Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Засідання комісії з питань захисту дітей при Первомайській райдержадміністрації

         04 травня 2017 року заступником голови Первомайської райдержадміністрації Володимиром Миколайовичем Рябченком проведено засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 7 питань:

- про надання дозволу органу опіки та піклування на дарування житлового будинку та земельної ділянки малолітній дитині;

- про надання дозволу органу опіки та піклування на укладення договору «Міни»;

- про взяття 2 сімей, які перебувають в складних життєвих, обставинах під соціальний супровід;

 - про зняття 2 сімей з  соціального супроводу;

-       про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину піклувальником щодо майна, що належить на праві користування двом дітям, позбавленим батьківського піклування;

-               про надання дозволу органу опіки та піклування та укладення договору розподілу земельної ділянки, співвласником якої є малолітня дитина;

-               звернення громадянки с. Лукашівка про повернення своїх малолітніх дітей з комунального закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" в родину.

      В ході проведення комісії було заслухано заявників, з'ясовано всі факти та обставини по кожному окремому питанню та винесено відповідні рішення. Питання подолання у районі явища соціального сирітства та реалізація права дітей, зокрема сиріт, та позбавлених батьківського піклування, на проживання та виховання в сім'ях, знаходиться на постійному контролі, надано доручення для повного та всебічного їх виконання з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

        31 березня 2017 року заступником голови Первомайської райдержадміністрації Володимиром Миколайовичем Рябченком проведено засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 6 питань:

- про надання дозволу на поділ спадкового майна від імені малолітньої дитини;

- про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною батьком та бабусею;

- про визначення місця проживання малолітньої дитини разом з батьком;

- про вирішення питання щодо повернення малолітніх дітей з комунального закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" в родину до матері;

- про взяття 3 сімей, які перебувають в складних життєвих, обставинах під соціальний супровід;

 - про зняття 4 сімей з  соціального супроводу;

         Члени комісії детально вивчили питання. Рябченко Володимир Миколайович наголосив, що за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже, на його думку, ефективний захист прав дитини - головне завдання органів державної влади на будь-якому рівні.

           За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного їх виконання з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

        З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей 20 лютого 2017 року під керівництвом заступника голови Первомайської райдержадміністрації Володимира Миколайовича Рябченка проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райдержадміністрації, на якому розглянуто 5 питань: 

-  Розгляд заяви мешканки с. Чаусово-1 Первомайського району   Миколаївської області про виведення з прийомної сім’ї дитини, позбавлену батьківського піклування, у зв’язку з досягненням повноліття;

- Розгляд заяви мешканця с. Мигія Первомайського району   Миколаївської області «Про призначення її опікуном над неповнолітніми, дітьми, позбавленими батьківського піклування;

- Розгляд питання щодо позбавлення батьківських прав громадянина  жителя с. Кінецьпіль  відносно малолітньої дитини, затвердження висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав даного громадянина для пред’явлення його до суду;

- Розгляд заяви мешканки  с. Кам’яний Міст  «Про надання дозволу на продаж житлового будинку, в якому зареєстровані та проживають двоє малолітніх дітей»;

З інформацією виступили начальник служби у справах дітей РДА, секретар комісії Тетяна Степанівна Мухільченко.

Учасники засідання комісії розглянули представлені документи, заслухали доповідачів, запрошених, обговорили питання та прийняли відповідні рішення згідно чинного законодавства.

При винесенні рішення головуючий комісії наголосив на необхідність забезпечення права кожної дитини мати родину та пріоритетність права дитини на виховання в сім'ї, на необхідність забезпечення права кожної дитини на рівень життя необхідний для її фізичного, розумового, духовного, соціального розвитку.

        З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей 31 січня 2017 року під керівництвом заступника голови Первомайської райдержадміністрації Володимира Миколайовича Рябченка проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райдержадміністрації, на якому розглянуто 5 питань: 

-  Розгляд заяви мешканки с. Лиса Гора Первомайського району   Миколаївської області про виведення з прийомної сім’ї дитини, позбавлену батьківського піклування, у зв’язку з досягненням повноліття;

- Розгляд заяви мешканця с. Катеринки Первомайського району   Миколаївської області «Про призначення її піклувальником над неповнолітньою онукою, дитиною, позбавленою батьківського піклування;

- Розгляд клопотання ПРЦСССДМ про взяття/зняття під соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З інформацією виступили начальник служби у справах дітей РДА, секретар комісії Тетяна Степанівна Мухільченко та  директор Первомайського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Зіновіївна Дяценко.

