Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Новини

В облдержадміністрації відбулася нарада з керівництвом ОТГ

07/08/2017

       У понеділок, 7 серпня, під керівництвом заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Кушніра відбулася нарада з питань підвищення якості підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році.

Олександр Кушнір звернув увагу голів ОТГ на те, що реалізація проектів має, в першу чергу, враховувати інтереси громади і спрямовуватися на її розвиток. Відтак, всі роботи мають виконуватися якісно та згідно встановлених термінів. Заступник голови ОДА акцентував, що забезпечення підвищення якості життя громади є одним із головних напрямів роботи голови облдержадміністрації Олексія Савченка. А забезпечення реалізації проектів сприятимуть цьому.

Під час наради учасники розглянули відповідність проектних заявок Планам соціально-економічного розвитку громад, напрямам спрямування коштів субвенції та умовам її надання з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

Окрему увагу приділено врахуванню потреби реалізації таких проектів як створення та функціонування концепції «Нового освітнього простору» в школах області, Центрів надання адміністративних послуг, Центрів безпеки та медичних амбулаторій.

Олександр Кушнір зазначив, що впровадження ідеї нового освітнього простору дозволить вирішити проблему якості навчання, адже за концепцією умови у школі мають стати комфортними для кожного учня, у тому числі й з особливими потребами. Крім того, фасад шкіл та внутрішнє оздоблення не будуть сірими, а викликатимуть у школярів радість та інтерес до навчання. І, звичайно, школи будуть обладнані для надання якісної освіти.

Фахівці ДСНС розповіли про важливість створення в ОТГ центрів безпеки. Оскільки їхнє функціонування дозволить зменшити час прибуття рятувальників до 20 хвилин, а громада відчуватиме свою захищеність.

Головам ОТГ також окреслили алгоритм отримання ліцензії на медичну практику та необхідність функціонування відділів соцзахисту у громадах.

Крім цього, представники територіальних громад мали змогу отримати відповіді на питання щодо підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів субвенції, функціонування ЦНАПів та Центрів безпеки у громадах, створення медичних амбулаторій тощо.

Всі новини →