Українська
Головна Новини Децентралізація влади Звернення громадян Оголошення Електронне урядування

Структурні підрозділи

 ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

55213 Миколаївська область, м.Первомайськ, вул. Чкалова, 12
тел./факс: (05161) 4-20-21
 
Назва посади
Прізвище, ім’я та по батькові
Номер службового телефону
та електрона адреса
 
Відділ економічного розвитку, торгівлі, туризму та державної реєстрації райдержадміністрації
 
Начальник відділу
 
ТКАЧ Інна Володимирівна
 
5-23-79
 
E-mail: econ.perv.rayon@ukr.net
 
Головний спеціаліст
МЕЛЛОЙ Ольга Миколаївна
 
4-30-54
 
Головний спеціаліст
 
БУЗАНОВА Вероніка Миколаївна
 
4-30-54
Сектор з питань державної реєстрації
Завідувач сектору - державний реєстратор
КРИЖАНІВСЬКА Олена Борисівна
3-34-73
Державний реєстратор
ДЕХТЯРЕНКО Юрій Сергійович
3-34-73
 
Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
 
Начальник управління
 
ЧМИРЬОВА  Ірина Євгенівна
 
5-23-40
E-mail: apkpervom1@i.ua
 
Головний спеціаліст з соціально-економічних питань та по роботі зі зверненнями громадян
 
КУРОЧКІНА Оксана Анатоліївна
5-23-40
 
Головний спеціаліст з організації виробництва, маркетингу продукції рослинництва
МУНЧ Анна Олександрівна
5-23-40
 
Головний спеціаліст з моніторингу харчової, переробної промисловості, кадрового забезпечення
ДЕНИСОВА Людмила Леонтіївна
4-32-38
 
Головний спеціаліст з питань бухгалтерського обліку, фінансового забезпечення
ЛОЗІНСЬКА Майя Юріївна
4-32-64
 
Головний спеціаліст по врегулюванню земельних відносин

  ДІДЕНКО Ірина Дмитрівна
4-32-38
 
Головний спеціаліст з охорони праці
 
 
 
4-26-08
 
Управління соціального захисту населення
 
Начальник управління
ВОЛОШИНА Олена Аркадіївна
4-22-26
 
 
Заступник начальника управління
МИТРОПОВА Ірина Іванівна
4-30-11
 
Заступник начальника управління - начальник відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
ТРИКОЛЕНКО Ганна Олександрівна
4-30-11
 
Головний державний соціальний інспектор
АНДРОСОВА Зінаїда Олександрівна
3-32-60
 
Начальник відділу праці
 
3-34-73
 
Головний спеціаліст з нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення та виплати пенсій

ЮЖНИЙ Владислав Аркадійович

-
 
Головний спеціаліст  відділу праці
ГРИЦИК Алла Валеріївна
3-34-73
 
Головний спеціаліст  відділу праці
НЕТРЕБА Олена Михайлівна
3-34-73
 
Головний спеціаліст  відділу праці
ПАНКОВ Вадим Сергійович
3-34-73
 
Завідувач сектора пільг та персоніфікованого обліку
КАРНАЦЬКА Вікторія Борисівна
3-32-92
 
Головний спеціаліст сектора пільг та персоніфікованого обліку

  ЧЕРНЕГА Олена Віктрівна
3-32-92
 
Головний спеціаліст сектора пільг та персоніфікованого обліку
БОЙЧУК Тамара Василівна
3-32-92
 
Головний спеціаліст сектора пільг та персоніфікованого обліку
МОЛОДЕЦЬ Любов Петрівна
3-32-92
 
Головний спеціаліст сектора пільг та персоніфікованого обліку
ЗАХАРОВА Тетяна Вікторівна
3-32-92
 
Головний спеціаліст сектора з питань сімї, обслуговування інвалідів та ветеранів
-
4-22-26
 
Головний спеціаліст  з питань кадрової роботи та державної служби
-
3-32-60
 
Завідувач сектора з питань сімї, обслуговування інвалідів та ветеранів
БАРАНЮК Юлія Сергіївна
3-32-60
 
Головний спеціліст з питань діловодства, контролю та звернень громадян

  ПАШКО Юлія Валеріївна

  4-22-26
 
Головний спеціаліст з супроводу програмного забезпечення
СТЕПУЛ Дмитро Анатолійович
3-28-58
 
Завідувач сектора автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат
АНТОНЕНКО Тетяна Яківна
3-34-30
Головний спеціаліст сектора автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат
ЩЕРБАТЮК Катерина Вікторівна
3-34-30
 
Провідний спеціаліст  сектора автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат
ВЕЛИЧКО Тетяна Анатоліївна
3-34-30
Провідний спеціаліст  сектора автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат
КОВТУНЕНКО Ірина Валентинівна
3-34-30
 
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер
ШЕВЧЕНКО Ірина Володимирівна
3-32-92
 
