Первомайський район » Оголошення
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Оголошення

 

УВАГА, КОНКУРС!

Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної  адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальник фінансового відділу (строково, на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку0.

 

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади міститься на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС (https://career.gov.ua).  

 

Додаткова інформація надається за тел. 0663504195.

Кінцевий термін подачі документів – 15 квітня 2021 року.

  

УВАГА, КОНКУРС!

Управління соціального захисту населення Первомайської районної державної  адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступник начальника відділу з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги (віддалене робоче місце в смт. Криве Озеро).

 

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади міститься на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС (https://career.gov.ua).  

 

Додаткова інформація надається за тел. 0663504195.

Кінцевий термін подачі документів – 15 квітня 2021 року.

Шановні учасники бойових дій!

         Учасникам бойових дій (ДР Афганістан, АТО), які звільнені з військової служби та не являються пенсіонерами, необхідно в термін до 1 березня з’явитись до Первомайського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з метою звірки облікових даних для одержання щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

         При собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер, реквізити банку, військовий квиток, посвідчення учасника бойових дій. Наявність реквізитів банку обов’язкова.

         З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 відвідування дозволяється винятково за умов дотримання протиепідемічних вимог.

         Прийомні дні: середа, четвер, з 9.00 – 13.00, 14.00 – 16.00.

 

Військовий комісар Первомайського

обєднаного міського територіального

центру комплектування та соціальної

підтримки

полковник                                                                   Анатолій БИЧКОВ

 

 Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників  України»  проводить Національний конкурс «Благодійна Україна»

 

 

Конкурс проводиться серед громадськості, закладів соціальної сфери, благодійників, волонтерів, меценатів, тощо.

Інформація щодо Конкурсу:

          На початку листопада року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація-благодійників України» оголошено старт нового стану Національного конкурсу «Благодійна України – 2020».

 

          Мете Конкурсу:

          Підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

 

          Завдання Конкурсу:

          Популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

          Відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції  в Україні протягом звітного року;

          Інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

          Популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

          Переможців  на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

          Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна України-2020»  19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

          Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати  на офіційному  веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна України»  (www.blagoukraine/org,  https://vboabu.org.ua/,   https://bit.ly/382H0tD,   Facebook: BlagodijnaUkraina).

Заявки подавати в оргкомітет:

Координати Оргкомітету:

м. Київ, вул. Мала Житомирська, 20-А, оф.1, 01001
Тел.: (067) 164-04-11

www.blagoukraine.org

е-mail: konkurs.blago@gmail.com

Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

 

Постановою КМУ від 29.07.2020р. № 744 уряд ухвалив рішення розпочати з 1 вересня 2020 р. реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках», тобто замість одноразової натуральної допомоги, яку досі батьки новонароджених отримували як «пакунок малюка» будуть виплачувати цільову грошову компенсаційну виплату в розмірі 5 тисяч гривень.

Для отримання зазначеної компенсації батьки новонароджених:

 

- звертаються до відділення ПриватБанк для відкриття рахунку й отримують спеціальну соціальну  картку;

- подають до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення заяву з необхідними документами, а саме: копія свідоцтва про народження дитини; копія ідентифікаційного номера; для дітей, які народилися у 2020 році в пологовому будинку, — довідка з пологового про неотримання «пакунка малюка». Якщо заяву подають іноземці або людина без громадянства — необхідна копія посвідки на постійне проживання / посвідчення біженця / довідки про звернення за захистом в Україні / посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту. Якщо заяву подають опікуни, необхідна копія рішення про встановлення опіки, а для патронованих вихователів — копія рішення про влаштування дитини в сім'ю.

Батьки або інші уповноважені мають право звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини. Заяву та пакет документів можна подавати в електронному вигляді (за наявності електронного цифрового підпису).
-
після нарахування виплат, батьки можуть використовувати призначену грошову компенсацію у безготівковій формі на придбання товарів для дитини. Однак робити закупи можна лише в закладах торгівлі, які долучаться до публічного договору про реалізацію пілотного проєкту монетизації, а не в будь-яких магазинах.

Грошова компенсація замість “Пакунка малюка” буде надаватися після закінчення пакунків в регіонах. В Первомайському пологовому будинку є в наявності “Пакунки малюка” в достатній кількості. Вони продовжують видаватися для новонароджених.

 

З метою долучення до реалізації зазначеного пілотного проекту суб”єктів господарювання на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання  співпрацювати з Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проекту, та додаткову угоду про приєднання до договору ( доступ за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html)/

 

Розпорядження голови РДА № 161-р 10 серпня 2020р. "Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги жителям Первомайського району Миколаївської області, які опинилися у складних життєвих обставинах"

Наказ міністерства юстиції

 

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

 


 

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

 

З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб (м.Первомайськ, вул.Київська,50, каб.№№ 1,3, тел.(05161)75126). Звернутися можна і до соціального працівника за місцем проживання.

 

  Протокол №1 від 04.09.2020р. засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу Кінецьпільський ЗЗСО І-ІІІ ступені вПервомайської районної ради Миколаївської області
Формат: PDF | Добавлен: 04/09/2020 17:50:06
230Kb Скачать скачать

Відео засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу Кінецьпільський ЗЗСО І-ІІІ ступені вПервомайської районної ради Миколаївської області від 04.09.2020 року

  Протокол №2 від 08.09.2020р. засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу Кінецьпільський ЗЗСО І-ІІІ ступені вПервомайської районної ради Миколаївської області
Формат: PDF | Добавлен: 09/09/2020 16:55:37
154Kb Скачать скачать

Відео засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу Кінецьпільський ЗЗСО І-ІІІ ступені в Первомайської районної ради Миколаївської області від 08.09.2020 року

  Протокол №3 від 09.09.2020р. засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу Кінецьпільський ЗЗСО І-ІІІ ступені вПервомайської районної ради Миколаївської області
Формат: PDF | Добавлен: 10/09/2020 16:47:55
177Kb Скачать скачать

Відео засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу Кінецьпільський ЗЗСО І-ІІІ ступені вПервомайської районної ради Миколаївської області від 09.09.2020 року

  Програма перспективного розвитку комунального закладу "Кінецьпільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області" на 2020-2022 роки
Формат: PDF | Добавлен: 08/09/2020 13:47:32
283Kb Скачать скачать
  Програма перспективного розвитку комунального закладу "Кінецьпільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області" на 2020-2024 роки
Формат: PDF | Добавлен: 08/09/2020 13:47:58
972Kb Скачать скачать

Первомайська територіальна виборча комісія Первомайського району Миколаївської області

Постанова №1 від 25 серпня 2020 року "Про формування складу сільських, селищних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" та постанова №2 від 25 серпня 2020 року "Про виконання членами Первомайської територіальної виборчої комісії Первомайського району Миколаївської області своїх повноважень на платній основі".

Постанова 1 (2 сторінка)

Постанова 2

Дадаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

 Оголошення

 

Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса)згідно наказу від 11.08.2020 р. № 600/03-08. за № 156/165 зареєстровано розпорядження голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області від 10.07.2020 року № 138-р «Про внесення змін до розпорядження голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області від 19 грудня 2017 року № 405-р». 

 

 

Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) згідно наказу від 11.08.2020 р. № 599/03-08 за № 157/166 зареєстровано розпорядження голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області від 10.07.2020 року №139-р «Про затвердження Положення про місцеву спеціалізовану службу цивільного захисту із захисту сільськогосподарських тварин і рослин Первомайського району Миколаївської області».

 

 

Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) за № 158/167 згідно наказу від 11.08.2020 р. № 601/03-08   зареєстровано розпорядження голови Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області від 10.07.2020 року № 140-р «Про затвердження Положення про місцеву спеціалізовану службу цивільного захисту матеріального забезпечення, торгівлі та харчування Первомайського району Миколаївської області».

 

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  «Кінецьпільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Первомайської  районної ради Миколаївської області

 

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  «Кінецьпільський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Первомайської  районної ради Миколаївської області (вулиця Шкільна, 4, село Кінецьпіль, Первомайський район, Миколаївська область, 55230).

 

Конкурсний відбір триватиме з 31.08.2020 по 09.09.2020 року.

 

Документи приймаються  з 10.08.2020 по 29.08.2020  за адресою: вул. Чкалова,12  м. Первомайськ, Первомайська районна державна адміністрація, каб. 12, уповноважена особа, завідувач сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Ольга БАТЕЧКО, тел. (05161)43520,  щоденно (крім суботи та неділі).

