснюється за наявності документального підтвердження сплати збору на обов`язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна. Читати далі

 Перший миколаївський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує конкурс фотографій серед дітей, батьки яких є учасниками АТО «Мій тато герой – захистимо Україну разом!», приуроченого до Дня захисту дітей.

Детальніше

 

       Первомайський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді оголошує про проведення районного етапу обласного конкурсу «Повір у себе і в тебе повірять інші» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями  з 20.03.2018 по 11.04.2018 року.

Конкурс проводиться за жанрами: образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво.  До участі в конкурсі приймаються творчі роботи, виконані в різних техніках та різними засобами.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою м. Первомайськ, вул. Чкалова, 12 каб. 50 , тел. (05161) 5 41 83

 

Запрошуємо до участі в конкурсі!

  ОРГАНІЗАЦІЯ  ТА  ФУНКЦІОНУВАННЯ              СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО  ОБСЛУГОВУЮЧОГО  КООПЕРАТИВУ»

          На  виконання  заходів із  реалізації  Концепції  розвитку  фермерських господарств   та  сільськогосподарської  кооперації  на  2018-2020 роки, схваленої розпорядженням  Кабінету  Міністрів  України  від  13.09.2017 року  № 664-р, Благодійним фондом  «Ласка» 12 січня  2018 року  проведено  обласний  семінар  на  тему: «Організація  та  функціонування  сільськогосподарського  обслуговуючого  кооперативу».

  Шановні первомайці маленька дівчинка Сергієнко Олександра потребує Вашої допомоги
Формат: RAR | Добавлен: 22/02/2018 14:50:25
3813Kb Скачать скачать
  Про призов громадян на строкову військову службу
Формат: DOC | Добавлен: 22/02/2018 14:41:30
30Kb Скачать скачать
  Звіт голови Первомайської районної державної адміністрації Вовка Володимира Вікторовича щодо діяльності райдержадміністрації у 2017 році.
Формат: PDF | Добавлен: 19/02/2018 15:43:35
2217Kb Скачать скачать

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

23 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Первомайської районної державної адміністрації Вовка Володимира Вікторовича.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2017 році.

Регламент заходу:

14.00 - 14.15 - презентація публічного звіту.

14.15 - 15.00 - запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

Місце проведення: методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації

Відповідальні структурні підрозділи:

відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату районної державної адміністрації;

відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Контактні особи:

Ткачук Олеся Олександрівна, начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату районної державної адміністрації, тел.: 4-35-20

Манойлова Оксана Василівна, головний спеціаліст відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації, тел.: 4-27-82

 

Інформацію про учасників просимо надати до 12:00 години 23 лютого 2018 р. на електронну адресу: orgvid-rda.pervom@ukr.net

 

 

«До уваги сільгосптоваровиробників!

 

Про необхідність одержання допуску (посвідчення) на право роботи із пестицидами та агрохімікатами»

Нагадуємо  особам, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям, що організовують виконання таких робіт, про необхідність одержання допуску (посвідчення) на право роботи із зазначеними препаратами (далі – допуск).

Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність в особи протипоказань за станом здоров’я (відповідно до постанови КМУ від 18 вересня 1995 р. № 746):

            «Підприємці, установи, організації усіх форм власності та громадяни зобов’язані у сфері захисту рослин допускати до робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням, застосуванням засобів захисту рослин, їх торгівлею, лише тих осіб, які пройшли спеціальну підготовку, та мають на те відповідне посвідчення і допуск, що видаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері захисту рослин, щороку» - зазначено в п. 2.ст. 18 Закону України «Про захист рослин».

        Пройти навчання та отримати допуск можна за адресою: м.Первомайськ, вул.Кам’яномостівська 3

 контактний телефон (05161) 7-36-67

            Нагадуємо, про те, що відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту рослин несуть особи, винні у непроходженні спеціальної підготовки та неотриманні відповідного допуску та посвідчення на право проведення робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею засобів захисту рослин, що тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову відповідальність згідно із Законом України «Про захист рослин».

 Про набуття чинності наказу Держкомтелерадіо від 17.10.2017 року № 384

15 грудня 2017 року набув чинності наказ Держкомтелерадіо від 17.10.2017 № 384 «Про  затвердження Порядку накладення Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно – господарських штрафів».

Таким чином завершено створення правового механізму реалізації повноважень Держкомтелерадіо, визначених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо  обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антикорупційного змісту».

Видавнича продукція, що має походження або виготовлення та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території  України, без наявності відповідного дозволу, виданого згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №262 «Деякі питання видачі (відмови  у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має погодження або  виготовлення та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», вилучатиметься з обігу уповноваженими особами Держкомтелерадіо.

Вилучення відбуватиметься на  підставі звернень правоохоронних органів,  юридичних та фізичних осіб відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №235.

На  суб’єктів господарювання, що порушують закон, накладатиметься адміністративно – господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та у розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Оскільки Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антикорупційного змісту» набув чинності з 1 січня 2017 року, дія його, а також прийнятих у відповідності з ним підзаконних актів не поширюється на продукцію, ввезену на митну територію України до цієї дати.

Вся видавнича  продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, ввезена на митну територію  України  в період з 01.01.2017 року (часу набуття чинності  Законом)  по 22.05.2017 року  (часу набуття чинності постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 року № 262), крім ввезеної громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників, є незаконною.

Після 22 травня 2017 року легально ввезеною в Україну може вважатися лише продукція, про  видачу дозволу на ввезення якої є відповідний запис в інформаційно-телекомунікаційній системі органів доходів і зборів та Реєстрі  видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України (http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=134473&cat_id=134413), за умови документального підтвердження факту її придбання у суб’єкта  господарювання, який ввіз продукцію  відповідно до отриманого дозволу.

     Директоратом стратегічного планування та европейськоїінтеграції Міністерства культури України проводиться опитування, головною метою якого є отримання даних стосовно реального стану галузікультури на місцевомуpiвнi, аналіз яких дасть змогу об'єктивно визначити перспективні цілі та пріорітети розвиткугалузiкультури вУкраїнiкотрiвідповідатимуть реальним потребам громадян.

      Опитування проводитиметься до 25 червня 2018 року на загальнонаціональному piвнi шляхом поширення онлайн анкети серед жителів об'єднаних територіальних громад, котрi мають доступ до мережі Інтернет.

    Онлайн анкета знаходиться за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/e/lFAlpQLSd5hl0krtvEEJrHwQNTsPotsklwi5ZRjF6zFkku4PS2YMgwg/viewform

 

Детальніше

 Міжнародна культурно-освітня поїздка 

« Гуманітарно-медична співпраця»

Відповіідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної  громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки,затвердженого 24..03.2016 року, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн 7-17 травня 2018 року заплановано додаткову  міжнародну культурно-освітню поїздку до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини (програма поїздки додається).

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів для виїзду за кордон), надсилаються до 2 квітня 2018 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

 

Орієнтовна програма міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини, 7-17  травня 2018 року

ПЕРЕЛІК документів, необхідних для оформлення шенгенської візи (крім власників біометричних паспортів для виїзду за кордон.

 Шановна громада Первомайського району!

 31 січня о 10.00 в Первомайській райдержадміністрації відбудеться засідання  ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Первомайській райдержадміністрації.

 

 

 

 

  

            22 грудня 2017 року на черговій 20 сесії Первомайської районної ради прийнято рішення про районний бюджет Первомайського району на 2018 рік, яким визначено загальний обсяг доходів,  загальний обсяг видатків та  розмір оборотного залишку бюджетних коштів районного бюджету на 2018 рік.

            Детальніше

 

 До уваги жителів та аграріїв Первомайського району!

З метою забезпечення захисту права власності громадян і протидії рейдерським захопленням землі та врожаю, оперативного реагування на будь-які незаконні дії, спрямовані на протиправне захоплення майна аграріїв, сприяння правоохоронним органам у виявленні відповідних правопорушень для притягнення до відповідальності винних осіб, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.11.2017 року № 343-р «Про створення районного оперативного штабу з протидії рейдерству в аграрному секторі при Первомайській районній державній адміністрації», яке зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 23.11.2017 року за № 279/2860, у Первомайському районі створено районний оперативний штаб з протидії рейдерству в аграрному секторі при Первомайській районній державній адміністрації.

 

 

 

 

 Первомайська районна Державна  адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення  вакантної  посади державної служби категорії «Б»:

- начальника відділу  освіти  Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області

 

 ПРОЕКТ «УСПІШНА ЖІНКА»

ТОВ «Статус України»  розпочало роботу над VIII  випуском книги інформаційно - видавничого  проекту «Успішна жінка».

Мета проекту: відображення  високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих  жінок  в житті країни, що сприяє формуванню  стійкій  позитивній репутації, іміджу та інвестицій привабливості незалежної України.

До участі  у проекті «Успішна жінка» запрошуються жінки – керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості – визнані провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, благодійники, митці, учасники державних та  громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.

Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення  коштів учасників проекту, спонсорів. Вартість  участі у проекті 4000-5500 грн. У вартість  входить  отримання безкоштовних книг та розміщення  інформації в інтернет – мережі.

Заявки на участь, із зазначенням посади та контактних телефонів надсилати електронною поштою на адресу управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації politika@mk.gov.ua.

Кінцевий термін подачі  заявок 23 січня 2018 року.

 На виконання  вимог Закону України від 17.01.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», який набрав чинності 10.06.2017 року, звертаємо вашу увагу на  реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва із долученням до нього електронної скан-копії примірника містобудівних умов та обмежень.

 

 

 

 Увага!Важлива інформація!

 Уряд прийняв рішення, що забезпечить обмін електронними документами між органами Казначейства та розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів шляхом дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу "Клієнт казначейства - Казначейство". Це передбачено розпорядженням від 15 листопада 2017 р. № 816-р щодо деяких питань дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

 Документом рекомендовано визначити пріоритетним казначейське обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства - Казначейство" розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів.

 

 

 

 

 Електронна черга для безробітних

 З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

 Завдяки сервісу можна не виходячи з дому записатися на первинний прийом до Центру зайнятості чи на консультацію. У випадку, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а слід напряму звернутися до спеціаліста Центру зайнятості у зарезервований час (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).

Для запису необхідно виконати наступні кроки:

1.      Заповнити обов’язкові поля

2.      Вказати мету відвідування

3.      Обрати центр зайнятості, бажану дату та час відвідування

 Для керування відвідуваннями, створеними засобами електронної черги, користувач може роздрукувати талон або відправити його на власну електронну пошту. Якщо змінились обставини, то є можливість скасувати відвідування.

 «Електронна черга реєстрації безробітних» забезпечує:

·         підтримку і розширення можливостей самообслуговування громадян;

·         зниження впливу фактору географічного розташування на отримання послуг;

·         можливість надання повного спектру послуг без зниження їх якості соціально незахищеним верствам населення.

 ТОВ «Техніка і Технологія» на рівні  країни проводить різні акційні програми, всеукраїнські конкурси («Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра», «Я винахідник») направлені на виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі, для дітей віком 4-12 років. Всі учасники конкурсу отримують відзнаку про участь в конкурсі та пам’ятний сувенір, найкращі роботи, які повністю відповідають всім критеріям, отримують інтелектуальні призи.

Просимо приєднатися до реалізації започаткувань та поширити інформацію серед населення нашого району, залучившись до сприяння  і поширення інформації про акції і конкурси. 

Детальніше про конкурси можна дізнатися на сайті: www.t-i-t.com.ua

Телефон для довідок: 067-518-18-01 – Ольга Ігорівна.

             

 До уваги підприємців !

Виробництво та обіг харчових продуктів – підлягає державній реєстрації!
 
Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома операторів потужностей про необхідність державної реєстрації потужностей в Держпродспоживслужбі в термін до 01.12.2017 року.         
       З метою реалізації норм наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 р. № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації  з  нього заінтересованим суб’єктам», зареєстрованого в Мін’юсті 12 березня 2016 року               за № 382/28512 (далі  – наказ від 10 лютого 2016 р. № 39) у відповідності до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».                             
        Суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужність.
Зазначений обов’язок поширюється на: 
- заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами тваринного та рослинного походження (вода питна, напої також підлягають реєстрації) всіх форм власності – магазини, лотки з реалізації;   
- заклади громадського харчування (ресторани, бари, кафе, піцерії тощо);
- підприємства, що провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, які не мають експлуатаційного дозволу. 
Для проведення реєстрації необхідно подати до управління Держпродспоживслужби в районі заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, відповідно до Порядку.
Державна  реєстрація  здійснюється безоплатно.
 
