Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Новини

Засідання Надзвичайної протиепізоотичної комісії при Первомайській райдержадміністрації

21/08/2019

 20 серпня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Бондаренка   відбулось  засідання Надзвичайної протиепізоотичної комісії. Основним питанням порядку денного було питання щодо випадку знайдення сім трупів свиней в лісосмузі на межі Врадіївського та Первомайського районів біля траси Платонове – Кропивницький.

Власника свиней не встановлено. Можливе джерело занесення збудника хвороби не відомо. Звернень громадян стосовно захворювання свиней не надходило. Трупи свиней було знищено шляхом спалювання на місці, де їх було знайдено. Проведено дезінфекцію місця спалювання та прилеглої території. Матеріал досліджено в Державному науково-дослідному інституті лабораторної діагностики та ветеринарно – санітарної експертизи міста Київ. Встановлено діагноз – африканська чума свиней.

Комісія вирішила оголосити місце, де знайдено трупи свиней, неблагополучним щодо африканської чуми свиней та встановити карантин на території Врадіївського району з  19.08.2019 року на 40 днів.    

На засіданні комісії був також затверджений план заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на території лісосмуги відстанню 0,1 км. від траси Платонове-Кропивницький 132 км.

 

Всі новини →