Первомайський район » Оголошення
Українська
Новини Звернення громадян Децентралізація влади Оголошення Електронне урядування

Оголошення

 УВАГА, КОНКУРС!

Первомайське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області

повідомляє про

оголошення конкуру

на заміщення вакантних   посад:

- головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 (тимчасово, на період відпустки для догляду за дитиною основного   працівника);

- головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 (тимчасово, на період відпустки для догляду за дитиною основного   працівника);

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад міститься на офіційному сайті Національного агентства державної служби (www.guds.gov.ua) в розділі «Вакансії»  (Миколаївська область, Первомайський район).

            Приймаються документи від інвалідів, якщо медичні висновки про умови та характер праці дозволяють виконувати відповідні функціональні обов’язки.

Додаткова інформація надається за адресою:

м. Первомайськ, вул. Вокзальна, 36, каб. 7,  тел.  (05161) 4-67-62

 

 

 

 

 Первомайська районна державна адміністрація Миколаївської області оголошує конкурс вакантної посади державної служби категорії «В» -  провідного спеціаліста відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області.

 

 

 

 До уваги жителів та аграріїв Первомайського району!

З метою забезпечення захисту права власності громадян і протидії рейдерським захопленням землі та врожаю, оперативного реагування на будь-які незаконні дії, спрямовані на протиправне захоплення майна аграріїв, сприяння правоохоронним органам у виявленні відповідних правопорушень для притягнення до відповідальності винних осіб, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.11.2017 року № 343-р «Про створення районного оперативного штабу з протидії рейдерству в аграрному секторі при Первомайській районній державній адміністрації», яке зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 23.11.2017 року за № 279/2860, у Первомайському районі створено районний оперативний штаб з протидії рейдерству в аграрному секторі при Первомайській районній державній адміністрації.

 

 

 

 

 Увага!Важлива інформація!

 Уряд прийняв рішення, що забезпечить обмін електронними документами між органами Казначейства та розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів шляхом дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу "Клієнт казначейства - Казначейство". Це передбачено розпорядженням від 15 листопада 2017 р. № 816-р щодо деяких питань дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

 Документом рекомендовано визначити пріоритетним казначейське обслуговування через систему дистанційного обслуговування "Клієнт казначейства - Казначейство" розпорядникам (одержувачам) бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів.

 

 

 

 

 Електронна черга для безробітних

 З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

 Завдяки сервісу можна не виходячи з дому записатися на первинний прийом до Центру зайнятості чи на консультацію. У випадку, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а слід напряму звернутися до спеціаліста Центру зайнятості у зарезервований час (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).

Для запису необхідно виконати наступні кроки:

1.      Заповнити обов’язкові поля

2.      Вказати мету відвідування

3.      Обрати центр зайнятості, бажану дату та час відвідування

 Для керування відвідуваннями, створеними засобами електронної черги, користувач може роздрукувати талон або відправити його на власну електронну пошту. Якщо змінились обставини, то є можливість скасувати відвідування.

 «Електронна черга реєстрації безробітних» забезпечує:

·         підтримку і розширення можливостей самообслуговування громадян;

·         зниження впливу фактору географічного розташування на отримання послуг;

·         можливість надання повного спектру послуг без зниження їх якості соціально незахищеним верствам населення.

 ТОВ «Техніка і Технологія» на рівні  країни проводить різні акційні програми, всеукраїнські конкурси («Намалюй свою мрію», «Реалізуй намальовану мрію», «Посади дерево добра», «Я винахідник») направлені на виховання послідовників справи в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі, для дітей віком 4-12 років. Всі учасники конкурсу отримують відзнаку про участь в конкурсі та пам’ятний сувенір, найкращі роботи, які повністю відповідають всім критеріям, отримують інтелектуальні призи.

Просимо приєднатися до реалізації започаткувань та поширити інформацію серед населення нашого району, залучившись до сприяння  і поширення інформації про акції і конкурси. 

Детальніше про конкурси можна дізнатися на сайті: www.t-i-t.com.ua

Телефон для довідок: 067-518-18-01 – Ольга Ігорівна.

             

 До уваги підприємців !

Виробництво та обіг харчових продуктів – підлягає державній реєстрації!
 
Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома операторів потужностей про необхідність державної реєстрації потужностей в Держпродспоживслужбі в термін до 01.12.2017 року.         
       З метою реалізації норм наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 р. № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації  з  нього заінтересованим суб’єктам», зареєстрованого в Мін’юсті 12 березня 2016 року               за № 382/28512 (далі  – наказ від 10 лютого 2016 р. № 39) у відповідності до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».                             
        Суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужність.
Зазначений обов’язок поширюється на: 
- заклади роздрібної торгівлі харчовими продуктами тваринного та рослинного походження (вода питна, напої також підлягають реєстрації) всіх форм власності – магазини, лотки з реалізації;   
- заклади громадського харчування (ресторани, бари, кафе, піцерії тощо);
- підприємства, що провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, які не мають експлуатаційного дозволу. 
Для проведення реєстрації необхідно подати до управління Держпродспоживслужби в районі заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів, відповідно до Порядку.
Державна  реєстрація  здійснюється безоплатно.
 
                         Детальніше
 
 
  

 ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ , ЯКІ САМОВІЛЬНО ЗАЛИШИЛИ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ

            Первомайським об’єднаним міським військовим комісаріатом спільно з Миколаївським зональним відділом військової служби правопорядку та працівниками  Національної поліції України проводяться заходи, щодо встановлення місця знаходження військовослужбовців ,  які самовільно залишили військові частини  протягом 2014-2017 років, та на даний час не повернулися до місця служби.

           Самовільне залишення військової частини  або місця служби - це військовий злочин,   який передбачає  покарання у вигляді позбавлення волі,  відповідно до статті 407 Кримінального Кодексу України.

             Але керуючись принципом гуманізму, відповідно до статті 92 Конституції України і Закону «Про застосування амністії в Україні» Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про амністію у 2016 році», у якому передбачено амністію за деякими статтями Кримінального Кодексу України, зокрема  звільнення від кримінальної відповідальності за скоєння військових злочинів.

           Продовжуючи переховуватись Ви  не зможете уникнути кримінальної відповідальності за скоєний військовий злочин, а з кожним днем лише обтяжуєте свою вину.

           Для вирішення питання щодо звільнення від кримінальної відповідальності необхідно самостійно звернутись до органів військової служби правопорядку або військових прокуратур гарнізонів.

           За більш детальною інформацією та надання відповідних роз’яснень звертатись до Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: Миколаївська область, місто Первомайськ, вул. Герцена, 20.

 

 

Військовий комісар

Первомайського обєднаного

міського військового комісаріату

 

полковник                                                                                                 А.С.БИЧКОВ

      

 

 Відділ економічного розвитку, торгівлі, туризму та державної реєстрації райдержадміністрації пропонує для розгляду і обговорення  проект ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ  Первомайського району на 2018 рік. Свої пропозиції чи зауваження надсилайте на електрону адресу econ.perv.rayon@ukr.net  до 13 грудня 2017 року.

 

                   07.09.2017 року розпорядженням Первомайської районної державної адміністрації від 07.09.2017 р. №261-р «Про погодження розміру щомісячної батьківської плати та встановлення у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах (школах естетичного виховання) у Первомайському районі на 2017 – 2018 навчальний рік» було прийняте рішення, яке зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Миколаївській області 14 вересня 2017 року за №236/2817.

 Графік подання проектів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів за цільовими програмами

 

Напрям реалізації (програма)

Документи, що регламентують подання заявок

Напрямки подання

Термін подання

1

2

3

4

5

1.

