Первомайський район » Культура » Спорт та молодь
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Спорт та молодь

 Чемпіонат Первомайського району з футболу

         Розпочався чемпіонат Первомайського району з футболу 2017 року. На ці змагання заявились 8 команд: Мигія, Лиса Гора, Довга Пристань, Грушівка, Кінецьпіль, Синюхин Брід, В/Ч А2709 та Кримка.

            Ігри проходять по суботам та неділям в два кола. Початок о 18.00.

            В першому турі зустрічались:

10.06.2017. Лиса Гора – Синюхин Брід (4:1);

                         Грушівка – Кінецьпіль (4:1).

11.06.2017. Мигія – Кримка (10:4);

                         Довга Пристань – В/Ч А2709 (10:0).

            У ІІ турі зустрічатимуться:

17.06.2017. Кримка – Кінецьпіль;

                         В/Ч А2709 – Лиса Гора.

18.06.2017. Синюхин Брід – Грушівка;

                         Мигія – Довга Пристань.

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути матчі та по вболівати за команди.

 Участь у XV спартакіаді Миколаївської області

серед збірних команд державних службовців

 З  2 по 4 червня 2017 року на базі дитячого оздоровчого табору «Маяк» в с. Рибаківка, Березанського району проходила XV спартакіада Миколаївської області серед збірних команд державних службовців.

            Змагання проходили з п’яти видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи.

            До складу збірної команди державних службовців Первомайського району увійшли: Рябченко В.М., Димов О.А., Гніденко В.А., Юрченко С.В., Маломуж О.В., Тафтай Н.В., Нємєц А.Д., Ткач І.В., Ганжа Ю.М.,           Лозінська М.Ю.

            2 червня відбулось урочисте відкриття Спартакіади, учасників змагань привітав начальник відділу фізичної культури і спорту облдержадміністрації Садовський О.В.

            На змагання з’їхались спортивні делегації з 17 районів Миколаївської області та Миколаївська ОДА.

            Після відкриття розпочались змагання з волейболу, настільного тенісу та шашок. Спортсмени Первомайського району потрапили до групи з сильними командами, але зуміли показали гарні результати. Гніденко В.А. зумів вибороти 3 місце у змаганнях з шашок.

            3 червня проходили відбіркові ігри з футболу, волейболу, настільного тенісу та шахів. Наш тенісист Маломуж Олександр зумів побороти майже всіх суперників в групі та пройти далі. Ігри з футболу та волейболу пройшли в запеклій боротьбі. Команді Первомайської РДА довелось грати  з командами Вітовської РДА, Братської РДА, Кривоозерської РДА та Миколаївської ОДА.

            У змаганнях з шахів нашу команду представляла Тафтай Наталя, яка зуміла показати чудові результати зайнявши почесне 3 місце.

            4 червня відбулось урочисте завершення Спартакіади та нагородження переможців та призерів змагань кубками, медалями та грамотами.

Вітаємо переможців та учасників змагань, які захищали честь Первомайського району на XV Спартакіаді Миколаївської області серед збірних команд державних службовців.

 

 Драматичний фінал кубку Первомайського району

з футболу на приз газети «Прибузький вісник»

             28 травня 2017 року на центральному стадіоні м. Первомайськ відбулась фінальна гра кубку району з футболу на приз газети «Прибузький вісник» між командами Грушівка – Довга Пристань. Підтримати своїх футболістів приїхали багато вболівальників з цих сільських рад. Також, на грі були присутні голови сільських рад М.В. Лебеденко і С.М. Титаренко.

            Перед початком гри футболістів привітали голова районного МФОК «Колос» В.А. Глушко та редактор газети  «Прибузький вісник» Д.П. Кіт.

            З перших хвилин гри ініціативу перехопили грушівчани, які створили декілька гольових моментів, але не вистачило точності забити м’яч у ворота. Футболісти Довгої Пристані теж не відсиджувались в обороні та робили гострі атаки. В одній із атак грушівчани відкривають рахунок 1:0.

            У другому таймі більше атакували довгопристанці, які спочатку зрівнюють рахунок, а потом забивають другий гол. Грушівчани мали велике бажання відігратись, але їм не щастило, лише наприкінці матчу зуміли зрівняти рахунок 2:2. Бойова нічия.

            Щоб виявити переможця потрібно потрібно було пробивати одинадцятиметрові удари, де краще відіграли футболісти Грушівки, які і стали володарями кубку.

            Задоволені грою залишились не лише переможці, але й довгопристанці, яким забракло декілька хвилин для перемоги. Після гри відбулось урочисте нагородження.