Розпорядження про оголошення конкурсу

Умови конкурсу

Порядок проведення

Критерії оцінювання

Перелік питань

Ситуаційне завдання

  Розпорядження 100-р від 26.05.2020 року "Про внесення змін до розпорядження голови Первомайської райдержадміністрації від 24 вересня 2015 року №249-р "Про утворення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, на приміських автобусних мар
Формат: ZIP | Добавлен: 24/08/2020 19:19:59
1191Kb Скачать скачать

 

  Проєкт розпорядження "Про внесення змін до розпорядження голови Первомайської районної державної адміністрації від 19 грудня 2020 року № №405-р «Про затвердження Положень про місцеві спеціалізовані служби цивільного захисту Первомайського району», зареєст
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:58
183Kb Скачать скачать
  Розпорядження 101-р від 27.05.2020 року "Про повторний перегляд результатів конкурсу на обслуговування деяких маршрутів загального користування, які не виходять за межі Первомайського району"
Формат: ZIP | Добавлен: 24/08/2020 19:19:59
734Kb Скачать скачать

Для підготовки рекомендацій щодо виконання районною державною адміністрацією своїх завдань, погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, та для колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів її діяльності Первомайська райдержадміністрація звертається  до територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а  також за пропозицією громадських об’єднань, профспілок, підприємств, установ та організацій району надати представника для включення до складу колегії райдержадміністрації. Пропозиції просимо надати до 08  червня 2020 року.

 

 

 

Повідомлення

У зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в районній державній адміністрації, виникла  необхідність  внести зміни до складу спостережної комісії Первомайської  районної державної адміністрації:

Голова комісії

Юрченко

Олег Андрійович

 

 

заступник голови Первомайської районної державної адміністрації

 

Заступник голови комісії

 

Волошина

Олена Аркадіївна

 

начальник управління соціального захисту населення Первомайської районної державної адміністрації

 

Секретар комісії

 

Осадча

Тетяна Василівна

 

директор Первомайського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді

(за узгодженням)

 

Члени комісії

Бондарук

Ольга Ігорівна

 

заступник головного лікаря КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Первомайської районної ради з експертизи тимчасової непрацездатності

(за узгодженням)

 

Гончарова

Поліна Володимирівна

 

начальник відділу організації працевлаштування населення Первомайської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості (за узгодженням)

Гуйван

Ярослав Васильович

 

голова Первомайської районної організації ветеранів України в Миколаївській області, голова  районної організації Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (за узгодженням)

Дембовська

Віра Степанівна

 

голова районної організації союзу організацій інвалідів України (за узгодженням)

Марін

Григорій Афанасійович

 

голова громадської ради при Первомайській  районній державній адміністрації (за узгодженням)

Новосадова

Ніна Володимирівна

 

голова районної громадської організації волонтерів (за узгодженням)

Ярославська

Олександра Степанівна

 

голова райкому профспілки працівників АПК

 (за узгодженням)

 

  Постанова МОЗ № 17 Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:19:58
608Kb Скачать скачать
  Постанова МОЗ № 18 Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при роботі закладів громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:19:58
767Kb Скачать скачать

 

 

Про проведення громадських слухань

під час карантину

Відповідно до частини п’ятої статті 7 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Тобто із зазначеної норми вбачається, що громадське слухання є обов’язковою, проте не виключною формою громадського обговорення.

Для недопущення поширення на території України коронавірусу COVID-19, з метою дотримання заборон щодо проведення масових заходів кількістю понад 10 осіб, а також у зв’язку із обмеженням транспортних сполучень (в тому числі внутрішньо обласного), вбачається за необхідне утриматись від проведення громадських слухань, запланованих на період дії карантину. З урахуванням практики застосування положень Закону «Про оцінку впливу на довкілля» не вбачається за можливе спрогнозувати точну кількість учасників майбутніх слухань, але середньостатистичним показником є 10-50 учасників/на 1 слухання.

Так, на період дії  карантину громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі надання письмових  зауважень і пропозицій.

Зазначаємо для представників громадськості, що:

- обмеження проведення громадських слухань не є обмеженням вашого права брати участь у процесі прийняття еколого-важливих рішень;

- ви маєте можливість надавати свої зауваження, коментарі та будь які інші пропозиції, які, на вашу думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування;

- уся інформація, щодо процедур оцінки впливу на довкілля міститься у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-5287( номер справи 20202135287)

 Шановні мешканці Первомайщини!

У зв’язку з вірусом COVID 19 та  дуже непростою ситуацією в Державі, на прохання голови Первомайської районної державної адміністрації, голови обласної організації волонтерів та ветеранів просимо підключитися до звичної для вас волонтерської  діяльності.

Завдяки  матеріальній та моральній підтримці, яку надавали   мешканці нашого району  нашим захисникам протягом важких для всіх нас часів проведення АТО та ООС, Держава вистояла і продовжує свою боротьбу за незалежність. Цього ніхто не забуде, особливо хлопці, які боронили та боронять наші кордони.

В даний час нашої з вами допомоги потребують громадяни похилого віку, інваліди, які проживають поряд з нами, наші сусіди, родичі.

Просимо по можливості підключитися до посильної допомоги в доставці продуктів, ліків, оплати за житло – комунальні послуги.  Зробити все можливе для того, щоб ці люди менше контактували з оточуючими та ходили до магазинів, інше. Допоможіть будь ласка зберегти здоров’я нашому з вами старшому поколінню. Це насамперед і наша з вами безпека.

По всім питанням, які будуть виникати – контактувати з соціальними працівниками, управлінням соціального захисту населення, громадськими організаціями волонтерів та ветеранів Первомайського району.

Дякую за розуміння.

 

 

Голова Первомайської районної

організації волонтерів                                               Ніна НОВОСАДОВА

0968036595, 0993261917

  Розпорядження голови райдержадміністрації № 46- р від 17 березня 2020 р. Про затвердження нормативів доходів громадян від земельних ділянок різних видів призначення у разі надання всіх видів соціальної допомоги на 2020 рік
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:19:58
972Kb Скачать скачать

 

 

 ПІВДЕННА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА МВС УКРАЇНИ

«ІНФОРМ-РЕСУРСИ»

ТЕРМІНОВІ:

·        Довідка про НАЯВНІСТЬ/ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ;

·        АПОСТИЛЬ на офіційних документах призначених для використання на території інших держав «здійснення запиту до МВС України»;

·        ПЕРЕКЛАД

НАША АДРЕСА: м. Миколаїв, пр. Центральний184/3, пн.-пт. 9.00-17.00

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН: (073) 437-67-56

                                                            (0512) 71-60-95

 www.inf-res.in.ua

E-MAIL: inf-res-mykolaiv@ukr.net

 БЕЗКОШТОВНА ЛІНІЯ:

 

0-800-503-593

 

 

 

 

 З метою протидії терористичним заргозам щодо важливих об'єктів стратегічного значення органів державної влади та місць масового перебування громадян, Первомайська райдержадміністрації надає для використання та врахування в роботі  ПАМ'ЯТКУ першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів.

 

 


На офіційному сайті Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла та Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» vwvw.molod-kredit.gov.ua розміщена уся необхідна інформація щодо участі громадян у програмах пільгового кредитування та Доступного житла.

За додатковою інформацією та для подачі документів на реєстрацію у Миколаївському регіональному управлінні Держмолодьжитпа, як кандидата на отримання пільгового довготермінового кредиту або державної підтримки громадяни можуть звертатись за адресою: м. Миколаїв, вул. Робоча, 2-А, оф. 507 з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00 год. та п'ятницю з 8:00 до 16:00 год., тел. (0512) 56-38-45.

 

 

  Шляхи забезпечення молоді житлом
Формат: RAR | Добавлен: 24/08/2020 19:19:34
1287Kb Скачать скачать

 Шановні роботодавці!

Запрошуємо вас скористатися сервісом служби зайнятості  «Електронний кабінет роботодавця!

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Електронний кабінет роботодавця дає змогу власноруч створювати вакансії, розміщувати їх на веб-сайті державної служби зайнятості, а також можливість керування вмістом створених вакансій.

Крім того, через персональний ЕРК реалізовано можливість надання до служби зайнятості в електронному вигляді звітів Форми №3-ПН.

Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, зверніться до свого особистого консультанта в центрі зайнятості для отримання логіну і паролю.
Після реєстрації Ви з легкістю зможете переглядати:

• актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості;

• історію направлень районним центром зайнятості працівників, в тому числі на тимчасові роботи;

• виконання договорів на громадські роботи, договорів на працевлаштування після навчання;

• тематику семінарів для роботодавців.

Також передбачена можливість переглядати звіти, які подавались до центру зайнятості, перелік послуг центру зайнятості, в тому числі і компенсація єдиного внеску.

 

Більш детальну інформацію ви можете отримати за посиланням: http://www.dcz.gov.ua та в Первомайській міськрайонній філії Миколаївського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 18

 Електронна черга для безробітних

 З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги».

