Головна | Новини | ОГОЛОШЕННЯ | Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?" |
11/09/2017
10 вересня 2017 року в с. Мигія на спортивних майданчиках Мигіївського аграрного коледжу відбулося районне фізкультурно-спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту в Україні.
На заході були присутні: голова райдержадміністрації – Вовк В.В., начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації - Тафтай Н.В., Мигіївський сільський голова – Почтаренко С.М., директор Мигіївського аграрного коледжу – Тофан О.П. та голова МФОК «Колос» Первомайського району – Глушко В.А.
Перед початком змагань відбулось урочисте відкриття на якому голова райдержадміністрації Вовк В.В. нагородив кращих спортсменів, тренерів Первомайського району та ветеранів спорту.
Кубками, грамотами та грошовими винагородами нагороджено:
- команду Мигіївської сільської ради, чемпіона VIIІ районної Спартакіади «Краще спортивне село».
- команду Лисогірської сільської ради, яка зайняла ІІ місце в VIIІ районній Спартакіаді «Краще спортивне село».
За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Первомайському районі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджено:
Голісевича Руслана Ігоровича - тренера-викладача федерації хортингу Первомайського району.
Опрю Василя Івановича – ветерана спорту.
Гарань Івана Івановича – ветерана спорту.
Дорошенко Миколу Юрійовича – ветерана спорту.
За високі спортивні досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджено чемпіонів Європи з хортингу:
Владислава Бульбу, Романа Кутецького, Івана Колесника, Валентину Гордієнко.
Після урочистого нагородження виступили спортсмени Федерації Хортингу Первомайського району з захоплюючими вправами.
Далі відбулись змагання з таких видів спорту: футбол, настільний теніс, шашки, перетягування канату. Брали участь команди Мигіївської, Кінецьпільської, Лисогірської, Довгопристанської та Кримківської сільської ради.
Результати змагань:
Футбол: І місце – Мигіївська с/р;
ІІ місце – Кримківська с/р;
Шашки: І місце – Лисогірська с/р;
ІІ місце – Мигіївська с/р;
ІІІ місце – Кінецьпільська с/р.
Настільний теніс:
І місце – Мигіївська с/р;
ІІ місце – Лисогірська с/р;
ІІІ місце – Довгопристанська с/р.
Перетягування канату:
І місце – Лисогірська с/р;
ІІ місце - Мигіївська с/р;
ІІІ місце – Кримківська с/р.
Команди-переможці були нагороджені грамотами та медалями. Переможцю у змаганнях з футболу вручено кубок.