Програма охорони довкілля та раціонального природокористування

Постанова КМУ від 17.09.1996 року №1147  та рішення обласної ради від 25.03.2011 №5 «Про порядок планування і використання коштів обласного цільового фонду охорони навколишнього середовища

1.      Охорона і раціональне використання водних ресурсів

2.      Охорона атмосферного повітря

3.      Охорона і раціональне використання земель

4.      Охорона та раціональне використання мінеральних ресурсів

5.      Охорона та раціональне використання природних рослинних ресурсів

6.      Охорона та раціональне використання ресурсів тваринного світу

7.      Збереження природно-заповідного фонду

8.      Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів

9.      Ядерна і радіаційна безпека

10.  Впровадження економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища

Щороку до кінця червня

2

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток окремих територій

Запит департаменту економічного розвитку та регіональної політики, запити народних депутатів

В пріоритеті комплексне енергозбереження та енергоефективність об’єктів соціальної сфери

+ наявні проекти щодо будівництва нових об’єктів, або реконструкції вже існуючих в сучасних умовах

Щороку (січень-лютий),

+ додатково добір до кінця липня

3

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження

Факсограма Мінрегіону, враховуючи Постанову КМУ від 15.02.2012 року №91 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження»

Формування переліків з урахуванням пропорції, визначеної  розпорядженням КМУ  та першочергове включення  до фінансування об’єктів незавершеного будівництва (реалізація яких розпочалась в попередніх роках), будівництво та ремонт захисних споруд ЦЗ, що пройшли інвентаризацію, закупівля ЗІЗ та препаратів стабільного йоду, навчання населення користуванню об’єктами соціальної інфраструктури

+ будівництво, реконструкція капітальний ремонт, комплексне енергозбереження

Щороку червень -вересень

4

Конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 26.10.2017 №766 «Про внесення змін до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

1.         «Енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів»,

2.         «Енергоефективність державних і комунальних медичних закладів»,

3.         «Розвиток спортивної інфраструктури».

Щороку до травня місяця (в розрахунку на наступний бюджетний рік

5.

Конкурсний відбір мікропроектів місцевого розвитку, що  фінансуються  за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам

Рішення Миколаївської обласної ради

1.            «Народні доми» - реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження;

2.            ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, ЦПСМД - реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження;

3.            «Освітня галузь» - реконструкція, капітальний ремонт та енергозбереження, придбання обладнання та інвентарю;

4.            «Вуличне освітлення» - реконструкція та капітальний ремонт»;

5.            Надання допомоги для розвитку об’єднаних територіальних громад;

6.            Ремонт та покращення матеріальної бази спортивних об’єктів, які знаходяться у власності сільських та селищних рад

2017 рік

 

          Інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС її СЦ МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послу г МВС).

Па території Миколаївської області функціонує Регіональний сервісний центр МВС та п'ять територіальних сервісних центрів МВС.

Регіональний сервісний центр МВС у Миколаївській області розташовано за адресою: 54020, м. Миколаїв, пров. Транспортний, 1а/1. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва — 45 хвилин: із 13.00 до 13.45; кінець робочого дня: у понеділок, вівторок, середу, четвер - о 18.00; у п'ятницю - о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні: субота, неділя та святкові дні. Контактний телефон - (05 12) 53-14-36.

Територіальний сервісний центр МВС № 4841 розташовано за адресою: 54020, м. Миколаїв, пров. Транспортний, 1а/1. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва - відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п'ятницю -  о 18.00; у суботу - о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні - неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон - (0512) 37-40-92.

Територіальний сервісний центр МВС № 4842 розташовано за адресою: 55200, м. Первомайськ, вул. Вознесенська, 73б. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва - відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п'ятницю –  о 5.00; у суботу - о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні - неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон - (05161) 3-33-11.

Основними послугами, що надаються ТСЦ МВС, є:

- видача та обмін національного та міжнародного посвідчень водія;

- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

- видача та зберігання номерних знаків транспортних засобів; 

- оформлення дозволу па перевезення небезпечних вантажів;

- видача довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність)      судимості      або      обмежень,      передбачених      кримінальним процесуальним законодавством України.

Також у регіоні функціонує мобільний сервісний центр МВС, який за запитами місцевих органів самоврядування здійснює виїзди до населених пунктів регіону, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС. та надає найбільш запитувані послуги. Інформацію щодо можливості замовлення виїзду мобільного сервісного центру МВС можна отримати за телефоном - (0512) 53-14-36.

Отримати необхідну та актуальну інформацію стосовно послуг сервісних центрів МВС громадяни можуть на сайтах Головного (http://hsc.gov.ua/) та Регіонального у Миколаївській області (http://myk.hsc.gov.ua) сервісних центрів МВС, а також на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Головного (https://www.facebook.com/hsc.gov.ua/) та Регіонального у Миколаївській області (https://www.facebook.com/scmykolaiv/) сервісних центрів МВС.

 

 

     До уваги представників громадських організацій Первомайського району!

 

Розпочато прийом заяв для формування нового складу  Громадської ради при Первомайській райдержадміністрації в зв’язку з закінченням дворічного терміну каденції попереднього складу. До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

 

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

Заяви приймаються з 8-00 до 17-00 год. за адресою:     вул. Чкалова, 12, каб. № 28 (відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації).

Телефони для довідок: (05161) 4-27-82            

    

До відома сільгосптоваровиробників району!

 

        На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 року  № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» розпочала роботу конкурсна комісія з визначення переліку суб’єктів  господарювання агропромислового комплексу – юридичних осіб для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення банківських кредитів, склад якої затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28.07.2017 року № 270-р.

      Прийом документів на розгляд конкурсної комісії проводиться в Департаменті агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації за адресою : вул. Спаська, 1 м. Миколаїв.

      Телефон для довідок (0512) 37-74-02, (05161) 4-32-64.

       

  Постанова КМУ № 300 Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів
Формат: DOCX | Добавлен: 12/08/2017 11:00:32
33Kb Скачать скачать
  Порядок та умови проведення конкурсу з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів
Формат: DOC | Добавлен: 08/08/2017 11:38:30
72Kb Скачать скачать
  Форма заявки
Формат: XLS | Добавлен: 12/08/2017 11:39:00
37Kb Скачать скачать
  Реєстр цільового використання кредиту
Формат: XLSX | Добавлен: 12/08/2017 11:54:58
11Kb Скачать скачать
  КОМПЕНСАЦІЯ ВІДСОТКІВ ЗА КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТАМИ
Формат: DOCX | Добавлен: 12/08/2017 11:59:42
15Kb Скачать скачать

 

 

 УВАГА!!! ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА М. ПЕРВОМАЙСЬКА ТА ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ!

         Розпочато прийом документів з конкурсного відбору проектів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів.

                   Детальніше

 

 

 

 

 Оголошення

Оголошується конкурс з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів

         

 

 

 

З метою забезпечення  виконання Цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» та активізації роботи по житловому будівництву у сільській місцевості, Первомайська райдержадміністрація інформує щодо умов отримання  довгострокового кредиту СКФГО «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

  Перелік документів для отримання кредиту
Формат: DOC | Добавлен: 02/08/2017 10:31:06
96Kb Скачать скачать

 

 

 

МВСУкраїни оголошує конкурс на кращу історію «Поліцейський, який мене врятував»

Напередодні Дня Національної поліції України Міністерство внутрішніх справ оголошує конкурс ПоліцейськийЯкийМенеВрятував

 

З 26 2липня по 3 серпня всі охочі можуть поділитися власними історіями про правоохоронців, які надали допомогу, або історії, свідками яких вони стали.

Щоб взяти участь у конкурсі, заповніть відповідну форму (https://goo.gl/Nb3bvD) або просто пишіть на своїй сторінці у Facebook з хештегом #ПоліцейськийЯкийМенеВрятував

Автор найзворушливішої розповіді отримає приз!

 

 

 

    Інформуємо, що з 22 по 27 серпня 2017 року традиційно в селі Сорочинці Миргородського району Полтавської області пройде Національний Сорочинський ярмарок.

         Організатор ярмарку запрошує підприємства та установи області презентувати свої здобутки:

         Умови участі:

-                     організаційний внесок кожного учасника за одне місце – 2500 грн.;

-                     вартість одного необладнаного експоційного місця на центральній алеї – 5520 грн., на східній або західній алеях – 3060 грн.; одного кутового експоційного місця на центральній алеї – 6000 грн., східній або західній алеях – 3420 грн.

Більш детальна інформація про умови участі в ярмарку за посиланням: http://yarmarok.in.ua/.

Організатор: ТОВ «Сорочинський ярмарок»

Для довідок: тел.: (0532) 697-020; 697-021, e-mail: www.yarmarok.in.ua

 

 

 Попередження сільгосптоваровиробникам району!

 

         Увага! Високий рівень пожежонебезпеки 5-го класу! Забороняється спалювання стерні, пожнивних залишків та рештків рослинності.

         Пам’ятайте, що за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність.

                                                                                              Первомайська райдержадміністрація

  

В рамках виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2017-2018 роки 13.07.2017 року з 10.00 до 16.00 за участю представників департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації, представників банкам по кредитним ресурсам, представника районного відділення поліції, представника районної фіскальної служби, представників управління пенсійного фонду України в Миколаївській області, представників управління Держпраці у Миколаївській області, а також депутатів всіх рівнів Миколаївської області, для підприємців малого та середнього бізнесу, та бажаючих відкрити власну справу, планується проведення виїзної інформаційно-навчальної конференції на тему: «Ефективний кредит». Метою є налагодження ефективного діалогу між представниками влади та бізнесом, ознайомлення з законодавчими змінами а також інформування та консалтингове забезпечення підприємців щодо ефективних банківських фінансових продуктів, ознайомлення з дією Порядку часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

Запрошуємо взяти участь всіх бажаючих…..!

 

 

 

 Звернення до громади Миколаївської області щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»

Шановна громадськість!

З метою повного виконання в Миколаївській області Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Миколаївською облдержадміністрацією продовжується здійснення роботи щодо виявлення символіки тоталітарного комуністичного режиму на території області.

У зв’язку з цим просимо Вас долучитися до роботи в цьому напрямку і повідомляти до 07 липня 2017 року за електронною адресою politika@mk.gov.ua інформацію про наявну на території області символіку тоталітарного комуністичного режиму, зазначивши:

1) вид символіки;

2) адресу розташування.

Відповідна інформація буде узагальнена та надіслана до органів поліції для відповідного реагування.

Дякуємо Вам за співпрацю!

 


 

 ПЛАН

соціально-економічного розвитку Кам’яномостівської сільської ради

на 2017 -2020 роки

 


 

 

 Обережно, шахраї!

 

      Відділ власної безпеки Головного управління ДФС України у Миколаївській області звертає увагу на те , що протягом 2017 року на території області діють шахраї, які представляючись керівника Державних податкових інспекцій Державної фіскальної служби у Миколаївській області вимагають грошові кошти у суб’єктів господарювання або провокують на інші незаконні дії.

      У зв’язку з чим, закликаємо керівників господарювання бути пильними та не піддаватися на провокації лжепрацівників ДФС у Миколаївській області, а у разі надходження подібних дзвінків, повідомляти за номером

102 – УМВС

(0512)47-21-28 – УВБ ГУ ДФС у Миколаївській області

Та звертаємо увагу на те. Що Державна фіскальна служба при здійсненні повноважень дотримується вимог чинного законодавства України та працює виключно в правовому полі.

Адміністрація Первомайського відділення

Южноукраїнської ОДПІ

                   Шановні громадяни Первомайського району, просимо звернути увагу на те, що 31 травня 2017 року з 11.30 до 13.00  в приміщенні архівного відділу Первомайської райдержадміністрації  за адресою: м. Первомайськ, вул. Чкалова, 12,  буде  проводитись особистий виїзний  прийом громадян  директором держархіву Миколаївської області Левченко Ларисою Леонідівною.

Для попереднього запису на прийом та додатковою інформацією звертайтесь за  тел. (05161) 4-32-43.

  ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ щодо процесу ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ особам, які отримали тілесні ушкодження під час участі у РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ у 2017 році
Формат: PDF | Добавлен: 10/05/2017 14:44:32
1202Kb Скачать скачать

 До відома громадян м.Миколаєва та Миколаївської області!

            Відповідно до ст.22 Закону України «Про звернення громадян» керівники та інші особи органів державної влади зобов’язані проводити особистий прийом громадян, зокрема, за місцем роботи і проживання громадян.

            У зв’язку з тимчасовою окупацією території півострова Крим, наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора України від 12.06.2014 №33ш прокуратуру Автономної Республіки Крим передислоковано до м.Києва.

            Протягом травня 2017 року керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим проводитимуться виїзні прийоми громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, на базі окремих регіональних та місцевих прокуратур.

            Виїзний прийом громадян проводитиметься, зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та інших питань.

            Так, 25 травня 2017 року з 10.00 до 13.00 у приміщенні прокуратури Миколаївської області (м.Миколаїв, вул. Спаська, 28) заступником прокурора Автономної Республіки Крим Хорсуненком Олегом Володимировичем буде проводитись прийом громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596-73-57                   (Вікторія Мозгова).

                                                                   Шановні  споживачі  природного газу !

За інформацією ГОВ «Миколаївгаз збут» у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 N 187 кінцева ціна природного газу для побутових споживачів з 01 квітня 2017 року становить 6 957,90 гри. за 1000 куб.м. на відміну від попередньої - 6879 грн. за 1000 куб.м.

 

Роз’яснення вимог діючого законодавства і нормативно - правових актів з питань ціноутворення на природний газ.

 

01.10.2015 набув чинності Закон України "Про ринок природного газу" статтею 11 якого визначено, що з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу на суб'єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов'язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України після консультацій із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства. Такі обов'язки мають бути чітко визначеними, прозорими, недискримінаційними та заздалегідь не передбачати неможливість їх виконання.

Відповідно до статті 11 Закону постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2017            N 187 затверджено Положення про покладання спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (далі - Положення), яке визначає обсяг та умови виконання спеціальних обов'язків, що покладаються на суб'єктів ринку природного газу, на період з 1 квітня 2017 р. по 1 квітня 2018 року.

При цьому попередня Постанова Кабінету Міністрів України  № 758 від 01.10.2015 р., якою були встановлені граничні роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів (п.2 Постанови № 758) втратила чинність в зв’язку із закінченням строку її дії.

Враховуючи взяті Україною зобов'язання щодо подальшої лібералізації газових тарифів, зокрема щодо відокремлення тарифів на транспортування і розподіл газу від вартості газу як товару (п/п. b, п. 33, розділ E. Політика в енергетичному секторі Меморандуму про економічну і фінансову політику) Положенням визначено, зокрема, що НАК "Нафтогаз України" з 1 квітня 2017 р. здійснює продаж/постачання природного газу відповідно до пунктів 10 - 12 цього Положення для побутових споживачів, релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності) та виробників теплової енергії в рамках виробництва теплової енергії з метою надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню та релігійним організаціям (крім обсягів, що використовуються релігійними організаціями для провадження їх виробничої діяльності) за ціною, що становить 4942 гривні за 1000 куб. метрів (без урахування ПДВ, тарифів на транспортування та розподіл природного газу, які підлягають обов'язковій оплаті відповідно до умов договорів розподілу природного газу та величини торговельної надбавки (націнки) постачальника природного газу із спеціальними обов'язками, максимальний рівень якої визначений пунктом 14 цього Положення).

З метою забезпечення єдиного підходу до визначення вартості послуги з газопостачання для побутових споживачів та релігійних організацій, як комунальної послуги, передбаченої Законом України "Про житлово-комунальні послуги", існує необхідність визначення формули розрахунку цієї вартості.

Враховуючи, що відповідно до рішення НКРЕКП (постанова від 10.04.2017 № 494, що набула чинності  28.04.2017 р.), до встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу, виходячи з величини приєднаної потужності об’єкта споживача відповідно до Кодексу газорозподільних систем, залишені в силі тарифи на транспортування та розподіл природного газу, що діяли з 01 січня 2017 р.

Таким чином вартість послуги з газопостачання для побутових споживачів та релігійних організацій повинна розраховуватись  за такою формулою:

Впг = ((Цопт х (1+Вп/100) х Ог +Вт +Вр) х Кпдв (гривень),

де Впг - вартість послуги з газопостачання для побутових споживачів або релігійних організацій;

Цопт - оптова ціна на природний газ, за якою НАК "Нафтогаз України" продає/постачає природний газ відповідно до пунктів 10 - 12 цього Положення для побутових споживачів та релігійних організацій, яка визначена пунктом 13 цього Положення

Вп - торгівельна надбавка (націнка) постачальника природного газу, визначена пунктом 14 цього Положення;

Ог - обсяг природного газу спожитого у розрахунковому періоді;

Вт - вартість послуги з транспортування природного газу, яка визначається з урахуванням тарифів установлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (без урахування податку на додану вартість);

Вр - вартість послуги з розподілу природного газу, яка визначається з урахуванням тарифів установлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (без урахування податку на додану вартість);

Кпдв - коефіцієнт, що враховує податок на додану вартість, визначений відповідно до Податкового кодексу України."

При цьому здійснювати продаж природного газу побутовим споживачам постачальники  зобов’язані за ціною, в якій торговельна надбавка (націнка) згідно з п.14 Постанови № 187 від 22.03.2017 р. не може перевищувати 2,5% ціни закупівлі природного газу у НАК ”Нафтогаз України” (без урахування ПДВ). На виконання вимог вищевказаної постанови, ТОВ «Миколаївгаз збут» прийнято рішення про встановлення торговельної надбавки (націнки) як постачальника зі спеціальними обов’язками для потреб побутових споживачів – 123,55 грн. (без ПДВ).

            Тобто з 01 квітня 2017 року  кінцева ціна реалізації природного газу для побутових споживачів ТОВ «Миколаївгаз збут» з 01.04.2017 р. становить 6 957,90 грн.

            При цьому до структури роздрібної  (кінцевої) ціни газу входить: його вартість як товару – 4849,00 грн., торговельна націнка НАК «Нафтогаз України» в розмірі 93,00 грн., торговельна націнка постачальників – 123,55 грн. З урахуванням транспортних витрат у розмірі 732,70 грн. та ПДВ – 1159,65 грн., кінцева ціна для побутових споживачів з 1 квітня 2017 року становить 6957,90 грн. за 1000 куб.м газу.

           

_____________________________________________________________________________

 

ІНФОРМАЦІЯ

яка буде розміщена на зворотній стороні рахунків за спожитий природний газ в квітні 2017 року, які будуть надані споживачам

 

1-ий блок «Борг субсидіантів» друкується тільки для отримувачів субсидій – боржників за станом на 01.05.2017.

Шановний споживачу!

Згідно постанови Кабінету міністрів України №300 від 26.04.2017 року призначення субсидії на наступний період відбудеться лише при відсутності заборгованості за спожитий газ після закінчення опалювального  сезону.

У разі наявності простроченого понад два місяці боргу за спожитий газ, Управління соціального захисту населення (УСЗН) НЕ буде автоматично призначати субсидію на наступний період. Про що споживач має отримати відповідне повідомлення від УСЗН.

У разі отримання від УСЗН повідомлення про непризначення субсидії,  споживачу – отримувачу субсидії необхідно протягом двох місяців сплатити борг за спожитий газ та надати документальне підтвердження сплати заборгованості Управлінню соціального захисту населення.

Для продовження субсидії в автоматичному режимі у травні 2017 р. без звернення до УСЗН, вам необхідно терміново сплатити борг за спожитий газ, сума якого вказана в цьому рахунку.

2-ий  блок  «ЦІНА»

Шановний споживачу!

Відповідно до постанови Кабінету міністрів від 22 березня 2017 року № 187, ціна природного газу для побутових споживачів, без врахування податків та транспортних витрат, встановлена на рівні 5065,55 грн. за 1000 куб м. До структури роздрібної  (кінцевої) ціни газу входить: його вартість як товару – 4849,00 грн., торговельна націнка НАК «Нафтогаз України» в розмірі 93,00 грн., торговельна націнка постачальників – 123,55 грн. З урахуванням транспортних витрат у розмірі 732,70 грн. та ПДВ – 1159,65 грн., кінцева ціна для побутових споживачів з 1 квітня 2017 року становить 6957,90 грн. за  1000 куб.м газу.

 

3  блок  «Енгергоодиниці»  

Шановний споживачу!

Ви отримали рахунок, в якому об’єм спожитого газу  вказано не лише у звичних кубометрах, а й в трьох енергетичних одиницях*: кіловат-годинах (кВт-ч), гігакалоріях (Гкал) і мегаджоулях (МДж). Перерахунок спожитого газу з кубічних метрів в енергетичні одиниці здійснено відповідно до якості газу, що постачається до вашої оселі. Надання щомісяця такої інформації до відома споживачів передбачено Постановою НКРЕКП від 26.01.2017 р. №84. Таким чином, Україна поступово втілює європейську систему розрахунків, виходячи з енергетичної цінності палива. Що дозволить споживачеві порівняти ефективність і вартість різних енергоресурсів – газу, електроенергії, вугілля та інше.

Як здійснюється перерахунок кубічних метрів газу в енергоодиниці: обсяг спожитого газу в енергетичних одиницях (Е) розраховують за формулою: E = V × K × Hcз.

Дані для розрахунку:

1. Об’єм споживання газу (V), який визначається за показаннями лічильника чи нормами.

2. Об’єм споживання газу приведений до стандартних умов (температура 20С, тиску 760 мм рт. ст.), для розрахунку якого використовують коефіцієнти (К). Ці коефіцієнти містяться в Методиці, яка затверджена Наказом Мінпаливенерго від 26.02.2004 р. №116.

3. Є затверджений маршрут, по якому до Вашої оселі постійно транспортується газ, який вказаний в рахунку і оприлюднений на сайті ПАТ «Миколаївгаз збут». Калорійність газу (Нсз) на Вашому маршруті визначається щомісяця.

Перерахунок в різних одиницях здійснюється за співвідношеннями:

1 кВт·год = 0,859845·10-3 Гкал.

1 кВт·год = 3,6 МДж.

_________________________________________________________________________

 

Первомайська райдержадміністрація

                                                           АГРАРНІ РОЗПИСКИ

Основною метою запровадження Аграрних розписок в Україні є створення більш гнучкого і дієвого механізму фінансування та покращення доступу малих та середніх агровиробників до фінансових ресурсів.

Аграрна розписка (АР) дозволяє агровиробникам отримати додаткове фінансування або товарно-матеріальні цінності під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.

В залежності від умов розрахунку аграрні розписки можуть бути двох видів:

1.                  Товарною -  предметом зобов’язання за товарною аграрною розпискою є безумовна поставка сільськогосподарської продукції згідно із вказаними в розписці кількістю та якістю, чи згідно з формулою перерахунку на випадок поставки продукції іншої якості

 

2.                  Фінансовою - предметом зобов’язання за фінансовою аграрною розпискою є виплата грошових коштів згідно з формулою розрахунку суми, прив'язаної до конкретного виду та кількості сільськогосподарської продукції

Фінансування за аграрною розпискою є доступним для всіх суб’єктів господарювання, які мають право власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення або право користування такою земельною ділянкою на законних підставах для здійснення виробництва сільськогосподарської продукції.

Важливо пам’ятати: основною заставою виступає майбутній врожай вирощений на відповідних земельних ділянках. Земельні ділянки не є об’єктом застави.

Кредиторами за аграрною розпискою можуть бути фізичні або юридичні особи: постачальники товарно-матеріальних ресурсів (насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин, сільськогосподарської техніки, паливно-мастильних матеріалів тощо), виконавці робіт і послуг, банки та інші фінансові установи, трейдери, компанії, які займаються переробкою продукції тваринництва і рослинництва, тощо.

Основні кроки оформлення і дії аграрної розписки:

1.                  Поставка кредитором товарно-матеріальних ресурсів чи послуг агровиробнику;

 

2.                  Випуск і передача АР від агровиробника кредитору;

1.                  Під час видачі аграрна розписка підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню і реєстрації в Реєстрі аграрних розписок.http://www.agroregisters.com.ua/

3.                  Виконання АР:

1.                  У випадку товарної АР: поставка с/г продукції агровиробником кредитору. За згодою сторін виконання зобов'язань за товарною АР можна здійснити шляхом передачі складських документів на сільськогосподарську продукцію, що зберігається на товарному складі;

 

2.                  У випадку фінансової АР: переказ грошових коштів агровиробником коштів на вказаний кредитором банківський рахунок;

 

4.                  Повернення кредитором погашеної АР агровиробнику.

СПИСОК КОМПАНІЙ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ АГРАРНИХ РОЗПИСОК*:

Постачальники насіння та засобів захисту рослин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агро Арена

Валерій Зайвий050-464-2510

Агроскоп

Сергій Хейфец 067-506-9273

АЗД

Анатолій Личко 050-476-2836

Бізон Тех 2006

Олександр Миронець050-363-2336

Влажена

Володимир  Грабовський 097-349-0953

ЕкотехнологіяАгро

Ірина Татарченко 050-553-4243

ЕкспертизаЛюкс

Марк Романов050-657-8509

Ерідон МПП

Володимир Зінкевич050-441-6932

ІмперіяАгро

Володимир Мулявка067-630-3466

Компанія Маїс

Микола Мельник 050-342-5020

Монсанто

Олександр Гладун  050-333-7989

Південьагрохім

Євген  Васильєв 050-318-3120

Прагматік

Дмитро Хруцький 067-947-4548

 

Антон Короленко 067-555-2748
Роман Хрипко 067-555-2756
Віктор
Борчевський 067-555-2741

Сингента

 

ТДН

ЛюбовМаркович050-213-0493

Українська Аграрно-Хімічна Компанія

Віктор  Іонов  067 409 22 51

 

Постачальники паливно-мастильних матеріалів:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

ОККО Агротрейд

Віктор Кириченко 067-208-1391

Володимир  Ожерельєв 067-208-1589

 

Постачальники техніки і запчастин:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

Агсолко Україна

ВалерійНестеренко050-352-7326

Ерідон Тех

ОлександрКучеренко050-443-2674

 

 

Банки та інші фінансові установи:

Назва компанії

Контакти регіонального представника

OTPБанк

ІванЄрко 067 216-3919

Дмитро Корибут 066 153-19-33

 

 

 

* Компанії подані в алфавітному порядку

 

Список компаній постійно доповнюється. Слідкуйте за оновленням інформації на цій сторінці.

 

 


 

 

НОТАРІУСИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЩО НАБУЛИ СТАТУСУ РЕЄСТРАТОРІВ РЕЄСТРУ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

МіщенкоМаріяВолодимирівна - приватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу тел. (0512) 722-212, 465-592, (097) 402-13-81

Нікітін Руслан Володимирович - ПриватнийнотаріусМиколаївськогоміськогонотаріального округу; тел. (099) 137-47-22; (098) 568-50-13

 Для ознайомлення з актуальним списком нотаріусів, що набули статусу реєстраторів Реєстру аграрних розписок, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Розмір плати за вчинення нотаріальних послуг приватним нотаріусом визначається за домовленістю сторін.  Розмір плати може залежати від вартості аграрної розписки та обсягу документів, із якими працюватиме нотаріус. 

 

1.                  Розмір плати, яка справляється за вчинення нотаріальних дій приватними нотаріусами, не може бути меншим від розміру ставок державного мита, яке справляється державними нотаріусами за аналогічні нотаріальні дії.  Державне мито за посвідчення аграрної розписки становить 0,01% предмету застави, але не менше 5 і не більше 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

2.                  Крім нотаріальних послуг, потрібно сплатити 150 грн. за внесення запису до Реєстру аграрних розписок;

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!

Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір громадян для прийому на військову службу за контрактом до військових частин Збройних Сил України з проходженням навчання у навчальних центрах, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями високомобільних десантних військ, танкових, розвідувальних спеціальностей, артилерії, зв’язку, водіїв та багато інших.

Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, грошове забезпечення складає від 7000 до 8500 гривень щомісячно.

Військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передбачені додаткові виплати, які з 1 січня 2017 року встановлені в розмірі від 2400 до 6000 гривень щомісячно.

На військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу відбираються та приймаються придатні до військової служби за станом здоров’я громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір, виявили бажання проходити військову службу в Збройних Силах України та мають відповідний рівень фізичної підготовки, з числа:

-                      громадян призовного віку, які мають вищу, спеціальну, технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;

-                      військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою віком до 60 років.

При проведенні заходів щодо відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом здійснюється всебічне вивчення їх моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби в Збройних Силах України та готовність до виконання військового обов’язку.

Військовослужбовцям служби за контрактом держава гарантує:

-                      стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення;

-                      щорічну одноразову матеріальну допомогу;

-                      грошову допомогу на оздоровлення при вибутті у відпустку;

-                      можливість вибору місця проходження військової служби та посади;

-                      безкоштовне речове забезпечення;

-                      соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

-                      можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах

та здобуття спеціальності;

-                      забезпеченість житлом, або грошову компенсацію за піднайом житла;

-                      можливість отримання пенсії за вислугу років;

- можливість, при проходженні служби громадян, які мають вищу освіту, отримати офіцерське звання.

За інформацією звертатися до Первомайського об'єднаного міського військового комісаріату щодня з 09.00 до 16.00 годин, за адресою: м. Первомайськ, вул. Герцена 20 (контактний телефон 0988450408).

 

 

                                                                      Про інформування трудових мігрантів.

 

     Кабінет Міністрів України видав розпорядження від 12 квітня 2017 року № 257-р  «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення реінтеграції в суспільство трудових мігрантів і членів їх сімей».

     З метою його виконання управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації надає інформацію щодо сприяння спільно  з центром зайнятості  працевлаштуванню трудових мігрантів і членів їх сімей після повернення в Україну з урахуванням рівня їх освіти, професійного досвіду, кваліфікації та потреб ринку праці.

      Проводиться інформування українських мігрантів, які повернулися в Україну, з питань зайнятості, провадження підприємницької діяльності та соціального забезпечення. На постійній основі проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота.

    За більш детальною інформацією можете звертатися в управління соціального захисту населення за адресою: м. Первомайськ, вул. Київська, 50 (кабінет № 3, телефон: 4-22-26.)

 

Головний спеціаліст

відділу праці управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

Грицик А.В.

 

 ОГОЛОШЕННЯ:

Запрошуємо до участі!

 EXPO-2017 - «Енергія Майбутнього» з 10 червня по 10 вересня 2017 року

 

 

 

      Первомайська районна державна адміністрація Миколаївської області повідомляє, що у Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області 31.01.2017 року за № 24/2605 зареєстровано розпорядження Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області від 31.01.2017 року № 39-р «Про організацію громадських робіт на підприємствах, в установах та організаціях Первомайського району на 2017 рік» (додається). 

  ПЛАН соціально-економічного розвитку Кам’яномостівської сільської ради на 2017 -2020 роки
Формат: DOC | Добавлен: 10/04/2017 09:39:26
493Kb Скачать скачать

 Урядова «гаряча лінія» - 1545

Описание: http://www.kmu.gov.ua/img/1x1.gif

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

 

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

 

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»

+38 (044) 284-19-15 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).

 

Працює «гаряча лінія» для підприємців

0-800-503-045.

(Режим роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю до 16:45. У вихідні, святкові дні та у неробочий час дзвінки на «гарячу лінію» для підприємців за бажанням заявника переадресовуються на урядову «гарячу лінію»).

