Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Фінал кубку райдержадміністрації з футболу

25/06/2019

23 червня 2019 року на центральному стадіоні міста Первомайськ відбулась фінальна гра кубку райдержадміністрації з футболу, в якій зустрілись команди з сіл Мигія та Лиса Гора. Підтримати улюблені команди приїхало дуже багато вболівальників.

З перших і до останніх хвилин на полі була цікава і напружена боротьба. Футболісти обох команд дуже хотіли перемогти, але часто грали порушуючи правила. В першому таймі лисогірці декілька разів мали змогу забити, але трішки не вистачало точності. В другому таймі гра вирівнялась і в одній з атак нападник Мигії, - Антон Опря дальнім ударом забив дуже потрібний команді гол. Футболісти Лисої Гори до останньої хвилини намагались зрівняти рахунок, але так і не зуміли цього зробити. Отже, рахунок (1:0). Футболісти Мигії стали володарями кубку райдержадміністрації в 2019 році.

Голова районної федерації футболу В. Глушко нагородив футбольні команди золотими та срібними медалями, переможця кубком, а кращих гравців (М. Грабко та А. Опря) спортивними призами.