Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

 Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райвійськадміністрації.

Протягом квітня та першої декади травня заступником голови районної військової адміністрації з питань соціального захисту населення, захисту прав дітей, оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту  Лілією Василівною  НЕДАШКІВСЬКОЮ проведено 2 засідання ( 30 квітня 2024 року № 3 та 10 травня 2024 року № 4) комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райвійськадміністрації.
На порядку денному розглядалися питання щодо:
- виведення особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, у віці 21 року, з прийомної родини в зв’язку із досягненням повноліття, закінченням навчального закладу та початком самостійного життя;
- виведення особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, у віці 20 років, з прийомної родини в зв’язку із досягненням повноліття, закінченням навчального закладу та початком самостійного життя;
- розгляд клопотання органу опіки та піклування Мигіївської сільської ради про надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав громадянки Т відносно двох малолітніх дітей, за злісне невиконання своїм материнський обов'язків, що несе загрозу життю та здоров'ю крихіток.
Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані і заявники, і відповідачі. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей. Рішення, які приймалися фіксувала секретар - начальник служби у справах дітей райвійськадміністрації Тетяна Малиновська.

 Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райвійськадміністрації.

З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Первомайського району 21 вересня 2023 року заступником голови районної військової адміністрації з питань соціального захисту населення, захисту прав дітей, оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту  Лілією Василівною  НЕДАШКІВСЬКОЮ проведено чергове засідання комісії райвійськадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 3 питання:
1)  Про виведення з прийомної сім'ї особи з числа дітей-сиріт у зв’язку з досягнення повноліття та початком самостійного життя;
2) Про виведення з прийомної сім'ї особи з числа дітей-сиріт у зв’язку з досягнення повноліття та початком самостійного життя;
3) Про визначення місця проживання малолітньої дитини за місцем проживання батька.
Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані і заявники, і відповідачі. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та безупереджено, фіксувала секретар -   в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Н. ЖУМАТІЙ. Рішення прийняли згідно чинного законодавства.
 
 
 

 

 Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райвійськадміністрації.

 

З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітейПервомайського району 27 квітня 2023 року заступником голови районної військової адміністрації з питань соціального захисту населення, захисту прав дітей, оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту  Лілією Василівною  НЕДАШКІВСЬКОЮ проведено чергове засідання комісії райвійськадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 3 питання:
1)  Про виведення з дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей-сиріт у зв’язку з досягнення повноліття та початком самостійного життя;
2) Про довлаштування на виховання та спільне проживання двох малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування в родину прийомних батьків;
3) Про довлаштування на виховання та спільне проживання хлопчика дитину, позбавлену батьківського піклування в родину прийомної матері.
Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані і заявники, і відповідачі. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та безупереджено, фіксувала секретар -   начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Т. МАЛИНОВСЬКА.
Рішення прийняли згідно чинного законодавства.
 
 
 

 Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райдержадміністрації

 
З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Первомайського району 07 квітня 2023 року проведено чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 5 питань:
1) Про закриття та виведення з прийомної сім’ї особи з числа дітей-сиріт та малолітньої дитини-сироти;
2) Про виведення з прийомної сім'ї особи з числа дітей-сиріт;
3) Про призначення опікуна над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування;
4) Про створення прийомної сім’ї та влаштування на виховання та спільне проживання дитини, позбавленої батьківського піклування;
5) Про закриття та виведення з прийомної сім’ї особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані і заявники, і відповідачі. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та безупереджено, фіксувала секретар -  в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Н. ЖУМАТІЙ.

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райдержадміністрації

  

З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Первомайського району 14 липня 2020 року проведено чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 4 питання:

         1.       Розгляд заяви громадянки   України  про призначення її опікуном над малолітніми племінницями, які мають статус дітей – сиріт.

         2.  Розгляд та затвердження  проєкту ВИСНОВКУ органу опіки та піклування Первомайської районної державної адміністрації «Про доцільністьнедоцільність позбавлення батьківських прав» на ухвалу Первомайського міськрайонного суду від 22.06.2020 року по справі провадження №2/484/865/20 за позовом Мигіївської сільської ради Первомайського району Миколаївської області.

         3. Розгляд заяви громадянки  України про виведення з опікунської родини дітей-сиріт, у зв’язку з відсутністю взаєморозуміння між опікуном та дітьми.

          4.  Розгляд заяви громадянки України про надання дозволу органу опіки та піклування на реєстрацію її малолітніх дітей за місцем проживання.  У зв’язку з тим, що батько дітей не спілкується з нею та з дітьми, не підтримує жодних стосунків та відмовляється взагалі приймати жодної участі в житті дітей.

        Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані  заявники. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та без упереджено, фіксувала секретар -  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Т. МАЛИНОВСЬКА.