 Завдяки сервісу можна не виходячи з дому записатися на первинний прийом до Центру зайнятості чи на консультацію. У випадку, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а слід напряму звернутися до спеціаліста Центру зайнятості у зарезервований час (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).

Для запису необхідно виконати наступні кроки:

1.      Заповнити обов’язкові поля

2.      Вказати мету відвідування

3.      Обрати центр зайнятості, бажану дату та час відвідування

 Для керування відвідуваннями, створеними засобами електронної черги, користувач може роздрукувати талон або відправити його на власну електронну пошту. Якщо змінились обставини, то є можливість скасувати відвідування.

 «Електронна черга реєстрації безробітних» забезпечує:

·         підтримку і розширення можливостей самообслуговування громадян;

·         зниження впливу фактору географічного розташування на отримання послуг;

·         можливість надання повного спектру послуг без зниження їх якості соціально незахищеним верствам населення.

  Перелік документів для отримання кредиту
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:18
96Kb Скачать скачать

 Телефон «Гарячої лінії»  місцевої прокуратури з питання боротьби з торгівлею людьми (05161) 4-36-07

У разі виявлення таких випадків необхідно невідкладно інформувати Первомайську місцеву прокуратуру.

 

 

 Урядова «гаряча лінія» - 1545

Описание: http://www.kmu.gov.ua/img/1x1.gif

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

 

Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово

 

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.

 

Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії»

+38 (044) 284-19-15 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).

 

Працює «гаряча лінія» для підприємців

0-800-503-045.

(Режим роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п’ятницю до 16:45. У вихідні, святкові дні та у неробочий час дзвінки на «гарячу лінію» для підприємців за бажанням заявника переадресовуються на урядову «гарячу лінію»).

 

Громадяни також мають можливість подати електронне звернення до органів виконавчої влади через веб-сайт Урядового контактного центру: www.ukc.gov.ua

 

Подати ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

На базі Урядового контактного центру цілодобово працюють спеціалізовані «гарячі лінії»:

- з питань інформування громадян України, які переселяються із тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та регіонів проведення антитерористичної операції в інші регіони України;

- з питань корупційних діянь у центральних і місцевих органах виконавчої влади, державних і комунальних установах.

Будь ласка, звертайтесь на вищезазначені спеціалізовані «гарячі лінії» за номерами телефонів 1545, +38 (044) 284-19-15 (для громадян України, які перебувають за кордоном), а також через веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

 

 

 

 

 

 

  Перелік документів для отримання кредиту на реконструкцію та добудову
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:14
63Kb Скачать скачать
  На Миколаївщині запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:19:14
18Kb Скачать скачать

 

  Шановні жителі Миколаївщини!

              Управління СБУ закликає усіх мешканців області повідомляти про відомі вам факти прибуття та перебування у регіоні підозрілих осіб, про факти чи наміри здійснення ними сепаратистської, терористичної, диверсійної або розвідувально-підривної діяльності проти України цілодобово за телефонами «довіри» Управління СБУ (0512) – 49-03-22 та чергового по УСБУ (0512) – 37-00-70. Крім того, ви можете надати наявну у вас інформацію про факти підготовки та вчинення протиправних дій терористичного чи диверсійного характеру на електронну скриньку Управління: usbu_myk@ssu.gov.ua, а також передати її особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 40.

                                               Прес-група Управління СБ України в Миколаївській області                                                                                                       

 ПАМ’ЯТКА

першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій

у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

 

               1. Заходи попереджувального характеру:

 

- здійснити комплексне обстеження стану надійності охорони об'єкта, посилити пропускний режим по допуску на об'єкт автотранспорту, персоналу і відвідувачів, проводити ретельну перевірку ввезеного на об'єкт майна і внесеної ручної поклажі. Для цих цілей використовувати технічні засоби (металодетектори, газоаналізатори, дзеркала для огляду автомобілів та ін.);

- вжити додаткових заходів щодо інженерно-технічної оснащеності об'єкта, додатково встановити модернізовані системи сигналізації і відеоспостереження в зонах підвищеного ризику;

- оснастити телефони об'єкта, зазначені в офіційних довідниках, автоматичними визначниками номера і звукозаписною апаратурою;

- у випадку загострення криміногенної обстановки в регіоні ввести чергування співробітників підрозділів безпеки, підсилити контроль за роботою особового складу охорони, регулярно здійснювати перевірки несення служби в денний і нічний час;

- сформувати у кожній черговій зміні охорони (у разі наявності) групи негайного реагування. У ході щоденних інструктажів уточнювати бойовий розрахунок особистого складу, що заступає на чергування, звертати особливу увагу на доведення оперативної обстановки на об'єкті, а також на необхідність посилення пильності і підвищення відповідальності співробітників;

- силами співробітників підрозділів охорони і безпеки організувати проведення систематичних обходів і оглядів об'єкта і прилеглої до нього території з метою своєчасного виявлення підозрілих предметів і запобігання закладки вибухових пристроїв, а також установки сторонніх осіб, що виявляють підвищений інтерес до об'єкта;

- регулярно проводити перевірки підсобних приміщень і територій, не допускати перекриття шляхів евакуації людей і транспорту;

- ввести в практику систематичне проведення перевірок проходження сигналів оповіщення від чергової зміни охорони до посадових осіб об'єкта;

- організувати практичні тренування зі співробітниками охорони і персоналом по діях при виникненні надзвичайної ситуації терористичного характеру;

- провести інструктивні заняття з персоналом про порядок дій при прийомі телефонних повідомлень з погрозами терористичного характеру і правилах поводження з письмовими анонімними матеріалами;

- при укладанні договорів оренди приміщень об'єкта обов'язково включати умови, що дають право підрозділам безпеки здійснювати перевірку зданих в оренду приміщень;

- здійснювати заходи щодо більш ретельного підборові персоналу об'єкта, у тому числі допоміжного складу. Більш ретельно здійснювати перевірку і допуск на об'єкт фахівців сторонніх організацій.

 

2. При виявленні підозрілого предмета на об'єків:

 

- точно визначите місце перебування підозрілого предмета;

- опитуванням заявника й очевидців установити час виявлення предмета;

- зафіксуйте установчі дані осіб, що знайшли предмет і забезпечте їхню присутність до моменту прибуття оперативно-слідчої групи правоохоронних органів;

- дайте вказівку не наближатися, не торкати, не розкривати, не переміщати знахідку, не заливати її рідиною, не засипати піском, не користуватися радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями;

- організуйте евакуацію персоналу, використовуючи маршрути, віддалені від місця перебування підозрілого предмета;

- дайте вказівку співробітникам охорони оточити місце розташування предмета та знаходитися на безпечній відстані від нього;

- при необхідності організуйте відключення побутових і виробничих комунікацій газу, води й електрики;

- повідомите про подію правоохоронні органи, викличте на об'єкт машини швидкої допомоги і аварійних служб;

- не знижуючи рівень охорони об'єкта, забезпечте можливість безперешкодного проходу або проїзду до предмета співробітників і транспорту оперативно-слідчої групи;

- надайте можливість фахівцям оперативно-слідчої групи опитати заявника та інших осіб, що підходили до підозрілого предмета;

- підсильте контроль за роботою особового складу охорони по всьому об'єкту.

 

3. При надходженні погрози по телефону:

 

Телефон є засобом зв'язку, який найчастіше використовують як злочинці (для передачі повідомлень про закладені бомби, захоплення людей і пред'явлення політичних або інших вимог), так і «телефонні хулігани», які висловлюють завідомо неправдиві погрози. Приймаючи анонімне телефонне повідомлення про можливе здійснення актів тероризму необхідно пам'ятати, що вони несуть важливу криміналістичну інформацію, тому в розмові з анонімом необхідно запам'ятати і зафіксувати якнайбільше даних. Зокрема:

- зафіксувати дату, час і тривалість анонімного повідомлення;

- місце установки телефону, на який надійшло повідомлення, його номер, приналежність конкретному підрозділу і співробітнику;

- при одержанні анонімного повідомлення спробувати «зав'язати розмову» з анонімом і з'ясувати конкретну інформацію про його особу, професію, місце перебування; і, якщо можливо, схилити до добровільного відмовлення від задуманої акції;

- під час розмови вжити заходів щодо запису фонограми анонімного повідомлення, визначення номера телефону анонімного абонента шляхом використання технічних можливостей даного телефонного апарата. При відсутності таких можливостей через співробітників спробувати повідомити про анонімне повідомлення службу безпеки (службу охорони) підприємства або телефонну станцію;

- по закінченню розмови з анонімом негайно повідомити про те, що трапилося, керівникові служби безпеки (служби охорони) для прийняття ними негайних заходів до попередженню і локалізації можливих тяжких наслідків;

- по пам'яті скласти докладний опис висловлених погроз або повідомлення про передбачувані акти тероризму, а також висунутих ультиматумах та інших вимогах;

- усі дані про зміст погроз або вимог, викладених анонімним абонентом, характеристику його голосу, мови, манері викладу погроз і вймог повідомити керівникові служби безпеки (служби охорони) підприємства;

- для уникнення поширення чуток і паніки обговорювати отриману від аноніма інформацію з іншими співробітниками не рекомендується;

- при надходженні погрози на телефонний апарат з автоматичним визначником номера і звукозаписним пристроєм, відразу після завершення розмови з анонімом вжити заходів щодо збереження аудіозапису. Передбачте заходи щодо запису можливого наступного дзвінка зловмисника.