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності

  ПЕТРУК Володимир Володимирович
3-32-92
Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
ВИПРІЦЬКА Вікторія Сергіївна
3-32-92
 
Заступник начальника відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
АЛІЄВА Натела Мамед-кизи
3-34-30
 
Завідувач сектора відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
ГЛАДКА Оксана Василівна
3-34-30
 
Завідувач сектора відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
ТЕРНАВСЬКА Галина Алимівна
3-34-30
Провідний спеціаліст   відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
СТОЙКО Жанна Вячеславівна
3-34-30
 
Провідний спеціаліст  відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
БОНДАРЕНКО Світлана Миколаївна
3-34-30
 
Провідний спеціаліст   відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
САНЖАРОВСЬКА Єлизавета Сергіївна
3-34-30
 
Провідний спеціаліст   відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
ЯРЕМЕНКО Тетяна Іванівна
3-34-30
 
Головний спеціаліст відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій
ХОМЕНКО Оксана Миколаївна
3-34-30
 
Фінансове управління райдержадміністрації
 
Начальник управління
МАРЕНЧУК Олена Григорівна
5-23-31
 
 
Заступник начальника - начальник відділу доходів та економічного аналізу
ЮРЧЕНКО Олег Андрійович
4-34-23
 
Головний спеціаліст
 
4-34-23
 
 
 
 
 
Начальник бюджетного відділу
КЛІМЕНТОВА Тетяна Григорівна
4-37-84
 
Начальник відділу фінансів установ соціального захисту населення та галузей виробничої сфери
КОМАР Наталія Вікторівна
4-23-38
Головний спеціаліст відділу фінасів установ соціального захисту населення та галузей виробничої сфери
НЕПОМЯЩА Людмила Анатоліївна
4-23-38
 
Головний спеціаліст відділу фінансів установ соціального захисту населення та галузей виробничої сфери
МИРОНЮК Ольга Миколаївна
4-23-38
 
Головний спеціаліст бюджетного відділу
КОМПАНІЙЧЕНКО Галина Дмитрівна
4-37-84
 
Головний спеціаліст бюджетного відділу
МАРУЩАК  Тетяна Борисівна
4-37-84
Головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та господарського забезпечення
-
4-34-23
Діловод
ЮРНАЄВА  Ірина Вячеславівна
5-23-31
 
 
Начальник відділу
 
4-31-25
 
E-mail:raiosvita2008@yandex.uа
 
Секретар-друкарка
БАБІЙЧУК Ірина Юріївна
4-31-25
 
Головний бухгалтер
МАЦАПЕЙ Юлія Сергіївна
4-27-12, 4-36-63
 
Завідуюча методкабінетом
БІРЮКОВА Ольга Василівна
4-25-74
 
Головний спеціаліст
МІРЯНОВА Наталія Петрівна
4-22-50
 
Головний спеціаліст
 
КОВАЛЬ Ірина Григорівна
 
4-22-50
 
Головний спеціаліст
 
ФЕДЧУК Олена володимирівна
4-22-50
 
Відділ культури , молоді та спорту райдержадміністрації
 
Начальник відділу
ТАФТАЙ Наталія Валеріївна
4-25-46
E-mail: kultura.perv.rda@ukr.net
 
Головний спеціаліст
НЄМЄЦ  Алла  Дмитрівна
4-25-46
 
Головний спеціаліст
 
ДИМОВ Олександр Анатолійович
4-25-46
 
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації
 
Начальник відділу
СОСІНОВСЬКИЙ Сергій Геннадійович
4-31-86
 
E-mail: gkharhrda@ukr.net
 
Головний спеціаліст
МАРТИНЕНКО Тетяна Анатоліївна 
4-31-86
 
Головний спеціаліст
 
4-31-86
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації
 
Начальник служби

МАЛИНОВСЬКА Тетяна Степанівна
4-20-98
 
E-mail: pervomaysky.ssd@ukr.net
 
 
Завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей
НЄВЄЖИНА Яна Сергіївна
4-20-36
 
Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення
 
 
4-20-36
 
Головний спеціаліст
МІРОШНИК Галина Емілівна
4-20-98
 
Архівний відділ райдержадміністрації
 
Начальник відділу
ПРИГАРІНОВА Вікторія Валеріївна
4-32-43
 
E-mail:pervomaysk.arxiv@ukr.net
 
Головний спеціаліст
МАЙСТРЕНКО Марина Василівна
 
 
ВЕРДИШ Наталія
4-32-43
 
Відділ адміністративно-дозвільних процедур
 
Начальник-адміністратор
 
ДЗЮБА Світлана Анатолієвна
 
3-34-73
dozv.perv.rayon@ukr.net
 
Адміністратор
 
ГНІДЕНКО Василь Афіногенович
3-34-73
Адміністратор
ЗАРІЧНА Людмила Борисівна
3-34-73