Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Новини

Первомащина достойно відзначила перемогу над нацизмом у Другій світовій війні

09/05/2018

       Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли у всіх населених пунктах Первомайщини.

Очільник району Володимир Вовк відвідав село Степківка, де відбулися заходи, присвячені перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. Сільською радою було організовано автомарафон, який перейшов в почесну ходу громади села до меморіального комплексу. Біля могили невідомого воїна відбувся мітинг-реквіум. Голова Первомайської райдержадміністрації і сільської ради під час виступів  привітали всіх присутніх  зі святом та згадали воїнів, які ціною власного життя та здоров’я здобули довгоочікувану Перемогу. Володимир Вовк наголосив, що з кожним роком ветеранів нажаль стає все менше, проте ми пишаємося тим, що могли бачити  і чути легендарну історію своїх дідів та прадідів від них особисто та дізнаватися про героїчний подвиг українців задля миру на землі, задля знищення фашизму в Європі. А наразі ми маємо зберегти і передати цю історії молодому полінню. Після урочистого покладання квітів присутніх пригощали польовою кашею та чаєм.

До районних заходів до Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні долучилися керівники структурних підрозділів та безпосередні керівники райдержадміністрації. Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко відвідав Кам’яномостівську об’єднану територіальну громаду, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Дзюба  завітала в Мигіївську сільську раду, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Тафтай – в Кінецьпільську сільську раду, а представники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відвідали Романовобалківську сільську та Підгороднянську селищну ради.

   Присутні на митінгах вшанували всіх  загиблих воїнів-визволителів, поклали квіти до могил героїв та бажали миру в сьогоденні.

 

Всі новини →