Українська
Новини Робота депутата Верховної Ради України СТРАТЕГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОГОЛОШЕННЯ

Структурні підрозділи

 
СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
 
Управління соціального захисту населення
(вул. Київська, 50)
Начальник
ВОЛОШИНА Олена Аркадіївна
7-51-26
«Гаряча лінія» 098-419-45-01
Служба у справах дітей
Начальник
МАЛИНОВСЬКА Тетяна Степанівна
 
7-54-03
pervomaysky.ssd@gmail.com
Завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення
ЖУМАТІЙ Наталія Сергіївна
 
7-53-98
Головний спеціаліст - бухгалтер
ТЕРНАВСЬКА Галина Алимівна
 
7-53-98
 
Головний спеціаліст
ПЕТРУК Алла Василівна (Арбузинка)
 
arbuzynsky@gmail.com
Головний спеціаліст
КУЗЬМІНА Людмила Юріївна (Врадіївка)
 
vradiyivsky@gmail.com
Відділ фінансів
Начальник
МАРЕНЧУК Олена Григорівна
7-54-23
Провідний інженер
ГОРДІЙЧУК Тетяна Олександрівна
7-54-23
 
Архівний відділ
Начальник
ПРИГАРІНОВА Вікторія Валеріївна
7-53-75
Головний спеціаліст
МАЙСТРЕНКО Марина Василівна
 
7-53-75
 
Головний спеціаліст - головний бухгалтер
ОПРЯ Олена Юріївна
 
7-53-75
 
Головний спеціаліст
МАКАРЕНКО
Альона Петрівна   (Арбузинка)
 
mak.alena36@ukr.net
Головний спеціаліст
БОБОВА Світлана Василівна (Арбузинка)
 
Головний спеціаліст
МЕЛЬНИЧУК
Ольга Олександрівна (Врадіївка)
 
Головний спеціаліст
ВРУБЕЛЬ Олена Миколаївна (Врадіївка)
 
Головний спеціаліст
ТКАЧЕНКО
Наталія Григорівна (Криве Озеро)
 
 
archives.kroz@ukr.net
Головний спеціаліст
СТЕЦЬ Ірина Миронівна (Криве Озеро)
 
 
 
Сектор внутрішнього аудиту
Головний спеціаліст
ВАСИЛЕНКО Любов Юріївна
lyubov300874@ukr.net
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Начальник відділу
МАРТИНЕНКО Тетяна Анатоліївна
 
politika.pervom.rda@ukr.net                  
Спеціаліст
БУГАЙ Наталія Петрівна (Арбузинка)
 
 
Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг
Начальник відділу
 
 
7-55-57
digitalpervrda@mk.gov.ua
Головний спеціаліст – державний реєстратор
КРИЖАНІВСЬКА Олена Борисівна
7-55-57
lena.16.10.71@ukr.net
Головний спеціаліст-державний реєстратор
ДЕХТЯРЕНКО Юрій Сергійович
 
 
dehtyarenkoyuriy@ukr.net
Головний спеціаліст
ЗАРІЧНА Людмила Борисівна
 
7-55-57
 
Виконувач обов’язків начальника відділу, спеціаліст 
КОЦЮБЕНКО Сергій Олександрович
7-55-57
 
Головний спеціаліст
ГОРЄЛОВ Ігор Сергійович (Врадіївка)
 
Головний спеціаліст
ЗІНОВКІНА
Марина Миколаївна (Криве Озеро)
 
zinovkina-marina@ukr.net
 
 

 

 

 
Відділ оборонної роботи та цивільного захисту
  
Начальник відділу
ХОРОШЕВ Олександр Леонідович
 
7-54-81
pervom_rda_mns@ukr.net
 
Головний спеціаліст
ЛОЖКАР Зінаїда Дмитрівна
 
7-54-81
 
Головний спеціаліст
ВОВЧЕНКО Наталія Василівна
 
7-54-81
 
Головний спеціаліст
ГОРБА Наталія Миколаївна (Арбузинка)
 
gorbanf@ukr.net
Головний спеціаліст
СМІЛЯНЕЦЬ Аркадій Степанович
(Криве Озеро)
 
 
 
Відділ забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування
 
Начальник
БОНДАРЧУК Сергій Олександрович
 
communication.prr@gmail.com
 
Головний спеціаліст
СКРИПНИК Ольга Вікторівна
(Криве Озеро)
 
skripnik-ko@ukr.net
Спеціаліст
САВЧУК Ірина Анатоліївна (Арбузинка)
 
drv.arbuz@ukr.net
Провідний спеціаліст
КОЗИРЄВА Тетяна Сергіївна (Врадіївка)
 
Відділ соціально-економічного розвитку територій  
Начальник
ЗАКРЖЕВСЬКА Ольга Анатоліївна
o.zakr@ukr.net
 
Головний спеціаліст
НЕНЬКО Алла Петрівна (Арбузинка)
 
 
Провідний спеціаліст
ЗОВТУН Ірина Анатоліївна(Арбузинка)
 
arbuzekonom@ukr.net
Головний спеціаліст
ПАРСЕНЮК
Андрій Михайлович (Врадіївка)
 
econom_vrad_pervomrda@ukr.net
Провідний спеціаліст
МОРОЗ Олеся Вікторівна (Врадіївка)
 
econom_vrad_pervomrda@ukr.net
Головний спеціаліст
МАРКАНИЧ
Валентина Анатоліївна (Криве Озеро)
 
(05133) 2-41-42
kryvoozersky@gmail.com
Провідний спеціаліст
РОЛЬЯН
Людмила Анатоліївна (Криве Озеро)
 
            
             rolyan1969@ukr.net
Водій автотранспортних засобів
ПЯТЕЦЬКИЙ Олександр Іванович
 
 
 
 
Сектор містобудування та архітектури відділу соціально-економічного розвитку територій
 
 Завідувач
ГРИНЧАК Олег Євгенович
 
7-53-13
perv_rda_arh@mk.gov.ua