Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

  Про затвердження Положення та визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в апараті та структурних підрозділах ( без статусу юридичних осіб публічного права ) Первомайської районної військової адміністрації
Формат: PDF | Добавлен: 20/02/2024 18:03:06
930Kb Скачать скачать
  Розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 травня 2021 року №120-р
Формат: DOCX | Добавлен: 15/02/2022 08:49:33
29Kb Скачать скачать
  Закон України Про запобігання корупції
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:20:01
236Kb Скачать скачать
  Закон України Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:20:01
67Kb Скачать скачать
  Закон України Про Національне антикорупційне бюро України
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 19:20:01
103Kb Скачать скачать
  ПАМ'ЯТКА державним службовцям районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування щодо запобігання і протидії корупції на державній службі
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 19:10:53
121Kb Скачать скачать
  Розпорядження голови райдержадміністрації від 13.01.2017 "Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і протидії корупції в Первомайській районній державній адміністрації на 2017 рік "
Формат: RAR | Добавлен: 24/08/2020 19:10:36
20Kb Скачать скачать

 Верховною Радою України прийнятий Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації".

 Зазначеним  законом  відповідні  зміни  вносяться  зокрема  до:

          - Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”;

         - Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”;

         - Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”;

         - Закону України “Про вищу освіту”;

         - Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

 Прийняті  зміни  до  законодавства  України  передбачають:

 1. Поширення дії Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації” від 27.03.14 № 1169-VII щодо норм соціального захисту (в тому числі щодо збереження основного місця роботи та середньої заробітної плати), в частині їх поширення на осіб, які були призвані на військову службу з моменту оголошення  мобілізації з 18.03.2014 по 01.04.2014 року. Виплата середнього заробітку буде проводитися за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 2. Звільнення від нарахування штрафних санкцій військовослужбовців, а також військовозобов’язаних, які призвані під час мобілізації на військову службу, з боку підприємств, установ, організацій усіх форм власності, в тому числі банками та фізичними особами, у зв’язку з несвоєчасним виконанням фінансових зобов’язань (кредитів, іпотек тощо) на особливий період.

 3. Врегулювання питання щодо поновлення студентів (в тому числі військовослужбовців строкової служби) у відповідному вищому навчальному закладі після демобілізації та продовження їх безоплатного навчання, на той термін, що залишився до кінця чергового періоду навчання і був завчасно оплачений ними до призову. Після закінчення академічної відпустки особи, які перервали навчання, поновлюються на навчанні без стягнення плати за перерваний та оплачений строк навчання.

 4. Надання військовослужбовцям, після проходження військової служби за призовом під час мобілізації, переважного права залишиться на військовій службі на попередній або за їх згодою на іншій, не нижчій, ніж попередня, посаді.

 5. Врегулювання питання щодо виплат соціальної допомоги військовослужбовцям - жінкам, які були звільнені під час мобілізації.

 6.  Час  перебування  громадян  України  на  військовій  службі зараховується  до  їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за  спеціальністю, а  також  до стажу  державної  служби.

 7. Держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне (продовольче, речове), грошове забезпечення (компенсацією за  піднайом  жилого  приміщення), охорону здоров'я та безоплатне лікування.

 8. Держава забезпечує соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців,  які звільняються з військової  служби.

 9.  За всіма громадянами, які призвані під час мобілізації на військову службу, гарантовано зберігаються місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності. Одночасно вони отримують грошове забезпечення як військовослужбовці.

Первомайсько-Врадіївський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір громадян для проходження військової служби у резерві Збройних Сил України а також в роті охорони, яка формується при Первомайсько-Врадіївському ОРВК та планується для виконання завдань в Первомайському районі та місті Первомайську.

На військову службу приймаються громадяни України віком до 45 років, придатні до військової служби за станом здоров’я, які проходили військову службу в Збройних Силах України та мають відповідний рівень фізичної та професійно-психологічної підготовки.

За військовозобов’язаними, які проходять військову службу в резерві Збройних Сил України, зберігається посада за основним місцем роботи та середньомісячна заробітна плата. Також за виконання обов’язків служби їм виплачується грошове забезпечення.

За інформацією звертатися до Первомайсько-Врадіївського об'єднаного районного військового комісаріату з 09.00 до 18.00 години, за адресою:

 м. Первомайськ, вул. Герцена 20, тел.: (05161) 4-22-67