Первомайський район » Економіка » Інвестиційна діяльність
Українська
Головна Новини Децентралізація влади Звернення громадян Оголошення Електронне урядування

Інвестиційна діяльність

 ОГОЛОШЕННЯ:

Запрошуємо до участі!

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 № 917-р «Про участь України в «Міжнародній спеціалізованій виставці Експо - 2017» (далі – Експо – 2017) Держенергоефективності України з 10 червня по 10 вересня 2017 року проводить Міжнародну спеціалізовану виставку Експо – 2017, основна тема якої – «Енергія майбутнього».

            В рамках участі в Експо – 2017 перед українською стороною передбачено виконання наступних завдань:

-         представлення стану розвитку та перспектив впровадження новітніх технологій в частині сталого розвитку енергетики України;

-         залучення інвестицій в національні проекти з підвищення рівня енергоефективності, використання відновлювальних джерел енергії, впровадження механізму енергосервісу тощо;

-         презентація національної природної та культурної спадщини.

            Захід відбуватиметься за адресою: м. Астана, Республіка Казахстан.

            З інформацією щодо умов виставки можна ознайомитися на сайті Держенергоефективності України: http://expo2017ukraine.com.ua (kaz-expo@ucci.org.ua), представник Торгово-промислової палати України – Ладогубець Сергій Артемович.

  Інвестиційний паспорт Первомайського району
Формат: DOC | Добавлен: 20/02/2017 08:49:05
7544Kb Скачать скачать

 Надаємо інформацію Мінекономрозвитку щодо спеціальної програми бізнес стажувань SABIT (Special American Business Internship Training Program).

         Програма SABIT – це спеціалізована програма консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажуванням Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємств і державних службовців.

         Календар програми на 2017 рік та більш детальну інформацію про SABIT можна знайти на веб-сайті Міністерства торгівлі США за посиланням http://trade.gov/sabit/.

__________________________________________________________________________________________________

Розпочато перший конкурс на подачу заявок для участі в Програмі прикордонного співробітництва ЄІС "Басейн Чорного моря 2014-2020".


      Цілі та пріоритети:
1. Надання сприяння бізнесу та підприємництву в Чорноморському регіоні.
2. Підтримка координації у сфері охорони навколишнього середовища та спільних  дій зі зменшення рівня морського забруднення в басейні Чорного моря.

       Інформаційні матеріали стосовно умов конкурсу, рекомендацій щодо підготовки проектних ідей, аплікаційних форм, пошуку партнерів та інша корисна інформація розміщено на сайті облдержадміністрації за посиланням: http://www.mk.gov.ua/ua/euro/progmama/Chorne_more/

_____________________________________________________________________________________________________ 

Автономна Республіка 

Аджарія Грузії

Площа Республіки
2899 км2
Населення
390 000 чол.
Адміністративний центр
м. Батумі
Голова Уряду
Арчіл Хабадзе

Офіційний веб-сайт
www.adjara.gov.ge

  Інформація про Аджарську Автономну Республіку
Формат: DOC | Добавлен: 27/07/2017 09:22:18
33Kb Скачать скачать
  Візит делегації Миколаївської області до Аджарської Автономної Республіки
Формат: DOC | Добавлен: 02/12/2015 12:15:43
28Kb Скачать скачать
  УГОДА між Миколаївською обласною державною адміністрацією України та Урядом Аджарської Автономної Республіки Грузії про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво
Формат: PDF | Добавлен: 02/12/2015 12:17:31
70Kb Скачать скачать

 Матеріали всеукраїнського семінару "Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу"