Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Новини

Працевлаштування в Національній поліції України

31/03/2017

         З метою сприяння укомплектуванню вакансій Первомайського відділу поліції ГУМП в Миколаївській області в центрі зайнятості був проведений семінар для безробітних осіб з числа учасників АТО.

З привабливою пропозицією працевлаштування до присутніх звернувся інспектор сектору кадрового забезпечення Первомайського відділу поліції ГУМП в Миколаївській області - Нетреба Олександр Іванович. Він поінформував слухачів про умови проходження служби в поліції, вимоги до бажаючих працювати на посаді поліцейського, порядок проведення конкурсного відбору. Був продемонстрований сайт в Інтернеті для претендентів, що виявили бажання прийняти участь в конкурсному доборі.

Особливий акцент буз зроблений на можливість проходження навчання та підвищення рівня освіти в Національній академії внутрішніх справ. Також він повідомив, що на сьогоднішній день у місцевого відділення поліції є потреба в доборі та укомплектуванні підходящими кадрами вакансій слідчого відділу.

Зацікавлених осіб запросили на індивідуальні консультації для більш предметної та конструктивної розмови.

Всі новини →