Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Новини

«Основна мета нашої роботи – забезпечення добробуту людей», - Олександр Кушнір про роботу «Гарячої лінії Олексія Савченка»

14/05/2018

         Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір розповів, як працює «Гаряча лінія» Олексія Савченка.

Так, Олександр Кушнір зазначив, що «Гаряча лінія» Олексія Савченка – це не просто статистичні показники, а перш за все можливість отримати зворотній зв’язок від громади.

«Ми щодня отримаємо аналітичну довідку щодо звернень громадян. Звернення у зазначеній аналітичній довідці розбиті на блоки, тому кожний профільний заступник може вирішити питання, які є у громади. Відповідно, далі проблемні питання, які виникають,  розподіляються на ті, які вирішуються оперативно і ті, які потребують тривалого вирішення», - резюмував заступник голови ОДА.

Крім того, наразі запроваджено показники соціально-економічного розвитку і значний блок саме в цьому напрямку займає оперативне виконання звернень громадян. Відповідно до підведених підсумків соціально-економічного розвитку і буде здійснюватись оцінювання роботи керівника РДА чи відповідної громади. Завдяки аналітичним матеріалам кожен громадянин щотижня може прослідкувати динаміку звернень: в якій вони були галузі і як швидко та оперативно вони вирішуються. Механізм, реалізований через «Гарячу лінію»,  дозволяє відстоювати інтереси кожного громадянина.

«Запевняю вас, кожне звернення, яке надійшло на «Гарячу лінію», буде відпрацьовано належним чином та вирішено відповідно до чинного законодавства. Основна мета нашої роботи – це забезпечення добробуту людей. Адже люди – головна цінність! Тому закликаю вас – звертайтесь з усіма питаннями на «Гарячу лінію». Ми допоможемо!», - наголосив Олександр Кушнір.

Всі новини →