Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Новини

Розглянуто питання життєдіяльності району

07/11/2019

 Під керівництвом виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації,  перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко сьогодні, 7 листопада 2019 року, відбулась апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу та окреслено заходи на найближчий період.

 На апаратній нараді розглядались актуальні питання життєдіяльності  району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, ЖКГ, економіки, а також освіти. Зокрема, Олена Маренчук, начальник фінансового управління райдержадміністрації, доповіла щодо планових показників та зведеного бюджету району, станом на 07.11.2019 року.

 По завершенню апаратної наради Сергій Володимирович надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернув увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства. 

Всі новини →