Українська
Головна Новини ОГОЛОШЕННЯ Всеукраїнська програма ментального здоров'я "ТИ ЯК?"

                       Про окремі питання соціального захисту осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи.

 
      Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.20243 № 120 № 120) прийнятою на виконання статті 4 Закону України „Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей” (далі – Закон), затверджено Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад (далі – Порядок).
        Відповідно до пункту 2 Порядку за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою КПКВК 2507110 „Соціальний захист осіб з інвалідністю”, постраждалі особи забезпечуються пільговим санаторно-курортним лікуванням або виплатою компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування (далі – компенсація).
       Постраждалі особи мають право на пільгове санаторно-курортне лікування строком на 18 календарних днів або на одержання компенсації не пізніше ніж через 12 місяців після звільнення з місць несвободи (пункт 10 Порядку).
        Для цього постраждалій особі необхідно подати заяву разом з необхідними документами, перелік яких визначено Порядком, до органу соціального захисту населення або уповноваженим посадовим особам виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або районної військової адміністрації чи посадовим особам центру надання адміністративних послуг.
 
                            

                                                    До уваги    внутрішньо переміщених осіб.

                                                    ОГОЛОШЕННЯ
    Автоматично з 1 березня 2024 року продовжуються виплати для таких категорій внутрішньо переміщених осіб:
- для пенсіонерів, у яких станом на 1 січня 2024 року розмір пенсії не перевищує 9444,0 грн. (чотири прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність);
- осіб з інвалідністю з дитинства І чи ІІ групи, дитині з інвалідністю віком до 18 років, дитини, хворій на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онконологічні, онкогематологічні захворювання, дитячій церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет, гострі або хронічні захворювання нирок, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність;
- дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа віком до 23 років, зокрема таким, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях також батькам-вихователям і прийомним батькам.     
     Інші категорії мають право звернутись із заявою про призначення допомоги на проживання у лютому-березні 2024 року.

                                                    ОГОЛОШЕННЯ

                                    для жителів Первомайського району
На території району розгорнуто та функціонує 110 пунктів незламності.
В разі виникнення потреби ви можете скористатися ними цілодобово. Адреси пунктів незламності можна знайти за посиланням:
https://pervomavsk.mk.gov.ua/store/files/1674798886.xlsx 

                                                                                      ОГОЛОШЕННЯ

 
Управління соціального захисту населення Первомайської районної військової адміністрації інформує про те що інформаційно-аналітичний центр департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації повідомляє, що державне підприємство «Інформаційне агенство «РЕ-ІНФОРМ» виготовило ряд відеороликів з метою інформування населення стосовно небезпеки, пов’язаної з вибухонебезпечними предметами та переліком правил безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Відеоролики можна завантажити в електронному вигляді за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1j5k8J6fL383oV4FMpJRjxVbcRKPXHwjY .
 

 Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials”

 
Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.
Загалом, до участі у спортивних змаганнях, які тривали з 12 по 14 грудня, приєдналося близько 170 ветеранів війни та чинних військовослужбовців. З них 30 учасників представлятимуть українську ветеранську та військову спільноту на міжнародній арені, а саме — у Сполучених Штатах Америки вже цієї весни. Передував змаганням двотижневий навчально-тренувальний збір із загальної фізичної підготовки. Вже у січні учасників збірної національної команди України обере спеціальна комісія.
Розпочалися відбіркові змагання “United States Air Force Trials 2024” з урочистого відкриття, ведучим якого був Олександр Будько, з позивним  “Терен”. Олександр — ветеран російсько-української війни.
Організатори насамперед зауважили: ці змагання сприятимуть одужанню та реабілітації військовослужбовців і ветеранів війни, які отримали травми, поранення чи захворювання під час виконання своїх службових обовʼязків. А ще серед основних цілей “United States Air Force Trials 2024” – залучати якомога більше ветеранів та військових до фізичних занять, популяризувати адаптивні види спорту серед ветеранів.
Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час відвідин змагань в межах Всеукраїнського відбору до складу Національної збірної команди України на участь в United States Air Force Trials зауважила: «Активне заняття ветеранами адаптивними видами спорту – це перемога над собою на шляху відновлення та повернення до мирного життя». За результатами відбору команда з 30 учасників представлятиме нашу країну на міжнародних змаганнях у Лас-Вегасі, штат Невада, США.
 