                         Детальніше
 
 
  

 ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ , ЯКІ САМОВІЛЬНО ЗАЛИШИЛИ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ

            Первомайським об’єднаним міським військовим комісаріатом спільно з Миколаївським зональним відділом військової служби правопорядку та працівниками  Національної поліції України проводяться заходи, щодо встановлення місця знаходження військовослужбовців ,  які самовільно залишили військові частини  протягом 2014-2017 років, та на даний час не повернулися до місця служби.

           Самовільне залишення військової частини  або місця служби - це військовий злочин,   який передбачає  покарання у вигляді позбавлення волі,  відповідно до статті 407 Кримінального Кодексу України.

             Але керуючись принципом гуманізму, відповідно до статті 92 Конституції України і Закону «Про застосування амністії в Україні» Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про амністію у 2016 році», у якому передбачено амністію за деякими статтями Кримінального Кодексу України, зокрема  звільнення від кримінальної відповідальності за скоєння військових злочинів.

           Продовжуючи переховуватись Ви  не зможете уникнути кримінальної відповідальності за скоєний військовий злочин, а з кожним днем лише обтяжуєте свою вину.

           Для вирішення питання щодо звільнення від кримінальної відповідальності необхідно самостійно звернутись до органів військової служби правопорядку або військових прокуратур гарнізонів.

           За більш детальною інформацією та надання відповідних роз’яснень звертатись до Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: Миколаївська область, місто Первомайськ, вул. Герцена, 20.

 

 

Військовий комісар

Первомайського обєднаного

міського військового комісаріату

 

полковник                                                                                                 А.С.БИЧКОВ

      

 

          Інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС її СЦ МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послу г МВС).

Па території Миколаївської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС та п'ять територіальних сервісних центрів МВС.

Регіональний сервісний центр МВС у Миколаївській області розташовано за адресою: 54020, м. Миколаїв, пров. Транспортний, 1а/1. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва — 45 хвилин: із 13.00 до 13.45; кінець робочого дня: у понеділок, вівторок, середу, четвер - о 18.00; у п'ятницю - о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні: субота, неділя та святкові дні. Контактний телефон - (05 12) 53-14-36.

Територіальний сервісний центр МВС № 4841 розташовано за адресою: 54020, м. Миколаїв, пров. Транспортний, 1а/1. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва - відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п'ятницю -  о 18.00; у суботу - о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні - неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон - (0512) 37-40-92.

Територіальний сервісний центр МВС № 4842 розташовано за адресою: 55200, м. Первомайськ, вул. Вознесенська, 73б. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва - відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п'ятницю –  о 5.00; у суботу - о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні - неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон - (05161) 3-33-11.

Основними послугами, що надаються ТСЦ МВС, є:

- видача та обмін національного та міжнародного посвідчень водія;

- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

- видача та зберігання номерних знаків транспортних засобів; 

- оформлення дозволу па перевезення небезпечних вантажів;

- видача довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність)      судимості      або      обмежень,      передбачених      кримінальним процесуальним законодавством України.

Також у регіоні функціонує мобільний сервісний центр МВС, який за запитами місцевих органів самоврядування здійснює виїзди до населених пунктів регіону, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС. та надає найбільш запитувані послуги. Інформацію щодо можливості замовлення виїзду мобільного сервісного центру МВС можна отримати за телефоном - (0512) 53-14-36.

Отримати необхідну та актуальну інформацію стосовно послуг сервісних центрів МВС громадяни можуть на сайтах Головного (http://hsc.gov.ua/) та Регіонального у Миколаївській області (http://myk.hsc.gov.ua) сервісних центрів МВС, а також на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Головного (https://www.facebook.com/hsc.gov.ua/) та Регіонального у Миколаївській області (https://www.facebook.com/scmykolaiv/) сервісних центрів МВС.

 

 

 До відома громадян м.Миколаєва та Миколаївської області!

            Відповідно до ст.22 Закону України «Про звернення громадян» керівники та інші особи органів державної влади зобов’язані проводити особистий прийом громадян, зокрема, за місцем роботи і проживання громадян.

            У зв’язку з тимчасовою окупацією території півострова Крим, наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора України від 12.06.2014 №33ш прокуратуру Автономної Республіки Крим передислоковано до м.Києва.

            Протягом травня 2017 року керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим проводитимуться виїзні прийоми громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, на базі окремих регіональних та місцевих прокуратур.

            Виїзний прийом громадян проводитиметься, зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та інших питань.

            Так, 25 травня 2017 року з 10.00 до 13.00 у приміщенні прокуратури Миколаївської області (м.Миколаїв, вул. Спаська, 28) заступником прокурора Автономної Республіки Крим Хорсуненком Олегом Володимировичем буде проводитись прийом громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596-73-57                   (Вікторія Мозгова).

     До уваги представників громадських організацій Первомайського району!

 

Розпочато прийом заяв для формування нового складу  Громадської ради при Первомайській райдержадміністрації в зв’язку з закінченням дворічного терміну каденції попереднього складу. До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

 

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

Заяви приймаються з 8-00 до 17-00 год. за адресою:     вул. Чкалова, 12, каб. № 28 (відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації).

Телефони для довідок: (05161) 4-27-82            

    

         

 

 

 

З метою забезпечення  виконання Цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» та активізації роботи по житловому будівництву у сільській місцевості, Первомайська райдержадміністрація інформує щодо умов отримання  довгострокового кредиту СКФГО «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

  Перелік документів для отримання кредиту
Формат: DOC | Добавлен: 02/08/2017 10:31:06
96Kb Скачать скачать

 

 

МВСУкраїни оголошує конкурс на кращу історію «Поліцейський, який мене врятував»

Напередодні Дня Національної поліції України Міністерство внутрішніх справ оголошує конкурс ПоліцейськийЯкийМенеВрятував

 

З 26 2липня по 3 серпня всі охочі можуть поділитися власними історіями про правоохоронців, які надали допомогу, або історії, свідками яких вони стали.

Щоб взяти участь у конкурсі, заповніть відповідну форму (https://goo.gl/Nb3bvD) або просто пишіть на своїй сторінці у Facebook з хештегом #ПоліцейськийЯкийМенеВрятував

Автор найзворушливішої розповіді отримає приз!

 

 

 

 


 

 ПЛАН

соціально-економічного розвитку Кам’яномостівської сільської ради

на 2017 -2020 роки

 


 

 

 Обережно, шахраї!

 

      Відділ власної безпеки Головного управління ДФС України у Миколаївській області звертає увагу на те , що протягом 2017 року на території області діють шахраї, які представляючись керівника Державних податкових інспекцій Державної фіскальної служби у Миколаївській області вимагають грошові кошти у суб’єктів господарювання або провокують на інші незаконні дії.

      У зв’язку з чим, закликаємо керівників господарювання бути пильними та не піддаватися на провокації лжепрацівників ДФС у Миколаївській області, а у разі надходження подібних дзвінків, повідомляти за номером

102 – УМВС

(0512)47-21-28 – УВБ ГУ ДФС у Миколаївській області

Та звертаємо увагу на те. Що Державна фіскальна служба при здійсненні повноважень дотримується вимог чинного законодавства України та працює виключно в правовому полі.

Адміністрація Первомайського відділення

Южноукраїнської ОДПІ

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір громадян для прийому на військову службу за контрактом до військових частин Збройних Сил України з проходженням навчання у навчальних центрах, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями високомобільних десантних військ, танкових, розвідувальних спеціальностей, артилерії, зв’язку, водіїв та багато інших.

Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, грошове забезпечення складає від 7000 до 8500 гривень щомісячно.

Військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передбачені додаткові виплати, які з 1 січня 2017 року встановлені в розмірі від 2400 до 6000 гривень щомісячно.

На військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу відбираються та приймаються придатні до військової служби за станом здоров’я громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір, виявили бажання проходити військову службу в Збройних Силах України та мають відповідний рівень фізичної підготовки, з числа:

-                      громадян призовного віку, які мають вищу, спеціальну, технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

-                      військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою віком до 60 років.

При проведенні заходів щодо відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом здійснюється всебічне вивчення їх моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби в Збройних Силах України та готовність до виконання військового обов’язку.

Військовослужбовцям служби за контрактом держава гарантує:

-                      стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення;

-                      щорічну одноразову матеріальну допомогу;

-                      грошову допомогу на оздоровлення при вибутті у відпустку;

-                      можливість вибору місця проходження військової служби та посади;

-                      безкоштовне речове забезпечення;

-                      соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

-                      можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах

та здобуття спеціальності;

-                      забезпеченість житлом, або грошову компенсацію за піднайом житла;

-                      можливість отримання пенсії за вислугу років;

- можливість, при проходженні служби громадян, які мають вищу освіту, отримати офіцерське звання.

За інформацією звертатися до Первомайського об'єднаного міського військового комісаріату щодня з 09.00 до 16.00 годин, за адресою: м. Первомайськ, вул. Герцена 20 (контактний телефон 0988450408).

 

 

                                                                      Про інформування трудових мігрантів.

 

     Кабінет Міністрів України видав розпорядження від 12 квітня 2017 року № 257-р  «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення реінтеграції в суспільство трудових мігрантів і членів їх сімей».

     З метою його виконання управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації надає інформацію щодо сприяння спільно  з центром зайнятості  працевлаштуванню трудових мігрантів і членів їх сімей після повернення в Україну з урахуванням рівня їх освіти, професійного досвіду, кваліфікації та потреб ринку праці.

      Проводиться інформування українських мігрантів, які повернулися в Україну, з питань зайнятості, провадження підприємницької діяльності та соціального забезпечення. На постійній основі проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота.

    За більш детальною інформацією можете звертатися в управління соціального захисту населення за адресою: м. Первомайськ, вул. Київська, 50 (кабінет № 3, телефон: 4-22-26.)

 

Головний спеціаліст

відділу праці управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

Грицик А.В.

 

 Телефон «Гарячої лінії»  місцевої прокуратури з питання боротьби з торгівлею людьми (05161) 4-36-07

У разі виявлення таких випадків необхідно невідкладно інформувати Первомайську місцеву прокуратуру.

 

 

      Первомайська районна державна адміністрація Миколаївської області повідомляє, що у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 31.01.2017 року за № 24/2605 зареєстровано розпорядження Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області від 31.01.2017 року № 39-р «Про організацію громадських робіт на підприємствах, в установах та організаціях Первомайського району на 2017 рік» (додається). 

  ПЛАН соціально-економічного розвитку Кам’яномостівської сільської ради на 2017 -2020 роки
Формат: DOC | Добавлен: 10/04/2017 09:39:26
493Kb Скачать скачать

 Урядова «гаряча лінія» - 1545

Описание: http://www.kmu.gov.ua/img/1x1.gif

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

 

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

 

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»

+38 (044) 284-19-15 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).

 

Працює «гаряча лінія» для підприємців

0-800-503-045.

(Режим роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю до 16:45. У вихідні, святкові дні та у неробочий час дзвінки на «гарячу лінію» для підприємців за бажанням заявника переадресовуються на урядову «гарячу лінію»).

 

Громадяни також мають можливість подати електронне звернення до органів виконавчої влади через веб-сайт Урядового контактного центру: www.ukc.gov.ua

 

Подати ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

На базі Урядового контактного центру цілодобово працюють спеціалізовані «гарячі лінії»:

- з питань інформування громадян України, які переселяються із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України;

- з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Будь ласка, звертайтесь на вищезазначені спеціалізовані «гарячі лінії» за номерами телефонів 1545, +38 (044) 284-19-15 (для громадян України, які перебувають за кордоном), а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

  Перелік документів для отримання кредиту на реконструкцію та добудову
Формат: DOC | Добавлен: 08/08/2016 15:38:39
63Kb Скачать скачать
  На Миколаївщині запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань
Формат: DOCX | Добавлен: 21/07/2016 15:30:29
18Kb Скачать скачать

На Миколаївщині запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань

«До відома сільгосптоваровиробників району, голів селищної та сільських рад»

З метою можливості поліпшення житлових умов мешканців села, в області продовжує діяти Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» (далі - Програма).
Рішенням сесії обласної ради від 10.06.2016 до Програми внесено зміни, а саме:
- збільшено граничні суми кредитів (нове будівництво – 300 тис.грн., придбання житла – 200 тис.грн., реконструкція житла та добудова незавершеного будівництва – 150 тис.грн., будівництво інженерних мереж – 50 тис.грн.;
- введено новий вид кредитування – термосонація житла (утеплення зовнішніх фасадів, теплова ізоляція підвалів, заміна вхідних дверей та віконних блоків), гранична сума кредиту – 100 тис.грн.;
- до кола позичальників включено учасників АТО та громадян України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.
Перелік документів на отримання довгострокового пільгового кредиту можна отримати в управлінні агропромислового розвитку Первомайської райдержадміністрації .
Телефон для довідок: (05161) 4-32-64.

