Українська
Головна Новини Велике будівництво Робота депутата Верховної Ради України Урядова гаряча лінія

Звернення громадян

Шановні громадяни!

 Вітаємо Вас на консультативній веб-сторінці  відділу діловодства і контролю апарату Первомайської районної державної адміністрації.
  Одним із напрямків роботи відділу - є робота із зверненнями громадян, тому  відділ діловодства і  контролю є координаційним та методичним центром щодо організації роботи з письмовими та усними зверненнями громадян, організації особистого та виїзного прийому громадян. На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" веб-сторінка допоможе Вам знайти необхідну інформацію про вимоги законодавства щодо правильного оформлення звернень та організації роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації, порядку проведення особистих та виїзних прийомів громадян посадовими особами згідно затверджених графіків, роз’яснень та консультацій з найбільш актуальних питань, що порушують громадяни у своїх зверненнях.
  З метою оперативного розгляду Ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції місцевих органів влади, на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації.
У розділі «Нормативно-правова база» розміщені нормативно-правові акти з питань звернень громадян .
Ви можете також ознайомитися з результатами аналізу та узагальнення роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за звітній період.

  З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, а також зменшення потоку письмових звернень громадян та кількості відвідувачів на особистих прийомах згідно із Законом України “Про місцеві та державні адміністрації” та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" щовівторка та щоп’ятниці, з 8:30 до 10:30 в загальному відділі апарату райдержадміністрації працює “телефон довіри” (05161) 4-20-21.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно з останіми змінами, внесеними до Закону України "Про звернення громадян", ви маєте право надіслати електроне звернення з використанням мережі Інтернет:

http://pervomaysk.mk.gov.ua


Нормативна база
Графіки прийому
Консультації в режимі "Запитання-відповіді"

  Робота зі зверненнями громадян за 2019 рік
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:55
66Kb Скачать скачать