 

Громадяни також мають можливість подати електронне звернення до органів виконавчої влади через веб-сайт Урядового контактного центру: www.ukc.gov.ua

 

Подати ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

На базі Урядового контактного центру цілодобово працюють спеціалізовані «гарячі лінії»:

- з питань інформування громадян України, які переселяються із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України;

- з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Будь ласка, звертайтесь на вищезазначені спеціалізовані «гарячі лінії» за номерами телефонів 1545, +38 (044) 284-19-15 (для громадян України, які перебувають за кордоном), а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

 

 

 

 

 

 Телефон «Гарячої лінії»  місцевої прокуратури з питання боротьби з торгівлею людьми (05161) 4-36-07

У разі виявлення таких випадків необхідно невідкладно інформувати Первомайську місцеву прокуратуру.

 

 

 Інформація про проведення Міжнародної акції “Тризуб це Україна“

(“Trident is Ukraine“)

 У зв`язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема в ідентифікації українських національних символів закордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення державних символів України з символами ультраправих рухів. Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості закордоном про поточний стан справ в Україні.

З цього приводу оголошується флеш-моб “Тризуб це Україна“ (“Trident is Ukraine“), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.

Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання “Співпраця: Україна-Діаспора“.

Приєднуйтесь до акції наступним чином:

1) Роздрукуйте плакат з гаслом акції “Тризуб це Україна“ або “Trident is Ukraine“ та зробіть горизонтальне фото.

2) Фото розмістіть на офіційній сторінці акції www.facebook.com/events/234505363677566/ та на своїх сторінках у соціальних мережах обов’язково вказавши хештеґ #ТризубцеУкраїна #TridentisUkraine і місто та країну, де зроблено фото.

Нпр.: Волноваха, Україна #ТризубцеУкраїна або Toronto, Canada #TridentisUkraine.

3) Також можна відправити фотографії де одна особа або група осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба, або фото на якому учасники сформують форму тризуба. Креативність за кожним з вас.

4) В соціальних мережах відмітити декілька своїх друзів та передати їм естафету.

5) Фото гарної якості (для друку) надіслати на електронну адресу: tridentisukraine@gmail.com

Плакати завантажити за наступним посиланням: https://www.dropbox.com/sh/6zvjc3c46jxov44/AAADt76UJRUXrTwyolO6Rp8qa?dl=0

Кінцем серпня 2017 р. в м.Дніпро під час проведення Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017» планується фотовиставка найкращих та найцікавіших фотографій.

Закликаємо приєднуватись до акції!

https://www.facebook.com/CKYMO/

 

 

 

УВАГА КОНКУРС!

Первомайська районна державна адміністрація Миколаївської області оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель і виконавця торгів на конкурентних засадах, який буде залучений у 2017 році для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок Первомайського району Миколаївської області.

     Назва та місце знаходження органу, що проводить конкурс: конкурсна комісія Первомайської районної державної адміністрації,  вул. Чкалова, 12, м. Первомайськ, Миколаївська область, 55213.

1. Мета проведення робіт: проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, які пропонуються для продажу в 2017 році.

            2. Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт з оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, строк виконання робіт (у календарних днях), а також інформацію про кількість звітів про експертну грошову оцінку, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу.

            Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу. Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії. У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається. Строк виконання землевпорядних робіт: не більше 30 днів.

            3. Перелік підтвердних документів:

            - заява про участь у конкурсі з відбору виконавця робіт з оцінки земель за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт з оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства від 25.09.2012 року № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.09.2012 року за №1655/21967;

            - копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);

            - згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця) згідно з додатком 2 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт з оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства від 25.09.2012 року № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.09.2012 року за №1655/21967;

    - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

    - копія(ї) ліцензії(й);

    - копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

    - проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

            4. Строк подання документації: до 06 березня 2017 року (включно).

            5. Поштова адреса, за якою подаються документи: вул. Чкалова, 12, м. Первомайськ, Миколаївська область, індекс 55213.

            6. Дата, час та місце проведення конкурсу: 13 березня 2017 року о  10:00 годині у приміщенні Первомайської районної державної адміністрації за адресою: вул. Чкалова, 12, третій поверх, 26 каб., м. Первомайськ, Миколаївська область, індекс 55213.

            Додаткова інформація за телефоном: (05161) 4-37-62.

 

 

                                                                       Первомайська районна державна адміністрація

 

 

   Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України фінансове управління райдержадміністрації надає звіт про виконання зведеного та районного бюджетів Первомайського району за 2016 рік

 

  Стаціонарні пункти обігріву Первомайського району
Формат: DOCX | Добавлен: 05/01/2017 09:45:55
19Kb Скачать скачать
  39-р від 31.01.2017 "Про організацію громадських робіт на підприємствах, в установах та організаціях Первомайського району на 2017 рік"
Формат: DOC | Добавлен: 31/01/2017 16:08:26
122Kb Скачать скачать

 СКОРИСТАЙТЕСЯ ІНТЕРНЕТОМ, ЩОБ ОТРИМАТИ ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

 

З 13.01.16 запрацював унікальний сервіс з електронних послуг для осіб, що шукають роботу та безробітних. За допомогою Інтернету можна записатись на індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості без попереднього відвідування центру зайнятості. На порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua громадянам України через рубрику «Електронні послуги» стала доступна функція «Електронна черга реєстрації безробітних» http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about.

Громадяни можуть записатись на:

·отримання консультації;

·перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи.

У разі якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутись до фахівця центру зайнятості у зарезервований час (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).

 

Омельченко Л.М. директор Первомайського МРЦЗ

 

 

 

 

 

ВАЖЛИВО ! для  військовослужбовців строкової служби

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 року №185 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, який набрав чинності 22.04.2015 року, тобто застосовується з цієї дати.

З метою вірного застосування норм права  пропонуємо військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби у 2015 році  звернутися  до Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату для оформлення подання до органів соціального захисту населення  на виплату матеріальної допомоги.

Перелік необхідних  документів:

- військово-обліковий документ (військовий квіток, для підтвердження  періоду  проходження військової строкової служби);

- довідка з місця роботи про отримувану середню заробітну плату (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях  перед призовом на строкову службу);

- копія трудової книжки, завірена за останнім місцем роботи;

- реквізити банка, особовий рахунок  особи для перерахування матеріальної допомоги .


Бюджетні кошти спрямовуються на виплату матеріальної допомоги громадянам України, які звільнилися з військової строкової служби, в розмірі:

- середньої заробітної плати на день призову, але не менше мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях);

- мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали)

Виплата матеріальної допомоги здійснюється органами соціального захисту населення

За  допомогою в оформленні  документів звертатися

до Первомайського ОМВК , працівника ЗСУ Пенчак О.В.

тел. (05161) 4-22-67;   моб. 0935408823

 

_______________________________________________________________________________________________________

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ!

 

На базі Первомайського об’єднаного управління Пенсійного фонду України щомісяця в кожну третю п`ятницю о 15:00 за адресою: вул. Вокзальна (Революції), буд. 36, каб. 2 проходять заняття у «Школі майбутнього пенсіонера», під час яких Ви зможете отримати детальну консультацію з питань пенсійного забезпечення.

Людина, яка стоїть на порозі пенсійного віку, повинна замислитися над питанням своєчасного призначення своєї пенсії. Адже буває, що звернувшись до органів Пенсійного фонду, у майбутнього пенсіонера не вистачає необхідних документів, на збір яких потрібно використати багато часу, що спричиняє призначення пенсійних виплат в довші строки. Саме для того, аби уникнути прикрих несподіванок, які можуть спіткати людину на порозі пенсійного віку, громадянам необхідно звертатись до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання для завчасного опрацювання наявних документів для призначення пенсії.
Необхідно пам’ятати, що при невідповідності будь-яких літер в прізвищі, імені та по-батькові, а також дати народження в трудовій книжці, дипломі, військовому квитку з паспортом, потрібне підтвердження приналежності вищезгаданих документів. В документах не допускаються виправлення чи дописки іншим чорнилом.