СТАНЬ ВІЙСЬКОВИМ ЗА КОНТРАКТОМ!

 

Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів для прийому на військову службу за контрактом до військових частин Збройних сил України та навчальних центрів, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями високо-мобільних десантних військ, танкових, розвідувальних спеціальностей, артилерії, зв’язку, харчування, водіїв та інших.

 

З січня 2016 року військовослужбовцям служби за контрактом підвищене грошове утримання більш ніж у двічі. Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, які уклали перший контракт воно складає  від 7000 до 9000 гривень щомісячно. Військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передбачені додаткові виплати.

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

Військовослужбовцям служби за контрактом держава гарантує:

 

-         стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення;

-         щорічну одноразову матеріальну допомогу;

-         грошову допомогу на оздоровлення при вибутті у відпустку;

-         можливість вибору місця проходження військової служби та посади;

-         безкоштовне речове забезпечення;

-         соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

-         можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності;

-         забезпеченість житлом, або грошову компенсацію за піднайом житла;

-         можливість отримання пенсії за вислугу років;

     -  можливість укладення короткострокових контрактів на особливий період або до оголошення рішення про демобілізацію.

 

        При проведенні відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом враховуються встановлені вимоги до стану здоровя, моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби в Збройних Силах України та готовність до виконання військового обов’язку.          

 

      Для отримання інформації щодо умов прийому  на військову службу за контрактом, наявності вакантних посад військовослужбовців служби за контрактом, бажаючим потрібно звертатись до Первомайського обєднаного міського військового комісаріату, щочетверга з 9.00 до 16.00 за адресою: місто Первомайськ, вулиця Герцена, 20

 

     Чекаємо на всіх, хто зацікавлений військовою службою та готовий до захисту своєї Батьківщини!     

 

 

  Шановні жителі Миколаївщини!

              Управління СБУ закликає усіх мешканців області повідомляти про відомі вам факти прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб, про факти чи наміри здійснення ними сепаратистської, терористичної, диверсійної або розвідувально-підривної діяльності проти України цілодобово за телефонами «довіри» Управління СБУ (0512) – 49-03-22 та чергового по УСБУ (0512) – 37-00-70. Крім того, ви можете надати наявну у вас інформацію про факти підготовки та вчинення протиправних дій терористичного чи диверсійного характеру на електронну скриньку Управління: usbu_myk@ssu.gov.ua, а також передати її особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 40.

                                               Прес-група Управління СБ України в Миколаївській області                                                                                                       

 «ПОЖЕЖНА  БЕЗПЕКА  ПІД  ЧАС  ЖНИВ»

 

Як показує практика, щорічно у літній період різко загострюється ситуація з пожежною безпекою.

Зернозбиральна кампанія 2018  року проходить в умовах  V класу пожежної  небезпеки, високої  температури  повітря та ризиків загрози виникнення  пожеж у лісових масивах, сільгоспугіддях та  на  відкритих  ділянках  місцевості.

Так, у  червні місяці поточного  року  мали  місце  випадки  виникнення  пожеж на  сільгоспугіддях Снігурівського (с. Кобзаци, згоріло  3 га  пшениці), Баштанського  (с. Добре, згоріло 4 га пшениці) та  Веселинівського  районів  (згоріло 4 га  пшениці).

Причинами  цих  пожеж стало  необережне  поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, людська недбалість і безвідповідальність, ймовірні підпали невідомими (не  встановленими) особами тощо.     

В цей напружений та пожеже-небезпечний період потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки, як аграріям, так і усім громадянам.

Необхідно пам’ятати наступне:

 • суворо забороняється курити, розводити багаття, користуватись відкритим вогнем на хлібних масивах та поряд із ними;
 • самовільно випалювати суху траву, стерню та пожнивні залишки на полях;
 • стоянки туристів, пасіки допускається розміщувати не ближче 100 метрів від хлібних масивів. Полювати на хлібних масивах та поблизу них забороняється;
 • водіям не можна ремонтувати автотранспорт поряд із хлібними масивами;
 • дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу хлібних масивів.

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101». До приїзду рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння шляхом збиття полум'я або засипанням полум'я землею. Після гасіння пожежі організувати спостереження до повної ліквідації усіх осередків горіння.

Попереджаємо, що за порушення  встановлених законодавством  вимог  пожежної  безпеки  та   спалювання  стерні  передбачено адміністративну (ст. 77-1 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення) і  кримінальну відповідальність (ст. 270 Кримінального кодексу  України).

Шановні громадяни  дотримуватись вищезазначених вимог пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов’язок кожної людини! Лише спільними зусиллями ми не допустимо загорання   хлібних масивів                        під час жнив.

 

                                                                          Управління агропромислового 

                                                                          розвитку  райдержадміністрації

 

 

 

Начальник  управління

агропромислового розвитку

райдержадміністрації                                                  І.ЧМИРЬОВА

 

 

 

Оксана  Курочкіна 5-23-40

 «ПОЖЕЖНА  БЕЗПЕКА  ПІД  ЧАС  ЖНИВ»

 

Як показує практика, щорічно у літній період різко загострюється ситуація з пожежною безпекою.

Зернозбиральна кампанія 2018  року проходить в умовах  V класу пожежної  небезпеки, високої  температури  повітря та ризиків загрози виникнення  пожеж у лісових масивах, сільгоспугіддях та  на  відкритих  ділянках  місцевості.

Так, у  червні місяці поточного  року  мали  місце  випадки  виникнення  пожеж на  сільгоспугіддях Снігурівського (с. Кобзаци, згоріло  3 га  пшениці), Баштанського  (с. Добре, згоріло 4 га пшениці) та  Веселинівського  районів  (згоріло 4 га  пшениці).

Причинами  цих  пожеж стало  необережне  поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, людська недбалість і безвідповідальність, ймовірні підпали невідомими (не  встановленими) особами тощо.     

В цей напружений та пожеже-небезпечний період потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки, як аграріям, так і усім громадянам.

Необхідно пам’ятати наступне:

 • суворо забороняється курити, розводити багаття, користуватись відкритим вогнем на хлібних масивах та поряд із ними;
 • самовільно випалювати суху траву, стерню та пожнивні залишки на полях;
 • стоянки туристів, пасіки допускається розміщувати не ближче 100 метрів від хлібних масивів. Полювати на хлібних масивах та поблизу них забороняється;
 • водіям не можна ремонтувати автотранспорт поряд із хлібними масивами;
 • дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу хлібних масивів.

У всіх випадках виникнення пожежі треба негайно повідомити до пожежно-рятувального підрозділу за телефоном «101». До приїзду рятувальників гасити вогонь наявними силами та первинними засобами пожежогасіння шляхом збиття полум'я або засипанням полум'я землею. Після гасіння пожежі організувати спостереження до повної ліквідації усіх осередків горіння.

Попереджаємо, що за порушення  встановлених законодавством  вимог  пожежної  безпеки  та   спалювання  стерні  передбачено адміністративну (ст. 77-1 Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення) і  кримінальну відповідальність (ст. 270 Кримінального кодексу  України).

Шановні громадяни  дотримуватись вищезазначених вимог пожежної безпеки під час збирання врожаю – обов’язок кожної людини! Лише спільними зусиллями ми не допустимо загорання   хлібних масивів                        під час жнив.

 

                                                                          Управління агропромислового 

                                                                          розвитку  райдержадміністрації

 

 

 

Начальник  управління

агропромислового розвитку

райдержадміністрації                                                  І.ЧМИРЬОВА

 

 

 

Оксана  Курочкіна 5-23-40

 ПАМ’ЯТКА

першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій

у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

               1. Заходи попереджувального характеру:

 

- здійснити комплексне обстеження стану надійності охорони об'єкта, посилити пропускний режим по допуску на об'єкт автотранспорту, персоналу і відвідувачів, проводити ретельну перевірку ввезеного на об'єкт майна і внесеної ручної поклажі. Для цих цілей використовувати технічні засоби (металодетектори, газоаналізатори, дзеркала для огляду автомобілів та ін.);

- вжити додаткових заходів щодо інженерно-технічної оснащеності об'єкта, додатково встановити модернізовані системи сигналізації і відеоспостереження в зонах підвищеного ризику;

- оснастити телефони об'єкта, зазначені в офіційних довідниках, автоматичними визначниками номера і звукозаписною апаратурою;

- у випадку загострення криміногенної обстановки в регіоні ввести чергування співробітників підрозділів безпеки, підсилити контроль за роботою особового складу охорони, регулярно здійснювати перевірки несення служби в денний і нічний час;

- сформувати у кожній черговій зміні охорони (у разі наявності) групи негайного реагування. У ході щоденних інструктажів уточнювати бойовий розрахунок особистого складу, що заступає на чергування, звертати особливу увагу на доведення оперативної обстановки на об'єкті, а також на необхідність посилення пильності і підвищення відповідальності співробітників;

- силами співробітників підрозділів охорони і безпеки організувати проведення систематичних обходів і оглядів об'єкта і прилеглої до нього території з метою своєчасного виявлення підозрілих предметів і запобігання закладки вибухових пристроїв, а також установки сторонніх осіб, що виявляють підвищений інтерес до об'єкта;

- регулярно проводити перевірки підсобних приміщень і територій, не допускати перекриття шляхів евакуації людей і транспорту;

- ввести в практику систематичне проведення перевірок проходження сигналів оповіщення від чергової зміни охорони до посадових осіб об'єкта;

- організувати практичні тренування зі співробітниками охорони і персоналом по діях при виникненні надзвичайної ситуації терористичного характеру;

- провести інструктивні заняття з персоналом про порядок дій при прийомі телефонних повідомлень з погрозами терористичного характеру і правилах поводження з письмовими анонімними матеріалами;

- при укладанні договорів оренди приміщень об'єкта обов'язково включати умови, що дають право підрозділам безпеки здійснювати перевірку зданих в оренду приміщень;

- здійснювати заходи щодо більш ретельного підборові персоналу об'єкта, у тому числі допоміжного складу. Більш ретельно здійснювати перевірку і допуск на об'єкт фахівців сторонніх організацій.

 

2. При виявленні підозрілого предмета на об'єків:

 

- точно визначите місце перебування підозрілого предмета;

- опитуванням заявника й очевидців установити час виявлення предмета;

- зафіксуйте установчі дані осіб, що знайшли предмет і забезпечте їхню присутність до моменту прибуття оперативно-слідчої групи правоохоронних органів;

- дайте вказівку не наближатися, не торкати, не розкривати, не переміщати знахідку, не заливати її рідиною, не засипати піском, не користуватися радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями;

- організуйте евакуацію персоналу, використовуючи маршрути, віддалені від місця перебування підозрілого предмета;

- дайте вказівку співробітникам охорони оточити місце розташування предмета та знаходитися на безпечній відстані від нього;

- при необхідності організуйте відключення побутових і виробничих комунікацій газу, води й електрики;

- повідомите про подію правоохоронні органи, викличте на об'єкт машини швидкої допомоги і аварійних служб;

- не знижуючи рівень охорони об'єкта, забезпечте можливість безперешкодного проходу або проїзду до предмета співробітників і транспорту оперативно-слідчої групи;

- надайте можливість фахівцям оперативно-слідчої групи опитати заявника та інших осіб, що підходили до підозрілого предмета;

- підсильте контроль за роботою особового складу охорони по всьому об'єкту.