 

4. Вибух на території об'єкта:

 

У випадку вибуху необхідно негайно організувати і забезпечити виконання наступних основних заходів:

- за списком екстреного оповіщення викликати на об'єкт пожежних, швидку допомогу, рятувальників, комунальні служби (газ, електрика, тепло);

- за списком екстреного оповіщення повідомити про подію керівництво (адміністрацію) підприємства та правоохоронні органи;

- організувати евакуацію персоналу з епіцентру вибуху, зруйнованих або ушкоджених вибухом приміщень;

- до прибуття служби швидкої допомоги надати постраждалим першу медичну допомогу;

- відключити подачу електроенергії, газу, води, тепла в ушкоджені вибухом приміщення;

- оточити місце вибуху і забезпечити його ізоляцію до прибуття компетентних органів;

- при виникненні пожежі вжити заходів щодо її гасіння власними силами за допомогою наявних протипожежних засобів.

 

5. Захоплення заручників:

 

При захопленні людей у заручники необхідно:

- негайно повідомити про надзвичайну подію правоохоронні органи і керівництво об'єкта;

- по можливості блокувати місце події, використовуючи технічні засоби охорони;

- підвищити пильність охоронців на всіх постах. Перевести систему відеоспостереження об'єкта в режим запису;

- не вступаючи в переговори з терористами, по можливості виконувати їхні вимоги, якщо це не пов'язано з заподіянням шкоди життю і здоров'ю людей;

- забезпечити евакуацію персоналу, який знаходиться поза місцем захоплення заручників;

- припинити доступ на об'єкт людей і проїзд автотранспорту';

- вжити заходів для забезпечення безперешкодного проходу і проїзду на об'єкт співробітників правоохоронних органів;

- після прибуття спецпідрозділів правоохоронних органів надати їм необхідну інформацію: схеми об'єкта, поповерхові плани, схеми розташування систем відеоспостереження, вентиляції, електропостачання та ін.;.

- надалі діяти відповідно до розпоряджень керівника антитерористичної операції.

 

6. Одержання сигналу про евакуацію:

 

Якщо ви знаходитеся на своєму робочому місці, послідовно виконайте наступні дії:

- без поспіху, істерики і паніки зберіть службові документи в сейф або в шухляди столу, що закриваються на ключ;

- візьміть з собою особисті речі, документи, гроші, цінності;

- закрийте вікна, вимкніть оргтехніку, електроприлади, Освітлення; візьміть з собою і при необхідності використовуйте індивідуальні засоби захисту (протигаз, респіратор);

- закрийте двері на ключ, ключ залишіть у замку;

- залишіть приміщення, рухайтеся маршрутами, які позначені на схемах евакуації;

- повертайтеся в покинуте приміщення тільки після дозволу відповідальних осіб.

 

 

 

 

  Перелік документів на отримання фінансової підтримки
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:38
67Kb Скачать скачать
  Реєстр цільового використання кредитних коштів до кредитної угоди
Формат: XLSX | Добавлен: 24/08/2020 19:19:38
11Kb Скачать скачать
  ФОРМА ЗАЯВКИ
Формат: XLS | Добавлен: 24/08/2020 19:19:38
37Kb Скачать скачать
  ПОРЯДОК укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:40
27Kb Скачать скачать
  Перелік захисних споруд цивільного захисту Первомайського району
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:40
82Kb Скачать скачать

 

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ! 

          Українська армія продовжує поповнювати свої лави професійними військовими. Контрактна армія - єдиний шлях створення вмотивованої, професіональної та міцної сили, що зможе зупинити будь-яку агресію проти України.

         Військова служба за контактом  це : 

-  мотивація і бажання служити в Збройних Силах, усвідомлений вибір, який робить людина, обираючи професію військового - захищати свою Батьківщину;                             

-  мінімальне щомісячне грошове утримання з першого дня підписання контракту  для рядового складу  від 10 000 гривень;  

молодшого лейтенанта (для тих, хто має вищу освіту); 

-  можливість оренди житла і його оплати Міністерством оборони;

- щорічна відпустка — від 30 до 45 календарних днів;

         Вимоги до кандидатів : 

- вік  - від 18 до 60 років (чоловіки), від 18 до 45 років (жінки);

- освітній рівень (від базової загальної середньої освіти і вище);

- добрий стан  здоров’я;

- відсутність судимостей;

- стійкі морально-психологічні якості;   

    В сучасних умовах Україна  будує боєздатну  армію з добре підготовленими професійно та мотивованими військовослужбовцями і сьогодні Збройні Сили України роблять ставку саме на контрактників.

        Чекаємо на всіх, хто зацікавлений військовою службою та готовий до захисту своєї Батьківщини.    

 

За додатковою інформацією звертатися до Первомайського об'єднаного міського військового комісаріату  з 09.00 до 16.00 годин, за адресою:  м. Первомайськ, вул. Герцена 20.

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Первомайський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

Контактні дані:

 

Адреса: вул. Гагаріна, 3, м. Первомайськ, 55200

Телефон:066-48-85-261

E-mail:mk16_probation@ukr.net

Сторінка в Facebook:

https: //www.facebook.com/probation.Mykolayiv/

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8-00 до17-00

п’ятниця: з 8-00 до15-45

обідня перерва:  12-00 - 12-45

вихідний : субота, неділя

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

v  забезпечення безпеки  суспільства шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

v  надання до суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

v  організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

v  пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

v  допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі,в адаптації до життя в суспільстві.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

v  Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

v  Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

v  Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

v  особа, щодо якої складається досудова доповідь;

v  особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

v  особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;

v  особа, звільнена з випробувальним терміном відвідбування покарання у видіпозбавлення (обмеження) волі;

v  звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років

v  особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

          

                 І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

 

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ

 

філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

 

Начальник відділу

 

 

Контактні дані:

 

Лазарєв Володимир Валерійович, підполковник внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Гагаріна, 3, м. Первомайськ, 55200

тел.: 066-48-85-261

електронна скринька: mk16_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

v  забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

v  надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

v  організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

v  пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

v  допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

v  особа, щодо якої складається досудова доповідь;

v  особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

v  особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;

v  особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;

v  звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

v  можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;

v  збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;

v  збереження роботи та житла;

v  позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

v  убезпечення г

 

 

 

  Порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції, умови та перелік документів, необхідних для участі у конкурсі
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:43 76Kb Скачать скачать

 

 

 10 правил безпечного відпочинку на воді!

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАМЯТКА
щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі інтернет

 

Перелік основних чинників, що впливають на стан інформаційної безпеки у зв'язку із використанням загальнодоступних
та соціально орієнтованих ресурсів мережі Інтернет

 

·   Військова агресія Російської Федерації та пов'язані з нею масштабні кібератаки, масові антиукраїнські інформаційні кампанії та їх психологічний вплив на користувачів українського сегменту мережі Інтернет, отримання несанкціонованого доступу до персональних даних та іншої важливої інформації з електронних поштових, скриньок та соціальних мереж тощо.

·   Існування загрози для державних установ (міністерств, відомств, агентств, фінансових установ тощо) у зв 'язку із використанням працівниками у службовій діяльності та повсякденному житті програмного забезпечення російського виробництва, а також поштових електронних сервісів та соціальних мереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», доступ до яких на даний час обмежено відповідно до Указу Президента України № 133/2017 від 15.05.2017 року.

·   Підконтрольність найбільших та найвпливовіших медіа особам, котрі використовують дані ресурси для лобіювання та відстоювання особистих, а не державних інтересів.

·   Активне наповнення соціальних мереж замовними дописами відповідного контенту із використанням т.зв. бот-мереж («ботів») та технології масового «тролінгу».

·   Маніпуляції у засобах масової інформації та соціальних мережах з метою приваблення більшої аудиторії шляхом використання методів соціальної інженерії.

·   Використання соціальних мереж для поширення недостовірної (фейкової викривленої деструктивної інформації та здійснення маніпулятивного впливу на суспільну свідомість користувачів українського сегменту мережі Інтернет.

 

Характеристика ключових факторів ризику та рекомендації
щодо їх нейтралізації

 

1. Зберігання та передача даних.

