Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

Півфінальні ігри кубку РДА з футболу

10/06/2019

Продовжуються ігри кубку Первомайської райдержадміністрації з футболу. 8 та 9 червня відбулись перші півфінальні матчі

Команда села Лиса Гора приймала команду села Грушівка «Ортодокс». Незважаючи на дощ гра пройшла цікаво та напружено. Господарі поля в першому таймі створили багато гольових моментів і зуміли забити три м’ячі. У другому таймі вже молоді гравці з Грушівки взяли ініціативу і скоротили рахунок забивши 2 голи. Але все ж таки більш досвідчені лисогірські футболісти наприкінці гри забили ще два м’ячі. Рахунок (5:2).

У другому півфіналі зустрілись команди ФК «Довга Пристань» та ФК «Мигія». Ця гра теж пройшла при складних погодних умовах. Матч закінчився з результатом (2:0) на користь команди села Мигія.

Матчі відповіді пройдуть 16 червня 2019 року.