Первомайський район » Мобілізація
Українська
Головна Новини Робота депутата Верховної Ради України СТРАТЕГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОГОЛОШЕННЯ

  від 07.03.2022 р.№ 49-р/в Про викоання Указу Президента України від 24.02.2022 р. №69/2022
Формат: PDF | Добавлен: 10/03/2022 16:07:30
810Kb Скачать скачать
  Наказ про мобілізацію 2022
Формат: DOC | Добавлен: 28/02/2022 08:50:39
44Kb Скачать скачать

 

 

 

 

  Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТАНЬ ВІЙСЬКОВИМ ЗА КОНТРАКТОМ!

Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів для прийому на військову службу за контрактом до військових частин Збройних сил України та навчальних центрів, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями високо-мобільних десантних військ, танкових, розвідувальних спеціальностей, артилерії, зв’язку, харчування, водіїв та інших.

 

З січня 2016 року військовослужбовцям служби за контрактом підвищене грошове утримання більш ніж у двічі. Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, які уклали перший контракт воно складає від 7000 до 9000 гривень щомісячно. Військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передбачені додаткові виплати.

 

Військовослужбовцям служби за контрактом держава гарантує:

-         стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення;

-         щорічну одноразову матеріальну допомогу;

-         грошову допомогу на оздоровлення при вибутті у відпустку;

-         можливість вибору місця проходження військової служби та посади;

-         безкоштовне речове забезпечення;

-         соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

-         можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності;

-         забезпеченість житлом, або грошову компенсацію за піднайом житла;

-         можливість отримання пенсії за вислугу років;

-  можливість укладення короткострокових контрактів на особливий період або до оголошення рішення про демобілізацію.

         При проведенні відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом враховуються встановлені вимоги до стану здоров’я, моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби в Збройних Силах України та готовність до виконання військового обов’язку.         

      Для отримання інформації щодо умов прийому  на військову службу за контрактом, наявності вакантних посад військовослужбовців служби за контрактом, бажаючим потрібно звертатись до Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату, щочетверга з 9.00 до 16.00 за адресою: місто Первомайськ, вулиця Герцена, 20

      Чекаємо на всіх, хто зацікавлений військовою службою та готовий до захисту своєї Батьківщини!     

 

 ДО УВАГУ ГРОМАДЯН ПРИЗОВНОГО ВІКУ!

З 1-го березня 2021 року набрав  чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України   від 24 лютого 2021 року № 712021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році», щодо проведення призову у квітні-червні 2021 року.
      На підставі вимог Указу Первомайським об’єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки з 1-го березня 2021 року розпочато підготовчі заходи до проведення призову.     
      При проведенні підготовчих заходів, громадяни, які підлягають призову викликаються до призовної дільниці з метою:
        проходження медичного огляду для  визначення придатності до військової служби за станом здоров’я;
        вивчення особистих якостей, яке здійснюється шляхом проведення:
індивідуальних бесід з призовником, його батьками або особами, які їх замінюють;
заходів професійно-психологічного відбору;
аналізу та узагальнення відомостей і документів, одержаних на призовників від органів Національної поліції, судів, органів досудового розслідування, закладів охорони здоров’я, інших державних органів, підприємств, установ, організацій.
У процесі вивчення особистих якостей призовників обов’язково виявляються особи, які притягалися до кримінальної чи адміністративної відповідальності, стосовно яких здійснюється кримінальне провадження, стосовно яких органи Національної поліції проводять профілактичну роботу, які перебувають на обліку в психіатричних, протитуберкульозних, венеричних, наркологічних диспансерах та інших закладах охорони здоров’я.
До початку призову Первомайський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки повинен мати повні об’єктивні дані на громадян, які підлягають призову, щоб виключити можливість призову на строкову військову службу осіб, які мають право на відстрочку, непридатних до військової служби за станом здоров’я.
 
     Також повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України №100 від 20 січня 2021 року внесено зміни до «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», затвердженого постановою Кабміну від 21 березня 2002 року № 352, шляхом викладення його у новій редакції.
     Змінами   удосконалено заходи, пов’язані з підготовкою і проведенням призову на строкову військову службу та приведення їх у відповідність із діючим  законодавством.
    Зокрема  вимогами Постанови  у новій редакції,  уточнений порядок оповіщення призовників про явку до призовних дільниць, а саме:
       Оповіщення громадян про призов на строкову військову службу
та їх прибуття на призовні дільниці здійснюється за розпорядженнями військових комісарів районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Конкретні строки явки до призовних дільниць установлюються в персональних повістках, вручення яких проводиться через відповідні органи місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від підпорядкування і форми власності, управителів багатоквартирних будинків, власників будинків. Повістки громадянам можуть також вручатися безпосередньо посадовими особами районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки .
        Розпорядження військового комісара розсилається відповідним органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, управителям багатоквартирних будинків, власникам будинків.
       Про всі випадки неприбуття призовників,    військові комісари   надсилають органам Національної поліції повідомлення для розшуку, затримання та доставки громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.