Недотримання окремих правил безпеки під час здійснення службових обов'язків працівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, посадовими особами державних підприємств, установ, організацій, а також військовослужбовцями може призвести до втрати чи крадіжки мобільних телефонів, персональних ноутбуків, магнітних носіїв інформації тощо. Вказане ставить під загрозу збереження, персональних даних та може призвести до розголошення інформації з обмеженим доступом.

3 метою уникнення негативних наслідків у випадку втрати або викрадення носіїв інформації необхідно:

·   встановити паролі на усі пристрої, що перебувають у користуванні (РIN-коди, паролі на вхід до всіх облікових записів, паролі на планшетах та ноутбуках тощо);

·   систематично робити резервне копіювання важливих файлів;

·   блокувати пристрої щоразу після закінчення роботи з ними.

 

2. Соціальні мережі.

Соціальні мережі у наш час стали зручним та ефективним засобом комунікації. За допомогою соціальних медіа можна обмінюватись повідомленнями, публікувати особисті фото- та відеоматеріали, розміщувати інформацію про місце роботи і відпочинку, колег, друзів, навчання, дозвілля, політичні погляди тощо. Така кількість приватної інформації у разі її потрапляння до зацікавлених осіб може поставити під загрозу як службову діяльність, так і приватне життя державних службовців, керівників підприємств, установи, організації, працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також військовослужбовців.

З метою уникнення несанкціонованого доступу до персональних акаунтів, зареєстрованих у соціально орієнтованих ресурсах мережі Інтернет, необхідно:

·   встановити надійний пароль для входу в обліковий запис. При цьому рівень захищеності акаунту та інформації, що знаходиться у ньому, залежить від складності встановленого паролю;

·   використовувати функцію подвійної авторизації. Щоб увійти до профілю з незнайомого пристрою, сервіс вимагатиме пройти додаткову ідентифікацію як власника акаунту. При цьому на вказаний номер телефону або на поштову скриньку буде надіслано повідомлення з кодом підтвердження, або необхідно буде ввести один із паролів, які попередньо були збережені через інший обраний спосіб підтвердження;

·   здійснити додаткові налаштування профілю в соціальних мережах з метою отримання інформації щодо несанкціонованих входів до ресурсів з невідомого пристрою або Інтернет-браузера;

·   при створенні акаунтів у соціальних мережах використовувати у якості «логіна» поштову адресу надійного сервісу (наприклад, «Google», «Yahoo») або українських поштових сервісів. Не рекомендується користуватися російськими сервісами, доступ до яких заборонено в Україні, оскільки через персональну електронну скриньку можна отримати пароль, а відтак доступ до профілів, зареєстрованих у соціальних мережах;

·   не здійснювати авторизацію особистих чи робочих, корпоративних профілів з незнайомих чи незахищених пристроїв. Існує ймовірність, що після завершення роботи не буде здійснено вихід із свого облікового запису або пристрій запам'ятає вказаний при вході логін та пароль. Крім того, існує ймовірність ураження такого пристрою шкідливим програмним забезпеченням, що може здійснювати збір та передачу відомостей щодо паролів та логінів зацікавленим особам;

·   пам'ятайте, що саме фішинг (довідково: фішинг - вид шахрайства, метою якого є виманювання у довірливих або неуважних користувачів мережі Інтернет персональних даних клієнтів, сервісів із переказу або обміну валюти, Інтернет-магазинів) є найпоширенішим способом отримання зловмисниками паролів до поштових скриньок та сторінок у соціальних мережах.

Крім того, у ході гібридної агресії з боку РФ соціальні мережі активно використовуються для збору додаткових відомостей щодо місць регулярного перебування особи, її родичів, колег, особистих уподобань та іншої приватної інформації. Водночас, через соцмережі здійснюється збір та передача інформації щодо місць дислокації та складу окремих підрозділів Збройних сил України, які залучені до проведення операції об'єднаних сил на сході. України, яка частково є конфіденційною.

З метою недопущення отримання зацікавленими особами додаткової (приватної) інформації щодо особи, членів її сім’ї колег, уподобань тощо, стосовно військовослужбовців - інформації щодо місць дислокації та складу окремих підрозділів Збройних сил України, які залучені до проведення операції об’єднаних сил на сході України, необхідно дотримуватись наступних правил:

·   не публікувати у соціальних мережах інформацію, що може поставити під загрозу особисте життя особи, життя членів її сім’ї  та інших осіб;

·   військовослужбовцям, та членам їх сімей не варто публікувати фото- та відеоматеріали, за допомогою яких можна визначити місцезнаходження військової частини, окремих збройних військових формувань, що беруть участь у проведенні операції об'єднаних сил на сході України. Вказані дії можуть загрожувати життю та здоров'ю людей;

·   обмежити доступ до приватної інформації в налаштуваннях конфіденційності соціальної мережі. Вибрати налаштування, які найбільше захищають додаткові відомості про власника аккаунта. Зокрема, не зазначати геолокацію (місце розташування) та доступність пошуку акаунта в соціальній мережі за номером мобільного телефону та адресою поштової скриньки;

·   періодично переглядати список друзів у соціальній мережі. Якщо серед них є незнайомі або підозрілі люди (акаунти), необхідно їх видалити, оскільки статус «друга» зазвичай відкриває доступ до більшого обсягу приватної інформації про особу. В подальшому необхідно бути уважними під час додавання до списку «друзів» нових користувачів;

·   не рекомендується використовувати російські соціальні мережі, «ВКонтакте» та «Одноклассники», доступ до яких заборонено, оскільки останні на вимогу спецслужб РФ можуть передавати відомості щодо персональних даних власників акаунтів (e-mail номер мобільного телефону, дата та IP-адреса реєстрації дата та IP-адреса останнього відвідування тощо).

 

3. Використання російських соціально орієнтованих ресурсів мережі Інтернет.

З 2016 року усі російські сервіси відповідно до федеральних законів РФ «О внесении изменений в Федеральный закон «Об информации, информационных технологиях и о защите информации» від 05.05.2014 року № 97-ФЗ, «О внесении изменений в Федеральный закон «О противодействии терроризму» від 06.07.2016 року № 374-ФЗ, «О внесении изменений в Уголовный кодекс РФ и Уголовно-процессуальный кодекс РФ в части установления дополнительных мер противодействия терроризму и обеспечения общественной безопасности» від 06.07.2016 року № 375-ФЗ та інших окремих законодавчих актів на постійній основі надають спецслужбам РФ відомості щодо персональних даних користувачів та їх особистого листування. Зважаючи на це, українські їнтернет-провайдери зобов'язані обмежити доступ користувачам до російських соціальних мереж та сервісів».

Крім того, слід пам'ятати, що доступ до російських соціальних мереж «ВКонтакте» та «Одноклассники» на території України заборонено рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», введеного в дію Указом Президента України від 15.04.2017 року № 133.

Головна порада - перехід на західні та українські сервіси, такі як «Ukrnet», «Gmail», «Google+», «Facebook», «Twitter» тощо.

 

4. Використання додатків до смартфонів.

Під час встановлення тих чи інших додатків на власний телефон ці програмні продукти можуть вимагати доступу до певної інформації на використовуваному пристрої, насамперед геолокації, списку контактів, акаунтів у соціальних мережах та поштових скриньок.

За наявними даними, більшість шпигунських програм «вшиваються» саме в мобільні додатки, які цікавлять конкретну аудиторію. Тому необхідно бути уважним під час встановлення додатків, особливо якщо робити це з невідомих та неперевірених сервісів.

3 метою унеможливленим завантаження на особистий пристрій програм-шіпигунів необхідно дотримуватись таких правил:

·   встановлювати додатки лише з офіційних та перевірених сервісів (ChromeStore, Add-ons та PlayMarket для Android, AppStore для OS);

·   заборонити операційній системі смартфона (планшета, ПЕОМ), автоматично встановлювати додатки з невідомих джерел шляхом здійснення відповідних налаштувань пристрою;

·   періодично здійснювати чистку усіх особистих пристроїв від додатків, які не використовуються.

 

5. Електронне листування.

Електронні поштові скриньки  зберігають не тільки величезний обсяг особистих та робочих даних (листів), але й зазвичай прикріплені до аккаунтів у соціальних мережах, менеджерах, хмарних сервісах тощо. Тому несанкціонований доступ до поштової скриньки може мати серйозні наслідки, такі як отримання інформації конфіденційного характеру, зміна паролів до сайтів, акаунтів без відома їх власників, отримання доступу до особистих фотографій та відео, розсилання спаму від імені інших осіб тощо.

