Первомайський район » Культура » Оголошення
Українська
Головна Новини Велике будівництво Робота депутата Верховної Ради України Урядова гаряча лінія

Оголошення

 

Відновлено прийом конкурсних пропозицій від національно-культурних товариств

Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації повідомляє: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» від 12.10.2011 №1049, виконуючи постанову Кабінету Міністрів України "Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" від 20.05.2020 №392 (зі змінами) відновлено прийом конкурсних пропозицій на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених національно-культурними товариствами, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету Миколаївської області на 2021 рік, оголошеного відповідно до наказу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 13.03. 2020 №58. 

 

Термін прийому конкурсних пропозицій встановлено до 31.07.2020 р.

 

Відділ у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації приймає конкурсні пропозиції від конкурсантів за умови використання відвідувачами респіраторів без клапанів видиху або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

 

Порядок подання, вимоги до конкурсних пропозицій та зразки форм документів визначені наказом управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 24.04.2017 №81 (зареєстрованому в Головному територіальному управлінні юстиції Миколаївської області 28.04.2017 № 156/2737) із врахуванням наказу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 08.01.2019 № 3 (зареєстрованому в Головному територіальному управлінні юстиції Миколаївської області 15.01.2019 № 05/3290), розміщені на сайті управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації http://uknr.mk.gov.ua/ua/mb/1584436142/


Довідки за телефоном: (0512) 37-50-28

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Запрошує!

Випускників 9-х та 11-х класів на денну форму навчання!

На спеціальність "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа"!

 

Спеціальність “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”: багатогранна, цікава, мобільна, сучасна, креативна!

Фахівець цієї спеціальності – ерудит, педагог, психолог, всебічно розвинута людина, ключова фігура організації, яка має конструктивний і гнучкий розум, здатна до нестандартного мислення, прагне до самовдосконалення, володіє системним підходом до вирішення поставлених завдань!

Кваліфікований фахівець інформаційної сфери  – особа, від професійного рівня якої залежить престиж установи в цілому!

 

За 2 роки 10 місяців здобудете освіту та зможете працювати на посадах:

·        бібліотекаря  у бібліотеках усіх систем і відомств;

·        організатора масиву документів в архівах, музеях, інформаційних службах;

·        організатора діловодства;

·        завідувача канцелярією;

·        секретаря-референта;

·        секретаря-референта в офісах підприємств та установ;

·        менеджера діловодної служби;

·        інспектора відділу кадрів;

·        архівіста підприємств та організацій.

 

Студенти з інших міст забезпечуються гуртожитком.

Випускники коледжу можуть продовжити навчання в Київському національному університеті культури і мистецтв (Миколаївський філіал), куди приймають без іспитів (за результатами співбесіди) на ІІІ курс.

 

Абітурієнтам на заочну форму навчання

Прийом документів 13 серпня - 22 серпня 2020 року (для абітурієнтів, що здають екзамени в коледжі). Вступні іспити у коледжі: з української мови і література та історії України (тести).

Прийом документів 13 серпня – 01 вересня 2020 року (для абітурієнтів, які вступають за сертифікатами ЗНО українська мова та література, історія України).

Абітурієнтам на денну форму навчання

Прийом документів 30 червня – 13 липня 2020 року.

Вступні іспити у коледжі: з української мови і літератури (тести)  та історії України (усно).

Запрошуємо працівників бібліотек та випускників шкіл 9-х, 11-х класів на навчання до Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради.

 

Якщо Ви прийняли позитивне рішення, чекаємо Вас за адресою:

м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 5.

Довідки за телефонами: (0512) 37-24-41, 063 68 38 324, 097 68 73 862, 066 94 63 924

 

 

 

 

 

 

 

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.  Цю дату було встановлено  Генеральною Асамблеєю ООН  в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме цього дня  1945 року останній в’язень вийшов із його воріт із сумно відомим написом “Jedem das Seine” – “Кожному своє”. Пізніше хвиля звільнень досягла інших концтаборів – Дахау, Освенціма, Майданека …

Збереження історичної пам'яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового утримування – така мета історико - патріотичного акценту «Колючі дроти між життям і смертю», організованого районною бібліотекою. Представлені книги  - стали свідченням геноциду проти людства, світлини зафіксували злочини  нацистів.

Шановні користувачі, Ви зможете  почитати   їх після закінчення карантину.

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Відповідно до Закону «Про підтримку культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу через карантин пов’язаний із поширенням COVID-19» Український культурний фонд займається розробкою програми для інституційної підтримки організацій, що працюють у сфері культури з метою забезпечення їх стабільної діяльності та розвитку в умовах дії обмежувальних заходів, запроваджених упродовж дії режиму надзвичайного стану, надзвичайної ситуації або карантину, внаслідок яких скасовуються або обмежуються масові заходи або іншим чином прямо або опосередковано обмежується діяльність у сфері креативних індустрій.

Програма спрямована на надання грантів інституційної підтримки для покриття боргових зобов’язань, що виникли в організації у період з березня по серпень 2020 року, а також на покриття витрат на операційну діяльність до кінця року. 

Програма сприятиме стабільному розвитку культурних та креативних індустрій в часи пандемії та підвищенню конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу культурної галузі.

 

Цілі програми: 

 • підтримка організаційної спроможності культурних інституцій всіх форм власності, що зазнали впливу внаслідок дії карантинних обмежень; 
 • сприяння збільшенню робочих місць в креативних індустріях та убезпечення скорочення працівників; 
 • стабілізація роботи суб'єктів культурно-пізнавального (внутрішнього) туризму через компенсацію збитків у зв’язку із дією карантинних обмежень;
 • підтримка кіноіндустрії в часи пандемії.

 

В рамках програми підтримка надаватиметься за 9 ЛОТами у відповідних секторах ККІ:

 • Аудіовізуальне мистецтво: кіновиробництво, розповсюдження та демонстрування фільмів
 • Візуальне мистецтво
 • Аудіальне мистецтво
 • Дизайн та мода
 • Перформативне та сценічне мистецтво;
 • Культурна спадщина;
 • Література (окрім видавничої справи);
 • Культурні та креативних індустрій (кроссекторальна діяльність);
 • Культурно-пізнавальний (внутрішній) туризм.

 

Рекомендуємо ознайомитися з детальними умовами програми на сайті Українського культурного фонду за посиланням:

 

https://ucf.in.ua/m_programs/5f216c277d8de75105718104

 

Подача проєктної заявки на конкурс: 30.07.2020 – 14.08.2020

Конкурсний відбір: 17.08.2020 – до 30.09.2020

Реалізація проєкту: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 1.10.2020 – 31.12.2020

Фінальна звітність: до 15.01.2021