Первомайський район » Доступ до публічної інформації
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Доступ до публічної інформації

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

Надання публічної інформації Первомайською районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Для оформлення інформаційного запиту

на поштову адресу – 55213, м. Первомайськ, вул. Чкалова, 12;
на тимчасову електронну адресу - zvegrom@ukr.net;
телефаксом – (05161) 4 20 21
за телефоном – (05161) 4 25 64.


 

Нормативно-правова база

Форми запиту на публічну інформацію

Порядок складення та подання запитів на інформацію

Порядок оскарження рішень, дії або бездіяльності розпорядника інформації

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію

Граничні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

Інформація про посадових осіб, на яких покладено обов’язки по забезпеченню виконання законодавства про доступ до публічної інформації в структурних підрозділах Первомайської райдержадміністрації

Про затвердження Регламенту Первомайської райдержадміністрації