Щоб уникнути зламу електронної поштової скриньки, необхідно:

·   увімкнути двофакторну автентифікацію за допомогою мобільного пристрою. В такому випадку під час спроби отримання паролю до поштової скриньки сторонніми особами буде надходити попередження на мобільний телефон у вигляді SMS-повідомлення про спробу злому;

·   встановити надійний пароль;

·   не використовувати для відновлення паролю російські сервіси («Yandex.ru», «Mail.ru» тощо);

·   не запускати на пристроях вкладення підозрілих листів, що містять виконуваний файл з такими розширеннями як «.exe», «.bat», «,cmd», «.vbs», «.docm», «.xlsm» тощо;

·   державні службовці та військовослужбовці повинні пам'ятати, що службові електронні скриньки не слід використовувати для приватного листування.

 

6. Вихід до мережі Інтернет.

Одним із найпоширеніших способів входу до мережі Інтернет у публічних місцях є підключення до відкритих точок Wi-Fi, Зазвичай вони є безкоштовними та вхід до них здійснюється без введення паролів. Саме відсутність паролю робить їх вразливішими для злому з боку зацікавлених осіб, які мають на меті, отримати доступ до персональних даних та відомостей, що зберігаються на телефоні, планшеті, ПЕОМ тощо.

Щоб уникнути перехоплення даних сторонніми особами, необхідно:

·   під час здійснення входу до мережі використовувати лише ті точки доступу до Wi-Fi, які мають протоколи безпеки для захисту бездротового з'єднання WPA чи WPA-2;

·   у публічних місцях найкраще користуватись особистим Wi-Fi модемом або здійснювати вхід до мережі Інтернет з мобільного пристрою за передплаченим пакетом послуг мобільного оператора;

·   на ПЕОМ, мобільних пристроях та планшетах необхідно вимкнути функцію «Автоматичне підключення до Wi-Fi»;

·   військовослужбовцям, які виконують завдання в зоні проведення ООС, обмежити використання особистих модемів чи роутерів для входу до мережі Інтернет через передачу сигналу, який можна зафіксувати спеціальною технікою та визначити місцезнаходження.

 

7. Перелік російських веб-ресурсів, якими не рекомендовано користуватись.

Указом Президента України від 15.05.2017 року № 133/2017 введено у дію рішення РНБО щодо обмеження діяльності в Україні російських соціальних мереж та сервісів. У переліку російських компаній, щодо яких вжито санкційні заходи, зазначено сервіси «MaiL.Ru Group» та «Яндекс». Повний перелік ресурсів з Додатку до Указу, доступ до яких повинні заборонити Інтернет-провайдери :


1.                 afisha.yandex.ru:

2.                 audience.yandex.ru;

3.                 auto.ru:

4.                 avia.vandex.ru;            

5.                 brouser.yandex.ru;

6.                 calendar.yandex.ru;

7.                 delivery.yandex.ru/promo;

8.                 direct.yandex.ru;

9.                 disk.yandex.ru;

10.              dns.yandex.ru;

11.              fotki.yan.dex.ru;

12.              kassa.yandex.ru;

13.              mail.yandex.ru;

14.              market.yandex.ru;

15.              metrika.yandex.ru;

16.           &

  ПАМ’ЯТКА щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі інтернет Перелік основних чинників, що впливають на стан інформаційної безпеки у зв'язку із використанням загальнодоступних та соціально орієнтованих ресурсів мережі Інтернет
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:48
135Kb Скачать скачать

 

«ЗАПОБІГАННЯ  ОТРУЄННЯ  БДЖІЛ  ПРИ  ЗАСТОСУВАННІ  ПЕСТИЦИДІВ  ТА  АГРОХІМІКАТІВ»

 

Звертаємо увагу сільгоспвиробників  та  пасічників Первомайського  району, що у зв'язку  з  обробітком сільськогосподарських  культур  засобами  захисту  рослин  від шкідливих  організмів,  з метою  уникнення випадків  отруєння  та  загибелі  бджіл від застосування  пестицидів  та  агрохімікатів  управління  агропромислового  розвитку Первомайської  райдержадміністрації  в  черговий раз наголошує, що  суб'єктам  господарювання  необхідно  дотримуватись  статті  37  Закону  України  «Про  бджільництво» - фізичні  та юридичні  особи   не  пізніше  ніж  за три  доби до початку  обробки зобов'язані  попередити  про це  пасічників, пасіки  яких  знаходяться на  відстані  до десяти  кілометрів  від  оброблюваних  площ. При цьому повідомляється дата  обробки, назва  препарату,  ступінь і  строк  дії  токсичності  препарату.

Застосовувати  хімічні  засоби захисту  рослин необхідно  згідно з Державними  санітарними  правилами  8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та  застосування  пестицидів в  народному  господарстві:

- всі  роботи  з пестицидами проводити  в  ранкові (до 10.00)  та вечірні  години (з 18.00  до 22.00)  при  мінімальних  повітряних потоках відсутності масового  льоту  бджіл;

- завчасно, але  не  менше  ніж  за три  доби до  початку проведення кожної  хімічної  обробки посівів  будь-яких  сільськогосподарських  культур  сповіщати  власників  пасік, населення про  строки  і  методи  застосування  пестицидів. У  період проведення  робіт  у радіусі 200 метрів  від меж ділянок, повинні  бути  встановлені  попереджувальні  написи.

Відповідно  до статті  21 Закону України «Про захист  рослин» та  статті 38 Закону України «Про  бджільництво»   порушення  законодавства тягне  за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову  або кримінальну  відповідальність.

Відповідальність  за порушення законодавства в галузі  бджільництва несуть  особи, винні  у  неповідомленні (приховуванні)  або  наданні  неправдивої  інформації про виникнення загрози  бджолам при  застосуванні засобів  захисту  рослин, а  також  у порушенні технології вирощування  рослин  сільськогосподарського  призначення, що  призвело до погіршення  умов  у  ареалах  бджіл.

Оскільки господарства повідомляють пасічників  та  населення про місце і час обробок пестицидами через сільську раду, то власники пасік повинні обов’язково зареєструватися в сільській раді, на території якої вони знаходяться і своєчасно інформувати сільські ради, господарства про місця перебування своїх пасік на стаціонарі і при перевозках.

Після отримання повідомлення про майбутню хімічну обробку, бджоляр повинен до її початку вивезти пасіку в безпечне місце або ізолювати бджіл у вуликах на термін, передбачений обмеженнями при застосуванні конкретних пестицидів.

У деяких випадках отруєння бджіл відбувається і при дотриманні правил обробітку, наприклад:

-         оброблювана не квітуча культура знаходиться поруч із квітучими медоносами;

-         знесення пестицидів з обробленої площі на сусідні медоносні угіддя;

-         при споживанні рос із листя або міжвузлів.

Таким чином, правильний вибір пестициду, виконання всіх технічних та санітарних норм має виняткове значення для попередження отруєння бджіл.

Шановні  сільгосптоваровиробники  та  пасічники  Первомайщини,  ми    високо  цінуємо і  з повагою  відносимось  до   Вашої праці та  зацікавлені  в процвітанні галузі  виробництва  продукції  рослинництва  та  бджільництва. Сподіваємось, що робота  кожного  з Вас  пройде  в умовах  дотримання вимог  чинного  законодавства, налагодженої  співпраці, взаємної  поваги та  порозуміння. 

 

 

Начальник  управління

агропромислового  розвитку

райдержадміністрації                                                            І.ЧМИРЬОВА

 

Оксана  Курочкіна 5-23-40

 

 

  ЩОДО ЗАТВЕДЖЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Формат: JPG | Добавлен: 24/08/2020 19:19:49
3228Kb Скачать скачать

 

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО

 

Управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації доводить до Вашого відома, що відповідно до заходів Комплексної  програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 22 грудня 2016 року № 5 затверджено Порядок організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно-курортних закладах демобілізованих учасників антитерористичної операції а сході України та членів їх сімей за рахунок коштів обласного бюджету.

Право  на оздоровлення  та відпочинок мають:

-  демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході України, їх дружини (чоловіки) ті їх діти віком до 18 років;

-   сім»ї загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції а саме: дружини(чоловіки) та х діти до 18 років або батьки загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції  та їх діти віком до 18 років;

-  дружини (чоловіки) та їх діти до 18 років учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність  України і беруть безпосередню участь  в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції на сході України, які зареєстровані та проживають на території Первомайського району.

Строк перебування учасників АТО та членів їх сімей на базі відпочинку, у санаторно-курортному закладі становить не більше 8 календарних днів.

Бажаючим звернутись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації з документами відповідно до переліку:

-         копія військового квитка;

-         довідка про перебування в зоні проведення АТО та безпосередню

участь в  антитерористичної операції на сході України;

-         копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю

внаслідок війни;

-         копія паспорту та ідентифікаційного коду учасника АТО  та

дружини(чоловіка);

-         копії свідоцтва про шлюб;

-         копії свідоцтва про народження дитини;

-         копію посвідчення члена сім»ї загиблого (померлого) ветерана

війни;

            -   копію паспорта  та коду члена сім»ї загиблого учасника антитерористичної операції;

            -    інші документи, що підтверджують родинні зв»язки.

