Первомайський район » Економіка » Державні закупівлі
Українська
Головна Новини Велике будівництво Робота депутата Верховної Ради України Урядова гаряча лінія

Державні закупівлі

 До уваги зацікавлених осіб!


1.  Командою Прозорро розроблено інформаційний ресурс, яких містить актуальну, постійно оновлювану інформацію з питань публічних закупівель.
Вказаний ресурс має два основних розділи: 
• Бібліотека примірних специфікацій. Тепер знайти та оформити специфікацію буде простіше, адже всі специфікації будуть зібрані в одному місці – в бібліотеці примірних специфікацій. Ви просто знаходите необхідну специфікацію через пошук за ключовим словом чи кодом ДК 021:2015 (CPV), завантажуєте файл, змінюєте його відповідно до специфіки Вашої закупівлі, та приєднуєте до своєї тендерної документації.

• Доступно про публічні закупівлі. Цей розділ створений та наповнюється відділом навчання ДП «Прозорро». В ньому ми відійшли від сухої «юридичної» мови і постарались простими словами та за допомогою наочних прикладів показати, як діяти, з чого почати, на що звернути увагу в системі електронних закупівель Prozorro. 
Перейти на сайт можна за посиланням: http://infobox.prozorro.org/

2.  Актуальна інформація (аналітика) стосовно використання системи електронних публічних закупівель по Миколаївській області знаходиться за посиланням: 
http://bi.prozorro.org/sense/app/fba3f2f2-cf55-40a0-a79f-b74f5ce947c2/sheet/HbXjQep/state/analysis

Закон України Про публічні закупівлі