Учасники засідання комісії розглянули представлені документи, заслухали доповідачів, запрошених, обговорили питання та прийняли відповідні рішення згідно чинного законодавства.

При винесенні рішення головуючий комісії наголосив на необхідність забезпечення права кожної дитини мати родину та пріоритетність права дитини на виховання в сім'ї, на необхідність забезпечення права кожної дитини на рівень життя необхідний для її фізичного, розумового, духовного, соціального розвитку.

 

 

 

 

 

 19 лютого 2016 заступник голови райдержадміністрації Володимир Рябченко провів засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райдержадміністрації.

 

На засіданні були розглянуті наступні питання:

 

1. Розгляд заяви мешканця  села Мигія Первомайського району «Про призначення його опікуном, над дитиною-сиротою».

2. Розгляд колективного звернення працівників Підгороднянської ЗОШ щодо дій, безпідставного звинувачення, щодо знущання, приниження і ображення її та дитини, жительки смт. Підгородня, яка являється опікуном над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

3.  Розгляд заяви жителька села Кам'яний Міст про визначення способу участі у вихованні її малолітнього онука, шляхом встановлення часу та місця зустрічі. 

4. Розгляд заяви жительки села Кінецьпіль про надання дозволу органу опіки та піклування на реєстрацію малолітнього сина дитини-інваліда в її будинку.

 

 Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райдержадміністрації

 

З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Первомайського району 19 квітня 2018 року проведено чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 7 питань:

1.         Розгляд заяви громадянки України, яка зареєстрована та проживає за адресою: Миколаївська область, Первомайський район, с. Чаусове Друге, про призначення її опікуном над малолітніми онуками дітьми, позбавленими батьківського піклування.

2.         Розгляд заяв:

1) Громадянки України яка зареєстрована та проживає за адресою: Миколаївська область, Первомайський район, с. Кінецьпіль, про зняття опіки, піклування з її малолітніх онуків, дітей, позбавлених батьківського піклування, у зв’язку зі станом здоров’я (довідка від лікаря та за віком опікуна (82 роки). 

         2) Громадянки України зареєстрована та проживає за адресою: село Кінецьпіль, про призначення її опікуном/піклувальником над малолітньою/неповнолітнім сестрою/братом, дітьми, позбавленими батьківського піклування.

3.               Розгляд рішення виконавчого комітету Підгороднянської селищної ради «Про невиконання гр. обов’язків опікуна», лист Первомайського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Щодо припинення опіки над дитиною-сиротою за результатами соціального супроводу», листа Лисогірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Первомайського району про участь родини опікунів у навчанні хлопчика, який перебуває в дану закладі відповідно до витягу ПМПК. Та переведення хлопчика на повне державне утримання, на час пошуку родини.                                                     

4.               Розгляд питання щодо позбавлення батьківських прав громадянки України щодо малолітньої дитини, яка з 13.09.2017 року тимчасово влаштована до Комунального закладу «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради.

1) Підготовка позовної заяви для подачі в суд;

2) Затвердити висновок органу опіки та піклування Первомайської райдержадміністрації про доцільність позбавлення батьківських прав громадянку відносно її малолітньої доньки.  

5. Розгляд заяви прийомної матері «Про бажання повернути на спільне проживання і виховання, дитину позбавлену батьківського піклування, з Комунального закладу «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Южноукраїнської міської ради у зв’язку з покращенням стосунків та отриманням комплексу необхідної реабілітації».

6.  Розгляд заяви громадянки жительки села Кінецьпіль, яка діє по довіреності від імені сестри про надання дозволу органу опіки та піклування Первомайської райдержадміністрації матері для підтвердження права підпису договору оренди земельної ділянки  площами (3.4699га та 1.8235га) від імені малолітньої доньки, яка знаходиться в межах території Кумарівської сільської ради Первомайського району Миколаївської області.

7. Розгляд питання Первомайського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Про взяття під соціальний супровід сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та зняття з соціального супроводу сімей», лист від 16.04.2018 №115-04/01

 

    Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані і заявники, і відповідачі. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та безупереджено, фіксувала секретар -  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Т.С. Малиновська.