            Кубок переможцям вручила спонсор турніру депутат районної ради  Дзиговська Дар’я.

            Також футболістам обох команд було вручено золоті та срібні медалі. Довгопристанський сільський голова вручив своїй команді футбольну форму та м’ячі.

            Кращими гравцями турніру були визнані Олександр Заєць та Ігор Романяк. Кращим арбітром став Вадим Вільхівський, який чітко і грамотно відсудив цей не простий фінал.

            Футболісти обох команд висловлюють подяку міській ДЮСШ за відмінно підготовлене футбольне поле.

 Півфінал кубку Первомайського району з футболу

на приз газети «Прибузький вісник»

(матчі-відповіді)

            20-21 травня 2017 року відбулись матчі-відповіді півфіналу кубку району з футболу на приз газети «Прибузький вісник».

            Команда Кінецьпіль приймала футболістів Довгої Пристані. Всі основні події розгорнулись у другому таймі. Спочатку господарі поля відкрили рахунок гри, але згодом довгопристанці зрівнюють рахунок. Футболістам Кінецьпіля потрібно було забивати ще один м’яч, щоб пройти у фінал кубку, але їм трохи непощастило. Отже рахунок гри 1:1. Футбольна команда Довгої Пристані у фіналі.

            Друга півфінальна гра між командами Мигія – Грушівка теж пройшла в цікавій і напруженій боротьбі. Перший тайм закінчився перевагою господарів поля, які мали декілька гольових моментів. В одній з атак захисник гостей грає м’яч рукою і призначається одинадцятиметровий, який чітко реалізує гравець Мигіївчан.

            У другому таймі грушівчани перехопили ініціативу і спочатку зрівняли рахунок, а потім забивають другий м’яч. Мигіївська команда старалась зрівняти рахунок, але їм забракло майстерності. Отже, рахунок гри 2:1 на користь Грушівки.

            28 травня 2017 року на центральному стадіоні м. Первомайськ відбудеться фінальна гру кубку Первомайського району з футболу на приз газети «Прибузький вісник».

 Півфінал кубку Первомайського району з футболу

на приз газети «Прибузький вісник»

             13-14 травня 2017 року відбулись перші півфінальні ігри кубку Первомайського району з футболу на приз газети «Прибузький вісник». Також 14 травня відзначається День Європи в Україні. Перед початком змагань відбулось привітання команд та зроблено спільне фото з прапорцями Євросоюзу.

            В Довгій Пристані господарі поля приймали футбольну команду Кінецьпіля. Перший тайм пройшов при повній перевазі довгопристанців, які забили три м’ячі. У другому таймі кінецьпільці перехопили ініціативу і зуміли відіграти два м’ячі. Гра закінчилась з мінімальною перевагою господарів поля 3:2.

            Цікавою та напруженою була гра між командами Грушівка – Мигія. Перший тайм пройшов в рівній боротьбі, гольових моментів було небагато. В одній із атак мигіївчан господарі поля порушують правила в своєму штрафному майданчику. Призначається одинадцятиметровий удар, але гравець Мигії пробиває мимо воріт. В другому таймі грушівська команда двічі забила голи у ворота суперників. Наприкінці гри футболісти села Мигії зуміли забити один м’яч. Отже, результати гри 2:1 на користь                       ФК «Грушівка».

            Матчі відповіді пройдуть:

20.05.2017 року (Кінецьпіль – Довга Пристань);

21.05.2017 року (Мигія - Грушівка).

            Початок ігор о 17.00. 

 

 ІІ тур кубку району з футболу на приз

газети «Прибузький вісник»

          6 травня 2017 року відбулись матчі відповіді чвертьфіналу кубку району з футболу на приз газети «Прибузький вісник». В селі Лиса Гора господарі зустрічались з футбольною командою села Грушівки. У складі команди грушівчан виступав досвідчений і знаменитий футболіст Олег Допілка, який у свій час грав за збірну команду України, ФК «Динамо Київ» та у інших клубах. Він і відкрив рахунок гри, вийшовши один на один з воротарем. Лисогірці старались з усіх сил та змогли зрівняти рахунок. Отже, бойова нічия 1:1.

            В інших іграх господарі поля не дали шансів суперникам і здобули перемоги.

            Кінецьпіль – Синюхин Брід (6:0);

            Довга Пристань – Кримка (4:1)

Мигія – В/ч А2709 (5:0).

            Отже, у півфіналі турніру зустрічаються:

13.05.2017 року Довга Пристань – Кінецьпіль;

14.05.2017 року Мигія - Грушівка.

            Початок ігор о 17.00 в селах Довга Пристань та  Грушівка.

                                                                                 Перемога на турнірі серед ветеранів футболу

               

       2 травня 2017 року в смт Арбузинка проходив щорічний турнір серед ветеранів з футболу. На змагання з’їхались футбольні команди Єланецького, Арбузинського та Первомайського районів. Перша гра між командами Єланецького та Арбузинського районів закінчилась нічиєю 1:1. У другій грі команда Первомайського району виграла у господарів поля 3:2.

            Доля першого місця вирішувалась у грі між командами Єланецького і Первомайського районів, яка закінчилась бойовою нічиєю 1:1. Отже перемогу в цьому турнірі отримала команда ветеранів Первомайського району.   

                Вітаємо наших футболістів з перемогою!

І тур кубку Первомайського району з футболу на приз

газети «Прибузький вісник»

29 квітня 2017 року розпочались ігри кубку району з футболу на приз газети «Прибузький вісник». В турнірі заявились 8 команд. Згідно жеребкування команди розділились на пари:

Кримка - Довга Пристань;

Синюхин Брід – Кінецьпіль;

Мигія - В/ч А2709;

Грушівка - Лиса Гора.

           Матчі проводилися  вдома та на виїзді. Ігри І туру змагань проходили в цікавій та напруженій боротьбі, футболісти з великим ентузіазмом виходили на поле, щоб показати свою майстерність.

           Результати ігор в турнірній таблиці.

 

 Кубок Європи з хортингу

            З 7 по 9 квітня 2017 року в м. Трускавець проходив Кубок Європи з хортингу  в розділах «Схватка», «Форма», «Поєдинок» та «Показовий виступ».

За перемогу змагались 250 спортсменів з різних міст та районів України, а також хортингісти зі Словенії, Польщі, Білорусії, Казахстану, США, Молдови та інших країн світу.

До складу команди Миколаївської обласної федерації увійшли спортсмени Первомайської районної федерації хортингу, а саме: Роман Кутецький, Владислав Бульба та Іван Колесник. Ці спортсмени пройшли попередній відбірковий тур в м. Ірпінь і тим самим показали, що можуть гідно себе представити на змаганнях Кубку Європи.

8 квітня всі три спортсмени з Первомайського району виступали в категорії «Схватка». Іван Колесник показав гарні та насичені поєдинки. Однак травма, яку він отримав на попередніх змаганнях, давала про себе знати. У фінальному поєдинку Іван поступився першим місцем супернику і посів достойне друге.

Владислав Бульба також провів яскраві та сильні поєдинки. Перший завершився перемогою Владислава за більшою кількістю балів, другий – закінчився достроково також перемогою нашого спортсмена. Третій поєдинок також завершився перемогою Владислава Бульби за більшою кількістю балів. Його бої дуже виділялись майстерністю.

Роман Кутецький також на достойному рівні представив себе. У півфіналі він завершив поєдинок достроково. В фіналі Роман зустрівся зі своїм суперником з Ірпіня, якого успішно поборов. І цього разу він поборов суперника тим же прийомом. Бій пройшов за 10 секунд.

За словами тренера Руслана Голісевича, турнір пройшов на дуже високому серйозному рівні, поєдинки були жорсткими та яскравими, ніхто зі спортсменів легко не здавався.

9 квітня Роман Кутецький і Іван Колесник змагались в категорії «Поєдинок». Іван, незважаючи на травму і цього дня показав дуже достойний результат. Поєдинки завершував достроково. У півфіналі він показав гарний результат і швидко закінчив бій, а фінальний поєдинок закінчився поразкою для Івана Колесника, але він не здавався до останнього і завоював почесне друге місце. Роман Кутецький теж показав гарні результати та отримав третє місце.

Додому спортсмени Первомайського району повернулись з такими нагородами: два «золота» у Владислава Бульби і Романа Кутецького, два «срібла» у Івана Колесника, «бронза» у Романа Кутецького.

За кращу техніку і волю до перемоги дипломом був відзначений Роман Кутецький.

Федерація Хортингу Первомайського району виражає щиру вдячність директору ФГ "Оазис" Андрія Колісніченка, ВАТ «Бузькі пороги» Олексію Цурикі, голові Первомайського МФОК «Колос» Володимиру Глушко за підтримку, розуміння та співпрацю.

 

 Чемпіонат Світу «2017 International Karate Friendship (IFT)»

        15 квітня 2017 року завершився перший день Чемпіонату Світу          «2017 International Karate Friendship (IFT)» на спортивній арені «Метрополітен - гімназіум» (Токіо, Японія).

Загальна кількість учасників становила – 1600 людей.

