Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

      Для дописів у соціальних мережах

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
Ми хочемо дізнатися:
які варіанти професійного розвитку ви б хотіли обрати у цивільному житті;
з якими викликами та перешкодами можете при цьому зіткнутися;
наскільки ефективні, на вашу думку, державні інституції, які мають сприяти професійному та кар’єрному розвитку ветеранів у цивільному житті, та що потрібно поліпшити у роботі таких інституцій.
Щоб долучитися, дайте відповіді на запитання в анкеті – https://veteranfund.com.ua/opytuvannia/
Опитування повністю анонімне.
 Розкажіть нам про свої очікування та побоювання, що стосуються сфери зайнятості. Запропонуйте своїм побратимам і посестрам також пройти опитування. Нам важлива ваша думка.
 Зазначимо, що Український ветеранський фонд систематично досліджує потреби ветеранів та ветеранок: у листопаді минулого року ми презентували результати онлайн-опитування «Портрет ветерана» (https://bit.ly/3U2kWsG), а в червні-липні дізнавалися про потреби та перешкоди при працевлаштуванні ветеранів (https://bit.ly/41VbSb7).
Усі наші дослідження – https://bit.ly/3HchUKO.
Для розміщення на веб-сайтах
Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування
Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
Які варіанти професійного розвитку ви б хотіли обрати у цивільному житті?
З якими викликами та перешкодами очікуєте при цьому зіткнутися?
Наскільки ефективні, на вашу думку, державні інституції, які мають сприяти професійному та кар’єрному розвитку ветеранів у цивільному житті, та що потрібно поліпшити у роботі таких інституцій?
 
Щоб долучитися до опитування, дайте відповіді на запитання в анкеті – https://veteranfund.com.ua/opytuvannia/
Опитування повністю анонімне.
Зазначимо, що Український ветеранський фонд систематично досліджує потреби ветеранів та ветеранок: у листопаді минулого року Фонд презентував результати онлайн-опитування «Портрет ветерана» (https://bit.ly/3U2kWsG), а в червні-липні аналізував потреби та перешкоди при працевлаштуванні ветеранів (https://bit.ly/41VbSb7).
Уся аналітика – https://bit.ly/3HchUKO.
 
 

ОГОЛОШЕННЯ
Управління соціального захисту населення Первомайської районної військової адміністрації інформує щодо можливості отримати психологічну підтримку зателефонувавши на «Гарячу лінію кризової підтримки Українського ветеранського фонду для ветеранів і їх родин».
Адреса сайту «гарячої лінії» кризової підтримки   https://veteranfund.com.ua/projects/hot_line/
 

 ОГОЛОШЕННЯ

 
Управління соціального захисту населення Первомайської районної військової адміністрації інформує про проєкт з організації безкоштовної програми розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в тому числі бізнесу діючих військових та їх родин.
 Реєстрація на програму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSey6ynhPexn5lMhdzzmCG-_gpLmvJMU1XZy8r2bJGN0-znB-g/viewform
Проєкт реалізується ГО ПРО Вімен ЮА та ГО НОМАД за підтримки Українського Ветеранського Фонду. Він дає змогу зняти з учасників програми стигму сприйняття «повернення з війни та неможливості себе знайти в цивільному житті».
Програма «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок» складається з наступних блоків:
-    бізнес - табір в Карпатах протягом 7 днів;
  • менторські сесії;
  • робота з психологом;
  • допомога з подачами проєктних заявок на грантові та інвестиційні конкурси.