Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Новини

Кубок райдержадміністрації з футболу

13/05/2018

          На минулих вихідних розпочався районний турнір з футболу на кубок Первомайської райдержадміністрації. Для участі у змаганнях подали заявки  6 футбольних команд: Кінецьпіль, Мигія, Лиса Гора, Довга Пристань, Кам’яномостівська ОТГ і «Цитадель» з міста Первомайська.

            12 травня на центральному стадіоні міста Первомайськ пройшла перша гра турніру між командами «Цитадель» - Лиса Гора.

            Перед початком гри футболістів привітав голова райдержадміністрації Володимир Вікторович Вовк та голова районної федерації футболу Володимир Андрійович Глушко.

            Молоді футболісти з Лисої Гори показали непогану гру з більш досвідченими гравцями «Цитаделі», але після декількох помилок лисогірських захисників Первомайські футболісти спочатку забивають один гол, а потім і другий. Наприкінці першого тайму Лисогірська команда відіграла один м’яч.

            У другому таймі «Цитадель» забиває третій м’яч у ворота суперників. У футбольної команди Лисої Гори було ще декілька моментів, але реалізувати їх не вдалось. Рахунок 3:1 на користь команди «Цитадель».

            13 травня зустрілись команди Довгої Пристані і Кам’яномостівської ОТГ. Гра закінчилась з розгромним рахунком 9:0 на користь довгопристанської команди.

            Цього ж дня, цікаво пройшла гра між командами Мигія – Кінецьпіль. Футбольні команди показали досить непоганий технічний футбол. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь Мигії. У другому таймі господарі поля забивають третій м’яч, але на останніх хвилинах кінецьпільці зуміли відіграти один м’яч. Отже, рахунок 3:2 на користь Мигіївської команди.

Матчі-відповіді відбудуться 19 та 20 травня 2018 року.

Всі новини →