 

3. При надходженні погрози по телефону:

 

Телефон є засобом зв'язку, який найчастіше використовують як злочинці (для передачі повідомлень про закладені бомби, захоплення людей і пред'явлення політичних або інших вимог), так і «телефонні хулігани», які висловлюють завідомо неправдиві погрози. Приймаючи анонімне телефонне повідомлення про можливе здійснення актів тероризму необхідно пам'ятати, що вони несуть важливу криміналістичну інформацію, тому в розмові з анонімом необхідно запам'ятати і зафіксувати якнайбільше даних. Зокрема:

- зафіксувати дату, час і тривалість анонімного повідомлення;

- місце установки телефону, на який надійшло повідомлення, його номер, приналежність конкретному підрозділу і співробітнику;

- при одержанні анонімного повідомлення спробувати «зав'язати розмову» з анонімом і з'ясувати конкретну інформацію про його особу, професію, місце перебування; і, якщо можливо, схилити до добровільного відмовлення від задуманої акції;

- під час розмови вжити заходів щодо запису фонограми анонімного повідомлення, визначення номера телефону анонімного абонента шляхом використання технічних можливостей даного телефонного апарата. При відсутності таких можливостей через співробітників спробувати повідомити про анонімне повідомлення службу безпеки (службу охорони) підприємства або телефонну станцію;

- по закінченню розмови з анонімом негайно повідомити про те, що трапилося, керівникові служби безпеки (служби охорони) для прийняття ними негайних заходів до попередженню і локалізації можливих тяжких наслідків;

- по пам'яті скласти докладний опис висловлених погроз або повідомлення про передбачувані акти тероризму, а також висунутих ультиматумах та інших вимогах;

- усі дані про зміст погроз або вимог, викладених анонімним абонентом, характеристику його голосу, мови, манері викладу погроз і вймог повідомити керівникові служби безпеки (служби охорони) підприємства;

- для уникнення поширення чуток і паніки обговорювати отриману від аноніма інформацію з іншими співробітниками не рекомендується;

- при надходженні погрози на телефонний апарат з автоматичним визначником номера і звукозаписним пристроєм, відразу після завершення розмови з анонімом вжити заходів щодо збереження аудіозапису. Передбачте заходи щодо запису можливого наступного дзвінка зловмисника.

 

4. Вибух на території об'єкта:

 

У випадку вибуху необхідно негайно організувати і забезпечити виконання наступних основних заходів:

- за списком екстреного оповіщення викликати на об'єкт пожежних, швидку допомогу, рятувальників, комунальні служби (газ, електрика, тепло);

- за списком екстреного оповіщення повідомити про подію керівництво (адміністрацію) підприємства та правоохоронні органи;

- організувати евакуацію персоналу з епіцентру вибуху, зруйнованих або ушкоджених вибухом приміщень;

- до прибуття служби швидкої допомоги надати постраждалим першу медичну допомогу;

- відключити подачу електроенергії, газу, води, тепла в ушкоджені вибухом приміщення;

- оточити місце вибуху і забезпечити його ізоляцію до прибуття компетентних органів;

- при виникненні пожежі вжити заходів щодо її гасіння власними силами за допомогою наявних протипожежних засобів.

 

5. Захоплення заручників:

 

При захопленні людей у заручники необхідно:

- негайно повідомити про надзвичайну подію правоохоронні органи і керівництво об'єкта;

- по можливості блокувати місце події, використовуючи технічні засоби охорони;

- підвищити пильність охоронців на всіх постах. Перевести систему відеоспостереження об'єкта в режим запису;

- не вступаючи в переговори з терористами, по можливості виконувати їхні вимоги, якщо це не пов'язано з заподіянням шкоди життю і здоров'ю людей;

- забезпечити евакуацію персоналу, який знаходиться поза місцем захоплення заручників;

- припинити доступ на об'єкт людей і проїзд автотранспорту';

- вжити заходів для забезпечення безперешкодного проходу і проїзду на об'єкт співробітників правоохоронних органів;

- після прибуття спецпідрозділів правоохоронних органів надати їм необхідну інформацію: схеми об'єкта, поповерхові плани, схеми розташування систем відеоспостереження, вентиляції, електропостачання та ін.;.

- надалі діяти відповідно до розпоряджень керівника антитерористичної операції.

 

6. Одержання сигналу про евакуацію:

 

Якщо ви знаходитеся на своєму робочому місці, послідовно виконайте наступні дії:

- без поспіху, істерики і паніки зберіть службові документи в сейф або в шухляди столу, що закриваються на ключ;

- візьміть з собою особисті речі, документи, гроші, цінності;

- закрийте вікна, вимкніть оргтехніку, електроприлади, Освітлення; візьміть з собою і при необхідності використовуйте індивідуальні засоби захисту (протигаз, респіратор);

- закрийте двері на ключ, ключ залишіть у замку;

- залишіть приміщення, рухайтеся маршрутами, які позначені на схемах евакуації;

- повертайтеся в покинуте приміщення тільки після дозволу відповідальних осіб.

 

 

 

 

Йдемо вперед

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до графіку проведення виїзних особистих прийомів громадян  керівництвом  Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, з метою забезпечення реалізації конституційного  права  громадян на звернення

07 серпня 2018 року о 10.00 у приміщенні відділу у Первомайському  районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 3, ІІІ поверх, каб. № 322,  відбудеться  виїзний прийом громадян виконуючим обов`язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області                ЛОСТІКОМ Юрієм Юрійовичем.

Просимо дану інформацію довести до відома  населення.

         Запис на прийом проводиться за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 3, ІІІ поверх, каб. № 322  та за телефоном (05161)43041

 УВАГА, КОНКУРС!

 

Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної  адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на зайняття  вакантної  посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення та виплати пенсій відділу адресної соціальної допомоги.

 

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади міститься на офіційному сайті Національного агентства державної служби (www.guds.gov.ua) в розділі «Вакансії»  (Миколаївська область, Первомайський район).

 

Додаткова інформація надається за адресою: м. Первомайськ вул. Київська, 50, каб. 3,  тел. (05161) 3-32-60.

Кінцевий термін подачі документів – 19 серпня 2018 року.

 

 

 

УВАГА, КОНКУРС!

 

Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної  адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на зайняття  вакантної  посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника управління соціального захисту населення Первомайської районної державної адміністрації – начальника відділу персоніфікованого обліку, державних соціальних гарантій окремим категоріям громадян, надання соціальних і реабілітаційних послуг та роботи з питань  сім'ї.

 

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади міститься на офіційному сайті Національного агентства державної служби (www.guds.gov.ua) в розділі «Вакансії»  (Миколаївська область, Первомайський район).

 

Додаткова інформація надається за адресою: м. Первомайськ вул. Київська, 50, каб. 3,  тел. (05161) 3-32-60.

Кінцевий термін подачі документів – 24 серпня 2018 року.

 

На Южно-Українській АЕС 8 серпня відбудеться перевірка системи оповіщення

На проммайданчику Южно-Української АЕС 8 серпня відбудеться чергова планова перевірка обладнання системи оповіщення з вмиканням сирен. Відповідно до спеціально розробленої програми персонал цеху диспетчерського та технологічного управління проводить такі перевірки щомісяця. Їх основна мета – визначення працездатності системи оповіщення.

Станом на 7 серпня в роботі перебувають другий і третій енергоблоки ЮУАЕС. На першому блоці атомної станції триває планово-попереджувальний ремонт. Агрегати каскаду ГЕС-ГАЕС працюють відповідно до диспетчерського графіка.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном «гарячої лінії» 0-800-500-107 (дзвінки безкоштовні), або на веб-сайті підприємства www.sunpp.mk.ua.

 

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

ЮУАЕС – основа Южно-Українського енергетичного комплексу, розташованого на півдні України в Миколаївській області. Він забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 9,8 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною робочою потужністю в генераторному режимі 330 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП «НАЕК «Енергоатом». За роки існування ВП ЮУАЕС вироблено понад 550 млрд кВт·год. електричної енергії. ВП ЮУАЕС  сертифікований за міжнародними стандартами: ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги», ISO 14001:2015 «Системи екологічного керування. Вимоги та настанови щодо застосування», OHSAS 18001:2007 «Система управління гігієною та безпекою праці. Вимоги». З 2014 р. підприємство очолює Лісніченко Володимир Анатолійович.

Управління інформації та громадських зв’язків

 

Контакти

Галина Медвінська,

(05136)5-44-69

g_medvinskaya@sunpp.atom.gov.ua

 

Впровадження цифрового телевізійного мовлення в Україні: питання і відповіді

31 серпня 2018 року в Україні буде здійснено перехід на цифрове мовлення. Аналогове телевізійне мовлення буде вимкнено, а на замість нього діятиме більш прогресивний цифровий стандарт, перевагами якого є висока якість телевізійного сигналу та більша кількість телеканалів.

Відповідно, до кінця серпня цього року телеглядачам варто обрати тип мовлення замість аналогового та заздалегідь вжити одну з таких дій:

1. Підключитися до мережі проводового провайдера ("кабельного оператора") і дивитися значно більше каналів у кабельній мережі. Плюс з'явиться можливість згодом дивитися цифрові пакети при появі обладнання.

2. Купити приставку цифрового телебачення Т2 або новий телевізор з функцією прийому "DVB-T2". Крім того, в разі невпевненого прийому сигналу з ефірного ретранслятора потрібно купити підсилювач телесигналу. При цьому стануть доступними для перегляду 32 телеканали.

3. Придбати і встановити на даху або деінде комплект прийому супутникового сигналу. Зараз більшість українських телеканалів йдуть у відкритому вигляді, тобто безкоштовно. З відключенням аналогового мовлення більшість з них планує закодувати свій сигнал і отримувати абонплату. Таке «кодування» заплановано вже в нинішньому році.

4. Підключитися до інтернету і дивитися ТБ через сайти телекомпаній, або ж купити IP-приставку і дивитися IPTV (за абонентську плату, але в кращій якості).

З досвіду інших країн, які пройшли через відключення аналогового мовлення, можна припустити, що на обладнання та послуги з організації прийому цифрового ТБ почнеться ажіотажний попит і відповідно підвищаться ціни.      

Тому рекомендуємо всім телеглядачам, які ще дивляться аналогове ефірне телебачення, заздалегідь потурбуватися про альтернативні варіанти перегляду улюблених програм з урахуванням вищевказаного.

Звертаємо увагу, що абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен зазначені зміни не стосуються.

Що таке цифрове ефірне телебачення?

Сучасна технологія передачі телевізійного зображення покращеної якості.

Яка відмінність технологій «аналогове телевізійне мовлення» та  «цифрове наземне телевізійне мовлення»?

В аналоговому стандарті один канал транслює одну телепрограму. В цифровому стандарті на одному телевізійному каналі транслюється вісім телепрограм.

Які основні переваги стандарту цифрового наземного телевізійного мовлення» DVB-T2?

Серед переваг цифрового стандарту мовлення є можливість приймати на одному каналі до 16-ти телевізійних програм та отримувати додаткові сервіси та послуги.

Яка основна перевага від переходу на цифровий стандарт мовлення?          

Для глядача - можливість безкоштовного перегляду 32-х загальнонаціональних та місцевих телепрограми  з високою якістю зображення та звуку; для країни - ефективне використання радіочастотного ресурсу, виконання міжнародних зобов’язань.

Скільки триватиме перехід на цифрове мовлення?

Згідно з урядовими документами – 31 липня 2018 року відключається м. Київ та Кіровоградська область, 31 серпня 2018 року – решта території країни.

Яке обладнання потрібне для прийому цифрового ефірного телебачення DVB-T2?           

Для приймання цифрового телевізійного сигналу необхідно використовувати:

  або тюнер/приставку/set-top-box, який підтримує стандарт DVB-T2 разом з телевізором, який не обладнано вбудованими ТВ-тюнером стандарту DVB-Т2;

  або телевізійний приймач з вбудованим тюнером стандарту DVB-T2;

Також, для приймання ефірного цифрового телевізійного сигналу необхідна широкосмугова антена метрового діапазону та/або дециметрового діапазону.

Які моделі телевізорів укомплектовані тюнером (приставкою) DVB-T2?   

Для прикладу, телевізійні приймачі Samsung 5-ої та вище серій зазвичай вже мають вбудований тюнер DVB-T2, але детальна інформація міститься в інструкції до кожного телевізійного приймача.

У розділі «Технічні характеристики» повинна бути зазначена  підтримка цифрового стандарту DVB-T/T2 MPEG-4.

Де можна придбати тюнер DVB-T2?

В роздрібних торговельних мережах побутової техніки та магазинах електроніки в Україні.

Чи можна  приймати сигнал цифрового ефірного телебачення DVB-T2 з приставкою (тюнером), що придбана за межами України?     

Так, але потрібно перевірити чи підтримує зазначений пристрій стандарт DVB-T2 та чи передбачає можливість приймання телевізійного сигналу в діапазонах частот українського оператора.

Також, слід переконатись, що пристрій не прошитий під конкретного оператора.

