Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Проект розпорядження голови райдержадміністрації « Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Первомайського району»

  

Про організацію перевезень пасажирів

на приміських автобусних

маршрутах загального користування, які

не виходять за межі Первомайського району

                                                                                                                                                                              

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 20, статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 7, 43-46 Закону України „Про автомобільний транспорт”, статей 26, 28 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, від 18.02.1997 № 176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженими наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (із змінами):

1. Взяти до відома, що організація перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Первомайського району покладається на Первомайську районну державну адміністрацію (далі – Організатор).

2. Затвердити Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (далі - Умови), додаються.

3. Затвердити перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, додаються.

4. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій :

координувати роботу, пов’язану з підготовкою матеріалів для проведення засідань Конкурсного комітету;

надавати перевізникам-претендентам роз'яснення щодо оформлення документів для участі в Конкурсі;

брати участь у перевірці достовірності  інформації, поданої автомобільними перевізниками для участі в Конкурсі;

затверджувати розклади руху автобусів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району;

організовувати та забезпечувати контроль за виконанням перевізниками умов договорів на перевезення;

надавати Організатору пропозиції щодо розірвання договору з перевізником у разі ненадання останнім послуг з перевезення або порушення договору на перевезення.

5. Координацію роботи Конкурсного комітету та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та з питань надзвичайних ситуацій.

6. Доручити першому заступнику голови районної державної адміністрації Бондаренко С.В укладати договори на перевезення пасажирів з переможцями конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

7. Доручити управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації укладати договори з перевізниками, визначеними переможцями конкурсу на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, щодо компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян в межах відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відповідний фінансовий рік.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Бондаренко С.В.

 

Голова районної державної адміністрації                                     В.В.Сирота

 

 

                                                                                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО                                    

                                                                                                                                розпорядження голови

                                                                                                                                Первомайської районної

                                                                                                                                державної адміністрації

                                                                        

УМОВИ

конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах

 загального користування, які не виходять за межі території району

1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (далі - Умови), розроблено відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами), від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року №285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (зі змінами).

2. Організатором перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Первомайського району(приміських маршрутах), виступає Первомайська райдержадміністрація (далі – Організатор).

3. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

4. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

5. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі  району, та перевізників-претендентів.

6. Об’єктом конкурсу є маршрути (рейси), які входять до затвердженого Організатором переліку приміських автобусних маршрутів загального користування, які не виходять за межі району, що додається.

7. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

1) забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12 квітня 2007 року №285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за №499/13766 (зі змінами) та доповненнями, на приміських маршрутах – автобусів категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах — А,В,І,ІІ,ІІІ;

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

8. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

9. Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі району, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.

10. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

11. На кожному об'єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

12. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам, на 1 рік.

13. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

14. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081.

 

Начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, розвитку інфраструктури

та з питань надзвичайних ситуацій

районної державної адміністрації                                                                                                     С.Г.Сосіновський

 

 

 

 

                                                                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                             розпорядження голови

                                                                                                                                             Первомайської районної

                                                                                                                                             державної адміністрації

                                                                       

Перелік

об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Первомайського району

 

№ об'єкта  конкурсу

№ рейсу

Назва маршруту

Кількість оборотних рейсів, од.

Режим руху або порядок здійснення перевезень

1

369

Первомайськ - Жовтневе

3 оборотні рейси

Звичайний

2

374

Первомайськ - Маринівка

1 оборотний рейс

Звичайний

3

375

Первомайськ - Тридуби

2 оборотні рейси

Звичайний

4

376

Первомайськ - Грушівка

11 оборотних рейси

Звичайний

5

377

Первомайськ - Єрмолаєвка

4 оборотних рейси

Звичайний

6

378

Первомайськ - Зелені Кошари

3 оборотних рейси

Звичайний

7

379

Первомайськ - Іванівка

3 оборотних рейси

Звичайний

8

380

Первомайськ - Кам’яний Міст

6 оборотних рейси

Звичайний

9

381

Первомайськ - Катеринка

4 оборотних рейси

Звичайний

10

382

Первомайськ - Лиса Гора

4 оборотних рейси

Звичайний

11

383

Первомайськ – Лозоватка

3 оборотні рейси

Звичайний

12

384

Первомайськ - Мигія

11 оборотних рейси

Звичайний

13

385

Первомайськ - Підгородна

10 оборотних рейси

Звичайний

14

386

Первомайськ - Підгір’я

2 оборотних рейси

Звичайний

15

387

Первомайськ - Синюхин Брід ч/з Підгородну

5 оборотних рейси

Звичайний

16

388

Первомайськ – Софіївка ч/з Тарасівку

3 оборотних рейси

Звичайний

17

389

Первомайськ - Старі Кошари (Мигія)

4 оборотних рейси

Звичайний

18

390

Первомайськ - Чаусове 2

4 оборотних рейси

Звичайний

19

391

Первомайськ - Чаусове 1 (Жовтневе)

4 оборотних рейси

Звичайний

20

392

Первомайськ - Берізки

4 оборотних рейси

Звичайний

21

393

Первомайськ – Кінецьпіль - Забари (Вітольдів Брід)

3 оборотних рейси

Звичайний

22

394

Первомайськ - Кінецьпіль

6 оборотних рейси

Звичайний

23

397

Первомайськ – с.Кінецьпіль ПГЩК

5 оборотних рейси

Звичайний

24

399

Первомайськ - Кінецьпіль

4 оборотних рейси

Звичайний

Начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, розвитку інфраструктури

та з питань надзвичайних ситуацій

районної державної адміністрації                                                                С.Г.Сосіновський