Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

У четвер, 9 листопада, під головуванням першого заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгія Решетілова відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».
 
Нагадаємо, що до складу робочої групи входять представники правоохоронних та контролюючих органів області, обласної та районних військових адміністрацій. Метою групи є спільна робота у забезпеченні доброчесності діяльності публічних органів.
 
Під час засідання було розглянуто питання щодо здійснення закупівель через систематизовану базу даних актуальних пропозицій товарів постачальників Prozorro Market.
 
Також перший заступник начальника ОВА Георгій Решетілов зазначив, що для інформування громадськості про поточні закупівлі на сайтах Миколаївської ОВА та районних військових адміністрацій буде розміщуватися актуальна інформація щодо цього. Наразі надані відповідні доручення та відбувається збір даних для оприлюднення. Надалі зазначена інформація буде оновлюватися щотижня.
 
Крім того, члени групи заслухали представників департаменту містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації про стан виконання робіт з реконструкції водогону у Миколаєві. У тому числі вони доповіли, що наразі вже отримано дозволи на виконання робіт на трьох ділянках водогону.
 
Учасники засідання мали можливість задати ряд уточнюючих питань. Зокрема, щодо методики формування ціни за матеріали, використаних під час проведених робіт. Представники департаменту своєю чергою повідомили, що вартість матеріалів формуватиметься на основі середньої ціни по Миколаївській області на день закупівлі, яка буде надана Регіональною торгово-промисловою палатою.
 
Зі свого боку представники правоохоронних органів запевнили, що це питання знаходитиметься під пильним контролем.
 

 

При Миколаївській обласній військовій адміністрації буде створено робочу групу, завданням якої буде забезпечення прозорості та підзвітності діяльності публічних органів.
Так, у четвер, 5 жовтня, під головуванням начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма відбулась нарада, за результатами якої прийнято рішення про створення робочої групи - «Прозорість та підзвітність».
У засіданні взяли участь перший заступник начальника ОВА Георгій Решетілов, керівник апарату ОВА В‘ячеслав Бонь, начальники районних військових адміністрацій, керівники правоохоронних та контролюючих органів області.
Попередньо, в рамках наради, обговорено функціонал даної групи та визначено подальші напрямки співпраці.
До складу сформованої групи увійдуть керівники та представники таких органів як: Миколаївська обласна прокуратура, Управління Служби безпеки України в Миколаївській області, Головне управління Національної поліції в Миколаївській області, Миколаївська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону, Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області, Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, Одеське територіальне управління НАБУ, Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області.
Віталій Кім зазначив, що відкритість та прозорість діяльності органі влади є основними критеріями формування повноцінної довіри жителів регіону, тому їх дотримання є одним із пріоритетних цілей.
 «Ми повинні діяти злагоджено та оперативно, підтримуючи комунікацію з кожною громадою області. Саме так прозорість в регіоні буде забезпечено на найвищому рівні», - додав очільник області.