На які параметри варто звертати увагу при виборі тюнеру (приставки) DVB-T2?

Тюнер повинен бути сертифікований в Україні. Також, слід звернути увагу на так званий «інтерфейс» пристроїв для під’єднання усіх необхідних роз’ємів телевізору та тюнеру для максимального використання технічних можливостей.

Чи потрібна спеціальна приймальна антена?     

Для прийому цифрового телевізійного сигналу не потрібна спеціальна антена, оскільки наразі цифровий телевізійний сигнал поширюється в діапазоні дециметрових хвиль. Проте слід врахувати, що для впровадження нового мультиплексу з новим переліком програм розглядається метровий діапазон хвиль. З огляду на зазначене, доцільно використовувати широкосмугову антену.

Який тип антени краще використовувати для прийому сигналу DVB-T2? 

Будь-яка антена дециметрового діапазону типу «хвильовий канал» або універсальна антена. У разі значної віддаленості від передавальної станції (низький рівень сигналу) антена може бути з підсилювачем.

Чи можливо використовувати так звану «польську антену» для прийому сигналу?

Так, залежно від віддаленості від передавальної станції

 Чи можливо приймати DVB-T2 на кімнатну антену?   

Можливо. Для кімнатної антени краще використовувати активну антену. Якщо передавач знаходиться на відстані 5 – 10 км можна використовувати пасивну антену. Розміщувати антену потрібно на рівні не менш ніж 10 м на поверхнею землі.

Який тип зовнішньої антени краще використовувати?

Хвильовий канал,  або «РЕШІТКА»

Чи можливо використовувати для прийому сигналу так звані «колективні антени» на багатоповерхівках, якщо вони  є?

Так, але наразі тільки дециметрового діапазону.

Як підключитися?

Потрібно встановити тюнер Т2, з’єднати його з ефірною антеною і телевізором. Якщо все зроблено правильно, у телевізорі з’явиться стартове меню із налаштуванням каналів, які мовлять у регіоні.

Найпростіший шлях – автопошук.

Чи можливо підключити приймач сигналу DVB-T2 до телевізора старої моделі, чорно-білого?

Так

Чи можливо підключити до однієї приставки декілька телевізорів та дивитись одночасно різні програми?

Ні. Один приймач – один телевізор

Як налаштувати приймальну антену?     

Як і звичайну телевізійну антену.

Що робити, якщо цифровий телевізійний сигнал  став відсутній?     

Приймальну антену слід спрямувати в напрямку передавальної станції та налаштувати максимальний рівень сигналу для даної точки прийому. З місця встановлення приймальної антени в напрямку передавальної станції не повинно бути перешкод, таких як високі будинки, дерева, лінії електрозв’язку тощо.

Перевірити якість монтажу кабелю від приймальної антени до приймача та з’єднання тюнеру з телевізорами. Перевірити налаштування тюнера та телевізора.

Що робити, якщо приймаються не всі програми?  Як поліпшити умови прийому сигналу?

Перевірити налаштування антени та з’єднання кабелю. Перевірити налаштування тюнера.

Переналаштувати антену або замінити на більш потужну.

Також, в меню тюнера вимкнути опцію «Автоматичне оновлення»

Як і де можна дізнатися номери каналів, на яких здійснюється прийом сигналів DVB-T2 в конкретному місті, селищі для правильного вибору підсилювача активної антени?

Інформація про розташування передавачів та номери каналів ТБ можна - у місцевій філії Концерну РРТ.

Як і де дізнатися, де встановлений найближчий передавач сигналу DVB-T2 щоб налаштувати антену, якщо потрібно підключити приймач, наприклад, в незнайомому місці (на дачі)?   

Інформація про розташування передавачів та номери каналів ТБ можна - у місцевій філії Концерну РРТ.

Якщо є можливість приймати цифровий сигнал DVB-T2 та встановити супутникову тарілку, чи можна дивитись тіж самі канали?

Так, за виключенням місцевих та регіональних телеканалів, які не поширюються з супутника

Чи потрібно переналаштовувати приймач при переміщенні його з одного міста (селища) в інше?

Ні, якщо в одній зоні прийому (таж сама вежа Концерну РРТ)

 

 

 Інформація

 щодо впровадження цифрового телевізійного мовлення в Україні

 

Необхідність переходу на цифрове мовлення в Україні вже давно назріла. Почали про це говорити ще з 2000 року, коли розвинені країни почали переходити на нові формати мовлення. Для чого це робиться? По-перше, аналоговий формат мовлення був розроблений і впроваджений кілька десятиліть назад і вже перестав відповідати якості картинки або формату, які виробляє ТВ-індустрія для телебачення з високої якості. Виробництво контенту (наповнення ТБ-каналів) давно стало цифровим. Аналогові телевізори вже перестали виробляти. Сучасні приймачі, поряд з цифровими форматами, ще поки можуть «бачити» старий аналоговий сигнал, але все більше їх випускається без цієї функції.

 

         Україна заявила про виключення аналогового мовлення у 2015 році. А подібні плани були затверджені Національною радою з питань телебачення і радіомовлення ще в 2009-му.

         Реально мовлення в цифровому форматі було розпочато в 2010 році в Одеській області. У 2011-му приватна компанія «Зеонбуд» отримала ліцензію і почала будівництво ефірної мережі, що мовить у цифровому стандарті Т2. Спочатку передбачалося кодоване мовлення з метою подальшого введення абонентської плати за перегляд комерційних програм і пакетів каналів. У 2015 році Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про «заборону кодування» компанією «Зеонбуд» «своїх» каналів. Зараз покриття компанії, за різними оцінками, становить близько 90 відсотків території України.

         За існуючими документами, повне виключення аналогового мовлення має відбутися поетапно до травня 2019 року, що явно не відповідає деклараціям України та вимогам міжнародної спільноти.

         Президент України вирішив прискорити цей процес і дав доручення відповідним органам вимкнути аналогове мовлення до 1 вересня 2018 року.

Постанову Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 815 «Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України» (зі змінами) уже прийнято і затверджено. Цією постановою передбачено виділення 260 мільйонів гривень на створення альтернативної «Зеонбуду» цифрової ефірної мережі для потреб мовлення національних і місцевих муніципальних телевізійних каналів, а також перехід на виключно цифрове мовлення 31 серпня 2018 року.

Є велика ймовірність того, що це станеться в намічені терміни.

 

Яка альтернатива?

При виключенні аналогового мовлення неминучий перехід на альтернативні технології перегляду.

Для довідки: - третина, а, можливо, вже і більше населення України давно дивиться ТБ з «супутника»;

- ще третина сьогодні користується ефірним (наземним) прийомом. Причому, частка цифрового перегляду досить мала в порівнянні з «аналогом»;

- близько 10-15 відсотків жителів країни, переважно у великих населених пунктах, користуються послугами кабельних провайдерів;

- близько 10 відсотків дивляться ТВ через провайдерів в інтернеті;

- інші наші співвітчизники, ймовірно, взагалі не дивляться ТБ.

         Чим же це загрожує 1 вересня 2018 року телеглядачам, у яких до сих пір старенькі телевізори, не здатні приймати сучасну цифру Т2, і які дивляться тільки аналогове ефірне мовлення? У них перестануть показувати всі канали, дивитися буде нічого! Телевізор перетвориться на меблі.

 

         Аби запобігти цьому, варто заздалегідь вжити якоїсь із наступних дій:

1.       Підключитися до мережі проводового провайдера ("кабельного оператора") і дивитися значно більше каналів у кабельній мережі. Плюс з'явиться можливість згодом дивитися цифрові пакети при появі обладнання.

2.       Купити приставку цифрового телебачення Т2 або новий телевізор з функцією прийому "DVB-T2". Крім того, в разі невпевненого прийому сигналу з ефірного ретранслятора потрібно купити підсилювач телесигналу. При цьому стануть доступними для перегляду 32 телеканали.

3.       Придбати і встановити на даху або деінде комплект прийому супутникового сигналу. Зараз більшість українських телеканалів йдуть у відкритому вигляді, тобто безкоштовно. З відключенням аналогового мовлення більшість з них планує закодувати свій сигнал і отримувати абонплату. Таке «кодування» заплановано вже в нинішньому році.

4.       Підключитися до інтернету і дивитися ТБ через сайти телекомпаній, або ж купити IP-приставку і дивитися IPTV (за абонентську плату, але в кращій якості).

 

         З досвіду інших країн, які пройшли через відключення аналогового мовлення, можна припустити, що на обладнання та послуги з організації прийому цифрового ТБ почнеться ажіотажний попит і відповідно підвищаться ціни.

         Тому настійно рекомендуємо всім телеглядачам, які ще дивляться аналогове ефірне телебачення, заздалегідь потурбуватися про альтернативні варіанти перегляду улюблених програм з урахуванням вищевказаного!

 

Абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен зазначені зміни не стосуються.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

         09 вересня на центральному стадіоні міста Первомайськ о 10.00 відбудеться районне фізкультурно-спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту. Проводитимуться змагання з таких видів спорту:

-        Футбол;

-        Шашки;

-        Н/теніс;

-        Перетягування канату.

-        Волейбол.

Після свята відбудеться товариська зустріч з футболу між командами Первомайської райдержадміністрації та ДЮСШ Первомайської районної ради.

Запрошуємо всіх бажаючих на свято спорту.

 

 

                     

      Шановні жителі області!

З метою отримання роз’яснень щодо впровадження цифрового телевізійного мовлення, налаштування приймальних антен, підключення тюнерів та з інших технічних питань ви можете звернутись на телефонну «гарячу лінію» голови облдержадміністрації Савченка О.Ю. за телефоном 0 800 502 191.                                        

 

УВАГА, КОНКУРС!

 

Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної  адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на зайняття  вакантної  посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з питань розвитку трудових ресурсів, створення робочих місць та зайнятості населення відділу праці.

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади міститься на офіційному сайті Національного агентства державної служби (www.guds.gov.ua) в розділі «Вакансії»  (Миколаївська область, Первомайський район).

 

Додаткова інформація надається за адресою: м. Первомайськ вул. Київська, 50, каб. 3,  тел. (05161) 3-32-60.

Кінцевий термін подачі документів – 03 жовтня 2018 року.

 

 

 

                          Увага! АЧС у Врадіївському районі

 

27.08.2018 року о 14.30 голова Покровської сільської ради Ковтун Р.П. повідомила, в телефонному режимі, що в громадянина Єльник О.Я., який проживає  за адресою с. Покровське вул. Садова, 73, відбувся падіж свиней. Відповідно до звіту Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 001445 п.м./18 від 28.08.2018 р., в патологічному матеріалі від трупів свиней виявлено ДНК вірус африканської чуми свиней. Після отримання результатів дослідження проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Врадіївській райдержадміністрації протокол № 11 від 28.08.2018. Визначено епізоотичним вогнищем домогосподарство Єльник О.Я., до зони захисту віднесено адміністративну територію с. Покровське, с. Юрівка та с. Капітанка. До зони спостереження (нагляду) віднесено с. Тарсівка, с. Філімонівка Покровської сільської ради та с. Доброжавнівка, с. Богемка Доброжанівської сільської ради Врадіївського району. Також затверджено план заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней. За станом на 29.09.2018 року із 26 голів свиней які знаходились в домогосподарстві 13 загинуло, 13 вилучено. Трупи тварин знищено шляхом спалення у визначеному місці. Здійснюються обходи дворів в зоні захисту та нагляду з метою обліку свиней та попередження власників про заборону переміщення, продажу та забою свиней в зоні захисту. Працівниками національної поліції проводиться патрулювання території с. Покоровське, з метою не уможливлення вивезення свиней.  До африканської чуми свиней сприятливі дикі і свійські свині, смертність сягає – 100%. Вірус АЧС не передається людині і є безпечним для її здоров’я. Вакцин та ліків проти АЧС немає!

Ознаки хвороби: раптова загибель свиней без прояву клінічних ознак, підвищення температури тіла до 40,5 – 420С, апатія, втрата апетиту, сильна спрага, слабкість чи параліч тазових кінцівок, хитка хода, швидке утруднене дихання, кашель, блювота, діарея (іноді з кров’ю), частіше запор, кроваві чи гнійні виділення з очей та носа, синюшність шкіри та червонувато-фіолетові плями черева, підгрудка, мошонки, вух, п’ятачка та кінцівок, можливі аборти у свиноматок. Поширенню АЧС сприяє згодовування свиням зараженого м’яса, сала, контакт здорових свиней з хворими. Передається вірус з інфікованим транспортом, одягом, взуттям, обладнанням, кормами.