Поєдинки проходили на 11 татами. Нашу країну представляли вихованці Первомайської міської Федерації Кіокушин карате, а саме: Кульчицька Анна (учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №17), Середенко Ульяна (учениця НВК «І-ІІ ст. №15 - колегіум») та Солтасюк Артур (учень НВК «І-ІІ ст. №15 - колегіум».).

По завершенню змагань маємо такі результати: Кульчицька Анна стала срібною призеркою Чемпіонату Світу в категорії 12-14 років +45 кг. Середенко Ульяна посіла п’яте місце в категорії 12-14 років -45 кг.

Наші спортсмени провели поєдинки на достойному рівні та  увійшли до десятки кращих каратистів світу в своїй віковій категорії.

Вітаємо вихованців Первомайської міської Федерації Кіокушин карате з достойними результатами, бажаємо успіхів та нових перемог.

 Районна Спартакіада «Краще спортивне село»

         1 квітня 2017 року на спортивних майданчиках міського стадіону проводилась VIII районна Спартакіада серед селищної та сільських рад «Краще спортивне село» з 5 видів спорту: волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, шашок та перетягування канату.

            В змаганнях взяли участь спортивні делегації з 5 сільських рад: Мигіївської, Лисогірської, Кінецьпільської, Грушівської та Софіївської. Учасників змагань привітали начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Валеріївна Тафтай та голова МФОК «Колос» Володимир Андрійович Глушко. Після урочистого відкриття розпочались змагання.

            Першими на спортивні майданчики вийшли найсильніші спортсмени, команди з перетягування канату. У цих змаганнях перемогу здобули богатирі з Лисої Гори, які змагались з командами Мигії та Грушівки. Друге місце посіла команда Мигії. Третє місце дісталось Грушівській команді.

            Потім розпочались змагання з інших видів спорту.

 

 

            В турнірі з шашок І місце зайняла команда з Лисої Гори (Ю. Архилюк, Г. Ганжа), на другому місці шашкисти з Мигії (Г. Андрусишин, Є. Станєва), третє місце посіла команда Грушівки (В. Вакарчук, Н. Хриплива).

            В змаганнях з настільного тенісу І місце вибороли тенісисти з Мигії  (О. Мірошник, О. Тріль), на другому місці лисогірці (Ю. Поіцика, Ю. Середенко), третє місце у Грушівки (В. Вакарчук, А. Чмирь).

            Турнір з міні-футболу проходив по коловій системі. На першому місці команда Мигії, друге місце посіла Лисогірська команда, третє місце у Грушівки.

            Змагання з волейболу проходили у двох підгрупах. В першій підгрупі перемогу отримали волейболісти з Кінецьпільської сільської ради, які обіграли команду Софіївки та Лисої Гори. В другій підгрупі команда Мигії виграла у команди Грушівки та вийшла до фіналу. У грі за третє місце зустрілись команди Софіївки і Грушівки, де сильнішими виявились софіївчани. Цікаво та напружено пройшла фінальна гра між командами Кінецьпіль-Мигія.

            Першу партію виграли волейболісти Кінецьполя, в другій партії перемогу здобула команда Мигії (23/19) і стали близькі до перемоги, але кінецьпільці зібрались та виграли партію і фінал. Тож, Кінецьпіль зайняв І місце, Мигія – друге, Софіївка на третьому місці.

            Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

            В загальнокомандному заліку VIII районної Спартакіади серед селищної та сільських рад «Краще спортивне село» за результатами з 5 видів спорту І місце посіла команда Мигіївської сільської ради, на ІІ місці спортсмени з Лисої Гори, третє місце зайняла команда Грушівки.

             

«Золото», «срібло» та дві «бронзи» - ось що здобули спортсмени Первомайського району з хортингу!

 З 25 до 26 березня в м. Ірпінь відбулися Всеукраїнські змагання з хортингу серед юнаків і дівчат (10-11 років), старших юнаків і дівчат (12-13 років) та чемпіонат України з хортингу серед кадетів, юніорів та дорослих у розділі «двобій». 300 спортсменів із 19 областей нашої держави змагалися за нагороди турнірів.

До складу збірної Миколаївської області увійшли й шестеро вихованців Федерації хортингу Первомайського району - Валерія Боровик, Іван Колесник, Роман Кутецький, Владислав Андрієвський, Владислав Бульба та Сергій Ковальчук.

Як зазначає тренер Руслан Голісевич, його вихованці проявили себе достойно, провівши дуже складні поєдинки. «Приємно також відмітити, що з кожним роком рівень змагань росте, і спортсменам завойовувати медалі стає все складніше. При цьому й майстерність учасників змагань помітно піднімається на дуже достойний рівень», - зазначив Руслан Голісевич.