            Оздоровлення осіб вищезазначених категорій буде здійснюватись при наданні всіх документів та в порядку черги.

 

Вул. Київська, 50, каб. 7 тел 4 22 26, 4 30 11

 

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО!

 

Управління соціального захисту населення пропонує безкоштовне навчання в Первомайській автошколі з метою отримання водійських прав наступних категорій:

·         В – автомобілі масою до 3500 кг, і кількістю сидячих місць (не враховуючи водійського) до 8;

·         С1 – автомобілі масою від 3500 до 7500 кг, призначені для перевезення вантажів;

·         С – автомобілі масою від 7500 кг, призначені для перевезення вантажів;

·         D1 – автобуси місткістю до 16 чоловік (без урахування водія), призначені для перевезення пасажирів;

·         D – автобуси місткістю більше 16 чоловік (без урахування водія), призначені для перевезення пасажирів;

·         BE, C1E, CE, D1E, DE – зіставні транспортні засоби, тягачем у яких виступає транспорт категорій B, C1, C, D1 або D.

Підкатегорія, визначена цифрою 1 (В1,С1 тощо) означає право на керування полегшеною початковою версією транспортного засобу відповідної категорії. Підкатегорія з індексом Е (ВЕ, С1Е, тощо) дає право на буксировку важкого прицепу.

 

Умови для отримання права на керування транспортними засобами наступних категорій

·         ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE – наявне посвідчення водія категорії В, С1, С, D1 і D або кількох з них та навички керування транспортними засобами категорії В, С1, С, D1, D більше одного року протягом останнього часу;

·         D1 – наявне посвідчення водія категорії В, С1, С, Т або кількох з них та навички керування транспортними засобами відповідної категорії більше трьох років протягом останнього часу;

·         D – наявне посвідчення водія категорій В, С1, С, D1, Т або кількох з них.

Початок занять після набору груп.

За довідками звертайтесь до управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації за адресою:

м. Первомайськ, вул. Київська, каб. 7, або телефоном 4 30 11.

 

 

 

 

 

 

УВАГА: ТЕЛЕФОНУЮТЬ ШАХРАЇ!

Первомайська ДПІ Южноукраїнського  управління Головного управління ДФС у Миколаївській  області  попереджає, що знову зафіксовано випадки телефонних дзвінків підприємцям міста від невідомих осіб, які представляються керівником  Первомайської ДПІ   – Будурацьким С.В. та пропонують перерахувати кошти на розрахунковий рахунок.

Первомайська ДПІ застерігає платників не реагувати на подібні вимоги, закликає бути пильними та у разі, якщо вам стала відома будь-яка інформація про шахраїв, негайно повідомляти телефоном  поліцію за телефоном 102.

Адміністрація Первомайської ДПІ 

  ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:10:38
63Kb Скачать скачать
  ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ПРИЗОВНОГО ВІКУ
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:10:38
667Kb Скачать скачать
  УВАГА, КОНКУРС!
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:10:38
27Kb Скачать скачать
  До уваги жителів Первомайського району та міста Первомайська!
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:10:42
209Kb Скачать скачать
  ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ!!!
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:19:51
28Kb Скачать скачать
  Щодо фальсифікації рибних консервів
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:19:19
194Kb Скачать скачать

 

До уваги жителів Первомайського району!

Доводимо до Вашого відома, що з метою запобігання замерзання та переохолодження людей в зимовий період на території сільських, селищної рад  облаштовані

ПУНКТИ обігріву, в яких потребуючі зможуть отримати теплий одяг, гарячий чай та їжу при нагальній потребі. (адреси додаються)

            У разі виявлення особи/осіб, які потребують сторонньої допомоги телефонуйте:

-  ДСНС  - 101 цілодобово;

-  швидка допомога – 103 цілодобово;

-  управління соціального захисту населення 4-22-26 (з 8.00 до 17.00 крім суботи та неділі);

-  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 4-36-76 (з 8.00 д 17.00 крім суботи та неділі).

            В кожній сільській/селищній раді будуть функціонувати «соціальні патрулі».

 

Будьте уважні до себе та оточуючих, допомагайте  одиноким людям похилого віку та особам з інвалідністю. Не будьте байдужими до чужих потреб

 

До уваги громадян! Повідомляємо про ліквідацію управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 

            Відповідно до розпорядження Первомайської районної державної адміністрації № 246-р від 06.12.2019 року повідомляємо про ліквідацію управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 00734110).

      Письмові заяви про кредиторські вимоги до управління агропромислового розвитку Первомайської районної державної адміністрації приймаються на адресу: вулиця Чкалова,12, кабінет № 54, місто Первомайськ, Миколаївська область, 55200 протягом двох місяців з дня публікації оголошення.


Начальник управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації                                           Ірина ЧМИРЬОВА 

 

Тетяна Редванська, 4-32-64

СЕМІНАРИ - ТЕНДЕРИ 2020. ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ В УКРАЇНІ

  Проект розпорядження голови Первомайської райдержадміністрації "Про затвердження нормативів доходів громадян від земельних ділянок різних видів призначення у разі надання всіх видів соціальної допомоги на 2020 рік"
Формат: ZIP | Добавлен: 24/08/2020 19:19:35
57Kb Скачать скачать
  Проект розпорядження Про конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення
Формат: ZIP | Добавлен: 24/08/2020 19:19:27
63Kb Скачать скачать

 

Шановні власники та користувачі земельних ділянок (фізичні та юридичні особи) Первомайського району Миколаївської області, у 2020 році відбудуться зміни в оподаткуванні.

24 лютого 2020 року Перзидент України В ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав Закон України від 16 січня 2020 року №465-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", яким запроваджується податкова реформа - 2020 (законопроект №1209-1).

В рамках проведення земельної реформи буде змінено підхід в оподаткуванні. За новою системою оподаткування, незалежно від того, хто ти - фермер, одноосібник чи товаровиробник - стягуватиметься фіксований податок за гектар землі відповідно до нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

Відповідно до пункту 269.1 ПК платниками податку є:

·                     власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);

·                     землекористувачі.

Земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України від 25.10.2001 року та Цивільним кодексом України від 16.01.2003 року, а справляння плати за землю  - Податковим кодексом України від 02.12.2010 року, а також прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами. відповідно до статті 206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється відповідно до Закону.

Земельний податок – це обов’язковий платіж, який справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.

Власники земельних ділянок - юридичні та фізичні особи, які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні.

Землекористувачі - юридичні та фізичні особи (резиденти і нерезиденти), яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди.

Як вбачається із норм Податкового кодексу України, обов’язок платника податку сплачувати плату за землю виникає у власників та землекористувачів з дня виникнення права власності або користування земельною ділянкою.

Відповідно до статті 125 Земельного кодексу України право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.

Обов’язок зі сплати плати виникає у нового власника нерухомості з моменту переоформлення ним права власності чи користування земельними ділянками, тобто з моменту державної реєстрації прав на земельні ділянки.

Використання земельних ділянок без належного оформлення прав є порушенням норм земельного законодавства.

Повноваження із справляння плати за землю та здійснення контролю за дотриманням земельного законодавства делеговано виконавчим органам сільських, селищних, міських рад (ст. 33 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».

Юридичним та фізичним особам, які не оформили відповідно до законодавства право власності або право користування земельною ділянкою, необхідно звернутися до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування для оформлення та реєстрації відповідних прав на такі земельні ділянки.

Водночас, звертаємо увагу на те, що орган місцевого самоврядування, керуючись нормами статті 377 Цивільного кодексу України, статей 120, 125, 126, 206 Земельного кодексу України, а також враховуючи рішення Судової палати у господарських справах Верховного Суду України від 28.01.2015 року (у справі № 5023/3993/12 (5023/90574/11) та від 30.11.2016 року (у справі №922/1008/15) може порушити питання про компенсацію завданої шкоди (ст. 1166, 1167 Цивільного кодексу України) землекористувачами (юридичними та фізичними особами),  які використовують земельні ділянки без належним чином оформлених документів на право користування земельними ділянками, у формі не отриманої орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності.

Враховуючи вищенаведене, просимо землекористувачів земельних ділянок оформити правовстановлюючі документи на земельні ділянки та сплачувати податки згідно чинного законодавства!

 

 

Увага платників податків!

Роботу Центрів обслуговування платників переведено в особливий режим!

 

Первомайське відділення Южноукраїнського управління Головного управління ДПС у Миколаївській області інформує, що у зв’язку із введенням на всій території України надзвичайної ситуації з 26 березня 2020 року переведено в особливий режим роботу Центру обслуговування платників області.

