Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Кубок Первомайської райдержадміністрації з футболу

22/05/2018

19-20 травня 2018 року пройшли повторні матчі чвертьфіналу кубку Первомайської райдержадміністрації з футболу.

Футбольна команда Лисої Гори зустрілась з командою «Цитадель»     (м. Первомайськ). Перевагу у цій грі показала Первомайська команда. В першому таймі гості забили один м’яч і два голи у другому таймі. У лисогірців було декілька моментів, але реалізувати їх не вдалось. Отже, рахунок 3:0 на користь ФК «Цитадель».

У другій грі чвертьфіналу в с. Кам’яний міст господарі поля зустрічали команду Довгої Пристані. В цій грі футболісти Кам’яномостівської ОТГ показали достойну гру з досвідченою командою з Довгої Пристані. Протягом всієї гри була рівна боротьба, але більш пощастило гостям, які вирвали перемогу з рахунком 4:3.