            Кожен власник свиней, мисливець повинен дотримуватись основних ветеринарно – санітарних вимог:

     - не згодовувати свиням харчових відходів. Проте якщо в цьому є необхідність, обов’язково прокип’ятити їх упродовж 20 – 30 хвилин та охолодити перш ніж згодовувати тваринам;

     - обслуговувати тварин лише у змінному спецодязі, використовувати окремі засоби догляду та інвентар;

     - утримувати свиней в закритих приміщеннях, не допускати їх вигулу та контакту з іншими тваринами;

     - не забивати хворих свиней та не переробляти туші захворілих тварин;

     - не дозволяти відвідування господарства стороннім особам;

     - не утримувати в приватному господарстві свиней, якщо Ви полюєте на диких кабанів;

     - обов’язкове проведення дезінфекції мисливських альтанок, коліс транспортних засобів, одягу і взуття мисливців.

 

 

 ГРАФІК УЧАСТІ У

«Гарячій лінії»

на вересень 2018 року

 

п/п

ПІБ керівника, назва управління, структурного підрозділу, відділу райдержадміністрації

Тема

Дата

Година

 

Телефон

 

1.

Маренчук Олена Григорівна

Начальник фінансового управління Первомайської райдержадміністрації

 

«Про виконання зведеного бюджету Первомайського району за 9 місяців 2018 року»

03 жовтня

з 8.00 до 12.00 год.

(05161)

5-23-31

 

 

Начальник фінансового управління

Первомайської райдержадміністрації                              О.Г. Маренчук

 

Конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС

«Європейський корпус солідарності»

Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної адміністрації інформує, що Міністерство закордонних справ України листом від 17.08.2018 № 203/14-840-1437 відповідно до листа Представництва України при Європейському Союзі поінформувало, що 10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС „Європейський корпус солідарності”, яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі  проектів, допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Тривалість проектів, які, як правило, реалізуються в державах-членах ЄС, - від двох до дванадцяти місяців. Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати молоді люди у віці 18-30 років, які проживають в державах- членах ЄС та країнах-партнерах.

Також у конкурсі можуть взяти участь представники України.

Водночас, участь фізичних осіб від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких, проектах в якості партнерів.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватися та подати заявку через Європейський молодіжний портал (https://europa.eu/youth/solidarity_en).

Реєстрація для учасників від країн-партнерів буде відкрита з вересня 2018 року. Більш докладну інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників, можна отримати за посиланням: https://ec.europa.eu/youth/solidarity-corps

 

СТАНЬ  ВІЙСЬКОВИМ ЗА КОНТРАКТОМ У ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬКАХ

Про героїзм десантників 79 окремої десантно-штурмової бригади ходять легенди. Героїчний шлях 79-ої окремої аеромобільної бригади у бойових діях на Сході України розпочався, як і для інших десантних частин, з оборони з боку Криму; згодом Миколаївські десантники стали на оборону східного кордону, брали участь в операції з визволення Слов’янська, далі – Савур-могила, Зеленопілля, Маріуполь, Дебальцеве.     Українці дивляться на них з повагою і вдячністю за подвиги, а ворог – зі страхом в очах.

Дії особового складу високо оцінило керівництво Міністерства оборони та держави. Ряд військовослужбовців бригади нагороджений високими державними нагородами, орденами та відзнаками.

Героїчна історія 79 окремої десантно-штурмової бригади, переконливо свідчить про те, що нашим воїнам притаманні високі морально-бойові та психологічні якості, майстерність володіння бойовою технікою та зброєю, фізичне загартування та витривалість.

Сьогодні, 79 окрема десантно-штурмова бригада продовжує комплектування підрозділів особовим складом і запрошує бажаючих проходити військову службу за контрактом.

Основними вимогами, які висуваються до кандидатів:

• бажання служити в десантно-штурмових військах;

• стан здоров’я та придатності до військової служби за медичними показниками;

• фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на службу в десантно-штурмових військах;

• загальноосвітній рівень;

• мотивація до військової служби в десантно-штурмових військах;

• рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

Грошове забезпечення:

- військовослужбовці за контрактом отримують оплату в розмірі від

9 000 грн. в залежності від займаної посади та звання;

- при підписанні контракту військовослужбовець отримує разову грошову допомогу в розмірі від 11 000 грн.

ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ звертайтеся до Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: місто Первомайск вул. Герцена, 20

 

Порядок денний

Виїзне  засідання Громадської ради при Первомайській    райдержадміністрації

 

27 вересня 2018 року                                           Музей ракетних військ 

початок 10.00 годин                                            стратегічного призначення

 

 

 

Запрошені: Заступник голови Первомайської РДА Бондаренко С..В., начальник Первомайського міськрайонного ДСНС у Миколаївській обл.. Ларіонов С.В.,  начальник відділу взаємодії з правоохоронними оборонної та мобілізаційної роботи апарату Первомайської РДА органами  Юрченко С.В.

 

     

1.Довибори в члени Громадської ради при Первомайській райдержадміністрації згідно поданих заяв та протоколів.

Доповідач: Марін Г.А. – голова громадської ради.

2. Інформація про стан виконання цивільного захисту району. 

Доповідач: заступник голови Первомайської РДА Бондаренко С.В., співдоповідачі: начальник МНС Ларіонов С.В., 

3.       Різне.

 

Підвищення рівня заробітної плати - це стабільність району


Підвищення рівня оплати праці, недопущення  заборгованості із заробітної плати, підвищення рівня середньої заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці,  легалізація трудових відносин для єдиного соціального внеску є єдиним джерелом для  підвищення доходів населення від трудової діяльності  та  збільшення надходжень до бюджету району.

За рахунок бюджету виплачується заробітна плата працівникам та утримуються медичні заклади, дитячі садочки, школи та інші бюджетні установи та організації району.

Легалізація трудових відносин, офіційний заробіток наших громадян є надзвичайно важливою темою сьогодення, адже через тіньовий ринок зайнятості, приховування реальної заробітної плати втрачає кошти бюджет району, а головне, громадяни позбавляються права на соціальний захист сьогоднішнього дня та і в майбутньому на свою пенсійну виплату.

Лише поєднання спільних зусиль усіх сторін соціального партнерства щодо легалізації трудових відносин, проведення масштабної роз’яснювальної роботи, аби кожен розумів необхідність легального працевлаштування та сплати внесків, є запорукою успішної боротьби з тіньовою зайнятістю, тіньовою заробітною платою.

Низька заробітна плата є однією із основних причин відтоку за кордон працездатного населення, передусім робітничих професій.

Тому керівництво Первомайського району закликає до тісної  співпраці керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності  щодо захисту трудових прав і гарантій працівників, легалізації зайнятості і доходів.

Також, враховуючи той факт, що податок на доходи фізичних осіб це одна із складових наповнення місцевих бюджетів, забезпечення надходжень по єдиному соціальному внеску. Це шлях до вирішення соціальних питань.

Просимо керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності  встановити  заробітну плату не нижче законодавчо встановленого мінімуму, але й не нижче середньогалузевого рівня.

 

З повагою, Управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації.

 

 

 

Шановні жителі району!

 

Відповідно до графіку особистого виїзного прийому громадян керівниками територіальних органів - структурних підрозділів Державної архітектурно-будівельної інспекції України та їх заступниками, затвердженого головою Держархбудінспекції України від 21.01.2015 № 25, виконуючим обов'язки начальника Управління Держархбудінспекції у Миколаївській області Грейцем Андрієм Олеговичем заплановано проведення особистого прийому жителів населених пунктів Первомайського району та м. Первомайськ Миколаївської області 9 жовтня 2018 року з 11:00 до ІЗ:00 години.

Особистий прийом громадян Грейцем Андрієм Олеговичем для населення Первомайського району відбудеться 9 жовтня 2018 року з 11:00 до ІЗ:00 години в кабінеті першого заступника голови райдерждміністрації Бондаренка С.В.

 

ГРАФІК УЧАСТІ У

«Гарячій лінії»

на листопад 2018 року

 

п/п

ПІБ керівника, назва управління, структурного підрозділу, відділу райдержадміністрації

Тема

Дата

Година

 

Телефон

 

1.

Маренчук Олена Григорівна

Начальник фінансового управління Первомайської райдержадміністрації

 

«Про виконання зведеного бюджету Первомайського району за 9 місяців 2018 року»

02 листопада

з 8.00 до 12.00 год.

(05161)

5-23-31

 

У зв’язку з надзвичайними подіями, що відбулися у Чернігівській області (вибухи боєприпасів на військовому складі поблизу міста Ічня), Первомайською райдержадміністрацією проводиться збір гуманітарної допомоги (м. Первомайськ, вул. Чкалова, 12).

Просимо долучитись до акції зі збору гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування та теплих речей.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

30 жовтня 2018 року відбудеться виїзне засідання Громадської ради при Первомайській райдержадміністрації на базі ВП «Южноукраїнська АЕС». На порядку денному питання, про стан виконання цивільного захисту Первомайського району на випадок надзвичайної ситуації на ВП «Южноукраїнська АЕС».

Виїзд від Первомайської райдержадміністрації  30.10.2018 року  о 9.00.

 

ГРАФІК УЧАСТІ У

«Гарячій лінії»

на листопад 2018 року

 

п/п

ПІБ керівника, назва управління, структурного підрозділу, відділу райдержадміністрації

Тема

Дата

Година

 

Телефон

 

1.

МАЛИНОВСЬКА Тетяна Степанівна

Начальник служби у справах дітей Первомайської райдержадміністрації

 

« Ухилення від виконання батьківських обов’язків та його наслідки»

11 листопада

з 8.00 до 12.00 год.

(05161)

4-21-03

 

 

Інформація для осіб, які звертаються  за призначенням субсидії.

  

1. Інформацією про сплату єдиного внеску застрахована особа, в тому числі фізична особа-підприємець,  може  отримати у вигляді довідки за формою ОК-5 (ОК-7) в  Первомайському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Миколаївської області за адресою: м. Первомайськ,  вул. Грушевського 3, каб. 219.

Для отримання такої довідки необхідно пред’явити паспорт (інший документ,  що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування;

2. Особа, яка не є застрахованою особою в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (не була застрахованою особою у періоди січень-червень) має можливість укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі договір про добровільну участь) в тому числі із одноразовою сплатою єдиного внеску за попередні періоди в Первомайському відділенні Южноукраїнської ОДПІ ГУДФС  за адресою:             м. Первомайськ, вул. Театральна, 18.

3. Застрахована особа у т.ч. підприємець, та особа, за яку не сплачено (яка не сплатила) єдиний внесок або сплачено  у розмірі менше мінімального розміру страхового внеску за окремі періоди має право  вимагати від страхувальника (якщо особа – найманий працівник) сплати страхових внесків, у тому числі в судому порядку (пункт 3 частини першої статті               16 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування).

 Застрахована особа має також можливість отримати інформацію про сплату єдиного внеску дистанційно, тобто за допомогою електронної послуги Пенсійного фонду України - Веб-порталу, а також шляхом отримання СМС повідомлень.  Щоб стати користувачами таких послуг, необхідно одноразово звернутися з заявою для реєстрації до Первомайського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Миколаївської області за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського 3,   каб. 219.

 

 

 

  Гарячі лінії УСЗН на листопад 2018 року
Формат: DOC | Добавлен: 25/10/2018 16:11:10
64Kb Скачать скачать

 

Про проведення конкурсу «Волонтер року»

 

Відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації від 12.09.2012  №310-р та від 31.10.2017 № 426-р «Про щорічне проведення в Миколаївській області конкурсу «Волонтер року» буде проведений конкурс «Волонтер року» 2018, метою якого є поширення в області волонтерського руху, заохочення волонтерів і організацій, які здійснюють волонтерську діяльність.

Для участі у конкурсі бажаючим необхідно до 7 листопада 2018 року направити до  обласної  організації волонтерів (вул. Московська, 5 електронна адреса: veteran-nik54000@ukr.net) заявки та рекомендації разом з матеріалами про переможців  місцевих конкурсів, згідно з вимогами  Положення у 10 номінаціях: «кращий волонтер у сфері соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти та виховання, охорони навколишнього середовища, культури, спорту та туризму, у сфері молодіжного руху, інформаційній сфері, «краща волонтерська організація (група)»,  «кращий організатор волонтерського руху».

Телефон для довідок: 37-10-94.