Центр обслуговування платників надає адміністративні послуги у режимі онлайн, а також за попереднім записом за телефонами, виключно, для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, а саме:

- видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;

- внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Для попереднього запису для відвідування ЦОП використовуйте наступні номери телефонів:

Назва ЦОП

Електронна адреса поштової скриньки

Номери телефонів

для попереднього запису

     
     
     

ЦОП Первомайської ДПІ

podpi1408@i.ua

(05161)43316, (05161)43678, (05161)55616

 

Звертаємо увагу, що на цей час зупиняється перебіг строків звернень за отриманням адміністративних та інших послуг і строків надання цих послуг. Після припинення надзвичайної ситуації та карантину перебіг цих строків буде продовжено з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Закликаємо платників користуватись дистанційними формами комунікації, не відвідувати податкові органи без крайньої необхідності та максимально використовувати електронні сервіси ДПС, зокрема:

- електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/ ;

- електронна звітність https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/ .

Скориставшись Електронним кабінетом, ви зможете сплатити визначені податкові зобов’язання, подати звітність або отримати інформацію уникаючи відвідування податкових органів. У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платникам слід звертатись до служби підтримки за телефоном 0800 501 007 (напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax.gov.ua/help/ .

Крім того, нагадуємо контактні дані Головного управління ДПС у Миколаївській області:

- електронна адреса для направлення листів та запитів на публічну інформацію: mk.official@tax.gov.ua

-електронна адреса, за якою громадянин може викласти своє звернення: mk.zvernennya@tax.gov.ua

- служба діловодства: (0512) 50-18-86.

Також звертаємо увагу, що вся актуальна інформація щодо діяльності податкової служби Миколаївської області розміщується на субсайті Головного управління ДПС у Миколаївській області за посиланням: https://www.mk.tax.gov.ua та на офіційні сторінці у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/tax.mykolaiv/

Сподіваємось на ваше розуміння ситуації, що склалась. Пам’ятайте, що дотримуючись правил безпеки, ви максимально захищаєте себе та своїх близьких, адже прості речі рятують життя!

 

Первомайське відділення Южноукраїнського управління Головного управління ДПС у Миколаївській області

 

 

 

  Інформація. Профілактика невиробничого травматизму
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:19:59
120Kb Скачать скачать

  АМЕРИКАНСЬКИЙ БІЛИЙ МЕТЕЛИК

Америка́нський бі́лий мете́лик (Hyphantria cunea) — метелик родини Arctiidae, пошкоджує понад 300 видів різних трав'янистих, кущових та деревних культур. Найулюбленішими культурами є шовковиця, клен американський, айва, бузина, вишня, груша, виноград, волоський горіх, слива, хміль, яблуня.

Американський білий метелик — білосніжний, з шовковистим відливом. Іноді зустрічається з темними або жовтувато-коричневими цяточками на крилах. Живе 8—10 діб.

Самка залежно від погодних умов відкладає від 200 до 2000 яєць групами зісподу листка на гілки та на різні трав’янисті рослини.

Гусінь розпочинає відроджуватися в середині та вкінці травня. Протягом червня  в зонах зараження масове відродження та живлення гусені. Гусениця молодшого  віку  має довжину від 1,5-2,0 до 5-6 мм, світло-жовта з чорною головою, грудним щитком і ногами; старшого - від 18-25 до 25-36 мм, оксамитово коричнева зі спини, з чорними бородавками та довгими чорними волосками, з боків – з жовтими бородавками та білими волосками. На спині чорні плями зливаються у чорні смуги.  Гусінь першого - другого віків спочатку скелетує листок, пізніше об’їдає його повністю, залишаючи лише грубі жилки. У третьому-четвертому  віках веде спільний спосіб життя, обплітаючи павутинням кілька листків  і утворюючи гнізда. Починаючи з п’ятого віку гусениці розповзаються і живляться окремо. Тривалість життя гусениці 30-40 днів, вони мають шість – сім віків. На початку липня американський білий метелик заляльковується, лялечка розвивається 9-14 днів. Наприкінці липня - початку серпня починається літ імаго, спарення та яйцекладка другого покоління. Повторюється повний цикл  розвитку гусені. На початку вересня гусінь заляльковується і залишається на зиму. На території Миколаївської області американський білий метелик розвивається в двох поколіннях .

Виліт метеликів недружний. В умовах України він триває протягом місяця.  Метелики віддають перевагу вечірній порі, в цей час спостерігається пік їхньої активності.

Чужорідний вид. Батьківщиною американського білого метелика є Північна Америка. В Європу, а саме Угорщину, американський білий метелик був завезений з вантажем з Північної Америки у 1940 році. В Україні АБМ вперше виявлено у 1952 році в Закарпатській області. А з 1966 року відбулося поступове розповсюдження його в інші області країни.

Середня швидкість розповсюдження у країні становить 30—40 км на рік.

Для попередження занесення американського білого метелика слід проводити детальний огляд імпортних вантажів, вітчизняної продукції, пакувального матеріалу, транспортних засобів, що надходять з карантинних зон, регулярно обстежувати багаторічні насадження. Вивіз плодів і садивного матеріалу із заражених господарств, населених пунктів проводити за узгодженням з карантинною інспекцією.

Агротехнічні заходи полягають у збиранні та знищенні гусениць та кладок яєць АБМ. Гілки з гніздами гусениць обрізають і спалюють. Одне не знищене гніздо дасть тисячі таких гнізд в наступному році.

Для ліквідації вогнищ американського білого метелика обробляють плодові сади та лісосмуги інсектицидами дозволеними до використання в Україні.

У зоні поширення шкідника, особливо в населених пунктах, рекомендується застосування бактеріальних препаратів.

 

 Амброзія полинолиста – небезпечний карантинний бур’ян

На сьогоднішній день однією з болючих проблем здоров’я людей  являється алергія. І не останнє місце в переліку причин її виникнення належить карантинному буряну – амброзії полинолистій.    

 Сходи амброзії полинолистої з’являються в травні (на півдні України - в квітні), коли ґрунт добре прогріється, з глибини до 8 см, але  оптимальна глибина – 1-4 см. В початкову фазу росту амброзія інтенсивно вкоріняється, надземна частина  росте дуже повільно. Потім  з початку червня, починається інтенсивний ріст та розгалуження надземної частини. Цвітіння рослини сильно розтягнуто - з серпня по жовтень.

  Амброзія полинолиста засмічує подвір’я  та вулиці, присадибні ділянки, сади, парки, городи, пустирі, узбіччя доріг, залізничні насипи, береги річок та ставків. На полях може засмічувати посіви озимих і ярих культур, багаторічних і однорічних кормових трав, технічних, особливо просапних культур, а також полезахисні лісосмуги. Переноситься насіння карантинного бур’яну з насіннєвим  матеріалом, відходами, сіном, транспортними засобами, тваринами та людиною. Насіння її легко плаває на воді, тому розноситься водою під час повені, злив і при зрошені.

 Амброзії полинолистій властива висока регенераційна здатність. При скошуванні амброзії полинолистої від прикореневих частин можуть відростати нові паростки. Відростання починається від стебла, частіше – від його частин, що залягають на 3-5см нижче поверхні ґрунту, але не від коріння. На скошених в період цвітіння рослинах може утворюватися життєздатне насіння. Чим вище зрізане стебло, тим більше на ньому може утворюватися додаткових пагонів. Тому радикальним методом у боротьбі з нею є виполювання, тобто виривання рослини з коренем.

  Рослини амброзії належать до тих бур’янів, що завдають шкоди не тільки сільськогосподарським культурам, а й безпосередньо здоров’ю людини. Надземні частини бур’яну містять 0,14 % ефірних олій. Квітковий пилок карантинного бур’яну має чітко виражену сенсибілізуючу дію і є основною причиною виникнення поллінозів.

В період цвітіння серед населення спостерігається алергійне захворювання – амброзійний полліноз ( осіння сінна лихоманка ). В місцях широкого розповсюдження амброзії в період її цвітіння спостерігаються епідемічні захворювання населення на полліноз. Захворювання  проходить у вигляді різко вираженого алергійного риніту, кон’юктивіту, важкої бронхіальної астми, мігрені, кропивниці, хвороба також супроводжується різким знесиленням. Лікування  алергії, спричиненої пилком амброзії, тривале й важке. 

  Враховуючи велику шкідливість амброзії полинолистої як для сільського  господарства, так і для здоров’я  людини, боротьба з нею є одним з важливих і першочергових  завдань усіх землекористувачів.

   Невиконання карантинних заходів щодо знищення амброзії полинолистої тягне за собою накладання штрафу на посадових осіб від 8 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на громадян – від 4 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян згідно ст..105 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

  ДО УВАГИ АГРАРІЇВ!
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:20:00
63Kb Скачать скачать

Оголошення

Нет записей.
  • Національне агентство з питань запобігання корупції
  • НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