Новини | Оголошення | Децентралізація влади | Звернення громадян | Електронне урядування |
03/08/2015
Шановна громадо Первомайського району!
Наразі Україна захищає не тільки свої кодони, але й свій інформаційний простір. Російська пропаганда затьмарює розум наших співгромадян своєю політичною брехнею. Проте наша влада намагається протистояти цій інформаційній війні.
З метою відкритості та прозорості роботи Міністерства інформаційної політики України, на виконання програми «Відкрита влада», та згідно щотижневого дайджесту подій, які стосуються інформаційної політики України інформуємо громадськість Первомайського району про наступне.
Експертна рада при Міністерстві інформаційної політики України провела обговорення проекту Концепції інформаційної безпеки з громадськими активістами, представниками медіа та фахівцями з комунікацій в регіонах України.
В рамках першого етапу громадського обговорення проекту Концепції круглі столи пройшли в Києві, Маріуполі, Одесі та Чернівцях.
Другим етапом стане проведення заходів у Харкові, Тернополі, Житомирі, Ужгороді та Лисичанську, після чого проект Концепції буде передано на розгляд до Верховної Ради України.
«Маріуполь, Одеса та Чернівці - це тільки три "лакмусові папірці" інформаційного простору, яких є багато по всій Україні.
Маріуполь є визначальним не тільки з точки зору близькості до лінії зіткнення, а й за рахунок того, що місто безпосередньо стикається з так званим "руським миром" в медіапросторі.
Одеса - це місто, яке відчуло на собі масові інформаційні атаки, і з честю вийшло з цих битв.
Чернівці також прикордонне місто, яке в свою чергу стикається з викликами в інформаційному просторі, пов'язаними з зобов’язаннями, взятими на себе Україною в рамках Регіональної угоди, яка стосується планування цифрової наземної радіомовної служби, відомої в експертному середовищі як Женева 2006»,- зазначив радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін…
Заступник Міністра Тетяна Попова провела чергову зустріч з громадянами.
29 липня відбувся черговий прийом громадян заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової.
Під час зустрічі обговорено питання відновлення мовлення на звільнених та окупованих територіях, налагодження комунікації між державними органами та журналістами, реформування системи інформаційної безпеки.
Слід зауважити, що болючими питаннями для громадян також є функціонування та розповсюдження сепаратистських ЗМІ на Донбасі. «Влада повинна спілкуватися з громадськістю, враховувати озвучені пропозиції та зауваження для більш ефективного вирішення поставлених завдань . Відкритий діалог дозволяє втілити нові цікаві ідеї та рухатись разом у напрямку розвитку інформаційного простору України», - зазначила Тетяна Попова.
Прийом громадян у Міністерства інформаційної політики України проводиться регулярно щосереди з 9:00 до 11:00. За довідками та реєстрацією прохання звертатися за адресою [email protected]
Міністр інформаційної політики Юрій Стець зустрівся з колективами УНІА «Укрінформ» та ДТВС «УТР»
29 липня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець провів зустріч з колективами національного інформаційного агентства «Укрінформ» та Державної телерадіокомпанії "Всесвітня служба "УТР", обговоривши плани та пропозиції по роботі мультимедійної платформи іномовлення України.
«Україна потребує реформ, в тому числі, іномовлення. Наше завдання – створити повноцінну мультимедійну платформу іномовлення, яка дасть можливість донести світу інформацію про Україну», - зазначив Міністр.
Юрій Стець представив колективам стратегію розвитку мультимедійної платформи іномовлення України та обговорив з ними нагальні питання. «Ви – основний фундамент платформи, яка створюється. Ми разом повинні створити конкурентоспроможне іномовлення України, щоб в понад 30 млн українців, які живуть за кордоном, був вибір джерел отримання інформації»,- підкреслив Міністр.
Радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець розповів про встановлення аналогових передавачів в зоні АТО.
«Наразі закінчено модернізацію та підготовку до встановлення всіх аналогових передавачів, переданих Україні польськими та литовськими партнерами. Значна частина цих передавачів уже встановлена. Деякі чекають на встановлення, яке розпочнеться як тільки припиняться обстріли місць встановлення передавачів з боку гібридних окупаційних російських підрозділів», - зазначає радник.
Також розпочато реалізацію проекту зі встановлення супутникового телебачення в місцях дислокації та несення служби підрозділів ЗСУ та НГ. «Проект вкрай важливий, адже наші бійці зможуть нарешті бачити українські телеканали на територіях, де поки що немає стабільного покриття українським телесигналом. Проект здійснюється не за державні гроші, а за гроші одного з народних депутатів», - розповів Олександр Бригинець. Він також закликав інших політиків та бізнесменів підтримати ініціативу зі встановлення супутникових антен на важливих об’єктах в зоні АТО.
_________________________________________________________
Детальна інформація на офіційному сайті Міністерства http://mip.gov.ua/
Твітер: https://twitter.com/mip_ua
FACEBOOK: https://www.facebook.com/mip.gov.ua