Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Новини

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури Первомайської райдержадміністрації

06/11/2019

 

Проблема забезпечення населення України якісною питною водою з кожним роком ускладнюється, стає більш гострою. Практично всі поверхневі, а в окремих регіонах і підземні води за рівнем забруднення не відповідають вимогам стандарту на джерела водопостачання.

Це питання є актуальним і для нашого району і перебуває на постійному контролі в районній державній адміністрації, неодноразово піднімалось  на постійно діючих дорадчих органах адміністрації.  

Так під головуванням виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка 6 листопада відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури Первомайської райдержадміністрації щодо забезпечення населення смт. Підгородна якісною питною водою.

На засідання були запрошені  провідні спеціалісти райдержадміністрації та представники Підгороднянської селищної ради.

 

 

Всі новини →