Первомайський район » Новини
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Новини

В ОДА обговорили питання готовності медичних закладів області до початку процесу укладення договору з НСЗУ

14/02/2020

У четвер, 13 лютого, під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Стадніка, відбулася робоча нарада  з керівниками районів, міст,  закладів охорони здоров’я, за участю представників Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України.

Головна мета зустрічі  - надання інформаційної, консультативної та юридичної  підтримки медичним закладам Національною службою здоров’я України, в умовах подальшої трансформації системи охорони здоров'я та  впровадження в повному обсязі програми медичних гарантій в регіоні у 2020 році.

«Миколаївська область готова до співпраці з Національною службою здоров’я України. Всі заклади/підприємства системи охорони здоров’я області, які надають первинну медичну допомогу, вже перейшли на нову систему фінансування, виконавши всі умови та уклавши договори з НСЗУ. Триває процес укладання декларацій з населенням. На сьогодні укладено вже 797 910 декларацій, що становить 71,01% та перевищує загальноукраїнський показник (69,67%)», - зазначив Олександр Стаднік на початку заходу.

Окрім того він повідомив, що наразі спеціалізовану медичну допомогу в області надають 47 закладів/КНП системи охорони здоров’я, які на 100% автономізовані (перетворені у КНП) та зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я. З 47 закладів/КНП 36 отримали ліцензію для провадження господарської діяльності з медичної практики. Чотири новостворені центри обласної комунальної власності отримають ліцензії в І кварталі 2020 року.

З метою надання інформаційної, консультативної та юридичної допомоги керівникам медичних закладів, фахівцями Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України надані роз’яснення  з питань  підготовки медичних закладів до початку процесу укладення договору з НСЗУ, доведена інформація щодо пакетів медичних послуг, проведення консультацій з приводу відповідності закладу вимогам до пакетів послуг, реєстрації в електронній системі охорони здоров’я та подачі заяви на укладення договору з НСЗУ.

Наприкінці зустрічі всі присутні мали змогу поставити питання експертам.

Всі новини →