Первомайський район » Головна
Українська
Головна Новини Звернення громадян Децентралізація влади Декомунізація Оголошення Електронне урядування Установи району та територіальні органи центрального органу виконавчої влади

Головна

 

 Первомайська районна державна адміністрація

 

Місцезнаходження:

55213, вул.Чкалова,12,

м. Первомайськ,

Миколаївської обл.

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8:00 до 17:00;

п'ятниця з 8:00 до 15:45;

(обідня перерва з 12:00 до 12:45);

субота та неділя - вихідні дні

Тел/Факс: (05161) 7-51-21

E-mail: pervomaysk@mk.gov.ua

Facebook: Первомайська районна державна адміністрація

Станом на 08.00 год. 20.04.2021 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» на стаціонарному лікуванні перебуває всього 90 осіб.

Підтверджених CОVID-19 - 90:

Первомайський район - 16;

 • ст. Кам'яний Міст - 2
 • Підгородна - 2
 • Бандурка - 1
 • Степківка - 1
 • Чаусово - 1
 • Грушівка - 1
 • Кримка - 1
 • Синюхин Брід - 1
 • Полтавка - 3
 • Зоряне - 1
 • Болесавчик - 1
 • х-р Гаєвський - 1                                                                                     

місто Первомайськ - 61;

Врадіївка - 7;

Криве Озеро - 5;

Арбузинка - 1.

Від ускладнень, викликаних CОVID-19, за час пандемії в КНП «Первомайська ЦРЛ» померли 123 особи.

На Первомайщині встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки!

Сьогодні, 26 березня, під головуванням Сергія Саковського відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Первомайській райдержадміністрації.

Основним питанням порядку денного було визначення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Первомайського району Миколаївської області.

Враховуючи рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 березня 2021 року, відповідно до якого на території Миколаївської області встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки та протоколу №12 рішення позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 25 березня 2021 року, комісією прийнято рішення про запровадження на території Первомайського району Миколаївської області червоного рівня епідемічної небезпеки із запровадженням відповідних карантинних обмежень.

Ознайомитись з переліком обмежень, що починають діяти з 00.00 годин 00 хвилин 27 березня 2021 р. можна за посиланням.

 

 

 На всій території Украиїни до 24 квітня 2020 року запроваджено режим надзвичайної ситуації

Таке рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів 25 березня.

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві», - зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Також Денис Шмигаль зазначив, що Уряд в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції діє за визначеним планом. Крім того, працює в даному питанні з міжнародними партнерами. Вчора був проведений перший телеміст з китайськими лікарями, які поділилися своїм досвідом. Також разом з Офісом Президента йде робота для збільшення поставок тестів в Україну. 

Заступника Міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря призначено керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

 Як впоратись з занепокоєнням і панікою під час пандемії COVID-19

Панікуєте через COVID-19? Тривога наростає щодня паралельно із тим, як все більше ваших близьких та знайомих інфікуються вірусом. Страх поєднується із невпевненістю у завтрашньому дні. Тому якщо ви починаєте хвилюватися й безперестанно думаєте про COVID-19, ви не самотні і це нормально.

Але можливо вас заспокоїть те, що коронавірус — лише один з різновидів респіраторної вірусної інфекції, а лікарі знають, як лікувати респіраторні захворювання. 

Важливо розуміти, що лікування вірусних респіраторних захворювань не є чимось новим у медицині. Керівні принципи є, і вони оновлюються в процесі надходження нової інформації. Протягом останнього року пандемії протоколи лікування вдосконалилися та лікарі покращили свої навички у лікуванні пацієнтів з COVID-19.

Тому залиште лікування фахівцям. Що ви дійсно можете й повинні зробити — захистити себе й оточуючих від інфікування. А якщо маєте симптоми захворювання, то йти до сімейного лікаря, а не займатися самолікуванням. 

Захист від інфікування COVID-19 такий самий, як і від інших респіраторних інфекцій: 

 • носіть маску або респіратор у громадських місцях, уникайте скупчення людей та дотримуйтеся фізичної дистанції,
 • регулярно мийте руки або використовуйте антисептик, якщо у вас немає доступу до мила,
 • обробляйте антисептиком поверхні, до яких часто торкаєтеся (ручки дверей, поверхні столів тощо),
 • якщо ви кашляєте або чхаєте, робіть це у згин ліктя,
 • не торкайтеся обличчя, адже один зі шляхів інфікування саме через слизові оболонки,
 • залишайтеся вдома, якщо маєте симптоми хвороби, та зв’язуйтеся зі своїм сімейним лікарем.

Докладніше з оперативною інформацією щодо COVID-19 в Україні та з рекомендаціями ви можете ознайомитися за посиланням та на офіційному сайті МОЗ України про COVID-19.

