Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Новини

Мигійчани внесли свої пропозиції до Перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки

27/12/2018

27 грудня голова райдержадміністрації Володимир Вовк зустрівся з жителями Мигіївської сільської ради та обговорили питання та пропозиції, які будуть включені до плану перспективного розвитку району на три наступні роки.

Володимир Вовк повідомив, що 6 грудня Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади», в якому зазначено, що з метою поглиблення та успішного проведення структурних реформ із децентралізації влади, зміцнення спроможності та ефективності місцевого самоврядування і завершення процесу об'єднання територіальних громад, органам місцевого самоврядування рекомендовано розробити та затвердити плани перспективного розвитку  на 2019-2021 роки. Сьогоднішня зустріч, це дізнатися вашу думку, яким ви бачите майбутнє вашої громади. Кожна ваша реальна пропозиція, буде врахована при формуванні перспективного плану розвитку Первомайщини, - наголосив очільник району.

 Голова Мигіївської сільської ради Світлана Почтаренко проінформував про проведену роботу за останні три роки та ознайомила присутніх з проектом Перспективного  плану розвитку  Мигіївської сільської ради на 2019-2021 рр.

 

 

Всі новини →