Українська
Головна Новини Робота депутата Верховної Ради України СТРАТЕГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОГОЛОШЕННЯ

 З 4 вересня 2023 року на проталі Дія будуть доступні послуги щодо звернення за призначенням:

 
-допомоги на дітей одиноким матерям;
-допомоги при усиновленні дитини;
-допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатарні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу (інсулонозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність;
-державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю. 

                                                                   До уваги внутрішньо переміщених осіб та

                                                       представників громадських об’єднань 
 
ОГОЛОШЕННЯ
 
Первомайська районна військова адміністрація на виконання постанови Кабінету Міністрів  України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», резолюції начальника Миколаївської обласної військової адміністрації до документу від 08.08.2023 № 4172/05-33/2-23 ОГОЛОШУЄ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Первомайського району.
Внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є територіальні громади  Первомайського району можуть надати кандидатуру для прийняття до складу Ради.
Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до районної державної (військової) адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:
  • заяви у довільній формі;
- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
- документа про освіту (за наявності);
- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.
 
Інформацію  надати на електронну пошту управління соціального захисту райвійськадміністрації utszn_pray@ukr.net в термін до 10 вересня 2023 року.

 

Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.
 
Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2023 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.
 
Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
 
Організатори закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях органами місцевого самоврядування, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки та під час сигналу тривоги спускатись в укриття. Деталі та інструкції в новинах на сайті: www.letsdoitukraine.org.
 
З 16 серпня по 16 вересня 2023 року участь візьмуть комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються в різних форматах на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок, пересічні громадяни.
 
«Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами та екологічними проблемами сьогодення в нашій країні. Цього року, враховуючи війну та карантинні обмеження, плануються нові формати на вибір: цифрове прибирання letsdoitukraine.org/digitalcleanup; формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай»; сімейні та індивідуальні прибирання на прибудинкових або рекомендованих локаціях, на територіях навчальних закладів та установ; розбір завалів. Зробимо Україну чистою разом!» – зазначила координаторка Всесвітнього дня прибирання в Україні Юлія Мархель.
 
Також організатори запрошують приєднатись українців за кордоном, які зможуть організувати прибирання, долучитись до міжнародної події, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.
 
Для закладів освіти відбудеться щорічний конкурс. Детальніше про нього та умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням: https://cutt.ly/nflKgaR
 
Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання прохання зареєструвати за посиланням до 25 вересня 2023 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18
 
Організатори: Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру, Всеукраїнського молодіжного центру, Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World», Національної молодіжної ради, Асоціації молодіжних рад України, корпорації «Біосфера», органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа. В рамках співпраці з гуманітарним напрямом Нової пошти.
 

                                                      ОГОЛОШЕННЯ

Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» розробила методичні матеріали та рекомендації з питань створення доступного середовища та послуг для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Більш детальна інформація розміщена на веб-сайті НАІУ(naiu.org.ua) у рубриці «Про НАІУ» > »Видання»

Актуальні видання НАІУ та посилання на них містяться в таблиці, що додається.

 

 

    ОГОЛОШЕННЯ
 
Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини»  оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023«.
Бажаючим прийняти участь у Конкурсі потрібно заповнити заявку за посиланням: forms.gle/v260qiN22MLfrzUw9 та надіслати фото,відеоматеріали до 31 травня 2023 року на електронну адресу:  inclusivebestractices@gmail.com.
Більш детальна інформація розміщена на cторінці у Фейсбук www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv.
 

 

 

 

 Платформа "ДОПОМАГАЙ" 

https://dopomagayu.org.ua/

 

«Кращі інклюзивні практики України - 2023»

 
                                  ОГОЛОШЕННЯ
Приватний заклад вищої освіти «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» готовий прийняти на безкоштовне навчання тридцять осіб з інвалідністю внаслідок війни за наступними рівнями та спеціальностями:
- фаховий молодший бакалавр (освітні програми: фармація, промислова фармація, право; комп’ютерна інженерія; журналістика; готельно-ресторанна справа; геодезія та землеустрій, фінанси, банківська справа та страхування; облік та оподаткування; маркетинг; підприємство, торгівля та біржова діяльність; медсестринство; туризм);

- бакалавр (освітні програми : журналістика; готельно-ресторанна справа; фінанси, банківська справа та страхування; туризм).

За більш детальною інформацією звертатися до приватного закладу вищої освіти «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» за адресою: м. Миколаїв , вул. Котельна 2, тел.. (098)565-76-57,(050)198-58-93. 

 

 

 

  "Безбарєрність -  це..." 

Силка на сіті- лайти:
 
Силка на мультфільм
 
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:09
521Kb Скачать скачать
  Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих теретирій України та внутрішньо переміщених осіб
Формат: PDF | Добавлен: 20/09/2023 16:43:53
736Kb Скачать скачать
  Інформаційна довідка про грошову допомогу від міжнародних організацій
Формат: DOC | Добавлен: 20/07/2022 16:33:14
87Kb Скачать скачать

 

 
 

 

 

 

 

 

 

  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:21
521Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:27
521Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:28
521Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:34
521Kb Скачать скачать
  Зміни до ст.26 ЗУ "Про військовий обов"язок і військову службу"
Формат: PDF | Добавлен: 01/11/2022 13:41:49
38Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:35
521Kb Скачать скачать
  Як шукати вакансії на Порталі вакансій медичних працівників МОЗ
Формат: PDF | Добавлен: 07/11/2022 12:34:00
77Kb Скачать скачать

 

  ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ВОЛЕНТЕРА
Формат: DOC | Добавлен: 06/12/2022 09:32:44
405Kb Скачать скачать