Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Новини

Відбулася нарада голови райдержадміністрації із сільгосптоваровиробниками та сільськими головами району

07/11/2018

Сьогодні, 7 листопада, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Вовка, відбулась нарада з сільськими головами та сільгосптоваровиробниками.

В нараді взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств та сільські  голови.   Доповідали керівники соціальної сфери району: управління  агропромислового  розвитку  райдержадміністрації, фінансове  управління, відділ  освіти, управління  соціального  захисту,  Первомайська центральна районна  лікарня, КП Центр первинної  медико-санітарної  допомоги. На порядку денному традиційне питання про наповнення районного бюджету.

Розглядались питання: наповнення доходної частини бюджету; легалізація заробітної плати найманих працівників та виконання індикативного показника по сплаті ПДФО із заробітної плати; збільшення розміру нарахованої орендної плати у розрахунку на 1 га ріллі.

Підводячи підсумки наради очільник району Володимир Вовк наголосив на тому, що фермерські господарства вносять великий вклад в розвиток сільського господарства. Вони досягають високих показників. Тому органи влади завжди готові підтримувати та допомагати в їх нелегкій праці. Подякував сільським головам та  сільгосптоваровиробникам за співпрацю і розуміння у вирішенні ряду важливих й актуальних питань у соціальній сфері району.

 

Всі новини →