Первомайський район » Культура » Оголошення
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Оголошення

 

Відновлено прийом конкурсних пропозицій від національно-культурних товариств

Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації повідомляє: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» від 12.10.2011 №1049, виконуючи постанову Кабінету Міністрів України "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" від 20.05.2020 №392 (зі змінами) відновлено прийом конкурсних пропозицій на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених національно-культурними товариствами, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету Миколаївської області на 2021 рік, оголошеного відповідно до наказу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 13.03. 2020 №58. 

 

Термін прийому конкурсних пропозицій встановлено до 31.07.2020 р.

 

Відділ у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації приймає конкурсні пропозиції від конкурсантів за умови використання відвідувачами респіраторів без клапанів видиху або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

 

Порядок подання, вимоги до конкурсних пропозицій та зразки форм документів визначені наказом управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 24.04.2017 №81 (зареєстрованому в Головному територіальному управлінні юстиції Миколаївської області 28.04.2017 № 156/2737) із врахуванням наказу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 08.01.2019 № 3 (зареєстрованому в Головному територіальному управлінні юстиції Миколаївської області 15.01.2019 № 05/3290), розміщені на сайті управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації http://uknr.mk.gov.ua/ua/mb/1584436142/


Довідки за телефоном: (0512) 37-50-28

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Запрошує!

Випускників 9-х та 11-х класів на денну форму навчання!

На спеціальність "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"!

 

Спеціальність “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”: багатогранна, цікава, мобільна, сучасна, креативна!

Фахівець цієї спеціальності – ерудит, педагог, психолог, всебічно розвинута людина, ключова фігура організації, яка має конструктивний і гнучкий розум, здатна до нестандартного мислення, прагне до самовдосконалення, володіє системним підходом до вирішення поставлених завдань!

Кваліфікований фахівець інформаційної сфери  – особа, від професійного рівня якої залежить престиж установи в цілому!

 

За 2 роки 10 місяців здобудете освіту та зможете працювати на посадах:

·        бібліотекаря  у бібліотеках усіх систем і відомств;

·        організатора масиву документів в архівах, музеях, інформаційних службах;

·        організатора діловодства;

·        завідувача канцелярією;

·        секретаря-референта;

·        секретаря-референта в офісах підприємств та установ;

·        менеджера діловодної служби;

·        інспектора відділу кадрів;

·        архівіста підприємств та організацій.

 

Студенти з інших міст забезпечуються гуртожитком.

Випускники коледжу можуть продовжити навчання в Київському національному університеті культури і мистецтв (Миколаївський філіал), куди приймають без іспитів (за результатами співбесіди) на ІІІ курс.

 

Абітурієнтам на заочну форму навчання

Прийом документів 13 серпня - 22 серпня 2020 року (для абітурієнтів, що здають екзамени в коледжі). Вступні іспити у коледжі: з української мови і література та історії України (тести).

Прийом документів 13 серпня – 01 вересня 2020 року (для абітурієнтів, які вступають за сертифікатами ЗНО українська мова та література, історія України).

Абітурієнтам на денну форму навчання

Прийом документів 30 червня – 13 липня 2020 року.

Вступні іспити у коледжі: з української мови і літератури (тести)  та історії України (усно).

Запрошуємо працівників бібліотек та випускників шкіл 9-х, 11-х класів на навчання до Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради.

 

Якщо Ви прийняли позитивне рішення, чекаємо Вас за адресою:

м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 5.

Довідки за телефонами: (0512) 37-24-41, 063 68 38 324, 097 68 73 862, 066 94 63 924

 

 

 

 

 

 

 

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.  Цю дату було встановлено  Генеральною Асамблеєю ООН  в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме цього дня  1945 року останній в’язень вийшов із його воріт із сумно відомим написом “Jedem das Seine” – “Кожному своє”. Пізніше хвиля звільнень досягла інших концтаборів – Дахау, Освенціма, Майданека …

Збереження історичної пам'яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового утримування – така мета історико - патріотичного акценту «Колючі дроти між життям і смертю», організованого районною бібліотекою. Представлені книги  - стали свідченням геноциду проти людства, світлини зафіксували злочини  нацистів.

Шановні користувачі, Ви зможете  почитати   їх після закінчення карантину.