Новини | Оголошення | Децентралізація влади | Звернення громадян | Електронне урядування |
13/03/2015
Миколаївська область з початку року активно готується до реабілітації демобілізованих військовослужбовців. Так, в обласному шпиталі інвалідів війни відкрито реабілітаційний центр для поранених та військовослужбовців, які повертаються із зони проведення АТО.
«Сьогодні з впевненістю можна сказати, що Миколаївська область готова до реабілітації та лікування військовослужбовців, які повертатимуться в рамках демобілізації. Зараз активно працюємо над розробкою комплексної Програми фізичної та психологічної реабілітації наших бійців, до цієї спільної справи долучилися волонтери та благодійники. Вже на найближчій сесії обласної ради будуть внесені зміни в Статут обласного шпиталю інвалідів війни, сподіваюся, що депутати також приймуть рішення про виділення коштів з обласного бюджету для придбання необхідного обладнання. Що ж стосується медичного персоналу шпиталю, то всі, хто працюватиме в реабілітаційному центрі – пройдуть підвищення кваліфікації. Крім того, в закладі з’явиться нова посада – лікар-психіатр, поки що це місце вакантне. Впевнена, що увесь трудовий колектив шпиталю розуміє всю ту відповідальність, яка зараз покладена на кожного з них. Першочергове завдання, яке поставлене перед медперсоналом – особлива увага та піклування про здоров’я військовослужбовців – учасників АТО», – підкреслила начальник управління охорони здоров’я Маргарита Капуста.
Виконуючий обов’язки начальника госпіталю Володимир Поточняк повідомив, що проект рішення про внесення змін до Статуту розглядається на депутатських комісіях. Але вже сьогодні в шпиталі проходять лікування військовослужбовці – учасники антитерористичної операції.
Довідка: Обласний шпиталь інвалідів війни, заснований 9 жовтня 1945 року. В закладі надають кваліфіковану лікувально-профілактичну допомогу ветеранам війни. У госпіталі функціонують терапевтичне, неврологічне, кардіологічне, хірургічне відділення, а також відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Щороку тут проходять лікування близько 1 тисячі осіб. Працює також поліклінічне відділення. Допомога надається по 15 спеціальностям, у тому числі: терапія, кардіологія, неврологія, хірургія, офтальмологія, урологія, гінекологія, дерматологія, психіатрія, ендоскопія, стоматологія, УЗД, ЛОР. Серед іншого, для забезпечення лікувально-діагностичної допомоги працюють допоміжні відділення та кабінети: фізіотерапевтичне відділення, клініко-біохімічна лабораторія, кабінети лікувальної фізкультури, функціональної діагностики, променевої діагностики, ендоскопічної діагностики, ультразвукової діагностики.