 

 

 

Черговий випадок африканської чуми свиней (АЧС)
у  Миколаївськ
ій області

 

 

 

Африканська чума свиней - найнебезпечніша хвороба цих тварин. Вона створює величезні ризики знищення поголів'я свиней на території не лише області, а й України в цілому, втрати робочих місць в фермерських господарствах, залишення без засобів існування власників свиней.

Спалахи АЧС трапляються через нехтування суб’єктами господарювання елементарними правилами утримання свиней, як то: суцільною огорожею, використанням обладнаного санпропускника, завезенням тварин та кормів для них лише з благополучних територій та за наявності відповідних ветеринарних документів, згодовування кормів без попередньої термічної обробки тощо.

Епізоотична ситуація щодо захворювання свиней на африканську чуму в країні, сусідніх областях та безпосередньо на території  Миколаївській області залишається дуже складною. На сьогоднішній день на території Миколаївської області з початку 2018 року зафіксовано вісім випадків африканської чуми свиней, із них два випадки у дикій фауні, а інші випадки серед свійських свиней.

Останній випадок загибелі свиней було зафіксовано 23 жовтня на території домогосподарства громадянина Кухарик О.В. по  вул. І. Мазепи, 32, смт Первомайське, Вітовського району. Відібрано та досліджено патологічний матеріал. За результатами досліджень встановлено діагноз – африканська чума свиней (звіт про результати досліджень патологічного матеріалу № 001918 п.м./18). Того ж дня проведено позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вітовській районній державній адміністрації. Рішенням ДНПК оголошено карантин, визначено епізоотичне вогнище, зону захисту та зону нагляду.

Зона захисту в радіусі 3 км, до якої увійшли смт Первомайське, с. Засілля та с. Квітневе Вітовського району.

Зона нагляду в радіусі 5 км, до якої увійшли населені пункти Вітовського району                   с. Білозірка, с. Червоне, с. Новоселівка, с. Партизанське, с. Степове, та с. Кисилівка Снігурівського району Миколаївської області.

 

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в особі Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертається  до вас із людським проханням запам’ятати декілька простих правил, щоб уникнути занесення вірусу смертельної хвороби у ваше свиногосподарство!

 

1. Відмовтесь від поїздок в райони та території де виявлено та підтверджено наявність збудника АЧС.

2. Відмовтесь від придбання свинини та іншої продукції тваринного походження, якщо її походження ви не можете встановити достеменно, або якщо вона походить із районів та територій неблагополучних по АЧС.

3. Навчіться користуватися дезінфікуючими речовинами для рук, підлоги, взуття. Використовуйте їх в кожному випадку коли ви підозрюєте навіть мізерну вірогідність, що можете стати переносником смертоносного вірусу.

4. Розкажіть про ці правила своїм родичам, знайомим, сусідам та просто людям на вулиці при нагоді. Усвідомлюючи небезпеку, ми захищаємо від неї себе і оточуючих.

5. Не ходіть у приміщення де утримуються тварини без усвідомленої на те нагоди. Встановіть мишоловки та крисоловки навіть там де, на вашу думку мишей та крис не було ніколи. По максимуму зменшить кількість комах в приміщеннях для тварин.

6. Встановіть сувору заборону на вигул свиней.

7. Людям з вулиці, навіть якщо це ветеринарний лікар, без зміни, дезінфекції одягу та взуття або одягання бахил, заходити заборонено. Не митими руками доторкатися до свиней не бажано!

8. Використовувати в їжу свиням помиї та залишки зі столу – пряма дорога у кагат із напалмом та втрата коштів сімейного бюджету.

9. Термічна обробка корму для свиней – майже самий ефективний засіб захистити тварину від захворювання. Пам’ятайте, що при температурі у 60ºС вірус зберігає здатність вбивати ще 10 хвилин. Тому температурну обробку потрібно робити кропом із температурою не менше 90ºС.

10. Не панікуйте! Якщо це все ж таки сталось, дзвоніть ветеринарному лікарю, не намагайтесь приховати, збути, продати, вивезти. Адже це може призвести до повного знищення такої важливої галузі сільського господарства країни, як свинарство!

 

 

 

 

 

Шановні платки податків! 

     

 

Первомайська ДПІ Южноукраїнського управління  ГУ ДФС у Миколаївській області доводить до Вашого відома щодо змін до режиму роботи Центра обслуговування платників.

      Ми чекаємо на Вас:

Понеділок –четвер: з 9.00 до 18.00 години

П’ятниця : з 9.00 до 16 год. 45хв.

Обідня перерва: з 13.00 до 13 год.45 хв.

     За довідками звертатись за телефоном: 4-36-78.

 

 Сектор обслуговування платників

 

«До  уваги  сільгосптоваровиробників Первомайського  району»

 

         Повідомляємо,  що  за бюджетною  програмою «Фінансова  підтримка  заходів  в  агропромисловому  комплексі  шляхом  здешевлення  кредитів» рішенням  Уряду  від 31 жовтня  2018  року  Миколаївській  області  збільшено  видатки  для  компенсації  відсоткових  ставок  за  кредитами, залученими  сільгосптоваровиробниками  для  покриття виробничих  витрат  та  придбання  основних  засобів.

Нагадуємо, що наприкінці  листопада  завершується  прийом документів обласною конкурсною  комісією з  визначення  переліку  субˈєктів господарювання  агропромислового  комплексу  для надання фінансової  підтримки.

Також звертаємо Вашу  увагу, що  Міністерством  аграрної  політики     та продовольства  України підготовлено  проект постанови  Кабінету          Міністрів  України «Про визнання  таким, що  втратив чинність  пункт 2  постанови  Кабінету Міністрів  України від 07 лютого 2018 року  № 254». Проектом  цієї  постанови  передбачається  зняття  обмеження щодо  можливості  у 2018  році  отримувати  компенсацію відсоткової  ставки   за  залученими  кредитами  лише  позичальникам, які мають чистий  дохід (виручку)  від  реалізації  продукції (товарів, робіт, послуг) за 2017  рік  до 20,0 млн. грн.  Прийняття постанови  надасть  можливість всім  субˈєктам  господарювання, які  відповідають  вимогам  Порядку використання  коштів, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів  України   від 29.04.2015 року  № 300, скористатися  програмою  здешевлення  кредитів.    

Зважаючи на вищезазначене з метою своєчасного і ефективного використання бюджетних коштів, в разі  залучення  кредиту  рекомендуємо Вам прискорити  подання  документів для отримання фінансової підтримки.

Прийом документів на розгляд обласної  конкурсної комісії проводиться в Департаменті  агропромислового  розвитку Миколаївської облдержадміністрації за адресою: вул. Спаська, 1 м. Миколаїв.   Телефон  для довідок: (0512) 37-74-02.

Зі змістом постанови Кабінету  Міністрів  України   від 29.04.2015 року           № 300, переліком необхідних   документів, формою  заявки та  формою  реєстру  цільового  використання  коштів  можливо  ознайомитись  на  сайті Первомайської  райдержадміністрації.

  

  Управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації                                                                 

  Перелік документів на отримання фінансової підтримки
Формат: DOC | Добавлен: 08/11/2018 14:51:21
67Kb Скачать скачать
  ПОСТАНОВА КМУ від 29.04.15 № 300 Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів
Формат: DOC | Добавлен: 08/11/2018 14:53:52
68Kb Скачать скачать
  Реєстр цільового використання кредитних коштів до кредитної угоди
Формат: XLSX | Добавлен: 08/11/2018 14:55:19
11Kb Скачать скачать
  ФОРМА ЗАЯВКИ
Формат: XLS | Добавлен: 08/11/2018 14:55:50
37Kb Скачать скачать

 

                Формування Первомайського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Відповідно до вимог державної програми розвитку Збройних Сил України до 2020 року та на виконання окремого доручення Командувача Сухопутних військ Збройних Сил від 10.01.2018 року №187 виконання заходів переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки заплановано завершити до 30 грудня 2019 року. В Миколаївській області планується створити 25 територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а саме: Миколаївський обласний військовий комісаріат сплановано переформувати у обласний ТЦК та СП, а 24 районні (міські) військові комісаріати – у районні (міські) ТЦК та СП.

У  Первомайському районі  успішно тривають системні та комплексні заходи щодо поетапного переходу Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату до Первомайського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

 Метою переформатування є кардинальна зміна  підходів до забезпечення прозорості в системі надання послуг військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей, удосконалення порядку комплектування військ (сил) особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи.

Першочерговими цілями створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки, спрямованими на досягнення її мети, є:

нормативно-правове забезпечення формування територіального центру, визначення завдань, повноважень та інших умов  діяльності, з пріоритетним виконанням соціально-сервісних функцій;

суттєве покращення обліково-мобілізаційної роботи;

впровадження Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних;

створення військового резерву та системи кадрового менеджменту;

запровадження рейтингової системи тестування та відбору персоналу територіального центру, удосконалення його підготовки та підвищення кваліфікації;

підвищення довіри населення до діяльності місцевого органу військового управління, а також авторитету його персоналу;

налагодження тісної співпраці та забезпечення ефективної координації діяльності і злагодженої взаємодії територіального центру із населенням, місцевою громадою, органами місцевої виконавчої влади та громадськими організаціями;

підвищення ролі інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування в заходах військово-патріотичного виховання населення;

розроблення дієвих засобів та механізмів контролю за діяльністю територіального центру.

Перехід на новий формат роботи матиме тільки позитивні наслідки та сприятиме прозорості в системі обслуговування і надання сервісних послуг у питаннях соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних, резервістів, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил та членів їх сімей, дозволить сформувати функціональну та ефективну систему, якісно вдосконалити оборонно-мобілізаційну діяльність, виконати завдання щодо залучення громадян на військову службу.

Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат спільно з керівництвом районної державної адміністрації, районної та міської  рад, головами селищних рад та об’єднаної територіальної громади провели наради з питань реформування та можливості виділення фінансових ресурсів на облаштування територіального центру комплектування та соціальної підтримки, розроблені та затверджені “Плани взаємодії з районною державною адміністрацією (міською радою), органами місцевого самоврядування щодо створення на базі військового комісаріату територіального центру”.

З метою проведення заходів інформаційно – роз’яснювальної кампанії стосовно висвітлення питань реформування Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату у Первомайський районний центр комплектування та соціальної підтримки 07 листопада 2018 року у приміщенні актової зали Первомайської районної державної адміністрації відбувся брифінг.

На якому обговорювались питання:

 - шляхи проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо висвітлення заходів з питань реформування військового комісаріату;

- завдання, які стоять перед військовим комісаріатом під час переходу на територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

 

Військовий комісар Первомайського об’єднаного міського

військового комісаріату

 

полковник                                                        А.С.БИЧКОВ

 

Спалювання сухої трави, стерні та відходів може призвести до трагедії

Останніми роками спалювання навесні та восени  сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки. З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери.

Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності, так, що земля на кілька років зменшує підріст свіжої зелені. Спалювання трави аж ніяк не сприяє підвищенню родючості грунтів. Адже висока температура при горінні знищує всю мікрофлору, що утворюється у верхньому шарі грунту.

Гинуть не тільки мікроорганізми, але й знищуються гнізда птахів: як крижень, чайка, травник, бекас, очеретяна і звичайна вівсянки, польовий і лісовий жайворонки, щевриків.

Від сильної трав’яної пожежі гинуть практично всі тварини, що живуть у сухій траві або на поверхні грунту (зайці, їжаки, плазуни, земноводні). Хтось згорає, хтось задихається від диму .

Під час пожеж гине багато комах, їх личинки, лялечки, а також сонечка, туруни, дощові черв’яки та інші дрібні тварини, які беруть участь у процесі утворення грунту. Дощові черв’яки в природі швидко переробляють суху траву, перетворюючи її в найцінніше добриво, вносячи його в глибину грунту до коріння рослин і одночасно роблять грунт пухким, живим. Суха минулорічна трава – не сміття, а безцінний продукт харчування, житло, притулок, створений самою природою.

Станом на 30.10.2018 року в Первомайському районі  виникло 45 пожеж. В порівнянні з  аналогічним періодом 2017 року  найбільша кількість пожеж виникла через необережне поводження з вогнем.

Нерідко при випалюванні стерні, сухої рослинності пошкоджуються полезахисні лісові смуги, виникають великі пожежі, в т.ч. і в прилеглих лісових масивах. Аналогічним чином, існує загроза і загоряння житлових будинків.

Часте спалювання трави переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків, зокрема і з людськими жертвами.

