Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Півфінал кубку Первомайської райдержадміністрації з футболу

19/06/2019

16 червня 2019 року відбулись матчі-відповіді півфіналу кубку Первомайської райдержадміністрації з футболу.

Команда села Грушівка приймала команду села Лиса Гора. З перших хвилин лисогірцям вдалося захопити ініціативу та забити перший м’яч, а потім і другий. В кінці першого тайму доводять рахунок до (3:0) і лише на останніх хвилинах першого тайму господарі забили один м’яч. В другому таймі молоді футболісти Грушівки перехопили ініціативу і зуміли звести рахунок до бойової нічиї (4:4). Отже команда Лисої Гори в фіналі.

В другому півфіналі зустрілись команди Мигії та Довгої Пристані. Мигіївські футболісти не дали ніяких шансів команді-супернику. В першому таймі господарі забили три м’ячі, лише в другому таймі футболісти Довгої Пристані зуміли забити один м’яч. Результат гри (4:1). Команда Мигії в фіналі.

Фінальна гра кубку райдержадміністрації з футболу відбудеться 23 червня 2019 року на центральному стадіоні міста Первомайськ.