Тиск епідеміологічної ситуації на людей та велика кількість обмежень разом із новинами про поширення вірусу попри усе може негативно впливати на наш емоційний стан та психічне здоров’я загалом. Страх, переживання та стрес — нормальна та зрозуміла реакція. 

Ми не можемо займатися тим, до чого ми звикли, і не знаємо, коли життя повернеться до “докарантинного”. Невизначеність і неможливість контролювати та планувати своє ж власне життя крокують поруч із пандемією та карантинними обмеженнями. 

Це все може призвести до розладів сну, проблем із концентрацією, депресивного та тривожного розладів, панічних атак, страху людей, які мають симптоми хвороби. У людини може розвиватися підвищена чутливість до свого самопочуття та як наслідок стурбованість власним здоров’ям та іпохондричний розлад. 

Якщо ви відчуваєте, що почуваєтеся зле, поговоріть про це із близькою людиною або фахівцем з психічного здоров’я. Це нормально — почуватися не в тонусі, пам’ятайте про це. Важливо вчасно звернутися по допомогу. А поки поради як зменшити стрес та полегшити паніку:

— Зосередьтеся на тому, що ви можете контролювати. У час коли наші плани руйнуються через карантинні обмеження і ми не можемо спланувати ані нашу відпустку, ані вихідні, важливо залишатися при чомусь стабільному. 

Ваші маленькі ритуали, яких ви можете дотримуватися в умовах карантину, дають вам відчуття контролю над власним життям і зменшують тривожність. Це можуть бути спільні сніданки, прогулянки з близькими, перегляд фільмів тощо.

— Тримайте руку на пульсі новин, але без одержимих перевірок. Важливо розуміти яка епідеміологічна ситуація в країні, щоб знати як поводитися і чого очікувати. Та намагайтеся не перевіряти новини щогодини — це підвищить панічні настрої і відчуття страху за власне здоров’я та здоров’я близьких.

— Харчуйтеся регулярно і правильно. Збалансована їжа, багата вітамінами й мікроелементами, може зміцнити ваш організм та допомогти йому протистояти вірусу. 

Також правильне харчування позитивно впливає на ваше психічне здоров’я, адже від спожитої їжі залежить те, як працює наш мозок, як у ньому утворюються нейромедіатори, за допомогою яких нейрони «спілкуються» між собою, та як працює наша імунна система. 

— Дотримуйтеся режиму сну. Така щоденна процедура як сон здається настільки невибагливою і тривіальною, що дуже легко забути про її важливість для людини. Повноцінний сон має тривати 7-8 годин. Поки людина спить, у неї відновлюється імунітет, здійснюється синтез гормонів (мелатонін виробляється вночі, а кортизол вранці) та виводяться токсини з організму.

— Майте регулярну фізичну активність. Спорт допомагає впоратися зі стресом, тривогою та панічними настроями, адже під час фізичного навантаження виділяється ендорфін. Також спорт відволікає від нав’язливих негативних думок і допомагає зосередитися на будь-чому іншому. 

— Залишайтеся на зв’язку з близькими. Неважливо як близько або далеко знаходяться ваші близькі та як часто ви з ними спілкуєтеся, намагайтеся підтримувати з ними зв’язок. Також якщо ви почуваєтеся самотньо, не соромтеся зателефонувати другу або запросити його на зустріч.

— Допомагайте іншим. Добрі справи, волонтерство та допомога іншим робить людину щасливою, так стверджують численні дослідження. Ми самі можемо почуватися краще, якщо зробимо якусь хорошу справу.

Пам’ятайте, що це нормально — відчувати занепокоєння і паніку, коли світ навколо вас нестабільний. Зверніться до фахівця з психічного здоров’я або поговоріть про ваші переживання із близькою людиною, адже і просити про допомогу також нормально.

 ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ

 

 

 

ШАНОВНА ГРОМАДО ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ!

Пропонуємо ознайомитись з порядком дій для зміни постачальника газу через "газотеку" чи "приват24"

Деталі за посиланням: https://pervomaysk.mk.gov.ua/ua/news/?id=92679

  Протокол комісії ТЕБ та НС № 26 від 22.12.2020
Формат: RAR | Добавлен: 23/12/2020 09:50:05
1394Kb Скачать скачать

Звернення голови райдержадміністрації Сергія САКОВСЬКОГО щодо ситуації із поширенням COVID-19 на Первомайщині

 

Шановні краяни!

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 у країні та Миколаївській області погіршується.  Кількість виявлених хворих в районі зростає. 

 Тенденції захворюваності на COVID-19 не дають можливості сподіватися на поліпшення ситуації. Хвороба не відступає і ми не маємо можливості послабити карантинні обмеження. Не додає оптимізму й те, що з приходом осені збільшується кількість сезонних застудних захворювань. На цьому фоні загальний настрій безпечності у громадян викликає не просто занепокоєння, а становить реальну небезпеку.