Валерія Боровик провела два дуже складних поєдинки. У першому Валерія перемогу уступила суперниці, проте зібравшись із силами, на повну виклалась у поєдинку із другою суперницею та гідно здобула друге місце.

Владислав Андрієвський вдало провів декілька боїв, показав достойний рівень та виборов  третє  місце.

Іван Колесник – це спортсмен, який завжди показує хороший, стабільний результат. У Івана цього разу було п’ять дуже важких поєдинків, в яких він вдало здолав своїх суперників та гідно став чемпіоном змагань. Деякі поєдинки завершувалися за перевагою у кількості балів, деякі – завершував достроково.

Варто зазначити, що Іван завершив свої поєдинки о дванадцятій годині ночі. Протягом цілого дня тривали змагання, адже у його категорії було багато учасників. Пропри виснажливість та втому, Іван зумів мобілізувати свої сили та стати чемпіоном – цим й цінніша ця перемога!

Роман Кутецький провів чотири поєдинки. У першому бої переміг суперника за кількістю балів. Другий поєдинок тривав аж цілих 10 секунд, де Роман успішно здолав суперника. У третьому поєдинку Роман, на жаль, попався на больовий прийом та уступив перемогу супернику. А от у боротьбі за третє місце наш спортсмен зібрався із силами та успішно достроково здолав суперника.

Отже, додому наші спортсмени повернулися із наступними досягненнями: Іван Колесник – «золото» (16-17 років, до 60 кг; розділ «Двобій»), Роман Кутецький – «бронза» (18-35 років, до 70 кг; розділ «Двобій»), Владислав Андрієвський – «бронза» (10-11років, до 45кг; розділ «Двобій»), Валерія Боровик – «срібло» (10-11 років, до 35 кг; розділ «Двобій»).

Тепер спортсмени Федерації хортингу Первомайського району продовжують активну підготовку до Кубка Європи з хортингу «Галицькі Леви» серед молодших юнаків і дівчат, юнаків і дівчат, кадетів і кадеток, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок у розділах «Двобій», «Форма», «Показовий виступ», «Сутичка», проведення якого заплановано на 7-9 квітня у м. Трускавець. Тож спортсмени та їхній тренер звертається до усіх небайдужих із проханням допомогти та надати фінансову допомогу, аби спортсмени мали змогу взяти участь у цих змаганнях!

Федерація хортингу Первомайського району висловлює подяку громадській організації «Розвитку та реформації» та батьківському колективу спортсменів за підтримку та допомогу.

 Районна Спартакіада серед збірних команд державних службовців, установ та організацій Первомайського району

                   25 березня 2017 року у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Первомайської міської ради проводилась Спартакіада серед державних установ та організацій Первомайського району та м. Первомайськ. На урочисте відкриття вишикувались команди Первомайської райдержадміністрації, виконавчого комітету Первомайської міської ради, комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Первомайського району» та територіальний центр соціального обслуговування м. Первомайська.

            Учасників Спартакіади привітав хореографічний колектив «Барвінок» Кінецьпільської дитячої школи мистецтв (керівник Алла Макогоненко), начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, Наталя Тафтай та голова міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Сергій Поляков. Після урочистого відкриття розпочались змагання з настільного тенісу, шашок, дартсу та волейболу.

            Переможцями з настільного тенісу стала команда райдержадміністрації у складі Мірошник Галини та Маломужа Олександра. Переможцем з шашок стала команда виконавчого комітету Первомайської міської ради у складі Гонтарук Наталії та Латанського Олександра. Перемогу з дартсу святкувала команда виконавчого комітету Первомайської міської ради у складі Бачинської Роксани та Романова Євгена.

За перше місце з волейболу боролись команди райдержадміністрації та виконавчого комітету Первомайської міської ради. Зустріч проходила в напруженій спортивній боротьбі і лише третя партія визначила переможця, команду Первомайської райдержадміністрації, яка стала чемпіоном змагань у складі: Олександра Димова, Сергія Юрченка, Олени Волошиної, Ольги Меллой, Юлії Ганжи, Галини Мірошник, Інни Ткач.

В загальнокомандному заліку перше місце зайняла команда Первомайської райдержадміністрації. На другому місці команда виконавчого комітету Первомайської міської ради. Третє місце посіла команда комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Первомайського району». Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Вітаємо з перемогою! Удачі вам, сил та підтримки на шляху до нових вершин.

         

Головний спеціаліст відділу культури,

молоді та спорту райдержадміністрації                                                         О. Димов