Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Новини

Засідання комісії з питань формування районної Дошки Пошани

02/08/2019

Сьогодні 02 серпня 2019 року, в методичному кабінеті відділу освіти райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань формування районної Дошки Пошани.

На початку засідання керівник апарату райдержадміністрації Світлана Дзюба повідомила, що згідно Положення про районну Дошку Пошани, затвердженого рішенням ХІІ сесії районної ради шостого скликання від 20 квітня 2012 року №11 «Про затвердження Положення про районну Дошку Пошани», всього підлягає занесенню на районну Дошку Пошани 14 кращих працівників та колективів району. Цього року до комісії надійшло 18 клопотань, з яких 11 подано на працівників різних галузей та 7 на трудові колективи. 

В ході ознайомлення із поданнями та обговорення визначено 6 трудових колективи та 8 працівників різних галузей, які запропоновано занести на районну Дошку Пошани. Традиційно нагородження кращих трудових колективів та передових працівників району відбудеться на урочистостях з нагоди відзначення Дня Незалежності України.

Всі новини →