Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Головна

Новини

Цього року ОТГ Миколаївщини використають на формування власної інфраструктури 81 млн грн. Субвенція вже розподілена, - Олександр Кушнір

13/05/2019

 

На формування інфраструктури ОТГ у 2019 році громади області отримали з державного бюджету 81 млн грн субвенції. Кошти розподілено  між бюджетами 29 ОТГ пропорційно до їх площ та населення.

Про це стало відомо у суботу, 11 травня, в ході наради під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Кушніра.

«Поспілкувалися у відеорежимі з головами об’єднаних територіальних громад Миколаївщини. Обговорили програми, що реалізуються, їх виконання, стан справ в громадах. Особливу увагу звернув на проекти, які жителі визначають першочерговими у реалізації за кошти державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ. Наголосив, що до 24 червня маємо узгодити проекти в Мінрегіоні, щоб своєчасно реалізувати», - прокоментував Олександр Кушнір.

Заступник голови акцентував, що у першу чергу мають реалізовуватися ті завдання, що увійшли до Планів перспективного розвитку територій.

«Зі свого боку облдержадміністрація, як і завжди, надаватиме підтримку та супровід у питаннях підготовки проектних заявок та освоєння інфраструктурної субвенції», - наголосив Олександр Кушнір.

При цьому, він відзначив, що за три останні роки на Миколаївщині за кошти вищезазначеної субвенції реалізовано майже три сотні проектів.

«Так, вирішено проблеми, на які десятиліттями просто розводили руками: ремонти шкіл, дитсадків, водовідведення, закупівля спецтехніки, ремонт доріг – це лише неповна частка змін, що відбулися. І найголовніше на що все це спрямоване – поліпшення добробуту людей. Працюємо з думкою про них!», - резюмував Олександр Кушнір.

 

Всі новини →