Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

 Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райвійськадміністрації.

З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Первомайського району 21 вересня 2023 року заступником голови районної військової адміністрації з питань соціального захисту населення, захисту прав дітей, оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту  Лілією Василівною  НЕДАШКІВСЬКОЮ проведено чергове засідання комісії райвійськадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 3 питання:
1)  Про виведення з прийомної сім'ї особи з числа дітей-сиріт у зв’язку з досягнення повноліття та початком самостійного життя;
2) Про виведення з прийомної сім'ї особи з числа дітей-сиріт у зв’язку з досягнення повноліття та початком самостійного життя;
3) Про визначення місця проживання малолітньої дитини за місцем проживання батька.
Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані і заявники, і відповідачі. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та безупереджено, фіксувала секретар -   в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Н. ЖУМАТІЙ. Рішення прийняли згідно чинного законодавства.
 
 
 

 

 Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райвійськадміністрації.

 

З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітейПервомайського району 27 квітня 2023 року заступником голови районної військової адміністрації з питань соціального захисту населення, захисту прав дітей, оборонної та мобілізаційної роботи, цивільного захисту  Лілією Василівною  НЕДАШКІВСЬКОЮ проведено чергове засідання комісії райвійськадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 3 питання:
1)  Про виведення з дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей-сиріт у зв’язку з досягнення повноліття та початком самостійного життя;
2) Про довлаштування на виховання та спільне проживання двох малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування в родину прийомних батьків;
3) Про довлаштування на виховання та спільне проживання хлопчика дитину, позбавлену батьківського піклування в родину прийомної матері.
Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані і заявники, і відповідачі. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та безупереджено, фіксувала секретар -   начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Т. МАЛИНОВСЬКА.
Рішення прийняли згідно чинного законодавства.
 
 
 

 Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райдержадміністрації

 
З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Первомайського району 07 квітня 2023 року проведено чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 5 питань:
1) Про закриття та виведення з прийомної сім’ї особи з числа дітей-сиріт та малолітньої дитини-сироти;
2) Про виведення з прийомної сім'ї особи з числа дітей-сиріт;
3) Про призначення опікуна над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування;
4) Про створення прийомної сім’ї та влаштування на виховання та спільне проживання дитини, позбавленої батьківського піклування;
5) Про закриття та виведення з прийомної сім’ї особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані і заявники, і відповідачі. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та безупереджено, фіксувала секретар -  в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Н. ЖУМАТІЙ.

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Первомайській райдержадміністрації

  

З метою захисту прав, свобод та законних інтересів дітей Первомайського району 14 липня 2020 року проведено чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалося 4 питання:

         1.       Розгляд заяви громадянки   України  про призначення її опікуном над малолітніми племінницями, які мають статус дітей – сиріт.

         2.  Розгляд та затвердження  проєкту ВИСНОВКУ органу опіки та піклування Первомайської районної державної адміністрації «Про доцільністьнедоцільність позбавлення батьківських прав» на ухвалу Первомайського міськрайонного суду від 22.06.2020 року по справі провадження №2/484/865/20 за позовом Мигіївської сільської ради Первомайського району Миколаївської області.

         3. Розгляд заяви громадянки  України про виведення з опікунської родини дітей-сиріт, у зв’язку з відсутністю взаєморозуміння між опікуном та дітьми.

          4.  Розгляд заяви громадянки України про надання дозволу органу опіки та піклування на реєстрацію її малолітніх дітей за місцем проживання.  У зв’язку з тим, що батько дітей не спілкується з нею та з дітьми, не підтримує жодних стосунків та відмовляється взагалі приймати жодної участі в житті дітей.

        Для вирішення всіх проблемних питань, які турбували присутніх, були заслухані  заявники. На протязі засідання комісія працювала злагоджено та продуктивно. Рішення, які приймалися одноголосно та без упереджено, фіксувала секретар -  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Т. МАЛИНОВСЬКА.