Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Новини

В районі працюють мобільні виїзні групи з консультування населення щодо призначення житлових субсидій

09/11/2018

Управлінням соціального захисту населення Первомайської районної райдержадміністрації постійно проводиться інформування жителів району щодо  спрощеного порядку призначення житлових субсидій населенню та здійснюється допомога громадянам у оформленні документів на призначення субсидій.

 

 

 

 

 

 

З 6-9 листопада 2018 року виїзною мобільною групою з консультування населення щодо призначення житлових субсидій проведено інформаційно-роз»яснювальну роботу в Кінецьпільській, Мигіївській сільських радах, селищі Підгородна та в Кам»яномостівській ОТГ.

Під час інформаційної компанії за роз’ясненнями з приводу призначення субсидій до членів мобільної групи звернулось 55 осіб.

Основні питання, на які були надані роз’яснення під час виїзних прийомів:

Чи можливо призначити субсидію, якщо в домогосподарстві зареєстровані особи, які фактично проживають в іншій місцевості?

Чи враховуються доходи  особи, якщо фактично проживає в іншій місцевості, але є членом сім”ї особи зі складу домогосподарства?

Чи можливо призначити субсидію, якщо зареєстрована працездатна особа не працювала, ЄСВ не сплачувала протягом останніх трьох місяців перед зверненням?

Чи можливо призначити субсидію за  фактичним місцем проживання без реєстрації?

Як отримувач субсидії має платити за використані житлово-комунальні послуги?

Чи має право на субсидію завідувачка поштою, яка працює на 1/2 ставки

Чи можливо призначити субсидію, якщо зареєстрована особа перебувала за кордоном більше ніж 60 діб?

 У яких випадках припиняється раніше призначена субсидія?

Всім заявникам були надані ґрунтовні роз’яснення  щодо призначення субсидій. Домогосподарствам, яким  з травня поточного року (коли відбулись  зміни в призначенні субсидій) на загальних підставах субсидія не призначена, були вручені повідомлення, про те, що за призначенням субсидій вони мають право  звернутись із новою заявою до управлінням соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації.

Всі новини →