Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"


Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Первомайській районній військовій адміністрації
«Питання - відповіді»

 «Інфографіка «ВПО після 1 Березня 2024» Кому виплати продовжуються, а кому умови переглядаються»

З відеороликом можна ознайомитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=PvPwlWkx6hk

 

 

 

  Розпорядження № 87-р від 12.09.2023 "Про затвердження складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Первомайській районній військовій адміністрції"
Формат: PDF | Добавлен: 20/09/2023 16:39:41
923Kb Скачать скачать

                                                                                   ОГОЛОШЕННЯ

                                                            Інформація про програму
Управління соціального захисту населення Первомайської районної військової адміністрації інформує про організацію БФ «Право на захист» яка є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців, розмір допомоги складає 2220 грн на одну особу на місяць та виплачується за три місяці.
Грошова допомога надається людям, які ще не отримували міжнародну грошову допомогу у сумі 2220 грн  /особа/ місяць, мають дохід, менший за 5400 грн на члена родини та належать до однієї з наступних категорій населення:
  • переселенці які перемістилися після 24.02.2022;
  • особи які не переміщалися  після 24.02.2022, але постраждали від військових дій (наприклад повністю або частково зруйноване житло/майно, завдання суттєвої шкоди здоров’ю, смерть близьких);
  • люди, що через військові дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, із-за кордону).
Важливо: Переселенці та постраждалі  внаслідок  підриву Каховської ГЕС можуть подати заявку на грошову допомогу повторно, навіть якщо вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій, але не раніше, ніж три місяці тому на момент подання заяви.
       Вищезазначені особи у Миколаївській області можуть подати заявку на грошову допомогу за адресою: м. Миколаїв, вул. Садова , 25А (графік: Пн-Пт 09:00-18:00).Телефон гарячої лінії УВКБ ООН – 0 8000 307 711.
Контактна особа у Миколаївській області – керівниця регіональної команди з питань невідкладної допомоги – Дар’я Біла, електронна адреса – d.bila@r2p.org.u.
 
 
 

                                                                                          ОГОЛОШЕННЯ

 
До відома громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які прибули до нового місця проживання на території громад Первомайського району в період дії воєнного стану, а також у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій
 Відповідно до вимог статті 37 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» Вам необхідно з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.
  Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період березень – червень 2023 р.
Формат: PDF | Добавлен: 01/08/2023 12:53:31
495Kb Скачать скачать

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Первомайській районній військовій адміністрації
«Питання - відповіді»