Первомайський район » Економіка » Державні закупівлі
Українська
Головна Новини Робота депутата Верховної Ради України ОГОЛОШЕННЯ

Державні закупівлі

 До уваги зацікавлених осіб!


1.  Командою Прозорро розроблено інформаційний ресурс, яких містить актуальну, постійно оновлювану інформацію з питань публічних закупівель.
Вказаний ресурс має два основних розділи: 
• Бібліотека примірних специфікацій. Тепер знайти та оформити специфікацію буде простіше, адже всі специфікації будуть зібрані в одному місці – в бібліотеці примірних специфікацій. Ви просто знаходите необхідну специфікацію через пошук за ключовим словом чи кодом ДК 021:2015 (CPV), завантажуєте файл, змінюєте його відповідно до специфіки Вашої закупівлі, та приєднуєте до своєї тендерної документації.

• Доступно про публічні закупівлі. Цей розділ створений та наповнюється відділом навчання ДП «Прозорро». В ньому ми відійшли від сухої «юридичної» мови і постарались простими словами та за допомогою наочних прикладів показати, як діяти, з чого почати, на що звернути увагу в системі електронних закупівель Prozorro. 
Перейти на сайт можна за посиланням: http://infobox.prozorro.org/

2.  Актуальна інформація (аналітика) стосовно використання системи електронних публічних закупівель по Миколаївській області знаходиться за посиланням: 
http://bi.prozorro.org/sense/app/fba3f2f2-cf55-40a0-a79f-b74f5ce947c2/sheet/HbXjQep/state/analysis

Закон України Про публічні закупівлі