Всі ми втомилися від карантинних обмежень. Все більше становиться скептиків, які не дотримуються елементарних правил безпеки. Але водночас стрімко збільшується кількість хворих на коронавірус.

Зупинити поширення коронавірусної інфекції можна тільки змінивши своє ставлення до ситуації, що склалася. Наразі усі ми відповідальні за те, як найближчими тижнями розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашого району. Закликаю вас не ігнорувати правил безпеки, дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря та за потреби телефонувати на «гарячу»  лінію. Адже вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.

Закликаю кожного з вас неухильно дотримуватися усіх загальнодержавних рекомендацій. Від цього залежить життя та здоров’я ваших рідних та близьких.

Нам не потрібно повторення жорсткого карантину. Тому, ще раз підкреслюю – дотримуйтеся встановлених правил та бережіть власне здоров’я!

 

 

 

Роз'яснення голови Первомайської райдержадміністрації щодо питань укрупнення районів та надання адміністративних послуг

 

 

 

 

Отримати земельну ділянку у власність – право кожного громадянина

 

Детальніше

за посиланням: http://pervomaysk.mk.gov.ua/ua/news/?id=85596

 

 

 

  ПРОТОКОЛ № 13 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:20:00
289Kb Скачать скачать
  Розпорядження голови райдержадміністрації № 48-р від 17 березня 2020 "Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території Первомайського району коронавірусу СОVID-19"
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:19:57
39Kb Скачать скачать

 

Голова Первомайської райдержадміністрації Сергій САКОВСЬКИЙ та заступник голови Олег ЮРЧЕНКО проінспектували готовність інфекційного госпіталю на базі КНП "Первомайська центральна районна лікарня" до прийому хворих на COVID-19

 

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ! ОБЕРІТЬ СВОГО ЛІКАРЯ!

 

 БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Оперативна інформація КНП «Первомайська ЦРЛ» про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 08.00 год. 21.04.2021 року

 Станом на 08.00 год. 20.04.2021 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» на стаціонарному лікуванні перебуває всього 90 осіб. Підтверджених CОVID-19 - 90: Первомайський район - 16; ст. Кам'яний Міст -

Прийомна сім'я чи дитячий будинок сімейного типу?

 Прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу є одними з найефективніших форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Адже діти, чиї батьки померли або в силу різних обставин не

Нагадуємо, з 1 квітня встановлено нерестову заборону

Нерест - це головний та найважливіший період у риби. Від того, наскільки успішно та вдало він пройде - залежать майбутні запаси водних біоресурсів. Наказом Управлiння державного агентства рибного господарства у Миколаiвськiй

На території національного парку було висаджено молоді акації, сосни та волоські горіхи

 Нагадаємо, 29 березня, у зв’язку з фактом вирубки дерев на території НПП «Бузький Гард» відбулася робоча нарада за участю керівництва району, ОТГ, НП «Бузький Гард» та ДП «Врадіївське лісове господарство». Сьогодні,

Cамовільне спалення сухостою та сміття заборонено, – Держенергонагляд

Останніми роками навесні спалювання сухої трави, торішнього опалого листя та побутового сміття набуло масштабних розмірів. Це не тільки шкодить довкіллю, а й несе загрозу об’єктам енергетичної інфраструктури, які можуть бути

За фактом вирубки дерев на території НПП «Бузький Гард» було проведено нараду

 Сьогодні, 29 березня, у зв’язку із фактом вирубки дерев на території НПП «Бузький Гард» в кабінеті голови Первомайської райдержадміністрації відбулася робоча нарада за участю голови Первомайської РДА Сергія Саковського, Первомайського

Захист посівів озимих зернових культур від шкідливих організмів у ранньовесняний період

 Прогнозовані агрометеорологічні умови весни будуть сприятливими для розвитку всіх біологічних груп бур’янів, шкідників і збудників хвороб.  З початком весняної вегетації та в період весняного кущіння озимих з’явиться весняне покоління злакових

На Первомайщині триває процес вакцинації проти COVID-19

За інформацією головного лікаря КП «Первомайський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяни Примак, на Первомайщині вже розгорнуті та діють пункти вакцинації, персонал яких пройшов спеціальні навчання. Сьогодні першу дозу вакцини отримав

Оперативна інформація КНП «Первомайська ЦРЛ» про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 08.00 год. 26.03.2021 року

  Станом на 08.00 год. 26.03.2021 року в КНП «Первомайська ЦРЛ» на стаціонарному лікуванні перебуває всього 101 особа. Підтверджених CОVID-19 - 81: - Первомайський район - 10; Лиса Гора - 4 Кам'яний Міст - 2

Порядок одержання допуску (посвідчення) на право роботи пов’язаної із пестицидами і агрохімікатами

 Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області нагадує особам, діяльність, яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівникам підприємств, установ та організацій,

Всі новини →