ПАМ`ЯТАЙТЕ, ЩО ПОПЕРЕДНЯ ПРАВОВА ОЦІНКА ПЕНСІЙНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТАМИ УПРАВЛІННЯ ДОЗВОЛИТЬ ВЧАСНО ВИЯВИТИ ТА УСУНУТИ НЕДОЛІКИ В ДОКУМЕНТАХ, ЗІБРАТИ ВСІ НЕОБХІДНІ ДАНІ ДО ВИНИКНЕННЯ ПРАВА НА ПЕНСІЮ. ЦЕ ДОПОМОЖЕ МАЙБУТНЬОМУ ПЕНСІОНЕРУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ У НАЙКОРОТШИЙ СТРОК ПІСЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ.

 

Телефон для довідок: 4-67-62

Керівництво Первомайського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

________________________________________________________________________________________________________  

  Перелік документів для отримання кредиту на придбання житлового будинку (квартири)
Формат: DOC | Добавлен: 08/08/2016 15:35:01
85Kb Скачать скачать
  Рішення №16 Про затвердження Цільової регіональної Програми «Власний дім»
Формат: RAR | Добавлен: 08/08/2016 15:42:38
99Kb Скачать скачать
  Перелік документів для отримання кредиту на реконструкцію та добудову
Формат: DOC | Добавлен: 08/08/2016 15:38:39
63Kb Скачать скачать
  Перелік документів для отримання кредиту на спорудження інженерних мереж (газифікації, водопостачання, електричного опалення)
Формат: DOC | Добавлен: 08/08/2016 15:40:52
62Kb Скачать скачать

 _____________________________________________________________________________________________________________

Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2012 – 2017 роки

До відома жителів сільської місцевості!

Власний будинок – запорука сімейного добробуту!

В Миколаївській області діє Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім», впроваджується за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради та спрямована на створення відповідних житлових та соціально-побутових умов саме для сільського населення області, в першу чергу для молодих спеціалістів, молодих сімей, працівників соціальної сфери села, сільськогосподарських формувань, обслуговуючих галузей. На сьогодні вона є практично єдиною реальною можливістю для поліпшення умов проживання на селі.

Реалізується Програма шляхом надання сільським мешканцям пільгових довгострокових кредитів під 3 відсотки річних та безвідсоткових кредитів сім’ям з трьома і більше неповнолітніми дітьми, на будівництво,  реконструкцію, добудову, придбання індивідуальних житлових будинків з надвірними підсобними приміщеннями, спорудження інженерних мереж, зі строком погашення кредиту до 20 років, а для молодих сімей (подружжя, вік якого не перевищує 35 років) - до 30 років.

Кредит на спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій мають право мати також мешканці сіл пенсійного віку.

Граничні суми кредиту, залежно від видів кредитування, складають:

200000 грн. – на будівництво нового житла,

100000 грн. – на придбання,  добудову,  реконструкцію  житла,

20000 грн. – на спорудження інженерних мереж (газифікація, водопостачання, електроопалення), та підключення їх до існуючих комунікацій.

З питань отримання кредитів звертатися до спеціалізованої кредитно-фінансової господарської організації "Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі",  який знаходиться за адресою:  м. Миколаїв, вул. Робоча-2А, офіс 508.

Консультацію стосовно умов надання довгострокового пільгового кредиту сільським мешканцям можливо отримати за телефоном: 0512-56-34-22».

  На Миколаївщині запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань
Формат: DOCX | Добавлен: 21/07/2016 15:30:29
18Kb Скачать скачать

На Миколаївщині запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань

«До відома сільгосптоваровиробників району, голів селищної та сільських рад»

З метою можливості поліпшення житлових умов мешканців села, в області продовжує діяти Цільова регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» (далі - Програма).
Рішенням сесії обласної ради від 10.06.2016 до Програми внесено зміни, а саме:
- збільшено граничні суми кредитів (нове будівництво – 300 тис.грн., придбання житла – 200 тис.грн., реконструкція житла та добудова незавершеного будівництва – 150 тис.грн., будівництво інженерних мереж – 50 тис.грн.;
- введено новий вид кредитування – термосонація житла (утеплення зовнішніх фасадів, теплова ізоляція підвалів, заміна вхідних дверей та віконних блоків), гранична сума кредиту – 100 тис.грн.;
- до кола позичальників включено учасників АТО та громадян України, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.
Перелік документів на отримання довгострокового пільгового кредиту можна отримати в управлінні агропромислового розвитку Первомайської райдержадміністрації .
Телефон для довідок: (05161) 4-32-64.

СТАНЬ ВІЙСЬКОВИМ ЗА КОНТРАКТОМ!

 

Первомайський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів для прийому на військову службу за контрактом до військових частин Збройних сил України та навчальних центрів, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями високо-мобільних десантних військ, танкових, розвідувальних спеціальностей, артилерії, зв’язку, харчування, водіїв та інших.

 

З січня 2016 року військовослужбовцям служби за контрактом підвищене грошове утримання більш ніж у двічі. Для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу, які уклали перший контракт воно складає  від 7000 до 9000 гривень щомісячно. Військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, передбачені додаткові виплати.

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

Військовослужбовцям служби за контрактом держава гарантує:

 

-         стабільне без затримок щомісячне грошове забезпечення;

-         щорічну одноразову матеріальну допомогу;

-         грошову допомогу на оздоровлення при вибутті у відпустку;

-         можливість вибору місця проходження військової служби та посади;

-         безкоштовне речове забезпечення;

-         соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей;

-         можливість безкоштовного навчання у вищих військових навчальних закладах та здобуття спеціальності;

-         забезпеченість житлом, або грошову компенсацію за піднайом житла;

-         можливість отримання пенсії за вислугу років;

     -  можливість укладення короткострокових контрактів на особливий період або до оголошення рішення про демобілізацію.

 

        При проведенні відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом враховуються встановлені вимоги до стану здоровя, моральних, ділових, фізичних, інтелектуальних, професійних та інших особистих якостей, ставлення до служби в Збройних Силах України та готовність до виконання військового обов’язку.          

 

      Для отримання інформації щодо умов прийому  на військову службу за контрактом, наявності вакантних посад військовослужбовців служби за контрактом, бажаючим потрібно звертатись до Первомайського обєднаного міського військового комісаріату, щочетверга з 9.00 до 16.00 за адресою: місто Первомайськ, вулиця Герцена, 20

 

     Чекаємо на всіх, хто зацікавлений військовою службою та готовий до захисту своєї Батьківщини!     

 

 

  Шановні жителі Миколаївщини!

              Управління СБУ закликає усіх мешканців області повідомляти про відомі вам факти прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб, про факти чи наміри здійснення ними сепаратистської, терористичної, диверсійної або розвідувально-підривної діяльності проти України цілодобово за телефонами «довіри» Управління СБУ (0512) – 49-03-22 та чергового по УСБУ (0512) – 37-00-70. Крім того, ви можете надати наявну у вас інформацію про факти підготовки та вчинення протиправних дій терористичного чи диверсійного характеру на електронну скриньку Управління: usbu_myk@ssu.gov.ua, а також передати її особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 40.

                                               Прес-група Управління СБ України в Миколаївській області                                                                                                       

 ПАМ’ЯТКА

першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій

у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

               1. Заходи попереджувального характеру:

 

- здійснити комплексне обстеження стану надійності охорони об'єкта, посилити пропускний режим по допуску на об'єкт автотранспорту, персоналу і відвідувачів, проводити ретельну перевірку ввезеного на об'єкт майна і внесеної ручної поклажі. Для цих цілей використовувати технічні засоби (металодетектори, газоаналізатори, дзеркала для огляду автомобілів та ін.);

- вжити додаткових заходів щодо інженерно-технічної оснащеності об'єкта, додатково встановити модернізовані системи сигналізації і відеоспостереження в зонах підвищеного ризику;

- оснастити телефони об'єкта, зазначені в офіційних довідниках, автоматичними визначниками номера і звукозаписною апаратурою;

- у випадку загострення криміногенної обстановки в регіоні ввести чергування співробітників підрозділів безпеки, підсилити контроль за роботою особового складу охорони, регулярно здійснювати перевірки несення служби в денний і нічний час;