Заступник міністра у справах ветеранів України Світлана Кашенець відзначила, що такі тренувальні збори є важливими для ветеранів, зокрема для новачків у спорті, адже вони дозволяють краще адаптуватися та підготуватися до змагань. Вона також подякувала тренерам за роботу, що надихає і підтримку учасників.
 
Тетяна Ломакіна, радниця-уповноважена Президента України з питань безбар'єрності, говорила про необхідність змін у законодавстві для інтеграції адаптивного спорту у загальну спортивну систему. Вона підкреслила, що це допоможе створити кращі умови для занять спортом ветеранами, включаючи підготовку професійних тренерів та створення належних спортивних баз.
 
Руслана Величко-Трифонюк, в.о. Виконавчого директора Українського ветеранського фонду, підкреслила значення підтримки захисників в спортивних змаганнях. Адже участь у спорті не тільки сприяє фізичному відновленню ветеранів, але і є важливою частиною їхньої соціальної адаптації та психологічного відновлення.
 
Блог Українського ветеранського фонду на платформі інформаційного партнера Tribuna, присвячений популяризації ветеранського спорту, читайте за посиланням - https://ua.tribuna.com/uk/blogs/fondveteraniv/
 
ФОТО/ВІДЕО зі змагань та нагородження за покликанням https://drive.google.com/drive/folders/1YYoKQpPlmKnbHVJdcL7OcefOadp9eaMW
 

              

                                                  

                                                   

 

                                                                     Контакти членів Ради з числа

внутрішньо переміщених осіб при Первомайській районній військовій адміністрації
 
 
ПІБ
 
Проживає в громаді
телефон
ел. почта
1
АВДЄЄВА
Оксана Володимирівна
Арбузинська ТГ
0978798364
kibernetiki0103@gmail.com0669171786
2
БАЦКОВА
Олена Іванівна
Первомайська ТГ
0950854030
Leandemedyuk25@gmail.com
3
ДІДАН
Наталія Валеріївна
Кривоозерська ТГ
0968820869
 
ndidan7@gmail.com
4
ІВАНОВ
Анатолій Анатолійович
Первомайська ТГ
0990356289
njkzsdfyjd25112004@gmail.com
5
КАЛАЙДА
Світлана Вадимівна
Первомайська ТГ
0990519732
svetsvv@ukr.net
6
ЛОШАК
Світлана Олегівна
м. Миколаїв
0987737289
utszn_vrad@ukr.net
7
СТОЛЗЕНКО
Дар’я Олександрівна
Мигіївська ТГ
0677542240
dragunovskadara@gmail.com
8
ТОФАН
Наталя  Олександрівна
Благодатненська ТГ
0972088422
tofan69@gmail.com
9
ЩЕПЕТКО
Богдан Миколайович
Первомайська ТГ
0997015830
seruipedro.ua22@gmail.com
 

                                                                                                                       

ОГОЛОШЕННЯ
 
21 листопада 2023 року Україна відзначатиме 10-у річницю початку
Євромайдану та Революції Гідності, які змінили хід історії країни та й усього
світу. З огляду на історичну важливість Революції Гідності, необхідність
відзначення 10-ї річниці від її початку на належному державному рівні відповідно
до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. №112-р «Про
затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності
та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021–2025 роки», Указу
Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу
учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні»,
Український інститут національної пам’яті (далі – Інститут) та Національний
музей Революції Гідності спільно з партнерами здійснює організацію та
проведення заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи.
 
Макети зображень соціальної реклами доступні за посиланням
http://surl.li/mzrve пакет інформаційних матеріалів для перегляду
 
 

 З 4 вересня 2023 року на проталі Дія будуть доступні послуги щодо звернення за призначенням:

 
-допомоги на дітей одиноким матерям;
-допомоги при усиновленні дитини;
-допомоги на дітей, хворих на тяжкі перинатарні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу (інсулонозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність;
-державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю. 

                                                                   До уваги внутрішньо переміщених осіб та

                                                       представників громадських об’єднань 
 
ОГОЛОШЕННЯ
 
Первомайська районна військова адміністрація на виконання постанови Кабінету Міністрів  України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», резолюції начальника Миколаївської обласної військової адміністрації до документу від 08.08.2023 № 4172/05-33/2-23 ОГОЛОШУЄ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Первомайського району.
Внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є територіальні громади  Первомайського району можуть надати кандидатуру для прийняття до складу Ради.
Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до районної державної (військової) адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:
  • заяви у довільній формі;
- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
- документа про освіту (за наявності);
- мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
- відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
- довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.
 
