Головна Новини Робота депутата Верховної Ради України СТРАТЕГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОГОЛОШЕННЯ

30 червня 2023 року проведено чергове засідання опікунської ради при Первомайській районній військовій адміністрації. Було розглянуто питання  створення бази даних на опікунів та недієздатних /обмежено дієздатних осіб у Кам’яномостівській та  Мигіївській територіальних громадах, забезпечення особистих, майнових і житлових прав та інтересів осіб, яких рішенням суду визнано недієздатними (обмежено дієздатними) і яким призначено опікуна (піклувальника), та повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов’язки.  Голова опікунської ради Недашківська Л.В. наголосила про важливість даного питання, так як частина недієздатних, які не стоять на обліку, не в змозі контролювати свою поведінку та  потенційно можуть становити загрозу для інших жителів громади. Органи опіки та піклування при виявленні, якщо підопічний є небезпечним для себе або для оточуючих, сповіщає районний (міський) відділ внутрішніх справ і вживає заходи щодо направлення підопічного в психіатричну лікарню для лікування. На засіданні надано завдання органам опіки посилити з контроль над збереженням особистих, майнових і житлових прав та інтересів осіб, яких рішенням суду визнано недієздатними. 

 

 24 листопада пройшла зустріч в форматі тренінгу Громадської організації "10 квітня" та  управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації, куди були запрошені спеціалісти відділів соціального захисту населення територіальних громад району. Розглядалось питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, право внутрішньо переміщених осіб на забезпечення житлом з фондів житла для тимчасового проживання. ГО "10 квітня" забезпечує юридичне обґрунтування  та супровід у забезпеченні права на постановку на облік ВПО для отримання тимчасового житла.  Громадської організацією надана інформація щодо субвенції з державного бюджету на ці цілі.

 

З часів здобуття Україною незалежності проблема торгівлі людьми залишається надзвичайно актуальною. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає кількість людей, які прийняли б ризиковані пропозиції працевлаштування за кордоном. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми.
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
Метою усіх заходів, які будуть проводитися цього року в рамках акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, є акцентування уваги громадськості на важливості офіційного та безпечного працевлаштування, нагадування, що неофіційне працевлаштування не гарантує виконання усних домовленостей з роботодавцем і може призвести до потрапляння в небезпечні ситуації експлуатації. Погоджуючись на роботу без оформлення трудових відносин, працівник автоматично власноруч позбавляє себе права вимагати від роботодавця забезпечення належних умов праці, оплати праці на рівні, встановленому державою. 

 

По всьому світу коло торгівлі людьми розривається. Крок за кроком ми спільно продовжуємо долати рабство.
  Графік проведення «гарячих» телефонних ліній з громадянами Первомайського району начальником управління та заступниками начальника управління соціального захисту населення Первомайської районної державної адміністрації на 2021 рік
Формат: DOC | Добавлен: 24/03/2021 10:41:38
43Kb Скачать скачать
  Контактні телефони районних філій центрів зайнятості Миколаївської області
Формат: DOCX | Добавлен: 24/03/2021 10:45:43
19Kb Скачать скачать
  Звернення з нагоди Дня охорони праці
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 19:19:58
46Kb Скачать скачать

 ПОДЯКА.

 

 

         В умовах карантину, спричиненого поширенням на території України коронавірусної інфекції   COVID-19, управління соціального захисту населення Первомайської райдержадміністрації розпочало збір продуктів харчування для створення районного запасу продуктів з метою забезпечення осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, малозабезпечених сімей, інших мало захищених верств населення.

         Першими відгукнулись керівники ДПДГ «Зоряне» Савченко Ігор Михайлович та  ПСП «Заповіт» Трачук Людмила Степанівна, які надали  перший внесок продуктів.

         Ігор Михайлович Савченко уже забезпечив 240 жителів сіл Степове та Зоряне продуктовими наборами  та шиє для всіх маски.

         Дякуємо за небайдуже ставлення до потреб людей та розуміння і співпрацю в цій складній ситуації.

         Запрошуємо всіх керівників сільгосппідприємств залучитися до цієї благородної справи і сподіваємось, що цей перелік буде постійно збільшуватиметься, адже чуйність та взаємопідтримка – невід»ємні риси нашого народу.

 

         У разі необхідності  можна звертатись за роз»ясненнями до управління соціального захисту за телефоном 4-22-26.

 

 

Начальник управління   Олена ВОЛОШНА