Первомайська районна державна адміністрація  наполегливо  просить  усіх мешканців району не випалювати суху траву, рослинні залишки та побутові відходи (сміття). Адже сухостій можна компостувати і згодом використовувати як природне добриво для підживлення дерев та кущів. На великих ділянках рослинні залишки (соломи) можна переорати, побутові відходи складувати у відведених місцях.

Гасіння таких пожеж тягне за собою значні затрати коштів, які станом на сьогоднішній день вкрай необхідні нашій державі. Давайте спробуємо зберегти наш район від масових пожеж, в які можуть перерости найменші загорання сухої трави та сміття. Будьте пильними та уважними до себе та оточуючих Вас людей. Не дозволяйте своїм близьким та знайомим проводити спалювання сухої рослинності та сміття.

Почнемо формувати свою свідомість та культуру ставлення до навколишнього середовища з себе.

Давайте запобігати вогняному лиху разом.

 

ГРАФІК УЧАСТІ У

«Гарячій лінії»

на грудень2018 року

 

п/п

ПІБ керівника, назва управління, структурного підрозділу, відділу райдержадміністрації

Тема

Дата

Година

 

Телефон

 

1.

Маренчук Олена Григорівна

Начальник фінансового управління Первомайської райдержадміністрації

 

«Про виконання зведеного бюджету Первомайського району за 11 місяців 2018 року»

04 грудня

з 8.00 до 12.00 год.

(05161)

5-23-31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Презентація спецтехніки

КП «Миколаївкомунтранс» за ініціативи 'ГОВ «АВТЕК», яке відоме н ринку України більше 20-ти років, як новатор у реалізації спеціальної техніки, що використовується у сфері поводження з відходами, 13. 11.2018 о 14.00 годині на площі Соборна в м. Миколаїв проводить презентацію спецтехніки.

Вищезазначені підприємства запрошують Вас та всіх зацікавлених осіб прийняти участь у заході, на якому будуть презентовані:

 

сміттєвоз марки Ford із функцією миття контейнерів для збору побутових відходів;

 

підземні контейнери для збору побутових відходів та вакуумний вуличний пилосос ERDEMLІ 5340.

 

     

Про проведення Туристичної  майстерні Миколаївщини

 

 

 

 

15 листопада 2018 року в місті Миколаїв проводитиметься Туристична майстерня Миколаївщини.

Офіційними організаторами заходу є Миколаївська обласна державна адміністрація та Миколаївська міська рада.

Туристична майстерня Миколаївщини проводиться з метою популяризації туристичних можливостей регіонів та міст України, активізації розвитку внутрішнього туризму, презентації кращих туристичних інформаційних центрів в Україні.

У заході візьмуть участь представники структурних підрозділів з питань туризму обласних державних адміністрацій та міських рад, керівники обласних та місцевих туристичних інформаційних центрів, громадські активісти, які працюють у сфері розвитку туризму з 10 регіонів України.

Туристична Майстерня Миколаївщини проходитиме 15 листопада 2018 року на камерній сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру (вул. Адміральська,25, 2 поверх) з 11.00 до 17.00 год. Реєстрація учасників починається з 10.00 год.  

Запрошуємо прийняти участь у Туристичній майстерні Миколаївщини та повідомити про прийняте рішення до 16.00 год. 14 листопада 2018 року

(тел. +38051237-23-32, e-mail: tourism-nik@ukr.net).

Відповідальна особа Волчецький Руслан Володимирович, заступник начальника відділу з питань молоді та туризму управління молоді та спорту облдержадміністрації, тел. +380968350328.

 

Африканська чума свиней у Миколаївській області

 

Черговий випадок загибелі свиней було зафіксовано 06 листопада  на території домогосподарства громадянки Ревуцької А.О. по вул. Набережна, 8, с. Івано-Кепіне, Снігурівського району. Відібрано та досліджено патологічний матеріал. За результатами досліджень встановлено діагноз – африканська чума свиней (звіт про результатидослідженьпатологічногоматеріалу № 002023 п.м./18 від 06.11.2018р.). Основною причиною занесення вірусу АЧС визначено недотримання «закритого режиму» утримання свиней, завезення кормів з інших можливо неблагополучних територій.

 

 

 

 

  Того ж  дня проведено позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Снігурівській районній державній адміністрації. Рішенням ДНПК  визначено епізоотичне вогнище (територія домогосподарства громадянки Ревуцької А.О. по вул. Набережна, 8, с. Івано-Кепіне, Снігурівського району), зону захисту (с. Івано-Кепіне, с. Павлівка, с.Юрївка та вул.. Широка     м. Снігурівка Снігурівського р-ну) та зону нагляду в радіусі 5км від зовнішніх меж зони захисту.

Пам’ятайте!!! Що всі спалахи АЧС трапляються через нехтування суб’єктами господарювання елементарними правилами утримання свиней, як то: суцільною огорожею, використанням обладнаного санпропускника, завезенням тварин та кормів для них лише з благополучних територій та за наявності відповідних ветеринарних документів, згодовування кормів без попередньої термічної обробки тощо.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в особі Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертається  до вас із людським проханням запам’ятати декілька простих правил, щоб уникнути занесення вірусу смертельної хвороби у ваше свиногосподарство!

 

1. Відмовтесь від поїздок в райони та території де виявлено та підтверджено наявність збудника АЧС.

2. Відмовтесь від придбання свинини та іншої продукції тваринного походження, якщо її походження ви не можете встановити достеменно, або якщо вона походить із районів та територій неблагополучних по АЧС.

3. Навчіться користуватися дезінфікуючими речовинами для рук, підлоги, взуття. Використовуйте їх в кожному випадку коли ви підозрюєте навіть мізерну вірогідність, що можете стати переносником смертоносного вірусу.

4. Розкажіть про ці правила своїм родичам, знайомим, сусідам та просто людям на вулиці при нагоді. Усвідомлюючи небезпеку, ми захищаємо від неї себе і оточуючих.

5. Не ходіть у приміщення де утримуються тварини без усвідомленої на те нагоди. Встановіть мишоловки та крисоловки навіть там де, на вашу думку мишей та крис не було ніколи. По максимуму зменшить кількість комах в приміщеннях для тварин.

6. Встановіть сувору заборону на вигул свиней.

7. Людям з вулиці, навіть якщо це ветеринарний лікар, без зміни, дезінфекції одягу та взуття або одягання бахил, заходити заборонено. Не митими руками доторкатися до свиней не бажано!

8. Використовувати в їжу свиням помиї та залишки зі столу – пряма дорога у кагат із напалмом та втрата коштів сімейного бюджету.

9. Термічна обробка корму для свиней – майже самий ефективний засіб захистити тварину від захворювання. Пам’ятайте, що при температурі у 60ºС вірус зберігає здатність вбивати ще 10 хвилин. Тому температурну обробку потрібно робити кропом із температурою не менше 90ºС.

10. Не панікуйте! Якщо це все ж таки сталось, дзвоніть ветеринарному лікарю, не намагайтесь приховати, збути, продати, вивезти. Адже це може призвести до повного знищення такої важливої галузі сільського господарства країни, як свинарство!

 

Державний ветеринарний інспектор

Первомайське міжрайонне управління

ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області                                     Н.М. Писаренко

  Гарячі лінії УСЗН на грудень 2018 року
Формат: DOC | Добавлен: 20/11/2018 09:33:56
60Kb Скачать скачать

 

27 листопада у Миколаєві відбудеться засідання Ради регіонального розвитку області.

       27 листопада у Миколаєві відбудеться засідання Ради регіонального розвитку області. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олексій Савченко.

      

Участь у Раді візьмуть представники депутатських корпусів різних рівнів, очільники районів, голови міст та ОТГ тощо.

“По завданню Президента України Петро Порошенко ми скликаємо Раду регіонального розвитку Миколаївщини – певен, що проведемо унікальну та ефективну роботу із напрацювання переліку проектів розвитку Миколаївської області. Адже саме громади, саме люди на місцях – із наших районів, міст, селищ та ОТГ повинні визначитись зі своїми пріоритетами та шляхами їх реалізації, - розповів Олексій Савченко.

Олексій Савченко запевнив, що захищатиме та відстоюватиме кожний проект, який спрямований на благо жителів Миколаївщини.

“Головне завдання на сьогодні - сконцентруватись на тому, що ми можемо взяти і скерувати в перспективний план розвитку регіону. І саме місцеві жителі кожного району чи громади мають вирішити - чи потрібна їм амбулаторія, дитячий садок, школа й так далі. А моє безпосереднє завдання - це відстоювання таких інтересів задля сталого розвитку Миколаївської області. Кожна громада має можливість обрати свій шлях - успіху і процвітання” - зазначив голова ОДА.

 

                                                                             Прес-служба облдержадміністрації

 

«Гарячій лінії»

на грудень 2018 року

 

п/п

ПІБ керівника, назва управління, структурного підрозділу, відділу райдержадміністрації

Тема

Дата

Година

 

Телефон

 

1.

МАЛИНОВСЬКА Тетяна Степанівна

Начальник служби у справах дітей Первомайської райдержадміністрації

 

« Підстави, за яких батьки або один з них можуть бути позбавлені батьківських прав та правові наслідки позбавлення батьківських прав»

11 грудня

з 8.00 до 12.00 год.

(05161)

4-21-03

 

З нового року для оплати комуналки замість субсидій можна буде отримати гроші

Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк

 

Мінсоцполітики повідомляє, що вже із січня 2019 року в Україні почнеться запровадження надання пільг і субсидій у грошовій формі. Міністерство найближчим часом має намір винести проект відповідної постанови на розгляд Кабміну.

У проекті Державного бюджету на 2019 рік Уряд заклав 55 млрд грн, щоб українці вже із січня змогли отримати «живі» гроші для оплати комунальних послуг.

Сьогодні субсидія і пільга надходить надавачам комунальних послуг безпосередньо на особові рахунки людей.

За результатами опалювального сезону енергоощадним субсидіантам держава виплачує готівкою лише еквівалент зекономлених 150 кВт електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 кубів газу.

Вже із січня вся сума допомоги від Уряду для нових одержувачів субсидії надходитиме безпосередньо на банківський рахунок субсидіанта у державному банку. Рахунок матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти першочергово спрямовуватимуться на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію та воду.

Якщо сім'я заощаджувала, за результатами опалювального сезону залишок коштів на рахунку вона зможе використати на свій розсуд. Заощадити можна, маючи добре утеплений будинок, лічильники та енергоощадний котел.

Оскільки в Україні субсидію отримує майже половина українських сімей, одномоментно монетизувати допомогу для кожного буде складно. Уряд планує максимально автоматизувати цей процес, щоб основне навантаження лягло на управління соцзахисту, банківські установи та надавачів послуг. Тому вирішено провести її у три етапи.

З 1 січня 2019 року «живі» кошти на банківський рахунок надходитимуть тим, хто вперше звертається за допомогою. Тобто всі ті, хто подаватиме документи на субсидію у січні, вже отримуватимуть гроші на оплату комуналки на свій банківський рахунок.

З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, зокрема користується допомогою в літній період.

З 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто отримує житлову субсидію чи пільгу, отримуватиме їх готівкою.

При цьому правила надання житлових субсидій не змінюються. Розмір допомоги й надалі залежатиме лише від двох факторів: від розміру витрат на комуналку та доходів громадян. Змінюється лише алгоритм її виплати.

Тому монетизація відбудеться незалежно від того, є у домогосподарства лічильник на опалення чи його немає. Але варто пам'ятати: розмір платіжки за тепло визначає не стільки ціна гігакалорії, скільки обсяг споживання, який вимірюється лише лічильником (індивідуальним чи хоча б загальнобудинковим).

 

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

Первомайське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області пропонує поспілкуватися

щодо застосування положень пенсійного законодавства: 

- 11 грудня з 9.00 до 12.00 години з заступником начальника управління Сліпченко Ганною Миколаївною  за телефоном: 4-22-71.

 - 13 грудня з 9.00 до 12.00 години з головою комісії з реорганізації управління Любченко Валентиною Володимирівною за телефоном:                      4-27-06;

 

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

03/08/2018

Відповідно до графіку проведення виїзних особистих прийомів громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення 07 серпня 2018 року о 10.00 у приміщенні відділу у Первомайському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 3, ІІІ поверх, каб. № 322, відбудеться виїзний прийом громадян виконуючим обов`язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області ЛОСТІКОМ Юрієм Юрійовичем. Просимо дану інформацію довести до відома населення. Запис на прийом проводиться за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 3, ІІІ поверх, каб. № 322 та за телефоном (05161)43041

Всі оголошення →