Інформацію  надати на електронну пошту управління соціального захисту райвійськадміністрації utszn_pray@ukr.net в термін до 10 вересня 2023 року.

                                                      ОГОЛОШЕННЯ

Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» розробила методичні матеріали та рекомендації з питань створення доступного середовища та послуг для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Більш детальна інформація розміщена на веб-сайті НАІУ(naiu.org.ua) у рубриці «Про НАІУ» > »Видання»

Актуальні видання НАІУ та посилання на них містяться в таблиці, що додається.

 

Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.
 
Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2023 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.
 
Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
 
Організатори закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених локаціях органами місцевого самоврядування, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки та під час сигналу тривоги спускатись в укриття. Деталі та інструкції в новинах на сайті: www.letsdoitukraine.org.
 
З 16 серпня по 16 вересня 2023 року участь візьмуть комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються в різних форматах на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок, пересічні громадяни.
 
«Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами та екологічними проблемами сьогодення в нашій країні. Цього року, враховуючи війну та карантинні обмеження, плануються нові формати на вибір: цифрове прибирання letsdoitukraine.org/digitalcleanup; формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай»; сімейні та індивідуальні прибирання на прибудинкових або рекомендованих локаціях, на територіях навчальних закладів та установ; розбір завалів. Зробимо Україну чистою разом!» – зазначила координаторка Всесвітнього дня прибирання в Україні Юлія Мархель.
 
Також організатори запрошують приєднатись українців за кордоном, які зможуть організувати прибирання, долучитись до міжнародної події, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.
 
Для закладів освіти відбудеться щорічний конкурс. Детальніше про нього та умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням: https://cutt.ly/nflKgaR
 
Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання прохання зареєструвати за посиланням до 25 вересня 2023 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18
 
Організатори: Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру, Всеукраїнського молодіжного центру, Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World», Національної молодіжної ради, Асоціації молодіжних рад України, корпорації «Біосфера», органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа. В рамках співпраці з гуманітарним напрямом Нової пошти.
 

 Платформа "ДОПОМАГАЙ" 

https://dopomagayu.org.ua/

 

«Кращі інклюзивні практики України - 2023»

 
                                  ОГОЛОШЕННЯ
Приватний заклад вищої освіти «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» готовий прийняти на безкоштовне навчання тридцять осіб з інвалідністю внаслідок війни за наступними рівнями та спеціальностями:
- фаховий молодший бакалавр (освітні програми: фармація, промислова фармація, право; комп’ютерна інженерія; журналістика; готельно-ресторанна справа; геодезія та землеустрій, фінанси, банківська справа та страхування; облік та оподаткування; маркетинг; підприємство, торгівля та біржова діяльність; медсестринство; туризм);

- бакалавр (освітні програми : журналістика; готельно-ресторанна справа; фінанси, банківська справа та страхування; туризм).

За більш детальною інформацією звертатися до приватного закладу вищої освіти «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» за адресою: м. Миколаїв , вул. Котельна 2, тел.. (098)565-76-57,(050)198-58-93. 

 

 

 

  "Безбарєрність -  це..." 

Силка на сіті- лайти:
 
Силка на мультфільм
 
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:09
521Kb Скачать скачать
  Зведений перелік типових питань, що надходять від громадян з тимчасово окупованих теретирій України та внутрішньо переміщених осіб
Формат: PDF | Добавлен: 12/07/2024 15:29:07
736Kb Скачать скачать
  Інформаційна довідка про грошову допомогу від міжнародних організацій
Формат: DOC | Добавлен: 20/07/2022 16:33:14
87Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:21
521Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:27
521Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:28
521Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:34
521Kb Скачать скачать
  Зміни до ст.26 ЗУ "Про військовий обов"язок і військову службу"
Формат: PDF | Добавлен: 01/11/2022 13:41:49
38Kb Скачать скачать
  Вектор прав людини - психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану
Формат: PDF | Добавлен: 01/09/2022 14:16:35
521Kb Скачать скачать
  Як шукати вакансії на Порталі вакансій медичних працівників МОЗ
Формат: PDF | Добавлен: 07/11/2022 12:34:00
77Kb Скачать скачать