- сформувати у кожній черговій зміні охорони (у разі наявності) групи негайного реагування. У ході щоденних інструктажів уточнювати бойовий розрахунок особистого складу, що заступає на чергування, звертати особливу увагу на доведення оперативної обстановки на об'єкті, а також на необхідність посилення пильності і підвищення відповідальності співробітників;

- силами співробітників підрозділів охорони і безпеки організувати проведення систематичних обходів і оглядів об'єкта і прилеглої до нього території з метою своєчасного виявлення підозрілих предметів і запобігання закладки вибухових пристроїв, а також установки сторонніх осіб, що виявляють підвищений інтерес до об'єкта;

- регулярно проводити перевірки підсобних приміщень і територій, не допускати перекриття шляхів евакуації людей і транспорту;

- ввести в практику систематичне проведення перевірок проходження сигналів оповіщення від чергової зміни охорони до посадових осіб об'єкта;

- організувати практичні тренування зі співробітниками охорони і персоналом по діях при виникненні надзвичайної ситуації терористичного характеру;

- провести інструктивні заняття з персоналом про порядок дій при прийомі телефонних повідомлень з погрозами терористичного характеру і правилах поводження з письмовими анонімними матеріалами;

- при укладанні договорів оренди приміщень об'єкта обов'язково включати умови, що дають право підрозділам безпеки здійснювати перевірку зданих в оренду приміщень;

- здійснювати заходи щодо більш ретельного підборові персоналу об'єкта, у тому числі допоміжного складу. Більш ретельно здійснювати перевірку і допуск на об'єкт фахівців сторонніх організацій.

 

2. При виявленні підозрілого предмета на об'єків:

 

- точно визначите місце перебування підозрілого предмета;

- опитуванням заявника й очевидців установити час виявлення предмета;

- зафіксуйте установчі дані осіб, що знайшли предмет і забезпечте їхню присутність до моменту прибуття оперативно-слідчої групи правоохоронних органів;

- дайте вказівку не наближатися, не торкати, не розкривати, не переміщати знахідку, не заливати її рідиною, не засипати піском, не користуватися радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями;

- організуйте евакуацію персоналу, використовуючи маршрути, віддалені від місця перебування підозрілого предмета;

- дайте вказівку співробітникам охорони оточити місце розташування предмета та знаходитися на безпечній відстані від нього;

- при необхідності організуйте відключення побутових і виробничих комунікацій газу, води й електрики;

- повідомите про подію правоохоронні органи, викличте на об'єкт машини швидкої допомоги і аварійних служб;

- не знижуючи рівень охорони об'єкта, забезпечте можливість безперешкодного проходу або проїзду до предмета співробітників і транспорту оперативно-слідчої групи;

- надайте можливість фахівцям оперативно-слідчої групи опитати заявника та інших осіб, що підходили до підозрілого предмета;

- підсильте контроль за роботою особового складу охорони по всьому об'єкту.

 

3. При надходженні погрози по телефону:

 

Телефон є засобом зв'язку, який найчастіше використовують як злочинці (для передачі повідомлень про закладені бомби, захоплення людей і пред'явлення політичних або інших вимог), так і «телефонні хулігани», які висловлюють завідомо неправдиві погрози. Приймаючи анонімне телефонне повідомлення про можливе здійснення актів тероризму необхідно пам'ятати, що вони несуть важливу криміналістичну інформацію, тому в розмові з анонімом необхідно запам'ятати і зафіксувати якнайбільше даних. Зокрема:

- зафіксувати дату, час і тривалість анонімного повідомлення;

- місце установки телефону, на який надійшло повідомлення, його номер, приналежність конкретному підрозділу і співробітнику;

- при одержанні анонімного повідомлення спробувати «зав'язати розмову» з анонімом і з'ясувати конкретну інформацію про його особу, професію, місце перебування; і, якщо можливо, схилити до добровільного відмовлення від задуманої акції;

- під час розмови вжити заходів щодо запису фонограми анонімного повідомлення, визначення номера телефону анонімного абонента шляхом використання технічних можливостей даного телефонного апарата. При відсутності таких можливостей через співробітників спробувати повідомити про анонімне повідомлення службу безпеки (службу охорони) підприємства або телефонну станцію;

- по закінченню розмови з анонімом негайно повідомити про те, що трапилося, керівникові служби безпеки (служби охорони) для прийняття ними негайних заходів до попередженню і локалізації можливих тяжких наслідків;

- по пам'яті скласти докладний опис висловлених погроз або повідомлення про передбачувані акти тероризму, а також висунутих ультиматумах та інших вимогах;

- усі дані про зміст погроз або вимог, викладених анонімним абонентом, характеристику його голосу, мови, манері викладу погроз і вймог повідомити керівникові служби безпеки (служби охорони) підприємства;

- для уникнення поширення чуток і паніки обговорювати отриману від аноніма інформацію з іншими співробітниками не рекомендується;

- при надходженні погрози на телефонний апарат з автоматичним визначником номера і звукозаписним пристроєм, відразу після завершення розмови з анонімом вжити заходів щодо збереження аудіозапису. Передбачте заходи щодо запису можливого наступного дзвінка зловмисника.

 

4. Вибух на території об'єкта:

 

У випадку вибуху необхідно негайно організувати і забезпечити виконання наступних основних заходів:

- за списком екстреного оповіщення викликати на об'єкт пожежних, швидку допомогу, рятувальників, комунальні служби (газ, електрика, тепло);

- за списком екстреного оповіщення повідомити про подію керівництво (адміністрацію) підприємства та правоохоронні органи;

- організувати евакуацію персоналу з епіцентру вибуху, зруйнованих або ушкоджених вибухом приміщень;

- до прибуття служби швидкої допомоги надати постраждалим першу медичну допомогу;

- відключити подачу електроенергії, газу, води, тепла в ушкоджені вибухом приміщення;

- оточити місце вибуху і забезпечити його ізоляцію до прибуття компетентних органів;

- при виникненні пожежі вжити заходів щодо її гасіння власними силами за допомогою наявних протипожежних засобів.

 

5. Захоплення заручників:

 

При захопленні людей у заручники необхідно:

- негайно повідомити про надзвичайну подію правоохоронні органи і керівництво об'єкта;

- по можливості блокувати місце події, використовуючи технічні засоби охорони;

- підвищити пильність охоронців на всіх постах. Перевести систему відеоспостереження об'єкта в режим запису;

- не вступаючи в переговори з терористами, по можливості виконувати їхні вимоги, якщо це не пов'язано з заподіянням шкоди життю і здоров'ю людей;

- забезпечити евакуацію персоналу, який знаходиться поза місцем захоплення заручників;

- припинити доступ на об'єкт людей і проїзд автотранспорту';

- вжити заходів для забезпечення безперешкодного проходу і проїзду на об'єкт співробітників правоохоронних органів;

- після прибуття спецпідрозділів правоохоронних органів надати їм необхідну інформацію: схеми об'єкта, поповерхові плани, схеми розташування систем відеоспостереження, вентиляції, електропостачання та ін.;.

- надалі діяти відповідно до розпоряджень керівника антитерористичної операції.

 

6. Одержання сигналу про евакуацію:

 

Якщо ви знаходитеся на своєму робочому місці, послідовно виконайте наступні дії:

- без поспіху, істерики і паніки зберіть службові документи в сейф або в шухляди столу, що закриваються на ключ;

- візьміть з собою особисті речі, документи, гроші, цінності;

- закрийте вікна, вимкніть оргтехніку, електроприлади, Освітлення; візьміть з собою і при необхідності використовуйте індивідуальні засоби захисту (протигаз, респіратор);

- закрийте двері на ключ, ключ залишіть у замку;

- залишіть приміщення, рухайтеся маршрутами, які позначені на схемах евакуації;

- повертайтеся в покинуте приміщення тільки після дозволу відповідальних осіб.

 

 

 

 

Оголошення

Попередження сільгосптоваровиробникам району!

21/07/2017

Увага! Високий рівень пожежонебезпеки 5-го класу! Забороняється спалювання стерні, пожнивних залишків та рештків рослинності. Пам’ятайте, що за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Первомайська райдержадміністрація

Всі оголошення →